Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Krievija

 Krievija. Valsts ir izvietota Eiropas austrumu daļā un Āzijas ziemeļu daļā. Robežojas ar Korejas republiku, Korejas TDR, Mongoliju, Kazahstānu, Azerbaidžānu, Gruziju, Ukrainu, Baltkrieviju, Lietuvu, Latviju, Poliju, Igauniju, Somiju un Norvēģiju (visgarākā robežlīnija pasaulē).

 Atpūta Krievijā – tā ir bagāta gadsimtiem ilga vēsture ar unikālām paražām un tradīcijām. Atpūta Krievijā ir tautu, kas apdzīvo šo valsti, sirsnība un viesmīlība.
 
Neapšaubāmi, apbraukt pusi pasaules, pabūt visos modernos kūrortos - tas ir brīnišķīgi. Bet laba atpūta – tā ne vienmēr ir atpūta aiz robežas. Daudzi no mums ne reizi nebija uz Volgas, uz Seliger ezera, nav pazīstami ne ar vienu "Zelta apļa" pilsētu, nemaz nerunājot par citu unikālu vietu  milzīgu daudzumu, ar kurām ir tik bagāta Krievija.
 
Maskava, Krievijas galvaspilsēta un valsts lielākā pilsēta, ir tādu unikālu objektu īpašniece kā Tretjakovska galerija, Triumfa arka Kutuzova prospektā, Puškina muzejs, Šilova galerija, Kristus Glābēja katedrāle, Bogojavļenskas klosteris, Svētā Daniila klosteris. Maskavas daudzās baznīcas un klosteri, Poklonaja kalna memoriālais komplekss, Jaunais un Vecais Arbats, Bulvāra loks, Kutuzova prospekts, Sergijeva Posāda, Kolomenska, Kuskova muižas, Arhangeļska, Caricina, Abramceva, Viesu Sēta un Manēžas laukums, Staļina laika augstcelnes, piemineklis “Strādnieks un kolhozniece”, zoodārzs, “Japānas dārzs” Botāniskajā dārzā, cirki un pasaulslaveni teātri – tas viss vilina šurp simtiem tūkstoš viesu.
 
Sanktpēterburgu otrā vārdā sauc par “Ziemeļu Venēciju”, jo šajā pilsētā apkopots neparasts kultūrvēturisku pieminekļu ansamblis. Šeit atrodas Ermitāža, Petropavlovskas cietoksnis, Krondštate un Petergofa, tādi slaveni muzeji kā Krievijas muzejs, Kunckamera, Puškina muzejs, Dostojevska muzejs u.c., 16 profesionāli teātri (to skatā tādi slaveni teātri kā Marjinskas, Musorgska Operas un baleta teātris, Lielais Drāmas teātris). Laukumi – Kazanskas, Nikoļskas, Isakijevskas, Spas-na –Krovi, Aleskandra-Ņevskas Lavra. Unikāli arhitektūras pieminekļi – Admiralitāte, Universitātes ēka, Vasiļjevas salas strēle ar Biržas namu, Pils laukums ar Ziemas pili, Aleksandrovskas kolonnu un Galvenā štāba arku, Dekabristu laukums (bijušais Senāta) ar pieminekli Pēterim I (“Vara jātnieks”, 1782. g.), Smoļnijs un Vasaras dārzs. 
 
Soči
Populārs Melnās jūras kūrorts. 2014. gadā šeit norisinājās ziemas Olimpiskās spēles. Viena no apskates vietām ir pilsētas dendrārijs, kas slavens ar savām palmām. Tāpat pilsēta slavena ar savām neoklasicisma ēkām no XX gadsimta. Kaukāza kalnu pakājē plešas nacionālais parks. 70 km attālumā no jūras atrodas slēpošanas kūrors “Krasnaja Poļana” Sočos ir subtropu klimats. Piekrasti no aukstiem vējiem aizsargā kalnu grēdas. Sezona šeit ilgst no maija līdz oktobrim. Atpūta šeit piemērota kā ģimenēm ar bērniem, tā arī jauniešiem un citiem, kas vēlas ne tikai gulēt pludmalē, bet arī nodarboties ar aktīvo tūrismu.
 
Klimats: mēreni kontinentāls, tomēr Ziemeļledus okeāna piekraste atrodas arktiskajā un subarktiskajā zonā, Melnās jūras piekraste atrodas subtropu zonā. Ziemā sniega sega pārklāj gandrīz visu Krievijas teritoriju. Vasarā dienvidos dominē karstums, turpretī ziemeļu reģionos snieg. 
 
 Krievijas Virtuve: tā ir ne tikai kāpostu zupa un biezputra, lai gan šie ēdieni pelnījuši uzmanību. Slavenais gardēdis Brilliat-Savarin atzina tikai trīs virtuves, starp tām bija arī krievu. Tā ir populāra ar tādiem ēdieniem, kā: kāpostu zupa, soļanka, rasoļņiks, zivju zupa. Kā arī plašā izvēlē - pīrāgi, pankūkas un visdažādākie ēdieni no sēnēm. 
 
Atpūta un ārstēšana Krievijā
  
Krasnodaras Novads, Kaukāza Minerāl-ūdeņi 
 
Krasnodaras Novads – unikāls Krievijas dienvidu dabas nostūris. Novads slavens ar saviem Melnās jūras kūrortiem. Soči – tā ir Kaukāza pērle, lielākais Krievijas kūrorts, kas stiepjas 148 km gar Melnās jūras krastu, pilsēta, kurā praktiski nav ziemas, bet skaidro un saulaino dienu skaits gadā ir 300. Soču reģions bagāts ar atveseļojošiem dzeramajiem un sērūdeņraža avotiem, kam nav analogu pasaulē.
Anapa – tā ir 42km gara, Eiropā labāko smilšu pludmaļu rota, ārstnieciskie unikālu minerālūdeņu avoti, brīnumainās limānu un sopku dūņas, lieliskie vīnogu vīni, augstas klases kūrortu medicīna un lieliska ģimenes atpūta.
Gelendžika – unikāls klimatiskais jūras kūrorts, kas izvietots Vidusjūras tipa sauso subtropu zonā. Kalni, jūra, mūžzaļie augi – tai skaitā – picundas priede, kas sastopama pasaulē tikai divās vietās. Tīrs kalnu-jūras gaiss rada neatkārtojamu pilsētas-kūrorta kolorītu, kur var efektīvi uzlabot veselību un lieliski atpūsties.
Pilsēta, kurai smaida saule. Tuapse – “zelta vidus” starp Gelendžiku un Lielajiem Sočiem. Kalnu ainavas, upju kanjoni, ūdenskritumi, liela augu valsts daudzveidība un daudzi dabas pieminekļi pārsteidz iztēli, bet kalnu mežu pārpilnība reizē ar silto jūru rada ekoloģiski un klimatiski labvēlīgus apstākļus komfortablai atpūtai, atveseļošanai un ārstēšanai.     
 
Kalnu slēpošanas atpūta Krievijā - Paši pazīstamākie kalnu slēpošanas kūrorti Krievijā atrodas Kaukāzā - tie ir Prielbrusje, Dombaja, Krasnaja Poļana. Kalnu atpūta - tās ir ne tikai aizraujošas un spirdzinošas kalnu slēpes uz Urāla un Kaukāza kalnu slēpošanas kūrortiem, tas ir arī alpīnisms, gājēju un kalnu tūrisms. Jūs gaida grūtas daudzu stundu pārejas, bīstamību pārvarēšana, kuras slēpj sevī neparedzamus kalnājus, ticības sevī nostiprinājumu, komandas saliedējumu un nevaldāmus centienus uz triumfālu gaviļu īsu acumirkli, kad Jūs jau uz virsotnes - "virs pasaules".
 
Vīza: Latvijas pilsoņiem ir vajadzīga vīza ieceļošanai.
Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home