Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Brauciens uz EVROPA PARK

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Vācija   »   Brauciens uz EVROPA PARK

EUROPA PARKVācijas lielākais izklaides parks ar vairāk nekā 100 dažādām atrakcijām. Parks ir sadalīts 16 dažādos sektoros pēc Eiropas valstīm. Parka talismans ir maza pelēka pelīte vārdā „Euromaus”. Šeit jūms bus iespēja gan pakutināt savus nervus un elpu aizraujošos karuseļos, gan tuvāk iepazīt vecā kontinenta dažādās valstis, to kultūru un vēsturi. Parks ir sadalīts vairākos sektoros, katrs no tiem tematiski veltīts kādai Eiropas valstij. Šis ir visinternacionālākais parks pasaulē, jo tajā ir pārstāvētas ļoti daudzas valstis – Anglija, Vācija, Šveice, Holande, Skandināvijas valstis, Krievija. Viesus te sagaida Eiropele un zilonēns Eirofans. Pavisam kopā šeit ir 11 tematisko zonu un 100 atrakciju, kurās piedalās mākslinieki no 25 pasaules valstīm. Te varesiet tuvāk iepazīt dažādās valstis, to kultūru un vēsturi.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home