Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Aviotūre ar atpūtu Fukuoka salā

Antario.lv   »   Vjetnama   »   Aviotūre ar atpūtu Fukuoka salā
Datums Ceļojuma cena
+ eksk. pakete
Ceļojuma cena
bez eksk. paketes
02.11.2020 799 € + 299 € 1078 €
05.12.2020 799 € + 299 € 1078 €

1. diena
Tikšanās Rīgas lidostā.
Lidojums Rīga - Stambula/Stambula – Hanoja.
RIX-IST 18:55-22:55.
IST-HAN 02:20-16:10.

2. diena
Ierašanās Hanojā.
Transferts uz viesnīcu. Iekārtošanās viesnīcā, atpūta.

3. diena
Brokastis.
Apskates ekskursija Hanojā.
Hanoja – (tulkojumā no vjetnamiešu valodas „pilsēta starp upēm” vai „vieta, kuru ieskauj upe”) ir Vjetnamas galvaspilsēta un otra lielākā valsts pilsēta. Šeit ir senā arhitektūra un kultūra, kur lakoniski savijas Dienvidāzijas, ķīniešu un franču motīvi.
Ekskursija sāksies ar Hošiminas kompleksa apmeklējumu, jo vjetnamiešu tautas slavenā līdera dzīve ir nepārtraukti saistīta tieši ar Hanoju. Hošiminas komplekss iekļauj vairākas apskates vietas, kuru vidū ir: Ba Dinh laukums, kur atrodas valdnieka mauzolejs, muzejs, kas detalizēti stāsta par vjetnamiešu tautas vadoņa dzīvi, kā arī prezidenta pils, kas tika uzcelta 20.gs. sākumā, bet nedaudz nostāk – pieticīga koka māja, kur dzīvojis Hošimins. Ekskursijas turpinājumā apmeklēsim Tran Quoc pagodu Rietumu ezera krastā, Kuan Thanh templi un Literatūras templi – pirmo mācību iestādi valstī, kas tika dibināta 1070. gadā.
Papildus (pēc vēlēšanās) piedāvājam apmeklēt unikālu leļļu šovu uz ūdens (biļetes cenu precizēt pie grupas vadītāja).
Atgriešanās viesnīcā, atpūta, nakts viesnīcā.

4. diena
Brokastis.
Ekskursijas brauciens uz Ninh Bình provinci. Hoali - Trang An (ieejas biļetes apskates objektos tiek apmaksātas atsevišķi ~15 $ ).
Mūsu piesātināta ekskursiju diena sāksies, ierodoties upes ostā, tad mūs gaida laivu ekskursija Trang An rezervātā, kuru uzskata par valsts lepnumu. Zīmīgi ir tas, ka šeit tika filmētas dažas filma „Indoķīna” ainas ar Katrīnu Denēvu galvenajās lomās. Nacionālā parka teritorijā ir kaļķakmens klintis un stalaktīta alas, dažas no tām mēs apmeklēsim un nobildēsimies.
Tālāk dosimies uz Hoali – pilsētu, kas 10.-11. gs. bija Vjetnamas galvaspilsēta. Vecpilsēta un laukums kopā veido ap 300 ha, bet iekšējos un ārējos cietokšņus ieskauj kalni. Ekskursijas gaitā mēs apmeklēsim Diņ un Le karalisku dinastiju tempļu kompleksus, kurus ieskauj Ķīnas rožu dārzi, dīķi ar lotosiem.
Atgriešanās viesnīcā, atpūta, nakts viesnīcā.

5. diena
Brokastis.
Ekskursijas brauciens vienā no slavenajām Vjetnamas pagodām – Aromātisku pagodu (papildus tiek apmaksāts: ieejas biļetes, funikuliera biļetes abos virzienos un laivu noma ~15 $ (par visu)).
Aromātiska pagoda — milzīgs budisma tempļu un svētvietu komplekss, kas ir uzbūvēts kaļķakmens klintīs. Pirmā pagoda tika uzcelta 15.gs. Par šo tempļu kompleksa centru uzskata Hjing Tič alu. Jāpiebilst, ka tieši Aromātiska pagoda ir lielā Huong reliģiska festivāla novadīšanas vieta, uz kurieni atbrauc svētceļotāji no visas Vjetnamas. Šeit arī tika filmētas dažas filmas „Indoķīna” ainas.
Lai nokļūtu uz pagodu, kas atrodas kalnā, sākumā būs jādodas laivas braucienā pa Jenas upi, tad nedaudz jāpaiet kājām, bet pašās beigās – brauciens ar funikulieri pa virvju ceļu.
Ekskursijas laikā varēsiet uzzināt par budisma attīstības vēsturi Vjetnamā, kā arī vērot skaistas ainavas.
Atgriešanās Hanojā, atpūta, nakts viesnīcā.

6. diena
Brokastis.
Brīva diena vai pēc vēlēšanās piedāvājam doties aizraujošā vienas dienas ekskursijā Halong līcī (papildu maksa 59 € , kuģīša biļetes ir iekļautas cenā).
Halong līci ar visām tiesībām dēvē par astoto pasaules brīnumu. Ceļš uz līci vijas cauri vairākām provincēm, kur mēs apstāsimies, lai pēc tam dotos uz Bay Čaib piestātni. Un jau no turienes sāksies kruīzs pa Halong līci.
Halong līcis – tie ir smaragdzaļie ūdeņi, kurus ieskauj simtiem kaļķakmens salu, kuru nosaukumus veido šo salu formas. Salas klāj tropiskie meži.
Jums būs iespēja ieturēt pusdienas, baudot jūras veltes (papildu maksa ~12 € ).
Pēc pusdienām apmeklēsim Thien Cung un Dau Go stalaktīta alas.
Jūras pastaiga turpināsies, peldēsim apkārt salām ar ļoti interesantām formām.
Jums būs iespēja nopeldēties tīrā jūras ūdenī, ja nebūs vējains laiks un peldēšana būs droša.
Atgriešanās Hanojā, transferts uz viesnīcu, atpūta, nakts viesnīcā.

7. diena
Brokastis.
Numuriņu atbrīvošana.
Transferts uz lidostu.
Lidojums Hanoja – Fukuok sala (papildu maksa, sākot no 89 € ).
Fukuok sala atrodas Kambodžas piekrastes tuvumā, Siāmas līcī. Tā ir pazīstama ar luksusa kūrortiem, sniegbaltām pludmalēm ar tīrām smiltīm un caurspīdīgu jūras ūdeni. Fukuok sala ir tiešām paradīze Zemes virsū, tā ir labākā vieta pludmales atpūtai Vjetnamā. Vairāk nekā pusi salas aizņem nacionālais parks ar kalniem, tropiskiem džungļiem un tūristu pastaigas takas. Vislielākā salas pilsēta ir Duong Dong. Šeit visu diennakti darbojas tirgi, kur var iegādāties suvenīrus, zivis un citas preces.
Iekārtošanās viesnīcā. Atpūta.

8. - 11. dienas
Brokastis. Brīva diena. Atpūta pie jūras.
12. diena
Brokastis. Atpūta pie jūras.
Došanās uz lidostu.
Lidojums Fukuok sala - Hanoja.
Ierašanās Hanojā, transferts uz viesnīcu.
Iekārtošanās viesnīcā, atpūta, nakts viesnīcā.

13. diena
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.
Ekskursija uz tradicionālu senlaicīgu Ding Lam ciematiņu un Van Fuk ciematu, kur jau vairāku gadsimtu garumā ražo augstvērtīgu dabīgo zīdu (ieejas biļetes apskates objektos tiek apmaksātas atsevišķi ~2 $ ).
Mums būs tas gods redzēt, kā ražo labāku zīdu valstī, pēc tam atliks nedaudz laika tirgus apmeklēšanai un suvenīru iegādei (roku darbs).
Pa ceļam pieturēsim Son Dong ciematā, kur meistari izgatavo koka statujas budisma tempļiem.
Ding Lam ciematā apmeklēsim senās mājas, daudzām mājām ir nu jau vairāk par 400 gadu, apskatīsim Mong Fu templi. Tiek uzskatīts, ka tas ir vienīgais autentiskais ciemats, kas ir saglabājies līdz mūsdienām, ņemot vērā tradicionālu stilu un dzīvesveidu.
Ekskursijas laikā apmeklēsim karaļu tempļus, svētavotu kalna virsotnē, degustēsim vietējos gardumus – rīsu vīnu un rīsu pīrāgu.
Tālāk dosimies uz 8.g.s. celto Tai Fjing templi.
Atgriešanās Hanojā, transferts uz lidostu.
Lidojums Hanoja - Stambula/Stambula - Rīga.
HAN-IST 21:40-05:20*

14. diena
IST-RIX 09:15-11:20.
Ierašanās Rīgā.

Cenā iekļauts:
Lidojums Rīga – Hanojā - Rīga;
Nododamās bagāža;
11 nakts viesnīcās ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā);
Grupas vadītāja pakalpojumi.

Ekskursiju pakete 299 EUR:
Ekskursija uz tradicionālu senlaicīgu Ding Lam ciematiņu;
Ekskursijas brauciens uz Ninh Bình provinci;
Ekskursijas brauciens uz Aromātisku pagodu;
Ekskursija Hanojā.

Papildus:
Apdrošināšana;
Vīza uz Vjetnamu LR nepilsoniem;
Ekskursijā Halong līcī - 59 € ;
Obligāta piemaksa par dzīvošanu vienvietīgajā numuriņā - 250 € ;
Papildus apmaksā lidojumu Hanojā-Fukuok sala -Hanojā no 89 € ;
Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home