Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Singapūra, Malaizija, Taizeme

Antario.lv   »   Malaizija   »   Singapūra, Malaizija, Taizeme
Datums Ceļojuma cena
+ eksk. pakete
Ceļojuma cena
bez eksk. pakete
17.03.2020 STOP SALE STOP SALE
16.04.2020 STOP SALE STOP SALE
11.11.2020 799 € + 399 € 1188 €
02.12.2020 799 € + 399 € 1188 €

1. diena
Tikšanās Rīgas lidostā. Lidojums Rīga-Singapūra.

2. diena
Ierašanās Singapūrā. Transfērs uz viesnīcu.
Iekārtošanās, atpūta. Nakts viesnīcā.

3. diena
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.
Apskates ekskursija Singapūrā (1. daļa).
Singapūra (burtiskā tulkojumā “Lauvas pilsēta”) aizņem 2. vietu pasaulē dzīvošanai drošās pilsētas ietvaros un 1. vietu teritorijas apzaļumošanas ziņā. Tā priecē aci ar tīrību, skaistumu un sakoptību. Te ir augstākais dzīves līmenis līdz ar komfortu un rūpēm par iedzīvotājiem. Singapūras vēsture pārsteidza, tagadne liek sajūsmināties, bet nākotne intriģē.
Ekskursijas laikā Jūs redzēsiet: Raffles viesnīcu, Santec city ar strūklaku, etniskos kvartālus: Kampong Glam, China town; Singapūras upes krastmalu, Merlayon parku ar skatu uz Marina Bay Sands ielīci, Klark Ki krastmalu, pilsētas centrālo ielu – Orchard Road.
Brauciens uz Kualalumpūru (Malaizija).
Iekārtošanās viesnīcā. Atpūta.

4. diena
Brokastis.
Apskates ekskursija Kualalumpūrā.
Apskates ekskursija ļaus ne tikai iepazīt Kualalumpūru visā tā krāšņumā, bet arī atklāt Malaizijas finanšu labklājības, sociālās un politiskās stabilitātes noslēpumu, iepazīties ar vietējām paražām un tradīcijām, bet gardēžiem – ar vietējās virtuves delikatesēm.
Mošejas, debesskrāpji, gigantiskie torņi, TV tornis, neiedomājams skaits cilvēku no visām pasaules malām. Kualalumpūra ir neparasta pilsēta, ar kuru Jums būs tas gods iepazīties. 
Brīvs laiks. 
Tālāk piedāvājam doties uz Batu alu un ekskursiju uz Kuala Selangor – jāņtārpiņu fermā un pērtiķu kalnā (papildu maksa 69 EUR, brauciens ar kuģīti un vakariņas ir iekļautas cenā. Ieejas maksa Batu ala - atsevišķa samaksa).
Batu alas - Malaizijā atrodas vislielākās alas pasaulē (dažās alās brīvi var lidot helihopteri). Jums ir unikāla iespēja apskatīt vienu  no tām - skaistākais dabas piemineklis - Batukeivs. Alā atrodas hinduistu templis un vairākas saimes savvaļas pērtiķu.
Tālāk dosimies Kuala Selangor virzienā, kur atrodas skaists Bukit Melavati dabas rezervāts Malakas jūras šauruma krastā. Pievilcīgākais forta apmeklējumā ir mīļi un jauki pērtiķi, kas to apdzīvo. Šo jauko dzīvnieciņu barošana arī ir iekļauta ekskursijas programmā.
Par cienīgu mūsu ekskursijas nobeigumu kļūs neaizmirstams skats jāņtārpiņu fermā. Jūs gaida raftings pa Kuala Selangor upi, gar kuru krūmos vijas dzīvās jāņtārpiņu virtenes. Tas ir patiesi pasakains un aizraujošs skats.
Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā.

5. diena
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.
Brauciens uz Krabi provinci – iekšzemes lidojums Kualalumpūra - Krabi (lidojums Kualalumpūra-Krabi / Krabi-Singapūra – 100 EUR no cilvēka (ieskaitot bagāžu 15 kg) – obligāta piemaksa).
Krabi ir viena no Taizemes provincēm, kas atrodas valsts dienvidos, Andamanu jūras piekrastē. Province ir slavena ar skaistām pludmalēm, karsta klintīm, kas izslējās no ūdens, gleznainām tropiskām salām, lietus mežiem, alām.
Došanās uz viesnīcu, iekārtošanās, atpūta.

6. diena
Brokastis.
Brīva diena pie jūras.
Nakts viesnīcā.

7. diena
Brokastis.
Ekskursijas brauciens „Krabi pērles”.
Dienas sākumā mēs apmeklēsim „Tīģera alas templi”, kas ir viens no slavenākajām apskates vietām šajā provincē. Savu nosaukumu templis ir ieguvis pateicoties klintij, kura augstums ir 270 m, kas atgādina šī zvēra nagu, zem kuras templis arī atrodas. Templī ir ļoti daudz Budas un tīģeru statuju, bet vienā nelielā alas telpā ir Budas pēdas nospiedums. Bet lielāka daļa tūristu šeit nāk ne jau tempļa dēļ, bet „attīrīšanas ceļa” dēļ, kas atrodas netālu no tempļa. Tas vijas no kalna pakājes līdz virsotnei, kas atrodas 600 m augstumā. Lai uzkāptu līdz Budas statujai, jāpārvar 1237 pakāpieni, nesagatavotam cilvēkam tas parasti aizņem 30-40 minūtes. Uzkāpjot kalnā, Jūs varēsiet izbaudīt lielisku panorāmu, raugoties praktiski uz visu Krabi provinci.
Tālāk ir termālu avotu apmeklējums (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi).  
Avotos ir minerālvielas, kas labvēlīgi ietekmē cilvēka organismu, ūdenim ir dažādi temperatūras režīmi (no 28 līdz 45 grādiem). Pelde šajos ūdeņos palīdz mazināt stresu, uzņemt pozitīvu enerģiju un atjaunot spēkus pēc kāpiena kalnā.
Pēdējais šī maršruta pieturpunkts ir Smaragda ezera apmeklējums (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi).
Ezers atrodas gleznainā teritorijā, pār kuru ir uzstādīti nelieli koka tiltiņi. Ieejot objektā, pirmais, ko redzēsim būs vēl viens ezers – Kristāla ezers ; raugoties tajā, rodas iespaids, ka lietus meži aug tieši no ezera dibena. Smaragda ezeram ir mākslīgā izcelsme. Ūdenstilpne tika piepildīta ar ūdeni, kas ir bagāts ar minerālvielām, piešķirot ūdenim satriecošu smaragdzaļu krāsu. Maz tādu cilvēku, kas varēs pretoties peldei šajā ezerā.
Atgriešanās viesnīcā, atpūta.

8. diena
Brokastis.
Brīva diena pie jūras.
Nakts viesnīcā.

9. diena
Brokastis.
Ekskursija Phi Phi salās (salas pieder nacionālajam parkam ar tādu pašu nosaukumu, ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi ~ 400 bātu, papildus tiek apmaksāts arī kuģītis un niršanas aprīkojuma noma - 20 EUR).
Šī ekskursiju programma ir viena no populārākajām tūristu vidū. Mēs redzēsim Maya Bay lagūnu no Leonardo DiCaprio filmas „Pludmale”. Mūs gaidīs Vikingu ala – gleznaina vieta, kur dzīvo ļoti daudz lakstīgalu. Pa ceļam uz nākamo salu apstāsimies, lai ikviens varētu nirt ar cauruli un pleznām, lai izbaudītu bagātīgu Andamanu jūras pasauli.
Fināla pietura – Bambu sala. Palmu dēļ, kas nokarājas uz baltu pludmali ar zilo ūdeni, to dēvē par Bounty salu no populārās reklāmas. 
Atgriešanās viesnīcā. Atpūta.
Nakts viesnīcā.

10. diena
Brokastis.
Brīva diena pie jūras.
Nakts viesnīcā.

11. diena
Brokastis.
Brīva diena pie jūras vai pēc vēlēšanas piedāvājam ekskursijas braucienu ar kuteri uz Hong salu (piemaksa 45 EUR, sala pieder nacionālajam parkam, ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi ~ 300 bātu).
Hong sala arī tika filmēta un parādīta uz TV ekrāniem, jo šeit tika uzņemta filma „Džungļi” («Джунгли») ar Sergeju Svetlakovu un Veru Brežņevu.
Pirmais apskates objekts – „Jaunības lagūna”, pastāv leģenda, ka pelde šajā lagūnā sniedz atjaunojošo efektu. Lagūna ir paslēpta no zvejnieku un tūristu acīm, lai tiktu līdz tai, jāiet cauri džungļiem un klintīm. Cita salas pusē atrodas Pelai līcis, kura krasta līnija sastāda 400 m ar tīrām baltām smiltīm.
Turpmākais ceļš ved mūs uz salu, un tuvumā tai mēs varēsim nirt. Beigās apmeklēsim pludmali ar romantisku nosaukumu Paradise.
Nakts viesnīcā.

12. diena
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.
Ceļš uz lidostu. Lidojums uz Singapūru.
Pēc vēlēšanās, piedāvājam ekskursiju „Nakts Singapūra” (papildu maksa 39 EUR).
Iekārtošanās viesnīcā. Atpūta.

13. diena
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.
Apskates ekskursija Singapūrā (2. daļa).
Brīvs laiks. Iespēja patstāvīgi apmeklēt Singapūras botānisko dārzu: “Botāniskais dārzs un Orhideju parks” (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi).
Singapūras botāniskais dārzs it kā caur kaleidoskopu demonstrē salas augu pasaules greznumu, bagātību un daudzveidību.
Futūristisks botāniskais dārzs “Gardens by the Bay” (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi).
Tropiskais parks “Līča dārzi” (Gardens by the Bay) – vertikāls parks ar tropiskiem ložņaugiem, orhidejām un retām liānu un paparžu šķirnēm. “Koku” lapotne, kuru apvij ziedi un zaļumi, sastāv no dzelzs rīkstēm un betona, tos apgaismo krāsainas lampiņas. Starp meža konstrukcijām ir uzcelti tilti un virszemes pārejas, no kurienes var vērot mežu. Parkā ir iestādīti ~226.000 augu, izveidoti ūdens dārzi ar kaskādēm, ūdenskritumiem un baseiniem.
Ceļš uz Singapūras lidostu.
Lidojums uz Rīgu.

14. diena
Ierašanās Rīgā.

Cenā iekļauts:
Lidojums Rīga-Singapūra-Rīga;
Rokas bagāža līdz 8 kg (izmēri: 56 x 45 x 25 cm);
Bagāža: līdz 23 kg (garums + platums + augstums) līdz 158 cm. Pievēršam Jūsu uzmanību, ka iekšējais lidojums Kualalumpūra – Krabi - Singapūra - atļautais bagāža svars - līdz 15 kg;
11 nakts viesnīcās ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā);
Grupas vadītāja pakalpojumi.

Ekskursiju pakete 399 EUR:
Transporta apkalpošana;
Transfērs Singapūra - Kualalumpūra;
Apskates ekskursija Singapūrā (2 daļas);
Apskates ekskursija Kualalumpūrā;
Ekskursijas programma „Krabi pērles”;
Ekskursija Phi Phi salās (salas pieder nacionālajam parkam ar tādu pašu nosaukumu, ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi ~ 400 bātu, papildus tiek apmaksāts arī kuģītis un niršanas aprīkojuma noma - 20 EUR)

Papildus:
Ekskursijas brauciens uz Kuala Selangor (brauciens ar kuģīti un vakariņas ir iekļautas cenā. Ieejas maksa Batu ala - atsevišķa samaksa) - 69 € ;
Ekskursijas braucienu ar kuteri uz Hong salu (piemaksa 45 EUR, sala pieder nacionālajam parkam, ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi ~ 300 bātu) - 45 € ;
Ekskursija „Nakts Singapūra” - 39 € ;
Iekšzemes lidojums Kualalumpūra – Krabi (100 € no cilvēka (ieskaitot rokas bagāžu līdz 7 kg; nododamo bagāžu 15 kg) - 100 € ;
Obligāta piemaksa par dzīvošanu viesnīcas vienvietīgajos numuriņos - 260 € ;
Tūristu nodeva Kualalumpūrā - 10 RM (~2,30 € )/numuriņš/naktī;
Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home