Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Uzkāpšana Ādama kalnā un Jaunais gads

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Šrilanka   »   Uzkāpšana Ādama kalnā un Jaunais gads
Šis Šrilankas ceļojums būs domāts arī tiem, kuri jau reiz bijuši ziloņu un safīru salā. Uzkāpšana Ādama smailē ir tāds kā svētceļojums, nevis vienkārši uzkāpšana kalnā. Sri Padas kalna virsotnē saplūst vienotā enerģijā visas būtiskākās reliģijas, kas ir uz Zemes-budisms, islams, kristietība, hinduisms - te cilvēks var sajust, ka viens ir viss un viss ir viens...

1. diena
17:00 tikšanās Rīgas lidostā. 19:00 – 22:55 lidojums Rīga – Stambula. 02:10 – 15:10 lidojums Stambula – Kolombo.
 
2. diena
Pēcpusdienā ierodamies Kolombo. Transfērs uz viesnīcu un atpūta pēc lidojuma. Kolombo – Šrilankas galvaspilsēta. Skaļa, drudžaina ostas pilsēta. Juceklīgā satiksme, eiropietim neierastā kārtība uz ielām un sabiedriskās vietās šrilankiešos izraisa tikai smaidu un viņu jau par nacionālo moto kļuvušais teiciens no problem liecina par austrumu domāšanas un uztveres veselīgumu. Vakariņas un nakts viesnīcā Negombo.
 
3. diena
Dienu sākam ar Kelānijas tempļa apmeklējumu. Šajā templī Buda bija ieradies savā trešajā Šrilankas apmeklējuma reizē, 8 gadus pirms apgaismības sasniegšanas. Gampahas botāniskajā dārzā relaksēsim prātus, vērojot vietējo augu valsti. Izbaudīsim vēsturi Warana Raja Maha Vihara templī un aplūkosim stūpu, kura ir vismaz 800 gadus veca. Vakariņas un nakts viesnīcā.
 
4. diena
Pēc brokastīm pārbrauksim uz pēdējo nekolonizēto Šrilankas galvaspilsētu Kandi. Tā ir Šrilankas Karaļu pēdējā galvaspilsēta. Pilsēta iekļauta UNESCO Pasaules Kultūras Mantojumā. Kandi – tas ir spožums un burvīgums. Pa ceļam uz pilsētu skatīsimies pinumu darbnīcu. Paviesosimies Šrilankas Robina Huda līdzinieka Sura Saradiyel ciematā. Iekārtošanās viesnīcā. Vakariņas. Jaunā gada sagaidīšana. Nakts viesnīcā Kandi.
 
5. diena
Vēlās brokastis. Pārbrauciens ar vilcienu no Kandi uz Ellu. Ella - tamilu valodā nozīmē “ūdenskritums”. Pilsētiņa atrodas kalnu apvidu, to ieskauj tējas plantācijas, kalnu kores, kas apaugušas ar mūžzaļiem kokiem. Vakariņas un nakts viesnīcā Ellā.
 
6. diena
Lieliska diena, lai dotos no Ellas uz Ādama smaili, pa ceļam apskatīsim šī reģiona ūdens kritumus. Iekārtošanās viesnīcā, vakariņas, gatavošanās nakts gājienam uz Ādama smaili - viens no augstākajiem kalniem Šrilankā (ilgu laiku ar saviem 2243 metriem virs jūras līmeņa maldīgi ticis uzskatīts par augstāko). Tas tiek dēvēts arī sanskrita vai pāli valodas cilmes vārdā par Sripadu (Svētais pēdas nospiedums), Šrilankas oficiālajā singāļu valodā to sauc par Samanalakandu (Taureņa kalns), tamilu valodā – par Sivanolipathu. Kāpiens uz smaili ilgs, apmēram, 4 stundas.
 
7. diena
No rīta atgriežamies viesnīcā, atpūta pēc garā kāpiena. Vēlās brokastis. Apmēram, 14:00, izbrauksim no viesnīcas un dosimies uz Ratnapuru – dārgakmeņu pilsētu. Šajā pilsētā iegūst lielu daļu no Šrilankas dārgakmeņiem. Vakariņas un nakts viesnīcā Ratnapurā.
 
8. diena
Pēc dārgakmeņu pilsētas apmeklējuma un iegādes, dosimies uz Sinharadžas meža rezervātu, kas iekļauts UNESCO pasaules mantojumu sarakstā. Tulkojumā no singāļu valodas - “lauvas karaliste”, to uzskata par pasaules endēmisko dārglietu, šeit ir 60 % endēmisko koku, 60% endēmisko tauriņu, zīdītāju un rāpuļu. Uz šejieni brauc dabas mīļotāji un pētnieki no visas pasaules. Pārbrauciens uz Beruvalas pludmali. Vakariņas un nakts viesnīcā Beruvalā.
 
9. – 11. dienas
Brīvas dienas relaksācijai un atpūtai. Vakariņas un nakts viesnīcā Beruvalā.
 
12. diena
Brauciens uz Kolombo. Pilsētas apskates ekskursija. Transfērs uz  lidostu. 21:30 lidojums Kolombo – Stambula. Nakts lidmašīnā.
 
13. diena
06:35 ierašanās Stambulā. 16:05 – 18:05 lidojums Stambula – Rīga.
 
Cenā iekļauts:
lidojuma biļete Rīga – Kolombo – Rīga un lidostu nodokļi;
Šrilankas vīzas izmaksas;
transporta pakalpojumi ceļojuma laikā;
naktsmītnes 3*, 4* viesnīcās divvietīgā istabā;
10 brokastis un 10 vakariņas;
aprakstā minētās ekskursijas un latviski runājoša grupas vadītāja pakalpojumi;
krievu valodā runājoša vietējā gida pakalpojumi ekskursiju dienās.
 
Papildus:
programmā neminētu pasākumu un objektu apmeklēšanas izmaksas;
veselības apdrošināšana ārzemju ceļojumam;
dzeramnauda šoferiem, gidiem un apkalpojošajam personālam (~40 EUR);
piemaksa par vienvietīgu numuru – 500 EUR.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home