Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Bankoka - Kualalumpūra - Langkavi

Antario.lv   »   Malaizija   »   Bankoka - Kualalumpūra - Langkavi

Bankoka-Kualalumpūra-Langkavi-Kualalumpūra

1. diena
Izlidošana no Rīgas
Nakts aviolidojums no Rīgas uz Bankoku

2 .diena
Ierašanās uz salas, transfērs un iekārtošanās viesnīcā.
Langkavija-šis pasakainais nosaukums pieder nevis vienkārši vientuļai salai, bet gan veselam arhipelāgam, kas slēpjas Andamanu jūrā un ir apaudzis ar aizraujošiem mītiem. Langkavija ir unikāla ar to, ka tajā ir lieliski attīstīta infrastruktūra, liels iedzīvotāju skaits un savā veidā tas ir arī biznesa centrs, bet neskatoties uz to šeit ir izdevies saglabāt bagāto dabas pasauli un tīrākās smilšu pludmales.
Langkavija-ir populārs kūrorts, kurš nezaudē savu aktualitāti pat straujās urbanizācijas periodā.
Tūristu plūsma ir nepārtraukta visu gadu, ko sekmē mitrais klimats ar praktiski nemainīgu gaisa temperatūru no 26-30C.

3. diena
Piedāvājam veikt apskates ekskursiju pa Langkavijas salu.
Pateicoties šai ekskursijai Jūs uzzināsiet vairumu senlaiku leģendu, kas tin šo noslēpumaino salu. Jūs pacelsieties uz vienu no augstākajām kalnu virsotnēm pa virvju tiltu, kur Jūs no putnu lidojuma augstuma varēsiet palūkoties uz okeāna aizraujošajiem skatiem, gleznainajām tropu ainavām, izbaudīsiet peldi brīnumainajā ūdenskritumā „Septiņas akas”, apmeklēsiet leģendārās princeses Mahsuri kapeni un batikas fabriku-galeriju Atma Alam.

 4.diena
Iesakām apmeklēt ekskursiju pa mangrovju džungļiem.
Šī ir labākā, interesantākā un aizraujošākā ekskursija pa salu, kas vedīs Jūs uz pašu džungļu sirdi pie „ Kilimas” upes, mangrovju audzē. Mangra, liānas, kas karājas virs kutera starp elpu aizraujošajām klintīm, lēkājošu mērkaķu bari, varāni, neredzēti augi un dzīvnieki-un tas vēl nav viss ar ko Juš varēsiet iepazīties.
Vēlāk Jūs varēsiet barot ērgļus, kas ir Langkavijas arhipelāga simbols. Tie lidināsies virs laivas, prasot cienastu.
Ekskursija beigsies ar zivju fermas apmeklējumu, kur ir savākts liels eksotisko zivju daudzums, tās var barot , bet rajas pat pataustīt ar rokām. Svaigas zivis, garneles, smaržīgie ceptie rīsi, dārzeņi un augļi-visi šie cienasti gadīs Jūs uz pusdienu galda zivju fermā.

5-11. diena
Piedāvajam ekskursiju uz Pajaras salas jūras parku. Ekskursija sākas ostā, no kurienes Jūs ar kuteri dodaties uz neapdzīvotu salu-rezervātu.
Šajā salā ar Malaizijas valdības rīkojumu ir aizliegts veikt jebkādus celtniecības darbus, sakarā ar to ērtības ( duša, restorāns), atrodas uz peldošas platformas tieši pie krasta. Kā arī platformā ir istaba ar logu zem ūdens, pa kuru var lieliski redzēt koraļļus un jūras iedzīvotājus šajā rezervāta teritorijā.
Unikāla apskates vieta Pajaras parkā ir 20 jaunas melnspuru haizivis, kā arī līdz šim neredzēts eksotisko zivju daudzums. Parkā ir sastopami divu veidu koraļļi: cietie un mīkstie. Seit var nodarboties ari ar daivingu, ta kā salu grupa Pulau Pajara ir labākā vieta daivingam visā Malaizijas dienvidu ūdeņu piekrastē.

12. diena
Brokastis, izčekošanās no viesnīcas, transfērs uz lidostu.
Izlidošana no Langkavijas uz Kualalumpūru. Ierašanās Kualalumpūrā. Transfers un iekartosanās viesnīca. Brīvais laiks. Piedāvājam apskates ekskursiju pa pilsētu.
Apskates ekskursija ir galvenā ekskursija, kas ļaus iepazīties ar galvenajiem apskates objektiem galvaspilsētā: lietišķais pilsētas centrs „Zelta trijstūris”, Dvinu torņi Petronas, Neatkarības laukums, ķīniešu kvartāls Čaintauna, Karaļu pils- konstucionālās monarhijas simbols, Parlamenta ēka, Žēlsirdības dievietes templis un Nacionalā mošeja. Kā arī šī ekskursija ļaus Jums palūkoties uz lieliskajiem mauritānijas mākslas paraugiem, kuru spilgts piemers ir Sultana Absdulas Samada pils un Dzelzceļa stacija. Ekskursijas beigas Jūs aizvedīs uz vietu, kur varēs uzņemt lieliskas bildes ar Petronas torņiem fonā.

13. diena
Brīvais laiks Kualalampurā
Piedāvājam ekskursiju uz Putradžaju.
Putradžaja- ir augsti attīstīts administratīvs kvartāls, kas savieno sevī visas labi iekārtotas pilsētas iezīmes. Savu īsto vārdu «Putrajaya» ir ieguvusi no pirmā Malaizijas premjer ministra Tunku Abdul Rahman Putra Al-Hai, kurš veica lielu ieguldījumu nācijas attīstībā.
Ekskursijas laikā Jūs aplūkosiet tādus apskates objektus kā Premjer ministra rezidenci, Putradžajas pili un Jauno Malaizijas karaļpili, Putras mošeju, Putras pili un laukums, Ministriju bulvāris, un lieliskie Putradžajas tilti.
Ekskursija sāksies ar barucienu pa bulvāriem ar burvīgo un ziedošo augāju. Kā arī Jūs gaida pastaiga pa krāsaino un spilgto Putras laukumu. Pateicoties dotajai ekskursijai Jūs varēsiet apskatīties jaunos arhitektūras šedevrus un varenas ēkas, kas uzbūvētas valsts jaunajā administratīvajā centrā.

14. diena
Check-out no Kualalumpūras viesnīcas.
Transfers uz lidostu. Izlidošana uz Bankoku.

15. diena 
Check-out no viesnīcas Bankokā. Transfers uz lidostu. Izlidošana no Bankokas uz Maskavu.
Cena atkarīga no izvēletās viesnīcas Langkavijā

Cena 1 cilvēkam divvietīgajā numuriņā.
Amara Guest House 2* RO - 1551 EUR
Bahagia Hotel Langkawi 3* BB - 1608 EUR
Favehotel Cenang Beach 3* BB - 1694 EUR
Langkawi Chantique Resort 3* BB - 1793 EUR
Four Points by Sheraton Langkawi Resort 4* BB - 1900 EUR
Berjaya Langkawi Beach Resort 4* BB - 1950 EUR
Langkawi Lagoon Resort 4* BB - 1950 EUR
Four Points by Sheraton Langkawi 5* BB – 2100 EUR
Meritus Pelangi Beach Resort 5* BB - 2142 EUR
The Westin Langkawi And SPA 5* BB - 2305 EUR
The Datai Langkawi 5* BB - 2647 EUR

Dzīvošana Bankokā un Kualalampūrā 3* viesnīcās ( par piemaksu kategorija var tikt celta)
Pēc vēlmes programma var tikt mainīta- [email protected]

Cenā iekļauts
Transfērs pēc programmas
Brokastis viesnīcā (izņemot Amara Guest House *)
Lidojumu bagāžas izmaksas-

Kopējā bagāža 20kg +5kg rokas bagāža.

Cenā nav iekļauts:

Vīza uz Malaiziju-Latvijas pilsoņiem vīza nav vajadzīga, iebraocot Malaizijas teritorijā līdz 90 diennaktīm. Iebraucot nepieciešams aizpildītimigrācijas karti. Izlidojot no Malaizijas lidostām nepieciešams samaksāt nodokli 5 MYR apmērā par iekšējiem reisiem un un 50 MYR lidojot ar starptautiskiem reisiem. Vīza Latvijas nepilsoņiem 80 MYR, vīzas noformēšanas termiņš~10 dienas. Dokumenti, kas nepieciešami vīzas saņemšanai: pase, kuras dērīguma termiņš ir ne mazāk kā 6 mēn. Pēc atgriešanās Latvijā, 2 krāsainas fotogrāfijas 3x4, anketa, izziņa no darba, izziņa no bankas.

Veselības apdrošināšana ārzemju braucienam
Personīgas izmaksas, dzeramnauda.
Bērniem līdz 2 g. maksa par avia nodokli

SVARĪGI! 
visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

 

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home