Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Taivānas daba un Honkonga

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Ķīna   »   Taivānas daba un Honkonga
Šo kalnaino un zaļo salu nereti mēdz dēvēt par Zaļā Drakona zemi. Tā sevī glabā daudz senu vēsturisku liecību, tradīciju un tempļu, arī tās daba ir ievērojama. Salas lielākā pilsēta Taipeja ir nozīmīga pilsēta Āzijā. Taivāna joprojām formāli tiek uzskatīta par vienu no Ķīnas provincēm, taču, sākot no 1949.gadu, tā cenšas pastāvēt kā neatkarīga valsts. Taivāna patīkami iepriecinās un parādīs nedaudz atšķirīgu Āziju. Turpceļā apskatīsim arī vienu no Āzijas ievērojamākajām pilsētām – Honkongu.
 
1. diena
12:30 pulcēšanās Rīgas lidostā. 14:20 lidojums Rīga – Helsinki. Pēc tā 16:40 lidojums Helsinki – Honkonga, nakts lidmašīnā.
 
2. diena
No rīta ierašanās Honkongā, brauciens uz pilsētu un sāksim iepazīt šo lielpilsētu ar Repulse līci, kas atrodas ārpus rosīgās Honkongas daļas. Apskatīsim arī Stanley tirgu, kurā atrodas dažādas vietējās preces un suvenīri. Uzbrauksim Viktorijas smailē, lai palūkotos uz Honkongu no tās. Nakts viesnīcā Honkongā.
 
3. diena
Pēc brokastīm turpināsim Honkongas apskati ar Ngong Ping kalnu, uzbrauksim tajā un apskatīsim klosteri, kas izveidots uz šī kalna. Turpinājumā mazais Tai Wo zvejnieku ciemats un kopīgas pusdienas. Apmeklēsim savdabīgo vietēju iepirkšanās ielu ar visdažādākajām vietējām precēm. Nakts viesnīcā Honkongā.
 
4. diena
No rīta dosimies uz lidostu, lidojums Honkonga – Taipeja. Ierašanās Taivānā un iepazīšanās ar tās lielāko pilsētu Taipeju. Pilsētas vizītkarte ir debesskrāpis Taipei 101, kādu laiku tā bija pasaules augstākā ēka. Pastaiga pa pilsētas ielām un Xinyi rajonu, vakarā kopīgas vakariņas. Nakts viesnīcā Taipejā.
 
5. diena
Pēc brokastīm ceļosim uz Sun Moon ezeru. Vienu no Taivānas slavenākajām vietām. Lielākais salas ezers ar dimanta formā izveidojušos Saules ezeru un ieliekto Mēness ezeru. Izbrauciens ar kuģi  pa ezeru un pagodas apmeklējums. Pēc tā pārbrauciens un nakts viesnīcā Taichung.
 
6. diena
Šodien ceļosim tālāk pa Taivānas dabas objektiem uz Alishan dabas parku. Pa ceļam uz to apstāsimies pie tējas plantācijas un iepazīsim šejienes tēju un tās audzēšanas procesu. Pēc ierašanās Alishan dabas parkā, dosimies nelielā pārgājienā ar vietējo gidu. Nakts viesnīcā pie Alishan.
 
7. diena
Celsimies agri no rīta un sēdīsimies speciālā vilcienā, kas mūs vedīs kalnā uz saulrieta laiku. Pēc brauciena un saullēkta, atgriešanās viesnīcā, brokastis un pēc tā dosimies ceļā pa salas dienvidu daļu uz Foguanshan – lielāko Budismu klosteri Taivānā. Apskatīsim šo klosteri un baudīsim vakariņas klostera teritorijā. Nakts viesu namā pie klostera.
 
8. diena
No rīta iespējams agri celties un piedalīties mūku rīta lūgšanās un dziedāšanā. Pēc brokastīm klostera teritorijā, apskatīsim Budas centru un pēc tā ceļosim tālāk uz Taitungu, kas atrodas jau salas austrumu pusē. Pa ceļam apmeklēsim Duoliang staciju un Taimali pludmali, blakus šai pludmalei izvietojusies dzelzceļa stacija, kas cilvēkus izlaiž gandrīz pašā pludmalē. Pēc ierašanās Taitungā, iespēja baudīt šeit raksturīgos karsto avotu ūdeņus. Nakts viesnīcā Taitungā.
 
9. diena
Šodien ceļosim pa salas mazāk apdzīvoto austrumu krastu. Apmeklēsim Xiaoyeliu dabas ainavu parku, nonāksim okeāna krastā kur izveidoti savdabīgi akmens pakāpieni. Vērosim ainavas un apmeklēsim Bachi skatu laukumu. Ierašanās un nakts Huanlien pilsētā.
 
10. diena
Pēc brokastīm ceļosim tālāk pa austrumu krastu galvaspilsētas virzienā. Apskatīsim Bezdelīgas grotu un Mūžīgā Pavasara svētnīcu. Pēc tā arī iespaidīgā Taroko aiza, kas  sastāv no kalniem, klintīm, ūdenskritumiem un tiek dēvēta par vienu no Taivānas skaistākajām vietām. Turpināsim ceļu uz Taipeju, pa ceļam apskatot Chingshui klintis. Ierodoties Taipejā, esam veikuši pilnu apli apkārt Taivānas salai. Nakts viesnīcā Taipejā.
 
11. diena
Rīts pilsētā un pēcpusdienā lidojums uz Honkongu, pēc tā ap pusnakti lidojums uz Helsinkiem.
 
12. diena
No rīta ap 06:00 ierašanās Helsinkos, 08:40 lidojums uz Rīgu, ap 09:50 ierašanās Rīgā.
 
Cenā iekļauts:
aviobiļete Rīga – Honkonga – Rīga un Honkonga – Taipeja - Honkonga;
transporta pakalpojumi ceļojuma laikā;
naktsmītnēm 3* viesnīcās un viesu namā divvietīgā numurā;
8 brokastis, 5 pusdienas un 4 vakariņas;
aprakstā minētās ekskursijas, ieejas maksas parkos un apskates objektos;
grupas vadītājs latviešu valodā un angļu valodā runājošs vietējais gids.
 
Papildus:
programmā neminētu pasākumu un objektu apmeklēšanas izmaksas;
dzeramnauda šoferiem, gidiem un apkalpojošam personālam;
piemaksa par vienvietīgu numuru – 428 EUR.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home