Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Horvātijas pērle - Istras p-sala

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Horvātija   »   Horvātijas pērle - Istras p-sala

1. diena
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Nakts viesnīcā Čehijas teritorijā.

2. diena
Brokastis. Laiks ceļā. Austrija. Slovēnija. Horvātija. Zagreba. Brīvs laiks pilsētā. Piedāvājam apskates ekskursiju vietējā gida pavadībā (par papildus samaksu 20 € ). Svētā Stepana Katedrāle- ar XIII gs freskām, Zagrebas simbols-Sv.Marka baznīca ar daudzkrāsainu dakstiņu mozaīkas jumtu, vecās pilsētas centrs un Lotrščaka skatu tornis, no kura paveras neaprakstāms skats uz pilsētu, pilsētas vārti un bana Josifa Jelačiča laukums. Brīvajā laikā iesakām nobaudīt horvātu nacionālo virtuvi-čevapčičus, kobasicu vai friteli, apmeklēt Štrossmaiera galeriju,kur apskatāmi El Greko, Goijas u.c. slavenu mākslinieku darbi, kā arī izstaigāt vienu no labākajām mākslas galerijām Eiropā-Mimras muzeju. Pilsētā ir daudz skaistu parku. Viens no lielākajiem ir Maksimirs, kura platība 18 ha, bet paši parka pirmsākumi meklējami 18. gs. Tālāk dodamies uz Istras pussalu. Vakarā ierašanās viesnīcā Porečas apkaimē.

3. diena
Brokastis. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 45 € ) uz Rovinju un Pulu. Roviņa starp daudzajām piekrastes baltajām pilsētiņām pašos ziemeļos Istrijas pussalas rietumu krastā, tā vien liekas, no sauszemes nost raudamās, jūrā iebridusi viena no skaistākajām un itāliskākajām Horvātijas pilsētām. Sv. Eifrēmijas baznīca un zvanu tornis, kurš ir 60 m augsts un ir visaugstākais Istras pussalā. Pula – lepojas ar saviem lieliskajiem Romas laikmeta pieminekļiem un pasaulē sesto lielāko amfiteātri. Vakarā atgriešanās viesnīcā Porečas apkaimē.

4. diena
Brokastis. Piedāvājam doties braucienā ar kuģīti pa Adrijas jūru un Limas kanālu. Limas kanāls ir 13 km garš, kas ir līdzīgs fjordam. Kanālā sajaucās sāļais jūras ūdens ar dzeramo ūdeni un tieši tāpēc šeit tiek audzētas mīdijas un austeres. Iespēja apmeklēt Pirātu alu. Gleznains brauciens gar Istras piekrasti ar iespēju peldēties jūrā. Uz kuģīša Jums būs iespēja baudīt pusdienas no jūras produktiem un mājas vīnu. Vakarā atgriešanās viesnīcā Porečas apkaimē. 

5. diena
Brokastis. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 45 € ) uz Grožnjan, Motovunu un Humu. Grožnjan – neliels ciems atrodas pakalnu virsotnē starp mežiem un vīna dārziem. Mākslinieku pilsēta. Tā ir viena no kolorītākajam un gleznainākām vietām Horvātijā, tāpēc dauzi mākslinieki devās uz šejieni, lai radītu savus šedevrus. Motovuna – šī viduslaiku pilsēta paceļas kalnu virsotnē virs ielejas. Vecpilsētu joprojām ieskauj oriģinālais 13.-14. gadsimtā celtais mūris. Huma- pasaulē vismazākā pilsēta, kurā dzīvo tikai 18 cilvēki. Pilsēta apbur ar savu senatnīgumu, kurā ir tikai divas šauras ieliņas. Tālāk dosimies uz vienu no Agro tūrisma lauku sētām, varēsiet nodegustēt mājas vīnu, rakiju, olīveļļu un sieru. Pēc degustācijas ir iespēja iegādāties produkciju. Vakarā atgriešanās viesnīcā Porečas apkaimē.

6. diena
Brokastis. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 25 € ) uz Brionu Nacionālo parku. Brioni Nacionālais parks. Brionu arhipelāgs sastāv no 14 salām, 1983. g. tika pasludināts par nacionālo parku. Uz vienas no arhipelāga salām atradās maršala Tito vasaras rezidence. Pārbrauciens ar kuģīti uz Lielā Brionu salu, kur Jums būs iespēja iepazīties ar salas vēsturi, Bizantiešu pils, Baltā villa, Romiešu villa, vizināšanās ar speciālu tūristu vilcieniņu pa salu, safari parka apmeklējums. Vakarā atgriešanās viesnīcā Poričes apkaimē.

7. diena
Brokastis. Viesnīcas numuru atbrīvošana. Laiks ceļā. Slovēnija. Brauciens līdz Slovēnijas galvaspilsētai Ļubļanai. Brīvs laiks pilsētā. Piedāvājam apskates ekskursiju vietējā gida pavadībā (par papildus samaksu 20 € ). Pilsētai cauri vijas Ļubļanicas upe un kalnā stāv varena pils. Ļubļana ir skaista, zaļa pilsēta, kuru simbolizē tilti, drakoni, mežs, parki, smaidīgi cilvēki un cauri pilsētai tekošā upe, kurai ir pat septiņi nosaukumi! Te valda senā un jaunā sajaukums: dažviet apbūve atgādina Romu; tepat ir arī garas kolonādes, pils un cietoksnis, kafejnīcas… Bet vispār tā ir viena no vismazākajām un klusākajām galvaspilsētām Eiropā. Laiks ceļā. Austrija. Čehija. Nakts viesnīcā Čehijas teritorijā. 

8. diena
Brokastis. Polija. Lietuva. Vakarā/naktī atgriešanās Rīgā.

Cenā iekļauts:

 • brauciens ar tūrisma klases autobusu
 • transporta un ceļa izdevumi
 • nakšņošana viesnīcās
 • brokastis
 • grupas vadītāja pakalpojumi

Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena (bez ieejas biļetēm) 115 € . IZDEVĪGI iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 95 € , bērniem līdz 14 g. 85 € .

Papildus:

 • piemaksa par vienvietīgu numuri viesnīcā - 225 €
 • piemaksa par papildvietu autobusā - 265 €
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
 • pilsētu sabiedriskais transports
 • medicīniskā apdrošināšana
 • izbraukuma ekskursija „Senās vēstures pēdās…” - 45 €
 • izbraukuma ekskursija „Pārsteidzošā Istrija” - 45 €
 • izbraukuma ekskursija „Dabas fenomens–Brioni Nacionālais parks” - 25 €
 • ekskursija Zagrebā – 20 €
 • ekskursija Ļubļanā – 20 €
 • ieejas biļete Brioni n.p. - 29 €
 • zivju pikniks - 45 €
 • vīna degustācija
 • pilsētu nodokļi (city tax)

SVARĪGI! 

 • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
 • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
 • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
 • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

PIRMS CEĻOJUMA OBLIGĀTI IZLASIET AKTUĀLO INFORMĀCIJU PAR COVID

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home