Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Ekskursijas

Antario.lv   »   Taizeme   »   Ekskursijas

EKSKURSIJAS BANGKOKĀ
Izbrauciens ar laivu pa Chaopraya upi
Viena no aizraujošākajām ekskursijām Bangokā – rīta izbrauciens ar laivu pa Chaopraya upi un vairākiem Bangkokas kanāliem. Šīs ekskursijas laikā iespējams ne tikai pavērot kanāla malā dzīvojošo cilvēku ikdienu, bet arī redzēt no ūdens vairākus tempļus un citus apskates objektus.Ekskursijas cena 20 USD* 

Apskates ekskursija un Bangkokas tempļu apmeklējums
Šajā ekskursijā paredzēts apskatīt 3 populārākos Bangkokas tempļus: Wat Trimitr jeb Zelta Budas templi (Buda šeit veidots no 5 tonnām zelta), Wat Po templi, kur Budas statuja ir 46 m gara un 15 m augsta, kā arī Wat Benchamabopit templi.
Ekskursijas cena 20 USD

Taizemiešu dejas un nacionālie ēdieni
Nacionāla stila restorāns, lieliski taizemiešu ēdieni, viesu apkalpotājas nacionalajos tērpos un aizraujoša izklaidējošā programma, kas sniegs jums labu priekšstatu par taizemiešu dejām, mūziku un priekšnesumiem.
Ekskursijas cena 24 USD

Senā pilsēta
Tā atrodas 32 km uz austrumiem no Bangkokas. Senajā pilsētā ir koncentrēts liels daudzums atjaunotu senatnes pieminekļu un tempļu, šeit pat iekārtots arī brīvdabas muzejs, tādēļ šī ekskursija būs īpaši piemērota tiem, kas vēlas tuvāk iepazīties ar Taizemes mākslu un vēsturi.
Ekskursijas cena 22 USD


Rožu dārzs un taizemiešu kultūras šovs
Rožu dārzs atrodas atrodas Taizemes laukos, brīnišķīgu dārzu un ezeru ielenkumā. Šeit iespējams ne tikai novērtēt ziedus, bet arī taizemiešu arhitektūru.
Kultūras šova programmā ietilpst gan vairākas tradicionālas Taizemiešu ceremonijas, gan zobenu dejas un daudz kas cits.
Šeit iespējams arī pavizināties ar ziloņiem un iegādāties suvenīrus.
Ekskursijas cena 20 USD

Bangkoka naktī
Nakts apskates ekskursija pa Bangkokas centru gida pavadībā ar nakts tirgus un izklaides rajonu apmeklējumu.
Ekskursijas cena (tiks precizēta)
Vakariņas uz kuģa
Autobuss jūs sagaidīs pie viesnīcas un nogādās ostā, no kurienes jūs dosieties 2 stundu ilgā, romantiskā braucienā pa Chaopraya upi. Vispirms kuģītis dosies uz ziemeļiem līdz pat Rītausmas templim, bet pēc tam uz dienvidiem līdz Ramas IX tiltam. Vakariņās tiks pasniegti ēdieni no jūras veltēm, kā arī taizemiešu nacionālā virtuve.
Ekskursijas cena 30 USD
Damnernsaduak peldošais tirgus un Rožu dārzs
Esot Taizemē, noteikti ir vērts apskatīt peldošo tirgu, kas atrodas 120 km no Bangkokas, Taizemes laukos. Tirgus apskate notiek ar laivu – tādējādi vislabāk iespējams novērtēt šejienes dzīvi un tradīcijas. Atpakaļceļā apskatīsim pasaulē augstāko pagodu, tad pa ceļam pusdienas un Rožu dārza apmeklējums pēcpusdienā. Kultūras šova programmā ietilpst gan vairākas tradicionālas Taizemiešu ceremonijas, gan zobenu dejas un daudz kas cits.
Ekskursijas cena 40 USD

Bangkoka
Taizemes galvaspilsētu nodibināja karalis Rama I 1782. gadā. Tā veidojusies uz lēzena līdzenuma Chao Praya upes krastos, dažus kilometrus no tās ietekas Siāmas līcī. Bangkokā atrodas karaliskās ģimenes rezidence, valsts administrācija, valdība. Bangkoka ir valsts tirdzniecības un finansu centrs. Mūsdienīgums un jaunākie tehnoloģijas sasniegumi šeit pastāv līdzās ar dziļām taizemiešu kultūras tradīcijām.
Kopumā Bangkokā ir ap 400 tūrisma objektu. Interesantākie no tiem, neapšāubāmi, ir 18. gs. celtā Lielā Karaļu pils, tās kompleksā ietilpstošie Smaragda Budas templis, Rītsausmas templis, Marmora templis u.c. Noteikti izmantojiet iespēju pavizināties ar kuģīti pa Bangkoka kanāliem – šī ekskursija sniegs jums neaizmirstamus iespaidus par atsevišķu pilsētas rajonu dzīvi. Ievērības cienīgs objekts ir 283 m augstais Bayoke Sky Tower, augstākā celtne Taizemē. Tajā izvietota viesnīca, bet pēdējā stāvā arī skatu laukums, no kura paveras elpu aizraujošs skats uz visu Bangkoku.
 

EKSKURSIJAS PATAIJĀ
Mini Siāma
Šis parks atrodas Pataijas nomalē un atspoguļo 80 ievērojamākās Taizemes vietas miniatūrā, mērogs ir 1:25. Šeit jūs varēsiet apskatīt Smaragda Budas templi, Wat Phra Srisanpeth, Anantasamakom Troņa kalnu, Phra Puttha-yodfah tiltu, tiltu pār Khwae upi u.c. Šeit apskatāmas arī vairāku pasaulslavenu objektu kopijas miniatūrā – Eifeļa tornis, Brīvības statuja, Tower Bridge.
Ekskursijas cena 15 USD*

Wat Yan Sangwararam tempļi un Nong Nooch tropiskais dārzs
Wat Yan Sangwararam tempļi atrodas paša karaļa aizsardzībā un tie ir lielisks mūsdienīgās taizemiešu arhitektūras paraugs. Tiek piedāvāts meditācijas kurss 6 no rīta un 6 vakarā.
Nong Nooch tropiskais dārzs ir viena no populārākajām tūristu apskates vietām Pataijā. Šeit iespējams apskatīt dažādu krāsu un formu orhidejas, palmas, ziedus un dekoratīvos augus no dažādām pasaules valstīm. Tropiskajā dārzā notiek arī ziloņu šovs, visu iecienīta un jautra izrāde, kurā ziloņi spēlē futbolu, sacenšas savā starpā u.c.
Šeit iespējams pavadīt vai visu dienu, jo dārzs ir tik liels un daudzveidīgs, ka tas nebeigs jūs pārsteigt ar savu krāšņumu.
Ekskursijas cena 20 USD
Ziloņu ciemats
Tas atrodas pavisam netālu no Pataijas, iemīļota atpūtas vieta gan ārvalstu tūristiem, gan pašiem taizemiešiem. Katru pēcpusdienu šeit notiek plašs ziloņu šovs un ir iespējamas arī aizraujošas izjādes ar ziloņiem pa džungļiem.
Ekskursijas cena 30 USD
Alcazar (transvestītu) šovs
Šis šovs noteikti ir jāredz katram, kas atbraucis uz Pataiju! Alcazar šovs tiek uzskatīts par vienu no labākajiem visā Āzijā, tā ir izrāde, kurā sajaucas mūzika, dejas un krāšņi tērpi. Alcazar šovs nevienu neatstāj vienaldzīgu nu jau turpat 10 gadu garumā. Dejotāju un dziedātāju meistarību papildina lieliski gaismas un skaņas efekti.
Ekskursijas cena 20 USD
Tīģeru Zoodārzs
Esot Taizemē, noteikti apmeklējiet pasaulē lielāko tīģeru zoodārzu. Simtiem tīģeru šeit dzīvo pēc iespējas dabiskākos apstākļos. Nofotografējieties kopā ar tīģeru mazuļiem! Apskatiet kādu dīvainu ģimeni – suni, cūku un tīģeri, kas mierīgi dzīvo kopā. Šeit pat iespējams redzēt arī ziloņus, šimpanzes un citus dzīvniekus, turklāt zoodāzrā ir milzums dažādu krāšņu augu.
Ekskursijas cena 15 USD

Chantathen ūdenskritums
Chantathen ūdenskritumam ir 5 līmeņi, tādēļ tā kopējais garums sasniedz gandrīz kilometru. Gar ūdenskritumu ir 2 takas. Viena no tām ir īpaši laba, lai redzētu ūdenskritumu ļoti tuvu. Labākais laiks šī ūdenskrituma apmeklēšanai ir tūlīt pēc lietus sezonas beigām, kad ūdens līmenis ir ļoti augsts.
Ekskursijas cena 15 USD (ar pusdienām) 

Makšķerēšana
16 km no Pataijas atrodas kāds ciemats, kas kļuvis populārs pateicoties lieliskiem restorāniem un dažādiem jūras produktiem, kā arī teicamām makšķerēšanas vietām. Uz dienvidiem no ciemata ir ļoti dziļš jūras līcis, ideāla vieta makšķerēšanai. Šeit var noīrēt gan zvejas laivas, gan arī nirt un apskatīt koraļļu rifus. Savukārt uz ziemeļiem no ciemata ir lieliska pludmale atpūtai.
Ekskursijas cena USD 200 (laiva)

 

Ekskursijas Phuketā
ZoodārzsVeltot vienu dienu zoodārza apmeklējumam Phuketas salā, Jūs un Jūsu bērni iegūsiet daudz pozitīvu emociju! Jums tiks pavērta iespēja apmeklēt vairākus šovus ar dažādu dzīvnieku piedalīšanos: bīstamu un aizraujošu šovu ar krokodiliem, uzjautrinošu pērtiķu šovu un apbrīnojamu ziloņu šovu! Pēc visu šovu apmeklēšanas Jums būs iespēja pastaigāties pa zoodārza teritoriju un ieraudzīt vēl daudz neparastu un eksotisku dzīvnieku, kas dzīvo gan Taizemē, gan aiz tās robežām.

 Raftings
Aizraujošs ceļojums pa Pang Nga provinces krāčaino upi ar uzpūšamajām laivām. Vēlāk varēsiet baudīt kvadriciklu safārī, kā arī apmeklēt unikālu templi-milzīgu alu, kura galvenie iedzīvotāji ir mežonīgie pērtiķi! Pirms upes brauciena sākuma Jums tiks veikta detalizēta instruktāža, tāpēc arī ja Jūs esat iesācējs - nebaidieties un droši dodaties ceļojumā. Jūs gaida 5 vai 9-kilometrus garš laivu brauciens pa straumi, bet pēc sātīgām pusdienām - ne mazāk ekstrēms un aizraujošs brauciens ar kvadricikliem pa džungļiem! Izbraukuma ilgums 2 stundas.

Kvadricikli
Jums apnika zvilnēt pludmalē? Vēlaties kustību un tieši tagad? Dodaties kvadriciklu braucienā pa Phuketa salas apkārtni. Brauciens dalās uz 2 daļām. Pirmā: vieglākā, kuras procesā Jūs izmēģināsiet savus spēkus un tuvāk iepazīsieties ar savu četrriteņu draugu. Otrā daļa - augsta sarežģītības pakāpe -Jūs gaida džungļi, kalnāji, bedres ar dubļiem un ūdenstilpnes ar ūdeni. Instruktori izstāstīs Jums par interesantiem augiem, Jūs redzēsiet kaučuku plantācijas un iepazīsieties ar kaučuka ieguves procesu. Personāls uzņems Jūsu braucienu uz video, kuru Jūs varēsiet iegadāties ekskursijas beigās, bet uzņemtie fotoattēli palīdzēs saglabāt visu redzēto atmiņā uz ilgiem gadiem.

Ekstrēms
Jums ir garlaicīgi? Adrenalīna trūkums? Laipni lūgti uz Song-Prak parku (Pang Nga provincē) pēc ekstrēma! Dažādi ekstrēmi triki, tādi kā, piemēram, "lidojoša lapsa", "kanātu tilts", nobrauciens pa stāvu ūdenskritumu, 5-kilometru raftings pa krāčainu upi - visu to Jums nāksies paveikt patstāvīgi pēc neliela treniņa un instruktāžas!!! Pēc sātīgām pusdienām mini-trekingi uz ziloņiem līdz ūdenskritumam, kur Jums būs iespēja atpūsties un atspirdzināties.

Kruīza saulrietā
Vēlaties baudīt romantiku? Laipni lūgti uz seno buru džanku "Ayodhya", viens no tiem, uz kuriem pirmie ķīniešu tirgoņi atpeldēja pie Phuketas krastiem. Jūs dosieties vienā no pašām skaistākajām salas piekrastēm – Pang Nga - jūras nacionālais rezervāts, kurš ir pazīstams ar saviem apbrīnojamajiem klinšu veidojumiem, kuri paceļas virs jūras līmeņa. Jūsu maršruts iet pie Lava un Naka salām, no kurienes paveras satriecošs skats uz saulrietu! Plkst. 18: 30 Jums tiks sagatavotas vakariņas uz klāja un baudot vīna glāzi Jūs varēsiet novērsties no visām ikdienišķām problēmām un izbaudīt majestātiskas vakara ainavas. Pēc vakariņām – atgriešanās Phuketā.

Taizemiešu bokss
Muaj Taj – taizemiešu bokss - ir taizemiešu kultūras neatņemama daļa, kas uzsūca sevī taizemiešu tautas nacionālo kolorītu, viņu reliģiju, stāstu un garīgo pasauli. Visu divcīņu veidu starpā taizemiešu bokss tiek uzskatīts par īpaši skarbu sistēmu! Aicinām Jūs uz spilgtām starptautiskām cīņām, kuras notiek Puketā ik nedēļu.

Jūras zveja
Jums pamodās zvejnieka azarts? Mēs piedāvājam doties piedzīvojumu meklējumos atklātajā Andamānas jūrā ar speciāli aprīkoto kuteri kopā ar pieredzējušu personālu, kur Jums būs iespēja noķert jūras asari, tunci, zivi-šķēpu vai zivi-buru. Ekskursijas vērtībā ietilpst nepieciešamais aprīkojums zvejai un pusdienas. Bet pēc tam, ja Jums palaimēsies noķert kādu Andamānas jūras iemītnieku, tad nozvejoto Jums pagatavos tieši uz kutera klāja.

Vakara šovs "Phuket Fantāzija" piedāvā Jums izzinošu izklaides šovu, kuru nevar neapmeklēt! Jūs bijāt Puketā un neapmeklējat šovu "Fantāzija"? Tas nav iespējams!!!
"Phuket Fantāzija" tā ir izrāde Lasvegasas stilā, kas ir ieguvusi lielu daudzumu apbalvojumu-tas ir krāsainais šovs, kas stāsta par valsts vēsturi. Taizemiešu kultūra, burvju pārvērtības, specefekti, pirotehnika, elpu aizraujoši triki, gaisa balets un akrobāti, dejotāji, apbrīnojami kostīmi un satriecošas dekorācijas! Un galvena izrādes rotājums – 30 ziloņi zālē un uz skatuves! Tas padara šovu par neaizmirstamu jebkura vecuma pārstāvjiem! Kā arī Jums būs iespēja pastaigāties pa festivāla ciemu, kur ir daudz suvenīru veikaliņu, var apskatīt nelielas izrādes un piedalīties dažādos konkursos. Iespējams iekļaut cenā vakariņas (zviedru galdu) "Zelta Kinari" restorānā, kas atrodas festivāla ciema teritorijā

City-tour Phuket
Šī ekskursija palīdzēs Jums labāk iepazīt salu, kur Jūs pavadīsiet dažas neaizmirstamas dienas. Jūs izbrauksiet cauri galvenajām salas pludmalēm līdz apskata laukumam, no kura paveras aina uz krasta līniju un tuvākajām saliņām. Pie tam, Jums būs iespēja apmeklēt salas pašu tālāko dienvidu punktu, kur stāv “Zelta jubilejas Baka”. Pa ceļam Jūs uzzināsiet daudz interesantu lietu par dzīvi salā, par tā vēsturi un kultūru, redzēsiet bezgalīgas kaučuku plantācijas. Kā arī apmeklēsiet galveno tempļu kompleksu Vat Čalong salā, kur tuvāk var iepazīties ar budistu mīklaino reliģiju. Pēc tam Jūs dosieties salas galvaspilsētā – Phuket Town, kur apmeklēsiet indijas rieksta ražošanas fabriku, iepazīsieties ar to apstrādes procesu, būs iespēja izmēģināt dažādus indijas riekstu izstrādājumus, tostarp - slaveno sulu no šī neparastā rieksta. Tāpat pilsētā Jūs gaida lateksa produkcijas veikala apciemojums, kur Jūs uzzināsiet, kam gan uz salas izaudzē kaučuku tik lielā daudzumā! Ceļojumu noslēgumā Jūs apmeklēsiet vislielāko juvelieru izstrādājumu fabriku salā, kur Jums parādīs dārgakmeņu apstrādes procesu un to pārvērtības mākslas darbos, tika arī Jums būs iespēja ieraudzīt apbrīnojamas Puketa pērles .Šeit Jums būs iespēja izvēlēties dāvanas un suvenīrus katrai gaumei sev un saviem piederīgajiem.

Ziloņi un raftings
Jūs gaida laivu brauciens pa krāčainu upi ar speciālām laivām. Jūs brauksiet garām neskartās dabas skaistam, ielejam un mūžzaļajiem mežiem. Pirms brauciena sākuma - obligāta instruktāža. Šis aizraujošais ceļojums ir absolūti drošs visa vecuma pārstāvjiem! Tālāk Jūs gaida trekings uz ziloņu mugurām līdz nelielam ūdenskritumam, kur Jums būs iespēja atvilkt elpu un atspirdzināties vēsā ūdenī. Pusdienas ir iekļautas izbrauciena cenās vērtībā.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home