Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Ekskursijas

Antario.lv   »   Spānija   »   Ekskursijas

Almērija

Kajaku ekskursija pa Pirātu maršrutu Cabo de Gata
Kopš 2006. gada Cabo de Gata tūkstošiem cilvēku ir izbaudījuši mūsu pludmales, klintis, jūras rezervātu un saikni ar dabu, kas pastāv tikai šeit. Ekskursija ilgst aptuveni trīs stundas. Ekskursijas sākumā dalībnieki tiks apmācīti kanoe laivas vadīšanā, bet vēlāk mēs snorkelēsim. Pirmā pietura būs Baložu alā, kuru milzīgās platības dēļ agrāk izmantoja pirāti un kontrabandisti. Ceļā uz Playazo mēs apskatīsim baltās klintis un rifus, kuras izveidoja senie vulkāni. Šķērsojot līci, mēs nokļūsim pie La Polacra vulkāniskajām klintīm, kas dažviet sasniedz 100 metru augstumu. Dosimies alās un atgriezīsimies pa gleznainu maršrutu.

Eļļas rūpnīca, vīna pagrabs un sorbas alas
Rūpnīca “La Almazara Castillo de Tabernas” atrodas tikai 10 km attālumā no Tabernas tuksneša. Aptuveni stundu garā ekskursijā pa rūpnīcu gida pavadībā jūs aplūkosiet dažādus eļļas ražošanas posmus un uzzināsiet, kā pirms nosūtīšanas uz rūpnīcu tiek sagatavotas olīvas. Pie ieejas rūpnīcā vērosim olīvu piegādes procesu un apskatīsim, kā rūpnīcas apkārtnē salasītās olīvas pārvēršas eļļā. Ekskursijas beigās notiks eļļas "Castillo de Tabernas" bezmaksas
degustācija.
Pēc tam kāpsim autobusā, lai dotos uz vīnu pagrabu un uzzinātu par izsmalcināto balto, sarkano un rozā vīnu izgatavošanas un uzglabāšanas procesu. Pēc tam degustēsim vīnus kopā ar tiem piemērotajiem Alpujaras reģiona tradicionālajiem ēdieniem, piemēram, desas, cūkgaļas cīsiņi ar garšvielām, dažādi sieri, utml. Vīna pagraba apmeklētāji saņems dāvanu ekskursijas beigās (viena pudele vīna katriem diviem apmeklētājiem). Tālāk dosimies uz Sorbas alu dabas parkā "Karst en Yesos de Sorbas", kas ir valsts aizsargāta teritorija, kurā agrāk tika veikta ģipša ieguve, un šeit mums būs iespēja apskatīt stalaktītu un stalagmītu galerijas. Mēs šeit pavadīsim aptuveni 2 stundas. Pēc ekskursijas beigām atgriezīsimies viesnīcās.

Kruīzs ar katamarānu Carboneras+Cabo de Gata+ San Jose

Aptuveni 2 stundas ilgs brauciens ar mūsu katamarānu "Sea Dream" (Jūras sapnis), kura laikā mēs apmeklēsim Cabo de Gata dabas parku, apskatīsim Carboneras, kā arī zvejnieku ciematu ar nosaukumu San Jose. Kuģis dosies ceļā no Carboneras ostas, vispirms piestājot Playa de los Muertos, kur ūdens ir debeszils un kristāldzidrs. Mēs peldēsim pa dabas parka teritoriju, apskatīsim Roldānas bāku, kā arī dažādas alas, piemēram, Cala Castle, Cala Sorbas, Cala Arena un Cala Media Naranja. Atklāsim seno iežu paliekas, apskatīsim erozijas iedarbību uz klintīm, kā arī, liekot lietā kameras zemūdens filmēšanai, izbaudīsim plašās Posidonias zemūdens pasauli. Peldēties ir atļauts ar kuģa komandas piekrišanu vai piemērotā brīdī.

Barselona


Andoras ainavas

Noteikti daudzi no Jums, esot atpūtā Spānijā, izmantos iespēju apmeklēt vēl vienu valsti. It īpaši, ja runa ir par tik neparastu un mazu valsti kā Andora, kuras platība ir tikai 468 km2. Braucot pa līkumainajiem ceļiem, jums būs iespēja aplūkot pasakainās ainavas, krāčainās upes, cēlās klintis un mierīgus ciematiņus, kuru cienījamo vecumu atklāju romāņu perioda baznīcas un viduslaiku nocietinājumi. Mūsu ekskursijas laikā iepazīsim šīs neparastās valsts savdabīgo arhitektūru un ikdienu, apmeklēsim dievmātes Meričelas svētnīcu ar lielisko spoguļzāli un atvērto kluatru. Dosimies uz skatu laukumu un vērosim elpu aizraujošo panorāmas ainavu, bet nobeigumā apmeklēsim šīs pundurvalsts galvaspilsētu Andoru la Velja.
Uzmanību! Obligāti nepieciešama pase ar multivīzu un siltas drēbes, jo rīta stundās kalnos ir vēss.

Kannas - Nica - Monako

Šī neaizmirstamā divu dienu ceļojuma laikā apmeklēsim Francijas slavenākās vietas: Kannas, Nica, Monako. Vispirms dosimies un Kannām. Šī pilsēta ir slavena kā starptautiskās elites oāze, paradīze gardēžiem un ceļotājiem. Kannas ir iemīlējusi miljardieri, aktieri un rakstnieki. Šeit notiek pasaulē plaši zināmais Starptautiskais kino festivāls, bet uz slavenā bulvāra asfalta jums būs iespēja apskatīt kino zvaigžņu plaukstu nospiedumus. Pēc šīs neaizmirstamās pilsētas apmeklējuma dosimies uz Senpolu de Vansu (Saint Paul de Vence). Tā atrodas aptuveni 10 km uz ziemeļrietumiem no Nicas centra, pie Varas upes, kas līdz 1860. gadam tika uzskatīta par robežu starp Provansas reģionu un Nicas apgabalu. Šķērsojot upi, jūs pamanīsiet izmaiņas gan ainavās, gan atmosfērā; liekas, ka no vienas valsts nonācāt citā... Augstos kalnus, kuru nogāzēs mitinās neskaitāmi ciematiņi, lūkojoties uz piekrasti Nicas austrumos, aizstās Vansas reģionam raksturīgie pakalni, vīnogu dārzi un cipreses. Vislabāk šo vēsturisko pilsētu iespējams iepazīt dodoties pastaigā pa ielām un baudot atmosfēru, senās fasādes un nesteidzīgo dzīves ritmu. Pēc savdabīgās un mierīgās pilsētiņas apmeklējuma dosimies uz Nicu. Jau gadsimtiem ilgi Nica ir tūristu iecienīts galamērķis... Tā ir otra lielākā Francijas pilsēta Vidusjūras krastā, bet iedzīvotāju skaita ziņā tā ierindojas piektajā vietā. Svētā Nikolaja katedrāle, pirmais un lielākais krievu templis ārpus valsts robežām, vēsturiskais centrs un tā šaurās ieliņas, slavenā opera un ziedu tirgus, Angļu dambis un modernās greznības simbols, pati prestižākā viesnīca "Negresco", klubi un neskaitāmas izklaides vietas ir šīs Zilās piekrastes pērles neatņemamas sastāvdaļas. Šeit mēs pavadīsim vienu nakti un izbaudīsim šīs maģiskās pilsētas burvību. Nākamajā dienā dosimies uz pasaulslavenu parfīmu ražotni Fragonard Parfumer. Šis vārds ir slavens visā pasaulē un, protams, dodoties uz Franciju ir obligāti jāiepazīst smaržu radīšanas noslēpumi. Tālāk pa gleznaino ceļu no Nicas dosimies uz Monako, baudot satriecošo piekrastes panorāmu. Monako pundurvalsts, kuras teritorija ir tikai 2,02 km2, būs mūsu pēdējā pieturvieta. Neskatoties uz mazo platību, Monako pārsteidz ar lielu skaitu pasakainu vietu. Senā Monako galvaspilsēta atrodas Sv. Antuāna zemesraga galotnē, un šeit mēs apskatīsim karaliskās Grimaldi dzimtas pili, Sv. Nikolaja katedrāli un daudzas citas vēsturiskas ēkas. Ceļotājus šajā neparastajā valstī piesaista arī parki un dārzi ar eksotiskiem augiem, unikālā Formula-1 trase, kas šķērso pilsētas ielas, un leģendārais "miljonāru" kazino.


Kosta Brava
Andora 41 €

Vienas dienas autobusa ekskursija. Iepazīšanās ar Kataloniju un pundurvalsti Andoru Pireneju pussalā starp Franciju un Spāniju. Būs laiks arī izdevīgiem pirkumiem Andoras beznodokļu zonas veikalos.

Port Aventura 42 € (bērniem 36 €)

Atrakcijas parka dažādās tematiskajās daļās: spāņu ciematā pie Vidusjūras Polinēzijas ciemā, imperatora laika Ķīnā, Meksikā, Mežonīgajos Rietumos. Pēc tumsas iestāšanās - uguņošana. Parkā ir daudz kafejnīcu, restorānu un veikalu. Cenā iekļauta ieejas biļete atrakciju parkā, par atrakcijām un izrādēm papildus nav jāmaksā. Ēdināšana ekskursijas cenā nav iekļauta.

Fiesta Aventura 42 € (bērniem 36 €)

Vakara ekskursija uz izklaides un atrakciju parku "Aventuras osta". Atrakcijas dažādās parka tematiskajās zonās: spāņu ciematā pie Vidusjūras, Polinēzijas ciemā, imperatora laika Ķīnā, Meksikā, Mežonīgajos Rietumos. Pēc tumsas iestāšanās - uguņošana. Parkā ir daudz kafejnīcu, restorānu un veikalu. Cenā iekļauta ieejas biļete atrakciju parkā, par atrakcijām un izrādēm papildus nav jāmaksā. Ēdināšana ekskursijas cenā nav iekļauta.

Barselonas apskate 26 €

Vienas dienas autobusa ekskursija. Iepazīšanās ar Katalonijas galvaspilsētu - Barselonu: Spānijas laukums un Nacionālā pils, spāņu ciemats, piemineklis Kolumbam, pilsētas galvenā iela - gājēju bulvāris Las Ramblas, slavenā arhitekta Gaudi projektētā svētās Ģimenes baznīca, Batlo māja, Gvelio parks. Apmeklēsiet arī Olimpisko ciematu. Pusdienas ekskursijas cenā nav iekļautas (pusdienām Jums tiks atvēlēta pusotra stunda).

Barselonas strūklakas 28.50 €

Ekskursijas laikā aplūkosiet pilsētas slavenākās vietas. Ekskursijas cenā ir iekļauta ieejas biļete futbola kluba "Barselona" muzejā. Brīvais laiks. Vakarā varēsiet vērot slavenās vakara strūklakas- gaismas, ūdens un mūzikas šovu.

Vēršu cīņas un Barselonas strūklakas 26 €

Īsa ekskursija un brīvais laiks Barselonā. Aplūkosiet pilsētas slavenākās vietas un pēc vēlēšanās - vēršu cīņas. Ieejas biļete uz vēršu cīņām nav iekļauta ekskursijas cenā. Vakarā varēsiet vērot slavenās vakara strūklakas – ūdens, gaismas un mūzikas šovu.

Akvārijs un strūklakas Barselonā 35 € (bērniem 19 €)

Īsa ekskursija un brīvais laiks Barselonā. Aplūkosiet pilsētas slavenākās vietas. Apmeklēsiet akvāriju ar eksotiskiem jūras dzīvniekiem pilsētas senajā ostā. Vakarā varēsiet vērot slavenās vakara strūklakas – ūdens, gaismas un mūzikas šovu.

Montseratas klosteris 30 €

Vienas dienas ekskursija. Klostera teritorijā, kas izvietota Montseratas kalnā, Jūs redzēsiet baziliku, slaveno "melno" Madonnu un varēsiet noklausīties brīnišķīgu zēnu kora koncertu.

Salvadora Dalī pasaule 36 € (bērniem 23 €)

Vienas dienas ekskursija. Apmeklēsiet 4.gs.pili Pubolā – Dalī dāvanu sievai. Spānijā slavenākā S. Dalī muzeja, ko veidojis pats mākslinieks, apmeklējums Figerasas pilsētā.

Rupit 37.50 €

Ekskursija pa Katalonijas seno pilsētiņu Rupit, kas apbur ar savām šaurajām ieliņām, seno zvanu torni un brīnišķīgo skatu uz ieleju no 845 m augstās klints. Pusdienas restorānā (nav iekļautas ekskursijas cenā). Pēc pusdienām - vīnu un liķiera "Ratafija" degustācija. Ekskursijas turpinājums uz Kastel-de-la-Roka - senu ciematu uz milzīgas bazalta klints. Apmeklēsiet Besalu pilsētu, kas ir slavena ar 14. gs. vecpilsētu un seno 12. gs. tiltu.

Kosta Brava 20 €

Autobusa ekskursija ilgst pusi dienas. Tossa de Mar pilsētiņā apmeklēsiet cietoksni, vecpilsētu un katedrāli. Būs brīvais laiks iepirkumiem. Pēc tam apmeklēsiet Sant Felū pilsētu.

Bruņinieku turnīrs 39.50 €

Valtorderi pilī vērosiet bruņinieku sacīkstes un piedalīties īstās dzīrēs. Vakariņu laikā Jūs cienās ar zupu, ceptu cāli, cūkas ribiņām, saldējumu, vīnu. Pēc turnīra citā zālē redzēsiet spāņu flamenko dejas vakars.

Gran Palace 34 €

Tas ir lielākais un pazīstamākais nakts klubs Kosta Bravā. Programmā - spāņu balets, dejas, izklaides programma, diskotēka. Biļetes cenā iekļauta arī pudele vīna vai atspirdzinoši dzērieni.

Šovs "Spāņu naktis": "La Siesta" un "La Masia" 37 €

Kaislīgais flamenko, spāņu balets, diskotēka un vakariņas: uzkodas, salāti, siltie ēdieni, deserts un dzērienu izvēle.

Waterworld parks 18.50 € ( bērniem 12.50 €)

Ieejas biļete uz vienu dienu.

Kosta Dorada
Spāņu naktis 32 € (bērniem 24 €)

Nakts programma Diverti pilī. Programmas pirmajā daļā - priekšnesumi ar zirgiem, otrajā - spāņu flamenko dejotāju uzstāšanās. Saldumi, vīns, šampanietis un atspirdzinošie dzērieni ietilpst ekskursijas cenā.

Barselona vakarā 29 € (bērniem 22 €)

Ekskursija uz Barselonu - stadions un futbola kluba "Barselona" muzejs. Senā osta ar pieminekli Kolumbam, no kurienes sākas pilsētas galvenā iela - Las Ramblas bulvāris. Varēsiet izvēlēties pastaigu pa bulvāri vai akvārija apmeklējumu Barselonas senajā ostā, kur varēsiet apbrīnot eksotiskos jūras dzīvniekus. Redzēsiet Olimpisko ciematu, kurā patlaban izvietots kultūras un tirdzniecības komplekss. Vakarā slavenās strūklakas, kas sniegs iespaidīgu ūdens, gaismas un mūzikas šovu.

Barselona modern stilā 43 €

Ekskursijas laikā redzēsiet slavenā arhitekta Gaudi projektētās celtnes - svētās Ģimenes baznīcu un Mila māju - vienu no slavenākajām celtnēm pasaulē, kas celta modern stilā. Brīvais laiks pastaigai vai iepirkumiem Barselonas centrā.

Apskates ekskursija Barselonā 29 € (bērniem 22 €)

Ekskursijas laikā Barselonā apmeklēsiet stadionu un futbola kluba "Barselona" muzeju, Olimpisko ciematu, kurā patlaban izvietots kultūras un tirdzniecības komplekss, Mondžuk kalnu, kur 1888. gadā un 1929. gadā notika pasaules izstādes un 1992. gada olimpiādes atklāšana. Aplūkosiet Olimpisko stadionu un nacionālo izstāžu pili, Katalonijas laukumu ar pieminekli Kolumbam, apmeklēsiet slaveno arhitekta Gaudi projektēto ansambli - svētās Ģimenes baznīcu. Pastaiga pa pilsētas galveno ielu - Las Ramblas.

Vēršu cīņas Barselonā 47 €

Ieejas biļete uz vēršu cīņām.

Reus 12 € (bērniem 9 €)

Pusi dienas - ekskursija uz pilsētiņu, kas dibināta 12. gs. un ilgu laiku bija reģiona galvenais tirdzniecības centrs. Reus uzplauka 17. gs., kad tā bija Katalonijas otra lielākā pilsēta pēc Barselonas. Reus ir arhitekta A. Gaudi dzimtā pilsēta. Vecpilsētā redzēsiet tādus arhitektūras pieminekļus kā Bofarul pili, teātri Fortūna, ģenerāļa Prima laukumu, svētā Pētera baznīcu. Šeit ir daudz tirdzniecības centru un Jums būs brīvais laiks pastaigām vai iepirkumiem.

Montseratas klosteris 27 € (bērniem 20 €)

Tā ir svētākā un skaistākā vieta Katalonijā. Klosterī, kas atrodas Montseratas kalnā, redzēsiet baziliku, "melno" Madonnu un varēsiet noklausīties brīnišķīgu zēnu kora koncertu. Atceļā uz viesnīcu - vienas no lielākajām vīna un brendija rūpnīcas "Torres" apmeklējums, vīna degustācija, iepazīšanās ar vīna ražošanas procesu un vīnogu šķirnēm. Ieejas biļete rūpnīcā ir iekļauta ekskursijas cenā.

Peniskola un Ebro upes delta 28 € (bērniem 21 €)

Vienas dienas ekskursija. Tāpat kā Alhambra Andalūzijā, arī Peniskolas pils un vecpilsēta ir viens no tūristu visvairāk apmeklētajiem kultūras pieminekļiem Spānijā. Peniskolas vecākā daļa atrodas uz salas Vidusjūrā. Īpašu valdzinājumu šai pilsētai piešķir šaurās ieliņas un omulīgie, balti krāsotie namiņi ar ziedu pārpilniem balkoniņiem. Pēc Pensikolas apmeklēsiet vienu no lielākajām Pireneju pussalas upēm - Ebro, kas ietek Vidusjūrā. Šīs upes delta aizņem 320 km² platību, daļa no tās ir dabas rezervāts.

Andora 29 € (bērniem 22 €)

Vienas dienas autobusa ekskursija. Iepazīšanās ar Kataloniju un pundurvalsti Andoru Pireneju pussalā starp Franciju un Spāniju. Būs laiks arī izdevīgiem pirkumiem Andoras beznodokļu zonas veikalos.

Salvadora Dalī muzejs 43 €

Dosieties uz Spānijā lielāko un slavenāko, paša mākslinieka radīto, S. Dalī muzeju Figeras pilsētā. Pirms tam redzēsiet 4. gs. pili Pubol, kuru Dalī uzdāvināja savai sievai Galai.

Taragona 12 € (bērniem 9 €)

Apskates ekskursija ar autobusu ilgst pusi dienas. Senās Romas impērijas bijusī galvaspilsēta, kurā no 1.gs. līdz mūsu dienām ir saglabājies amfiteātris, aizsargvalnis, katedrāle un citi kultūras pieminekļi. Visa Taragonas pilsētiņa ir kā brīvdabas muzejs jūras krastā zem klajām debesīm. Taragonas pilsētiņa ir iekļauta UNESCO pasaules kultūras mantojuma sarakstā.

Barselonas zooparks 38 € (bērniem 28 €)

Ekskursijas sākumā apmeklēsiet stadionu un futbola kluba "Barselona" muzeju. Pēc tam zooparkā starp koku un dekoratīvo augu apstādījumiem varēsiet aplūkot dažādus dzīvniekus no visas pasaules. Atgriezušies pilsētas centrā, varēsiet izmantot brīvo laiku pastaigām pa pilsētas galveno gājēju ielu - Las Ramblas bulvāri.

Akvaleons 20 € (bērniem 13 €)

Vienas dienas ekskursija uz ūdens atrakciju un safari parku – Akvaleons. Safari parkā varēsiet vērot dzīvniekus brīvā dabā. Pēc tam - izklaides ūdens atrakciju parkā.

Brauciens ar džipiem 37 € (bērniem 28 €)

Brauciens ar džipiem pa līkumotiem kalnu ceļiem. Iepazīšanās ar kataloniešu ciematiņiem, kalnu dabu, arābu cietokšņa apmeklējums. Peldēšanās kalnu ezerā.

Bruņinieku turnīrs 47 € (bērniem 42 €)

Pēc pusdienām ar autobusu dosieties no Salou uz Barselonu. Apmēram 2 stundas brīva laika pie senās ostas, kur varēsiet aplūkot akvāriju. Pēc tam Torderi pilī vērosiet bruņinieku sacīkstes un piedalīsieties īstās dzīrēs. Pēc turnīra citā zālē redzēsiet lielisku spāņu flamenko šovu.

Klosteris Poblet 18 € (bērniem 14 €)

Ekskursija ilgst pusi dienas. Klosteris atrodas 20 km no Salou, celts laikā starp 12. un 18. gs. un vēlāk restaurēts, varēsiet iepazīties ar mūku ikdienu.

Botāniskais dārzs Parks Sama 16 € (bērniem 12 €)

Ekskursija ilgst pusi dienas. Brīnišķīgs botāniskais dārzs, mākslīgi veidoti ezeri ar daudzveidīgu floru un faunu. Dārzs atrodas 13 km no Salou, netālu no Kambrils pilsētiņas. Pēc tam apmeklēsiet kapelu "Mare de deau de la Roka" uz 294 m augstas klints, no kurienes paveras brīnišķīga apkārtnes panorāma.

Bonavistas tirgus 10 € (bērniem 7 €)

Autobusa ekskursija ilgst pusi dienas. Brauciens uz vienu no Taragonas rajoniem - Bonavistu, kas slavens ar savu svētdienas tirgu - lielāko visā Kosta Dorada piekrastē.

 

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home
utf8mb4