Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Viduslaiku Tallina

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Igaunija   »   Viduslaiku Tallina
1. diena
06:30 izbraukšana no Rīgas. Keilas ūdenskritums (Augstums: 5,7 m; Platums: ap 50 m;), Turisalu klintis. Ierašanās Tallinā. Ekskursija pa viduslaiku vecpilsētu ar gidu par papildus samaksu (5 EUR), pēc vēlēšanās: Augšpilsēta – skatu laukumi, Doma baznīca, Saeimas nams, un Lejpilsēta – Tallinas Rātsnams - vienīgais saglabātais gotikas Rātsnams Ziemeļeiropā, Aptieka, Lielā ģilde, Mazā ģilde, Resnā Margarita. Pusdienas pauze. Jagalas ūdenskritums (Augstums: 8,1 m; Platums: 60 - 70 m). Ceļš uz mājām, vēlu vakarā ierašanās Rīgā.
 
Cenā iekļauts:
Transporta pakalpojumi komfortablā autobusā ceļojuma laikā;
grupas vadītāja-gida pakalpojumi.
 
Papildus:
Ekskursija pa Vecpilsētu - 5 EUR (bērniem līdz 12 g. v. - bezmaksas);
Ieejas biļešu cenas ir orientējošās un var mainīties;
Papildvieta autobusā – 15 EUR.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home