Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Izraēla - ārstēšanas tūre

Antario.lv   »   Veselības tūres Ārstēšana   »   Izraēla - ārstēšanas tūre

Ārstēšanas tūre – „Piecas procedūras” – ārstnieciskā tūre Melnajā jūrā.
Medicīniskā tūre ar ekspress–pārbaudi pēc dažādiem norīkojumiem, atpūta un ekskursijas Izraēlā.

Ārstēšanas kurss: Iepazīšanās kurss, 5 procedūras
Ekskursijas: Apskates ekskursija „Tel-Aviva, Jaffa”
Par papildus maksu: Papildus ekskursijas, atjaunošanās un ārstēšanas procedūras.

1. diena
Ierašanās.
Ierašanās Ben Gurion lidostā. Pārbraukšana uz Melno jūru. Izmitināšana viesnīcā. Vakariņas un nakšņošana viesnīcā, Melnās jūras piekrastē.

2. – 5. dienas
Atpūta Melnās jūras piekrastē
Iepazīšanās kurss „Piecas procedūras”
Vakariņas un nakšņošana viesnīcā, Melnās jūras piekrastē.

6. diena
Tel- Aviva – Jaffa (ekskursija uz pus dienu, dāvana no Dimantu biržas). Vecajā Jaffā (Iopija) pēc leģendas Noa uzbūvēja savu šķirstu un Persija atbrīvoja Andromedu. Pastaigas pa ielām, kuras atceras gan Maķedonijas Aleksandru, gan Ričardu Lauvas sirdi, un Napoleonu. No šejienes sākas svētceļojums uz Jeruzalemi.
Tel-Aviva – Izraēlas kultūrāls tūrisma centrs. Dimantu birža ir viena no lielākajām pasaulē. „No dimanta līdz briljantam” – privātais muzejs, atvērts par piemiņu baronam Oppenheimeram, „De Birs” kompānijas dibinātājam. Izstāžu zāles apmeklēšana, kur pārdevēji-konsultanti palīdzēs izvēlēties pasaulslavenu izraēliešu juvilieru rotaslietas.
Vakariņas un nakšņošana Melnās jūras piekrastē.

7. diena
Atpūta Melnās jūras piekrastē.
Iepazīšanās kurss „Piecas procedūras”.
Vakariņas un naķšņošana Melnās jūras piekrastē.

8. diena
Izbraukšana. Transfērs uz Ben Gurion lidostu.

Tūres cena vienam cilvēkam
Minimums 7 naktis viesnīcā, divreizēja ēdināšana, iepazīšanās kurss „Piecas procedūras”, izmitināšanā Prima viesnīcu tīklā.

Viesnīcas nosaukums 1 cilv. divvietīgo
numurā
1 cilv. vienvietīgo
numurā
Oasis Dead Sea PRIMA 3*+ 986 EUR 1549 EUR
Spa Club Dead Sea PRIMA 4* 1084 EUR 1759 EUR

Tūres cenā iekļauts:
Grupas transfērs no lidostas – viesnīca – lidosta;
Izmitināšana izvēlētajā viesnīcu kategorijā;
Ēdināšana: brokastis un vakariņas;
Iepazīšanās kurss „Piecas procedūras”;
Pirmā konsultācija klīnikā, Melnās jūras piekraste;
Bezmaksas ieeja SPA centrā viesnīcā;
Ekskursija ‘Tel- Aviva. Jaffa. Dimantu birža”.

Papildus:
Aviobiļete;
Izraēlas vīza (vajadzības gadījumā);
Medicīnas apdrošināšana;
Papildus ārstnieciskie pakalpojumi;
Iepazīšanās kurss ‘Piecas procedūras”;

Radiālais magnēts.
Aparāts izpilda fizioterapiju, ietekmējot cilvēka organismu ar zemu frekvences mainīgo magnētisko lauku. Magnētu terapija normalizē asinsvadus un tonizē limfatisko sistēmu, atjauno imūnsistēmu, endokrijas un veģetatīvās nervu sistēmas darbību.
Tāpat arī uzlabo emocionālo un psiholoģisko stāvokli. Šis terapijas veids dod efektu spazmu un pretiekaisuma slimībām, aktivizē reģenerācijas procesus un stabilizē arteriālo spiedienu.

Adatu refleksorā terapija.
Sena Ķīnas medicīnas prakse. Ļoti smalkas adatiņas tiek ievadītas konkrētos bioloģiski-aktīvos ķermeņa punktos. Šo praksi pielieto daudzu patoloģisku slimību ārstēšanā kā nomierinošu vai tonizējošu līdzekli. Tāpat pielieto pie hroniskām slimībām un ķirurģijā.

GLOS terapija jeb dziļa oscillācija.
Tā ir unikāla patentēta terapijas metode. Vibrācija stimulē intersticionālā šķidruma un tā komponentu (proteīnu, šūnu vielmaiņas produktu, neirotransmitteru u.c.) virzību. Līdz ar to paātrinās lokālo gematomu uzsūkšanās, uzlabojas drenāža un trofika. Procedūras laikā aktivizējas svarīgākie imunitātes faktori, kas efektīvi stimulē imunitāti. Tiek samazināta iekaisuma mediātoru koncentrācija. Būtiski palielinās endogēnā aizsardzība un tādā veidā realizējas pretiekaisuma iedarbība.  
PIR (Post Isometric Relaxation) – Manuālā terapija
Šī ir ārstēšanas un diagnosticēšanas metode, kur terapeits uz pacientu iedarbojas ar roku palīdzību. Šī metode sastāv no dažādu terapeitisku metodiku un paņēmienu kompleksa, galvenokārt ortopēdijas nozarē.
Citiem vārdiem manuālo terapiju var nosaukt par ārstēšanu ar rokām. Šī senā medicīnas nozare bija attīstīta Ēģiptes, Indijas un Grieķijas senajās civilizācijās. Manuālā terapija aktīvi attīstījās  pēdējos simts gados un uz šodienu to plaši pielieto atbalsta-kustību aparāta slimībās. Šīs metodes priekšrocība pirmām kārtām ir tās drošībā un dabiskumā.  

Vakuuma terapija
Tiek nozīmēta kā atjaunošanās metodika. Palīdz mazināt sāpes, noņemt uztūkumus, uzlabot dažādu orgānu sistēmu stāvokli, īpaši nervu sistēmu, kā arī atbalsta-kustību aparāta un asins cirkulācijas regulācijā. 

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

PIRMS CEĻOJUMA OBLIGĀTI IZLASIET AKTUĀLO INFORMĀCIJU PAR COVID

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home