Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Dievu zeme Grieķija

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Grieķija   »   Dievu zeme Grieķija

Iepriekšpārdošana akcija - € 435 (tikai iegādājoties ar ekskursiju paketi)

Grieķija - senā Hellāda, Eiropas civilizācijas, demokrātijas, filosofijas, zinātnes un mākslas šūpulis. Mītos aprakstītas vietas, kur leģendas stāsta par dievišķo, drupās kārtām slāņojas vēsture un dārgumu krātuvēs dvašo senatnes elpa. Mežonīgi dabas kontrasti, spoža saules gaisma, zils jūras plašums un neaizmirstama satikšanās ar pagātni!

1. diena
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Ceļā Lietuva – Polija –Slovākija. Nakts viesnīcā Prešovā/apkārtnē.

2. diena
Brokastis. Ceļš – Ungārija un Rumānija.  „Medicīnas tēvs” Hipokrāts uzskatīja, ka ūdens procedūras ir viens no medicīnas pamatiem un šajā ziņā Ungārijas zeme ir sevišķi dāsna. Valstī reģistrēti ~13000 termālie avoti, no tiem ap 300 ir apveltīti ar ārstnieciskām īpašībām, pie tam termālo ūdeņu iedarbība uz cilvēku atveseļošanu ir ļoti daudzveidīga. Izmantosim iespēju, ka esam Ungārijā un uzņemsim spēkus tālākam ceļam „Rabas termālo avotu” baseinos, kur būs iespēja atpūsties relaksējošos baseinos ar masāžas strūklām, ūdenskritumiem, ūdens virpuļiem, alām un nobraucienu virāžām. „In Baneis Salus”, nozīmē, ka veselība ir peldē! Pārbrauciens Ungārija, Rumānija. Izvietošana viesnīcā Rumānijā.

3. diena
Brokastis. Pārbrauciens pāri Rumānijai pa Oltes upes ieleju uz Bulgāriju. Ceļā šķērsosim sociālisma laikā celto „Draudzības tiltu” pāri Donavai, kas iezīmē robežu starp Rumāniju un Bulgāriju. Ainavisks pārbrauciens pāri Bulgārijai līdz Sandanski kūrortpilsētai Bulgārijas/Grieķijas pierobežā. Nakts viesnīcā Sandanski /apkārtnē.

4. diena
Brokastis viesnīcā. Ierašanās Grieķijā. Klosteru komplekss Meteoras – unikāls ģeoloģisks fenomens, dabas veidoti fantastiski smilšakmens stabi, ko apbrīnojamā dabas un cilvēka ģēnija harmonijā vainago seši viduslaikos celti klosteri. Klosteru un svētbilžu darbnīcas apmeklējums.
Nakts viesnīcā Lutraki.

5. diena
Brokastis viesnīcā. Brīva diena atpūtai pie jūras vai izbraukuma ekskursija Nr.1 "Atēnās " (par papildus samaksu - 35 € ).
Atēnu apskate vietējā gida pavadībā krievu valodā – Akropole, Hēroda Atika un Dionisa teātri, parlaments, prezidenta pils, Olimpiskais stadions, Zeva templis, imperatora Adriana arka, karalienes Āmalijas parks, Universitāte, Nacionālā bibliotēka. Brīvs laiks suvenīru iegādei Plakas vecpilsētā vai kāda no slaveno Atēnu muzeju apmeklējumam. Pēc vēlēšanās vakariņas nacionālajā restorānā ar folkloras priekšnesumiem „Grieķu vakars”. Nakts viesnīcā Lutraki.

6. diena
Brokastis viesnīcā. Atpūtas diena Lutraki – ievērojams dziednieciskais Grieķijas kūrorts, ko pazīst visā pasaulē, kas piedāvā savu viesu priekam un atpūtai - trīs kilometru garas pludmales ar smaragda zilu tīru ūdeni, saules glāstu, lieliskus vīnus un tavernas ar grieķu kulinārijas gardumiem. Nakts viesnīcā Lutraki.

7. diena
Brokastis viesnīcā. Atpūta pie jūras vai izbraukuma ekskursija Nr.2 "Apollona piekraste" (par papildus samaksu - 35 € ).
Romantisks ceļojums gar Apollona piekrasti gar Saronikas līcim, līdz „grieķu pasaules malai” Suniona klinšainajam zemesragam 60 m v.j.l., uz kura varenībā paceļas antīkais Poseidona templis, neatkārtojams ir panorāmas skats uz Saronika līča salām un Egejas jūras plašumiem. Ceļā atpūta - brīnumainajā minerālūdeņu dabas sanatorijā, veselīgas peldes klinšu ieskautajā Vouliagmeni ezerā. Baudīsim pasakainus skatus, veselīgu gaisu, jo apkārtne bagāta ar eikaliptu audzēm, un ezera ūdeņus, kuri satur vērtīgus ārstnieciskos minerālsāļus, t.sk. rodonu. Saulesriets pie Poseidona tempļa. Atgriešanās viesnīcā Lutraki.

8. diena
Brokastis viesnīcā. Atpūta pie jūras vai izbraukuma ekskursija Nr.3 "Peloponesas pussala - Epidaurs – Nafplio - Мikēnas" (par papildus samaksu - 35 € ).
Pietura un fotopauze pie Korinfa kanāla. Akustiskais brīnums - Epidaura teātris un medicīnas dieva Asklēpija templis, muzejs. Milzīgais Palamida cietoksnis, fotopauze - brīnišķīgs panorāmas skats uz Nafplio pilsētu un Argolīdas līci. Brīvās Grieķijas pirmā galvaspilsēta Nafplija, kurās vecpilsēta saglabājusi seno gadsimteņu tēlu un burvību. Aizvēsturiskās Mikēnas, viens no pirmajiem grieķu civilizācijas centriem, cietoksnis, kas pārvaldīja Peloponesas pussalu, Agamemnona citadele ar ciklopisko mūri, Lauvu vārti Atreja dārgumu krātuve, kapenes un muzejs. Nakts viesnīcā Lutraki.

9. diena
Brokastis viesnīcā. Atvadoties no Grieķijas apmeklēsim šīs zemes visfascinējošākā vietu „zemes nabu”: Delfu svētvietu. Gleznainā Parnasas kalna pakājē senatnē darbojās orākuls, kas noteica valsts politisko dzīvi. Delfos apskatīsimies Apollona svētnīcu, antīko teātri, vislabāk saglabājušos stadionu visā Grieķijā un bagāto Delfu muzeju. Pārbrauciens Grieķija – Bulgārija. Nakts viesnīcā Sofijas apkārtnē.

10. diena
Brokastis viesnīcā. Apskates ekskursija pa Sofiju vietējā gida pavadībā (par papildus samaksu - 10 € ): Sv. Aleksandra Ņevska katedrāle, Sv. Nikolasa Krievu baznīca, Vasaras pils, u.c. Nakts viesnīcā Rumānijā, Brašovas apkārtnē.

11. diena
Brokastis viesnīcā. Transilvānijas leģendas. Augstu Karpatu kalnos grūti pieejamā vietā, kā no pasaku grāmatas izkāpusi, atrodas viduslaiku Brāna pils. To apņem leģendas, intrigas un brīnumi. Tā bija viena no Valahijas valdnieka Vlada Tepeša rezidencēm, kuru īru rakstnieka Brema Stokera fantāzija padarījusi slavenu kā vampīra Drakulas pili. Pils apmeklējums – par papildus samaksu – 6 € . Pārbrauciens - Rumānija, Ungārija, Slovākija. Nakts viesnīcā Prešovas apkārtne.

12. diena
Brokastis. Mājupceļš – Slovākija, Polija, Lietuva, Latvija.

Cenā iekļauts:
Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas ar norādi “par papildus samaksu”;
Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris, karstais ūdens pieturas laikā, kafija, tēja), ceļu nodokļi, autostāvvietas;
Nakšņošana viesnīcās, 2-3- vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā);
Grupas vadītāja pakalpojumi;

Papildus:
Piemaksa par 1-vietīgu numuru - 170 € .
Medicīniska apdrošināšana;
Izbraukuma ekskursija Nr.1: "Atēnas" – 35 € ;
Izbraukuma ekskursija Nr.2: "Apollona piekraste" – 35 € ;
Izbraukuma ekskursija Nr.3:  "Peloponesas pussala" –35 € .

Iegādāties ekskursiju paketi kopā ar ceļazīmi tagad ir IZDEVĪGĀK! “Ekskursiju paketē” iekļautās Izbraukuma ekskursijas Nr.1; Nr.2; Nr.3; = Maksājot Rīgā = 90 € / 79 € (bērniem līdz 13 gadiem).

Sofija apskates ekskursija - 10 € ;
Atpūtas centrs “Rába Quelle Thermal Bath and Spa” - no 2950 HUF (cenas atkarīgas no sezonas un apmaksu jāveic tikai Ungāru Forintos - HUF);
Brāna pils – 9 € ;
Atēnas Akropole – 20 / *10 € ;
Grieķu vakars – 40 € ;
Peldes Vuliagmeni ezerā – 12 € ;
Poseidona templis - 8 / *4 € ;
Mikēnas + muzejs - 12 / *6 € ;
Palamida cietoksnis - 8 / *4 € ;
Epidaura teātris + muzejs - 12 / *6 € ;
Delfi + muzejs - 12 / *6 € ;
Meteoras klosteris – 3 € .

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home