Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Ziemassvētki Sanktpēterburgā

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Krievija   »   Ziemassvētki Sanktpēterburgā
Ceļojuma cena 89 EUR + eksk. pakete 29 EUR.
Ceļojuma cena bez eksk. paketes - 115 EUR.

1. diena
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas uz Sanktpēterburgu.
Pa ceļam apstāsimies Tartu  pilsētā un pastaigāsimies pa pilsētu. Tartu ir otrā lielākā Igaunijas Republikas pilsēta. Igaunijā Tartu pilsētu sauc par “universitātes galvaspilsētu”, jo tur atrodas valsts prestižākā izglītības iestāde - Tartu universitāte. Dzīves tempu šeit nosaka tūkstošiem jauniešu, kuri ir ideju un ambīciju pilni,  kas ierodas šeit mācīties ne tikai no dažādām republikas vietām, bet arī no citām valstīm.
Ierašanās Sanktpēterburgā.
Iekārtošanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.
 
2. diena
Brokastis.
Ekskursija pilsētā, kuras laikā atklāsiet sev daudzveidīgu, noslēpumainu un neatkārtojamu Svētā Pētera pilsētu. Redzēsiet centrālo pilsētas maģistrāli – Ņevas prospektu ar tās senlaicīgām savrupmājām, Admiralitāti, kas iemieso Sanktpēterburgas arhitektūras un kompozīcijas centru, pilsētas katedrāles: Kazaņas un Īzaka, Kristus Augšāmcelšanās baznīca. Jūs Apmeklēsiet Senāta un Īzaka laukumus, Vasiļjevas salas strēli. Kanāli, nelielas upes, krastmalas un tilti, kas veido pilsētas neatkārtojamo seju. Jūs varēsiet apbrīnot slavenos Pils laukuma arhitektūras ansambļus, Petropavlovskas cietoksni. Ekskursijas laikā būs vairākas pieturas, kuru laikā būs iespējams pastaigāties, apskatīt pieminekļus, nofotografēties.
Pēc vēlēšanas pusdienas (par papildus samaksu 10 EUR).
Brīvs laiks vai pēc vēlēšanas brauciens uz  Puškinu (piemaksa 15 EUR + papildus tiek apmaksāta ieejas biļetes).
Ekskursijas brauciens uz Puškinu (par ieejas biļetēm papildus samaksa).
Visizsmalcinātākā apskates vieta Carskoje Selo bez šaubām ir 18.-19. gds. pils un parka ansamblis. Būdams krievu imperatoru ārpilsētas rezidence, tas sevī glabā slaveno arhitektu (Rastrelli, Stasovs utt.) arhitektūras ideju. Šī ansambļa kompozīcijas centrs ir Jekaterinas pils. Uzsvērtais fasādes garums, ierāmēta apzeltīta skulptūras formu plastika atstāj neaizmirstamu iespaidu par ārējo izskatu. Interjerā var izcelt Lielās zāles, kā arī nesen atjaunotās Dzintara istabas varenumu, skaistumu un greznību. Jāpievērš uzmanība arī Zaļajai ēdamzālei, Arabesku zālei un Zilajai viesistabai. Carskoje Selo — imperatoru vasaras rezidence un literārais Krievijas simbols. Pils un parka ansamblis – triju sieviešu, triju ķeizarieņu darbs – Jekaterinas I, Elizabetes Petrovnas un Jekaterinas II, kuru gaumes un vēlmes īstenoja tā laika labākie meistari. Vienlaicīgi, te viss atgādina par Aleksandru Sergejeviču Puškinu: liceja ēka, kur dzejnieks aizvadījis jaunības gadus, pieminekļi un parka alejas, kurus viņš apdziedājis savos darbos.
Nakts viesnīcā.
 
3. diena
Brokastis.
Numuriņu atbrīvošana.
Ekskursijas brauciens uz Petropavlovskas cietoksni.
Cietoksnis atrodas uz Zaķu salas, kas sadala Ņevu divās daļās.
Nocietinājuma celtnes šajā atklātā laukumā ļāva organizēt aizsardzības aizsardzības mūri visā perimetrā, tāpēc Petropavlovskas cietokšņa plāns atgādina nepareizu sešstūri. Petropavlovskas cietokšņa būvēšana ritēja diezgan ātri – tā laika militāra darbība prasīja aktīvus darbus. Sākot ar maiju un līdz rudenim uz Zaķu salas ierīkoja lielus zemes vaļņus, kur novietoja simtiem ieroču. Darbos piedalījās karavīri, parastie strādnieki, kā arī Pētera I cīņas biedri. Par godu pēdējiem tika nosaukti cietokšņa bastioni – Nariškins, Meņšikovs, Trubeckoj un, protams, Imperatora bastions, kura celtniecība tika veikta, imperatoram klātesot.
Paralēli cietokšņa celtņu būvniecībai, tika būvēta Sv. Apustuļu – Pētera un Pāvela, koka baznīca, kas būtība arī deva nosaukumu Petropavlovskai un visam cietoksnim, jo sākotnējais nosaukums bija Sanktpēterburga – Sv. Pētera cietoksnis
Brīvajā laikā  apmeklēsim Īzaka katedrāli (papildus ieejas biļete).
Īzaka katedrāle ir tradicionāla pareizticīgo baznīca ar pieciem kupoliem un četriem zvanu torņiem, kā arī 25 m diametrā galveno kupolu, kas vareni dominē pār visu celtni.
Kupola bungu portikas ir aprīkotas ar 72 monolīta granīta kolonnām, kuras pirmo reizi arhitektūras vēsturē tika paceltas 40 metru augstumā. 1848. gadā ziemeļrietumu tornī uzstādīja 30 tonnu  smagu galveno zvanu ar Krievijas  valdnieku attēliem.
Katedrāles fasādes ir bagāti rotātas ar Bībeles sižetu skulptūrām. Katedrāles iekšējais interjers – tas ir gandrīz krāsaino akmeņu muzejs. Izņemot dažādus marmora veidus (baltais, zaļš, dzeltens, rozā un sarkans) un melno slānekli, kas atrodas uz katedrāles grīdas un sienām, te var arī atrast panno no jašmas un porfīra, bet altāris ir apklāts ar malahītu un lazurītu. Īzaka katedrālē ir vairāk nekā 60 mozaīku, 300 statujas un krievu mākslinieku gleznas.
Brīvs laiks.
Vakarā izbraukšana uz Rīgu.
 
4. diena
Ierašanās Rīgā no rīta.
 
Cenā iekļauts:
Vieta tūrisma klases autobusā;
Grupas vadītāja pakalpojumi;
2 naktis viesnīcā (viena vieta divvietīgā numuriņā);
*Iegādājoties ekskursijas paketi: 2 brokastis (15 € ) – dāvana!
 
Ekskursiju pakete 29 EUR:
Apskates ekskursija Sanktpēterburgā;
Ekskursijas brauciens uz Petropavlovskas cietoksni.
 
Papildus:
Obligāta piemaksa par dzīvošanu vienvietīgā numurā - 40 € ;
Eksursijas brauciens uz Puškinu - 15 € ;
Pusdienas - 10 € ;
Elektroniskās vīzas noformēšana - 5 € ;
Apdrošināšana;
2 brokastis viesnīcā - 15 € ;
Pilsētas nodeva viesnīcās - 150-300 rub /nakts/cilv. (atkarībā no reģiona);
Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās;
Fiksētas vietas autobusā - 15 € (pēc pieprasījuma).

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home