Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Ziemassvētki Tallinā un Akvaparks Pērnavā

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Igaunija   »   Ziemassvētki Tallinā un Akvaparks Pērnavā
1. diena
Plkst. 08:00 izbraukšana no Rīgas. Ierašanās Tallinā. Check-in viesnīcā. Izbraukšana uz apskates ekskursiju pa Tallinas vecpilsētu (1 – 1.5 st. pēc vēlēšanas par papildus samaksu). Brīvais laiks vecpilsētā. Tallinas Rātslaukumā notiekošais Ziemassvētku tirdziņš piesaista ar savu pasakaino noskaņu, kurā viss šķiet iespējams! Ziemassvētku tirdziņa centrālā persona ir, protams, Ziemassvētku vecītis ar saviem ziemeļbriežiem, kas priecē visu bērnu sirdis. Savukārt tirdziņa centrālais objekts ir Igaunijas galvenā Ziemassvētku egle, no kuras saules staru formā izvietojušās ziemassvētku būdiņas - tirdzniecības mājiņas. Rokdarbu meistari un viņu darbi, igauņu tradicionālie ziemassvētku ēdieni un dzērieni, sniega skulptūras, īsti dzīvnieciņi - zaķi, kazlēni, jēriņi, poniji un zosis. Katru nedēļas nogali un svētku dienās tiek piedāvāta kultūras programma - dažādu novadu deju un dziesmu ansambļu un koru priekšnesumi. Skanēs Ziemassvētku mūzika, rūķi vēdīs dažādus konkursus, kuros var piedalīties visi klātesošie. Pavadiet neaizmirstami šo jauko Ziemassvētku vakaru! Atgriešanas uz viesnīcu. Pēc vēlēšanās vakariņas “zviedru galds” ar nacionālajiem Ziemassvētku ēdieniem, viesnīcas restorānā “Dzingel” (iepriekš pieteikšana un apmaksa ofisā). Nakts viesnīcā.
 
2. diena
Brokastis. Plkst. 11:00-12:00 Check-out no viesnīcas. Ceļš līdz Pērnavai – Igaunijas vasaras galvaspilsētai. Piedāvājam relaksēties lielākajā Igaunijas ūdens atrakciju parkā “Tervise Paradiis”. Ūdens atrakciju parka piedāvā 85 un 100 metrus garās caurules, ūdens kaskādes un ūdens masāža, ūdenskritums, upe ar pretstraumi un burbuļvannas, sauna un peldbaseins; maziem apmeklētājiem ir bērnu slidkalniņi, silts mazuļu baseins ar ūdens rotaļlietām, akvabārs. Ceļš uz mājām, vēlu vakarā ierašanās Rīgā.
 
Cenā iekļauts:
Transporta pakalpojumi;
Grupas vadītāja-gida pakalpojumi;
Viena nakts viesnīcā divvietīgā numurā (ērtības numurā);
1 brokastis - zviedru galds.
 
Papildus:
Ziemassvētku ekskursija pa Tallinu – 5 EUR (bērniem līdz 12 g.v. bezmaksas);
Ūdens atrakciju parks “Tervis Paradiis” 3 stundas - 19 EUR/8 EUR (bērni 4.-6 g.);
Ieejas biļešes;
Papildvieta autobusā – 35 EUR;
Vienvietīgs numurs viesnīcā - 20 EUR;
Ziemassvētku vakariņas viesnīcas restorānā – 20 EUR/14 EUR (bērni 3-9 gadi) (iepriekš pieteikšana un apmaksa ofisā).

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home