Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Ģimenes brīvdiena Šauļos

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Lietuva   »   Ģimenes brīvdiena Šauļos
1. diena
Plkst. 08:00 izbraukšana no Rīgas (Turgeņeva ielā, pretī Zinātņu akadēmijai). Ierašanās Jonišķos. Basketbola muzejs Jonišķos. Muzejā var aplūkot olimpisko čempionu Modesta Paulauska un Valdemāra Homiča medaļas, Arvīda Saboņa un Sergeja Jovaišas apavus un kreklus, krievu zvaigznes Aleksandra Belova personiskās lietas. Muzeja krājumos ir arī daudzu Eiropas un pasaules čempionātu, kā arī olimpisko turnīru spēļu ieraksti, kuru kopijas var iegādāties. Ierašanās Šauļos. Šauļi ir vecāka pilsēta Lietuvas ziemeļos, pēc leģendas pilsētas nosaukums Šauļi ir saule, tāpēc jūsu ceļvedis Šauļos ir saule. Ekskursija pa pilsētu – kājāmgājēju bulvāris, Saules pulksteņa laukums, Sv. Pētera un Paula Katedrāle, “Dzelzs lapsa” Talkša ezera krastā. Brīvais laiks. Ierašanās Naisiai. 2015. gadā Naisiai bija pirmie, kas kļuva par “Mazo kultūras galvaspilsētu” Lietuvā. Šeit atrodas arī vienīgais Baltu dievu muzejs Lietuvā, kuru rotā vairāk nekā 50 Baltu dievu ozolkoka skulptūras. Citi unikāli muzeji ir Putnu būru, Baltu garšaugu un Šauļu novada literatūras muzejs, kas darbojas jau 37 gadus. Ar pagānismu bagāta ainava piedāvā apmeklēt šos objektus: Saules laukumu, Alkas kalnu, Uguns laukumu, Mēness aci, Laimes ezeru, Mīlestības salu un iespaidīga izmēra Baltu arēnu. Šīs arēnas lielums ir vienāds ar Romas Kolizeja izmēru: 200 m garumā un 160 m platumā. Arēna uzņem 25-30 tūkstošus apmeklētāju. Naisios darbojas profesionāls teātris “Naisiu vasara”, Ramūna Karbausķa Žemaitijas šķirnes zirgaudzētava, peintbola centrs, trušu sala, šūpoļu parks.  Ceļš uz mājām, aptuvenais atgriešanas laiks Rīgā ~ 20:00–22:00.
 
Cenā iekļauts:
  • Transporta pakalpojumi ar tūristu klases autobusu
  • Lietuvas ceļa nodokļi
  • Grupas vadītāja pakalpojumi
Papildus:
  • Ieejas maksa apskates objektos pēc programmas
  • Personīgie izdevumi

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

PIRMS CEĻOJUMA OBLIGĀTI IZLASIET AKTUĀLO INFORMĀCIJU PAR COVID

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home