Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Zelta trijstūris ar pludmales atpūtu Goa

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Indija   »   Zelta trijstūris ar pludmales atpūtu Goa
Ceļojuma cena no 1329 EUR + 399 EUR eksk. pakete
Ceļojuma cena BEZ eksk. pakete no 1708 EUR

1. diena
Tikšanās lidostā Rīga.
Lidojums Rīga-Deli (Rīga-Stambula 18:50-23:15; Stambula-Deli 20:50-05:15).
Ierašanās Stambula.
Transfērs uz viesnīcu.
Iekārtošanās, atpūta.
 
2. diena
Brokastis.Numuriņu atbrīvošana.
Brīva diena vai pēc vēlēšanās ekskursija pa Stambulu (papildu samaksa 35 € ).
Transferts uz lidostu.
Lidojums Stambula-Deli.
 
3. diena
Ierašanās Deli. Transfērs uz viesnīcu. Atpūta.
Brokastis.
Otrajā dienas pusē (~13:00), apskates ekskursija Deli. Apmeklēsim visaugstāko ķieģeļu minaretu pasaulē Kutuba Minara. Viduslaiku komplekss ir izveidots no iznīcināto Indijas tempļu gabaliem, tās teritorijā ir noslēpumaina dzelzs kolonna, kas, neskatoties uz ikgadējām sezonālajām lietus gāzēm, nav sarūsējis 1600 gadus.
Ekskursijas laikā: Apskatīsim Deli simbolus – Lotosa templi, Indijas Vārtus un Prezidenta pili + galvenā tempļa Gurudwara Bangla Sahib apmeklējums; Apskatīsim hinduistu templiLakšmi- Narajana.
Atgriešanās viesnīcā.
 
4. diena
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Brauciens uz Agru.
Ekskursija pilsētā, apmeklēsim galveno apskates objektu Indijas mauzoleju - Tadžmahals: mauzolejs tiek saukts par septīto pasaules brīnumu – Tadžmahals. Paši indieši sniegbalto mauzoleju dēvē par Indijas Pērli. Agras fortiunItimad-ud-Daula kapenes.
Iekārtošanās viesnīcā. Atpūta.
 
5. diena
Brokastis.
Brauciens uz Džaipuru.
Pa ceļam, apmeklēsim pamesto pilsētu Fatehpur Sikri, kuru uzcēla imperators Akbars. Iekārtošanās viesnīcā. Atpūta
Vakarā, pēc vēlēšanās, folkloras ciematiņa (Chowki Dhani) apmeklējums, ar iespēju nobaudīt Radžastānas virtuves ēdienus (piemaksa 25 € /pers.).
Ciems ir Radžastānas kultūras spogulis.Tas aizņem 10 hektāru platību gleznainu lauku. Tradicionālās seno laiku mājiņas atgriezīs Jūs daudzus gadus atpakaļ un ļaus izbaudīt seno laiku mājīgo ciematu. Katru vakaru ciematā ir dažādi festivāli, kas atspoguļo bagātīgo un spilgto Radžastānas kultūras mantojumu. Tieši muzika un dejas visa vakara garumā, ir viena no galvenajām ciemata . Vietējie aktiermeistari atdzīvināja dekoratīvi – lietišķo mākslu, kas senajos laikos bija populāra Chokhi Dhani ciematā.
 
6. diena
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.
Ekskursijas brauciens „Indijas Pilis”.
Ekskursijas laikā mēs redzēsim Amber fortu, pils uz ūdens, Vēju pils un Džahal Mahal observatorijas apmeklējums. Apskatīsim sniegbalto templi Lakshmi Narayan, kurš atrodas krāšņo, zaļo dārzu ielenkumā. Ekskursija pilsētas pilī. Mūsdienās, daļu no pils aizņem muzejs. Jantar Mantar observatorija apmeklējums.
Brauciens uz Deli. Iekārtošanās viesnīcā. Atpūta.
 
7. diena
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.
Iekšzemes lidojums Deli–Goa (~12:10-14:50). Bagāža iekšzemes lidojumā - nododamā līdz 15 kg un 5 kg rokas bagāža.
Iekārtošanās viesnīcā. Atpūta.
 
8. diena
Brokastis. Atpūta pie jūras.
 
9. diena
Brokastis.
Brīva diena, pēc vēlēšanās ekskursijas brauciens „ Goa, Dudsagaras ūdenskritums un garšvielu plantācijas” (piemaksa 49 € ).
Ekskursijas laikā apmeklēsim bijušos štata galvaspilsētu – Goa vecpilsēta (Old Goa), ar skaistām katoļu baznīcām: Svētās Jekaterinas un Bom Jēzus bazilika (UNESKO pasaules mantojumu sarakstā).
Tālāk dodamies uz garšvielu plantācijām, kur Jūs redzēsiet pašas vērtīgākās garšvielas, kas nesušas milzu bagātību Portugāles kronim. Pēc ekskursijas – eksotiskās pusdienas, kurās varēsiet nobaudīt tradicionālos Goa ēdienus un nodegustēt vietējo, nacionālē dzērienu "feni” – degvīns, kas gatavots no raudzētas Indijas augļu sulas.
Nākamā īslaicīgā pietura Kolem (Colem) ciematā, kur Jums būs iespēja izlocīt kājas, nopirkt ūdeni vai augļus. Te tiks veikta pārsēšanās uz apvidus automašīnām un došanās pa dabas rezervāta Bhagban Mahavir bezceļiem. Atlikušo ceļa posmu, apmēram 10 min., Jūs mērosiet kājām ejot pa akmeņainu taciņu līdz Dudhsagāras ūdenskrituma pakājej. Pa ceļam Jūs satiksiet mīļus pērtiķīšus, kurus ir interesanti fotogrāfēt. Barot pērtiķus – kategoriski aizliegts.
Dudhsagāras ūdenskritums (Dudhsagar falls) ir 310 metru augstumā, ņemot vērā šos parametrus, tas ieņem 5. vietu Indijā. Dudhsagāra, tiek tulkots no marathu valodas kā piena okeāns. Ūdenskrituma ūdens plūsma sadalās miljardos pilienu, kas veido baltu krāsu. Ūdenskrituma pakājē atrodas ezers, kurā ir vēss ūdens un ir iespēja izpeldēties.
Pamata programmas noslēgumā, interesentiem būs iespēja doties izjādē ar ziloni (piemaksa ~ 15 $ ).
Līdzi noteikti paņemiet: fotoaparātus, galvas segas, ērtus apavus (pastaigai pa akmeņaino meža taciņu), peldkostīmu un dvieli, sievietēm – apģērbs, kas aizsedz plecus un ceļus, naudu papildus tēriņiem.
Atgriešanās viesnīcā.

10. diena
Brokastis. Atpūta pie jūras.
 
11. diena
Brokastis.
Ekskursijas brauciens “Dienvidu Goa”.
Šī diena būs veltīta atpūtai skaistākajā dienvidu Goa pludmalē. Taču, pirms ļaujamies iegrimt laiskajā pludmales atpūtā, apmeklēsim štata galvaspilsētu - Panadži pilsētu, lai baudītu tās koloniālo arhitektūru portugāļu stilā, kas koncentrēta Fonteinesas rajonā. “Strūklaku kvartāla” celtniecība sākās pirms aptuveni 200 gadiem, pateicoties pārceļotājiem no Portugāles. Pastaigājoties pa šaurajām ieliņām ar spilgtām, daudzkrāsainām šī rajona mājām, rodas iespaids, ka esi nokļuvis Eiropas valstī. Par kvartāla dominanti pamatoti tiek uzskatīta Nevainīgās ieņemšanas Dievmātes baznīca, kas atgādina sniegbaltu torti. Diez vai kāds paliks vienaldzīgs ieraugot šo grandiozo būvi un negribēs to iemūžināt kadrā.
Tālāk mūsu ceļš vedīs mūs līdz ekskursijas galvenajam pieturas punktam - Palolemas pludmalei. Šī pludmale pelnīti tiek uzskatīta par vienu no skaistākajām dienvidu Goa. Šeit jūs sagadīs tīras smiltis, gleznaini pakalni, palmas, kas gleznaini līgojas virs ūdens, un mierīga omulības atmosfēra.
Izbraucienā uz Baterfly tuksnešaino pludmali, uz salu peldošās laivas bieži pavada delfīni. Butterfly pludmale bieži tiek dēvēta arī par pērtiķu pludmali šo dzīvnieku biežo vizīšu dēļ.
Peldoties ar kaijaku vai laivu pa iekšējiem ūdeņiem, varēsim izbaudīt mangrovju audžu burvību un pabarot ērgļus.
Pēc atpūtas pludmalē dosimies uz Kabo de Ramas fortu. Gids mums pastāstīs par forta nozīmīgākajiem vēsturiskajiem notikumiem, bet satriecošais skats uz jūras piekrasti atstās neaizmirstamus iespaidus. Šeit izbaudīsim arī saulrieta skaistumu.
Atgriešanās viesnīcā.
 
12. diena
Brokastis.
Ekskursija “Iepazīšanās ar Maharaštru”
Maharaštras štats - viens no Indijas lielākajiem un apdzīvotākajiem reģioniem. “Maharaštra” tulkojumā no sanskrita nozīmē “diža valsts”. Šeit koncentrēti daudzi ievērības cienīgi dabas un kultūras objekti. Apmeklēsim interesantākos no tiem, kas atrodas tuvu Goa štata robežai, mūsu viesnīcas tiešā tuvumā.
Vengurla pludmale ir viena no gleznainākajām Maharaštras dienvidu daļas pludmalēm. Tūristi šeit ierodas reti, dodot priekšroku Goa pludmaļu izpētei. Šeit var baudīt īstenu Arābijas jūras mieru un nopeldēties siltajos jūras ūdeņos praktiski pilnīgā vientulībā.
Tirakolas forts ir neliels, sakopts cietoksnis stāvā upes grīvas krastā. Cietokšņa mūri, iekšpagalms un baznīca ir labi saglabājušies. Šobrīd cietokšņa teritorijā atrodas viesnīca, kur laipni uzņem ziņkārīgus tūristus.
Tirakolas upe ir dabisks biotops purva krokodiliem, kas sasniedz līdz 3,5 metru garumu un sver vairāk nekā 200 kilogramu. Vietējie tos uztver kā dabiskus iemītniekus, bet drosmīgākie šos dzīvniekus pat baro, piedāvājot visiem interesentiem tos pavērot. Upes stāvais krasts norobežots ar žogu, kas dot iespēju drošai šo bīstamo dzīvnieku vērošanai. Barošanas laikā apskates vietai var vienlaikus piepeldēt līdz 30 krokodiliem.
Atgriešanās viesnīcā.
 
13. diena
Brokastis.
Iekšzemes lidojums Goa–Deli (~15:00-17:40).
Iekārtošanās viesnīcā. Atpūta.

14. diena
Agri no rīta numuriņu atbrīvošana.
Transfērs uz lidostu.
Lidojums Deli–Rīga (~06:55–11:35) pārsēšanās pēc vietējā laika (~15:45–18:00).
 
Cenā iekļauts:
 • 12 brokastis viesnīcās
 • Lidojums Rīga–Deli–Rīga
 • Iekšzemes lidojums Deli–Goa Deli (bagāža iekšzemes lidojumā - nododamā līdz 15 kg un rokas bagāža 7 kg)
 • Rokas bagāža – 1 soma līdz 8 kg , Rīga–Deli–Rīga
 • Nododamā bagāža – 1 soma līdz 23 kg , Rīga–Deli–Rīga
 • 13 naktis viesnīcās (dievvietīgā izmitināšana)
 • Kompānijas pārstāvja pakalpojumi
 • Pasažieru nodevas
Ekskursiju pakete 399 € (rekomendējam ekskursijās laikā uzvilkt ērtus apavus):
 • Transporta pakalpojumi
 • Ekskursija uz Deli
 • Ekskursija uz Džaipuru
 • Ekskursija uz Agrā
 • Ekskursijas brauciens „Indijas Pilis”
 • Ekskursiju programma “Iepazīšanās ar Maharaštru”
 • Ekskursiju brauciens “Dienvidu Goa”
Papildus (uz vietas):
 • Ciemata Chowki Dhani apmaeklējums ar iespēju iepazīt Radžastānas virtuvi, ēdienu degustācija - 49 €
 • Ekskursija uz “Goa, Dudhsagāra ūdenskritums un garšvielu plantācijas (Vizināšanās ziloņa mugurā ~ 15 $ , pēc vēlēšanās) - 25 €
 • Ekskursija pa Stambulu - 35 €
Papildus:
 • Piemaksa par dzīvošanu vienvietīga numurā - 300 €
 • Veselības apdrošināšana
 • Apmaksa par ieejas biļetēm (iegādājoties papildus ekskursiju "Goa, Dudhsagāra ūdenskritums un garšvielu plantācijas") - 45 €
 • Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās
 • Tūrisma nodeva
 • Indijā ir pieņemts pateikties gidiem un šoferiem, dodot viņiem dzeramnaudu ~ 20 $ visa ceļojuma laikā
 • Deli KutubMinar ~10 $
 • Agra Tadžmahāls ~20 $
 • Forts ~10 $
 • Mazs Tadžmahāls ~5 $
 • Džajpura Amberas forts ~10 $
 • Pilsētas pils ~15 $
 • Pērtiķu templis ~2 $
 • Dantar Mantar ~5 $
 • Vēja pils ~5 $

SVARĪGI! 

 • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
 • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
 • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
 • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

PIRMS CEĻOJUMA OBLIGĀTI IZLASIET AKTUĀLO INFORMĀCIJU PAR COVID

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home