Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Tūre pa Austrumiem un Ziemeļiem

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Madagaskara   »   Tūre pa Austrumiem un Ziemeļiem

Perinentras nacionālā parka apmeklējums, tālāk – ceļojums pa Pangalenes kanālu (Pangalanes canal) līdz Tamatavei. Lidojums uz ziemeļiem un Nacionālā parka Montaņ d’Ambr apmeklējums (Montagne d'Ambre – Dzintara kalns) un Ankarana ar cingām. Tālāk apmeklēsiet Nosy Be. Atpūta uz salas. Iespējams atputas turpinājums Nosy Be.

1. diena
Tikšanās starptautiskajā autoostā Ivato un transfērs uz pilsētu. Nakts viesnīcā.

2. diena
Pēc brokastīm – brauciens mašīnā uz Andasibi. Ainava pa ceļam – rīsu lauki, ūdenskritumi un dažas meža saliņas. Maruzevo apstāšanās eksotiskā parkā, lai pavērotu dažādu sugu hameleonus. Ceļojuma turpinājums Andasibē, reģistrēšanās viesnīcā. Pēc vakariņām – naksnīga pastaiga pa ceļu, lai pavērotu dzīvniekus. Nakts viesnīcā.

3. diena
Pēc brokastīm – rezervāta apmeklējums, lai novērotu pašus lielākos lemurus indri-indri , brūnos lemurus, putnus un hameleonus. Brauciens mašīnā uz  un turpinājumā – ar motorlaivu pa Akanini Nufi (tulkojumā - «Sapņu ligzda»). Nakts viesnīcā.

4. diena
Visa diena veltīta tam, lai iepazītos ar skaisto vietējo ainavu-klusais un tīrais Ampitabes ezers. Privātā parka Palmarium apmeklējums, kuru apdzīvo daudz dažādu veidu Madagaskaras lemuri. Nakts vizīte, meklēsim Ay-ay lemurus. Nakts viesnīcā.

5. diena
Brauciens ar motorlaivu līdz Monombatu pa Pangalanes kanālu (Pangalanes canal).  Brauciens mašīnā uz Tanu (Antanarivo). Nakts viesnīcā.

Картинки по запросу "AMBALAVAO"

6. diena
Transfērs uz lidostu un lidojums uz Diego. Tikšanās lidosta un transfērs uz viesnīcu. Nakts viesnīcā. 

7. diena
Pēc brokastīm – ekskursija uz visu diena Nacionālajā parkā Montan d’ Ambr ar lemuriem, ūdenskritumiem un daudzu veidu retām un endēmiskām augu sugām. Nakts viesnīcā. 

8. diena
Pēc brokastīm – brauciens uz Ankaranu – dabas rezervāts ar smailiem kaļķakmens torņiem, ko sauc par cingām, ar bagātu endēmisko faunu un floru (lemuri, putni, augi utt.). Dažu alu apmeklējums. Nakts viesnīcā.

9. diena
Visa diena – turpinām iepazīšanos ar Ankaras dabas rezervātu: to slavenie augi, putni un lemuri.  Nakts viesnīcā.

10. diena
No rīta  – brauciens mašīnā uz Ankifi – nelieliem laukiem, kurai blakus – pludmale ar baltām smiltīm. Pēc tam – transfērs uz motorlaivu Nosy Be, tālāk mašīnā līdz viesnīcai. Nakts viesnīcā.

11. diena
Brīva diena. Pēc izvēles: uz visu dienu – lemuru salas Nosi Komba (Nosy Komba) apmeklējums un zemūdens rezervāts Nosy Tany Kely ar skaistiem koraļļiem un dažādām zivīm. Vakarā atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

12.-13. diena
Atpūta pludmalē. Pēc izvēles: Lokobe rezervāta apmeklējums vai Passot kalni. Divas naktis viesnīcā.

14. diena
Rīts – brīvais laiks – atpūta pludmalē. Dienā – transfērs uz lidostu un lidojums uz galvaspilsētu. Tikšanās lidostā un transfērs uz viesnīcu.

15. diena
Rīts– ekskursija uz Ambohimanga – Karaļa pils 21 km no pilsētas. Pēc pusdienlaika – amatniecības tirgus apmeklējums, lai iegādātos kādu suvenīru. Transfērs uz lidostu, lai atgrieztos Eiropā.

Cenā iekļauts:
Starptautiskie lidojumi un lidostas izdevumi;
Visi transfēri, savākšana no lidostas;
Dzīvošana pēc Kojkas sistēmas / Brokastis (BB) vidējas klases viesnīcās;
Parka un rezervātu apmeklējuma biļetes (Maruzevu, Andasibe, Montan d’Ambr, Ankarana);
Vietējā gida pakalpojumi parkā un rezervātā;
Transfērs ar laivu uz viesnīcu (uz kuģa var būt arī citi pasažieri): Manambatu – Ankanini Nufi – Tamatave un Ankifi – Nosy Be;
Mašīnas īre ar vadītāju  no Antanarivo uz Manambatu un no Diego uz Ankifi;
Maksa par degvielu un vadītāja pakalpojumiem;
Ambuhamanga un vietējā tirdziņa apmeklējuma.

Papildus:
Iekšzemes lidojumi, ieskaitot lidostas nodevas (Antanarivo – Diego; Nosy Be – Antanarivo): aptuveni 540 Eur no cilvēka bez atlaides; dažos reisos tiek piemērota atlaide;
Vīzas izmaksas (uzturēšanās līdz 30 dienām) apmēram 25 EUR no cilvēka;
Visi papildu ēdieni un dzērieni;
Ekskursijas (Lukube, Pasut kalns, u.c.), daivings un citi sporta veidi;
Vienas dienas kruīzs pa Nosy Komba un Nosy Tany Kely;
Personīgie izdevumi;
Personīgā padrošināšanas nelaimes gadījumā, bagāžas zādzība vai bojājums, atcelšana utt.;
Vienvietīga izmitināšana - 360 EUR.

Papildu samaksa par gida pakalpojumiem no aģentūras līdz ierašanās Nosy Be - 1140 EUR, tiek sadalīta starp ceļojuma dalībniekiem.  

Papildu maksa par augstas klases viesnīcām:
Divvietīgs numurs - 550 EUR;
Vienvietīgs numurs - 1145 EUR. 

Papildu maksa izmitināšanai augstas klases iesnīcā:
HB (brokastis + vakariņas) - 295 EUR;
FB (brokastis  + pusdienas + vakariņas) - 550 EUR.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home