Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Šveices klassika

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Šveice   »   Šveices klassika

  Cīrihe - Lucerna - Stein Am Rhein - Reinfeldena - Colmar Basel - Interlaken - Berne - Frīburga - Grijēra - Šiljonas pils - Montre - Ženēva - Cīrihe

1.diena
Tikšanās Cīrihes lidostā ar krieviski runājošu grupas vadītāju. Apskates ekskursija pa pilsētu. Brīvais laiks pilsētā. Transfērs un iekārtošanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.


  
  
   
    
   
  
 

2.diena
Brokastis viesnīcā. Pirmajā dienas pusē papildus tiek organizēts brauciens uz Reinas ūdenskritumu un pasakaino pilsētu Stein Am Rhein, kas atrodas pie Reinas upes. Dienas otrajā pusē papildus ekskursija uz Lucernu. Ekskursija pa Lucernas vēsturisko daļu, kur būs iespēja redzēt pasaules slavenos koka tiltus un senus torņus, kas ir izvietoti ar skatu uz upi Reis. Brīvais laiks. Atgriešanās Cīrihē. Nakts viesnīcā.

3.diena
Brokastis viesnīcā. Brauciens uz Bāzeli. Brīvais laiks pilsētā. Brauciens uz Rheinfeldenu. Iekārtošanās viesnīcā. Brīvais laiks nelielā pasaku pilsētiņā Rheinfelden, kas atrodas uz robežas ar Vāciju. Nakts viesnīcā.


 
   
    
     
   
  
     

4.diena
Brokastis viesnīcā. Papildus ekskursija uz Kolmara pilsētu (Francija). Gleznaina pilsēta ar lieliski saglabājušajiem vecajiem kvartāliem, kur var redzēt arī viduslaiku elementus. Pilsētā ir daudz ēku, kas celtas viduslaikos un renesanses laikā. Pilsēta ir slavena ar saviem senajiem kvartāliem, viens no tiem ir "Mazā Venēcija", kas atgādina tos laikus, kad pilsētā ir attīstījusies amatniecība, ziedoši ciemati turpinājās līdz pat cietokšņa sienām, tā bija mākslinieku paradīze, šeit strādājis Martins Šongauers - slavenās "Madonnas rose garden" autors, kas ir viduslaiku pērle, ko var apskatīt arī mūsdienās Dominikānas kapelā. Apskates ekskursija pa pilsētu. Brīvais laiks. Atgriešanās viesnīcā.


 
 
  
    
   
 
  
 


5.diena
Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks. Brauciens uz Interlakenu. Atrodas pašā Šveices centrā, Interlakena tā ir it kā saistošā pilsēta starp diviem ezeriem – Tūnas un Briencas. No šejienes arī ir nosaukums "Starpezeru". Brīvais laiks. Brauciens uz Bernes pilsētu. Apskates ekskursija pa pilsētas centru, kur atrodas augstākā katedrāle valstī, pulksteņtornis, Lāču bedre. Bernes pilsētā sakrustojas arī dažādas kultūras. Par Bernes pilsētu var runāt kā par pilsētu-muzeju, un tajā pašā laikā tā ir pilsēta, kas ir mūsdienīgi aktīva ar savu politisko dzīvi. Sākot no 1848. gada, Bernes pilsēta kļuva par federālo Šveices galvaspilsētu, kurā ietilpa gandrīz visu valsts diplomātiskās pārstāvniecības. Iekārtošanas viesnīcā pilsētā Berne. Nakts viesnīcā.


  
   
     
   
      
   
 


6.diena
Brokastis viesnīcā. Brauciens uz gada Frīburgas pilsētu. Pilsēta dibināta 1157. gadā un piesaista visvairāk tūristu, pateicoties viduslaiku gotikas arhitektūrai, kas ir saglabājusies līdz pat mūsdienām, pilsēta ir viena no interesantākajām un bagātākajām Eiropā. Frīburgas atrodas ļoti gleznainā kalnā, bet pati pilsētiņa iegrimst zaļumā un piesaista tūristus ar pastaigu pa savām senajām ieliņām. Brīvais laiks pilsētas centrā. Brauciens uz Grījeri. Pastaiga pa pilsētu ar pavadošo grupu. Grijēra ir gleznaina viduslaiku pilsētiņa, vai pareizāk būtu teikt, ciematiņš, Alpu pakājē. Kādreiz tā bija neatkarīga Grījeras novada galvaspilsēta. Tās nosaukums ir cēlies no dzērves – šīs putns rotāja grāfa Grījera Rūdolfa III ģērboni, kas uzsāka pils celtniecību. Galvenā iela, ar izcilām mājiņām un dakstiņu jumtiem ar nojumēm ved uz pili. Suvenīru bodītes abās ielu malās sajaukušās ar restorāniņiem, kur pasniedz slaveno fondī no Grijēras siera, kas ir ražots uz vietējā siera rūpnīcā, kas ir pazīstama visā Eiropā jau daudzus simtus gadus. Vietējās siera rūpnīcas apmeklējums, kur būs iespēja nogaršot slaveno šveices sieru, kā arī iegādāties to. Brīvais laiks. Brauciens uz kaimiņpilsētu  Ženēvu. Iekārtošanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.


 
   
    
  
    
     
  
    

7.diena
Brokastis viesnīcā. Brauciens uz Ženēvu. Apskates ekskursija pa pilsētu. Brīvais laiks Ženēvā. Papildus brauciens uz gleznaino Montrē pilsētu, kas atrodas Ženēvas ezera krastā un, kur atrodas arī Šijonas Pils. Pateicoties savai ērtajai atrašanas vietai un maigajam klimatam pilsēta ir populārākais kūrorts Ženēvas ezera krastā. Montrē - tik tiešām ir visskaistākā pilsēta Rivjērā. Pilsēta ir kā mūžīgie svētki. Brīvais laiks pilsētā. Brauciens uz Šiljonas pili. (10 minūtes). Šiljonas pils (Chillion Castle) ir viens no vismajestātiskākajiem cietokšņiem Šveicē. Tas atrodas pie Ženēvas ezera Starp Montrē un Vilnēvu. XI. gadsimtā šajā vietā bija neliels cietoksnis, kas sargāja svarīgo tirdzniecības ceļu, kas ved uz Itāliju caur kalnu Saint-Bernard. Tā piederēja Siona bīskapam, tad 1150. gadā princim Savoiskim, kas bija varenie valstsvīri šajā gadsimta vidū. Šokolādes fabrikas apmeklējums, kur ir iespēja redzēt gan slavenās Šveices šokolādes ražošanu, gan arī nodegustēt un iegādāties tās par rūpnīcas cenām. Bruciens uz Cīrihi. Iekārtošanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

 
   
 
    
   
  
8.diena
Brokastis viesnīcā. Transfērs uz Cīrihes lidostu.
 
 

Izmitināšana:
2 naktis Cīrihē - 2 naktis Reinfeldenā; 1 nakts Šveicē - 1 nakts Ženēvā- 1 nakts Cīrīhē


Programmas cenā iekļauts:
Transfērs + rokas bagāža
Ēdināšana - brokastis
Dzīvošana 3*-4* viesnīcās
Grupas transfērs lidosta-viesnīca-lidosta, ar lidojumi no 10.00 līdz 12.40 un izlidošana no 14.00 līdz 18.00, piemaksa par transfēru citā ielidošanas un izlidošanas laikā 30 eiro no cilvēka
Transporta pakalpojumi pēc programmas ar krievu valodā runājošu gidu
Ekskursijas licencēta krievu valodā runājoša gida pavadībā - Cīrihe,Berne,Ženēva
Pastaiga ar pavadoni grupas: Grijēra

 


Papildus:
Nododamā bagāža 20 kg - 75 eiro
Ieejas biļetes muzejos
Tūristu nodoklis viesnīcās
Transfērs, ja ielidošana un izlidošana ir citā laikā- 30 eiro uz cilvēku vienā virzienā
Ekskursija Lucernā - 70 eiro
Ekskursija uz Stein am Rhein un uz ūdenskritumiem -70 eiro
Ekskursija uz Kolmaru - 70 eiro
Ekskursija uz Šiljonas Pili, Montrē - 55 eiro
Obligātās izmaksas:
Austiņas visa brauciena laikā - 15 eur
Nodoklis viesnīcās no 1. līdz 3,5 eiro diennaktī par cilvēku
 

 

 

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home