Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Slovēnijas Rivjēra Jāņos

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Slovēnija   »   Slovēnijas Rivjēra Jāņos

 Tiešais lidojums Rīga - Ļubļana 
Rīga 21.06.2023 Rīga 09.30 - 10.50 Ļubļana
Ļubļana 25.06.2023 Ļubļana 22.30 - 01.50 Rīga

Lidojums - 369 EUR: Cena par ešo lidojumu uz Ļubļanu turp un atpakaļ, lidostu nodokļi, uzkoda un dzēriens, bagāža (20 kg nododamā un 8 kg rokas)
Lidojums + GH Portorož 4* superior viesnīca - 899 EUR: Cena par ešo lidojumu, transferu, pilsētas nodokli un 4 naks 4* superior viesnīcā Grand Hotel Portorož divviegā istabā Portorožas kūrortā ar brokasm un vakariņām. Piemaksa par vienviegu istabu 280 EUR

2023. gadā FlyMeAway jau otro reizi Jāņus sagaidīs Slovēnijā, kurai paveicies gan ar jūras piekras, gan Alpu kalniem savā teritorijā. Šoreiz, esa ieplānota laiskāka atpūta eši Adrijas jūras krastā. Portorožas kūrortā, kas ir aptuveni pusotras stundas brauciena aālumā no Ļubļanas lidostas, varēsim baudīt sauli un peldei komfortablu ūdens temperatūru. Tikai rokassepiena aālumā atrodas arī kaimiņu valss: brokass Slovēnijā, pusdienas Horvājā un pēcpusdienas kafijas tase Itālijā - jauks dienas plāns akvam un zinātkāram ceļotājam!

Pašā Portorožas kūrortpilsētas centrā, pie galvenās piejūras promenādes izvietojusies viesnīca Grand Hotel, kurā mēdz atpūses dažādas vietējās un ārzemju slavenības. Viesnīcas pludmale atrodas apm. 200m aālumā no tās un tajā par papildus maksu ir iespēja noīrēt atpūtas krēslus un saulessargus. Plašajās viesnīcas istabās ir viss nepieciešamais ērtai atpūtai: gaisa kondicionieris/apkure, seifs, minibārs, fēns, TV un bezmaksas WI-FI. Daļai no istabām ir privāts balkons. Par papildus maksu ir iespēja iegādāes numuru ar balkonu un skatu uz jūru. Viesnīcas restorānā ks piedāvātas bufetes brokass un vakariņas. Dzērienus varēs nobaudīt bārā, bet svaigus konditorijas izstrādājumus – kafejnīcā. Viesnīcas cenā iekļau fitnesa centra, tvaika un turku pirts, kā arī termālā peldbaseina izmantošana. Viesnīca piedāvā arī dažādas izklaides programmas. Varēs pieteikes dažādām skaistumkopašanas procedūrām Spa un Skaistumkopšanas centrā, kā arī izbaudīt saules vannas terasē vai viesnīcas privātajā pludmalē. Noīrēto automašīnu par papildus samaksu var novietot viesnīcas stāvvietā vai garāžā.

Ekskursiju programma pēc izvēles
Rekomendējam ekskursijas iegādāes pirms lidojuma. Vietu skaits ir ierobežots. 

Koperas un Piranas pilsētas apmeklējums
21.06.2023 15:00 no viesnīcas

Ekskursijas sākumā dosimies uz Koperu – lielāko Slovēnijas Adrijas jūras piekrastes pilsētu. Tās centrālās daļas arhitektūru raksturo gokas un venēciešu sla iezīmes. Kopera ir šarmanta un tūristu iemīļota. Tālāk ceļš vedīs uz Piranu, kas ek dēvēta par Slovēnijas piekrastes dārgakmeni. Gleznainā senatnīgā ostas pilsēta ar tradicionālo, senatnīgo vecpilsētu, ek dēvēta arī par Slovēnijas Venēciju. To no vienas puses apskalo jūra, bet no otras – aizsargā varenie pilsētas aizsargmūri. Ciešās saites ar Venēciju pagātnē, atstājušas būskas pēdas pilsētas izskatā vēl šodien. Pilsētas centrālais laukums lepojas ar nozīmīgām vēsturiskām pilīm, māju, kurā dzimis 18.gs.slavenais komponists un vijolnieks Džuzepe Tarni un viņam velto pieminekli. Piranas pilsētā ks dots arī nedaudz brīva laika. Ekskursijas ilgums ~4.5h.
Cena: 35 EUR
Cenā iekļauts: transports un krieviski runājoša gida pakalpojumi

Venēcijas apmeklējums (Itālija)
22.06.2023 07:30 no viesnīcas

Pēc 2.5 stundām ceļā, nonāksim Punta Sabioni ostā Itālijas pilsētā Lido di Jesolo. Tur kāpsim pasažieru kuģī, kas aizvedīs ceļotājus līdz pašam Venēcijas centram- Sv. Marka laukumam. Gida pavadībā izstaigāsim pilsētu, apskatot kanālus, ltus un vēsturiskās celtnes. Pēc pusdienām restorānā ks dots brīvs laiks līdz plkst. 18, kad kāpsim kuģī un atgriezīsimies Punta Sabioni ostā, kur mūs gaidīs autobuss, lai aizvestu atpakaļ uz viesnīcu.
Cena: 120 EUR
Cenā iekļauts: transports, pasažieru kuģa biļetes, krieviski VAI angliski runājoša gida pakalpojumi un pusdienas (3 ēdieni, ūdens un glāze vīna)

Istras pussalas tūre (Horvāja)
23.06.2023 09:00 no viesnīcas
Ekskursijas pirmajā daļā dosimies uz Poreču Istras pussalas rietumos, kas pa par sevi ir īstens kultūras piemineklis, jo pilsēta saglabājusi seno romiešu forta struktūru ar orģinālu urbānu ielu sistēmu. Apskasim galvenos ievērības cienīgos objektus, pateicoes kuriem pilsēta iekļauta UNESCO pasaulvēsturiskā mantojuma sarakstā – Marafora laukumu ar diviem tempļiem, kas izveido romiešu laikos, Euphrasius baziliku, kas ir visaugstāk vērtētais vēstures piemineklis Porečā un torņus. Tiks dots nedaudz brīva laika. Pēc pusdienām piskā Istrijas viesu mājā, ceļš vedīs uz Roviņas pilsētu, kas ek vērtēta kā viena no visgleznainākajām Istras pussalā. Tā ir uzbūvēta uz salas un saglabājusi neskaitāmas krāsainas venēciešu arhitektūras ēkas. Pilsētu vainago Sv. Euphemijas baznīca, kurā atrodami 4gs. sākuma sarkofāgi. Ekskursijas noslēgumā ks dots brīvs laiks. Ekskursijas ilgums ~10h.
Cena: 80 EUR
Cenā iekļauts: transports, ieejas biļetes Euphrasius bazilikā, krieviski VAI angliski runājoša gida pakalpojumi un pusdienas (3 ēdieni, ūdens un glāze vīna) 

Trieste un Miramares pils (Itālija)
24.06.2023 09:00 no viesnīcas

Ekskursijas pirmajā daļā dosimies uz Miramares pili, kas, pēc Maksimiliāna I pavēles uzbūvēta uz akmeņaina zemesraga 1856.gadā kā dāvana viņa dzīvesbiedrei Beļģijas Šarlotei. Brīnišķīga ir ne vien pa pils, bet arī tās gleznainie dārzi, kas aizņem gandrīz 20 ha plabu. Turpinājumā ceļš vedīs uz Tries – rosīgo Itālijas pilsētu, kas senāk bija Austroungārijas impērijas galvenā osta. Te vispirms vietējā restorānā ks nobaudītas pusdienas, bet pēc tām sekos Triestes apskates ekskursija ar brīvu laiku noslēgumā. Ekskursijas ilgums ~ 8h.
Cena: 95 EUR
Cenā iekļauts: transports, ieejas biļetes Miramares pilī, krieviski VAI angliski runājoša gida pakalpojumi un pusdienas (3 ēdieni, ūdens un glāze vīna)

Postojnas alas un Predjamas pils
25.06.2023 12:00 no viesnīcas

Šajā dienā dosimies uz pasaulslaveno un Slovēnijā lielāko alu sistēmu – Postojnas alas. Tā ir apmēram miljons gadus veca, 27 km gara 5 pazemes alu sistēma (tūristu apskatei pielāgo 5 km). Alas iekšienē būs izbrauciens ar īpašu pazemes vilcieniņu, dziļāk alā - ekskursija ar kājām gida pavadībā. Visu cauru gadu alās ir nemainīga temperatūra +8 grādi ( līdzi jāpaņem siltāks apģērbs!). Pēc alu apmeklējuma ks dots nedaudz brīva laika un tad sekos pusdienas restorānā. Ekskursijas turpinājumā apmeklēsim vienu no skaistākajām Slovēnijas pilīm - baroka slā celto Predjamas pili. Pils ir interesanta ar to, ka iebūvēta 123 m augstā klin pie ieejas alā, zem pils atrodas otra lielākā alu sistēma Slovēnijā. Ekskursijas ilgums ~9.5 stundas un tā noslēgsies lidostā! Postojna alās un pilī klienem ek nodrošināts audiogids krievu vai angļu valodā! Savukārt autobusā vietējais gids informāciju sniegs krievu valodā!
Cena: 100 EUR
Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, ieejas maksa Postojnas alās, Predjamas pilī un pusdienas (3 ēdieni, ūdens un glāze vīna)

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

PIRMS CEĻOJUMA OBLIGĀTI IZLASIET AKTUĀLO INFORMĀCIJU PAR COVID

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home