Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Hošimin-Muine-Nam Kat Tien

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Vjetnama   »   Hošimin-Muine-Nam Kat Tien

1. diena
Ielidošana Hošiminas lidostā, patstāvīga pases un muitas kontroles iziešana, tikšanās ar gidu un nakts transfērs uz viesnīcu. Nakts Hošiminā.

2. diena
Brokasties viesnīcā. Transfērs uz Muine. Iekārtošanās. Nakts Muinē.

3. - 11. diena
Brīvais laiks atpūtai pie jūras.

Картинки по запросу "вьетнам"

Pēc vēlēšanās mēs varam organizēt vietējās ekskursijas par samaksu:

 1. Smilšu kāpas;
 2. Taku kalns, kuras džungļos atrodas milzīga Budas statuja un Kega bāka + Kit templis (uz visu dienu);
 3. Makšķerēšana ezerā;
 4. Apskates ekskursija pa pilsētu + Taku kalns + Kega bāka (uz visu dienu);
 5. Karstie minerālūdeņi un krokodilu dīķis (uz visu dienu);
 6. Dalata - ziedu un mīlestības pilsēta (uz visu dienu);
 7. Divdienu ekskursija uz Dalatu.

12. diena
Brokastis viesnīcā. Vienas dienas ekskursija uz uz Mekongas Deltu. Pa ceļam jūs apmeklēsiet čūsku audzētavu ‘’Dong Tam’’ vai apmeklēsiet buddistu pagodu ‘’Viņ Čang’’.
Atbrauksiet uz upi Mekonga, dosieties izbraucienā ar laivu pa Mekongas upi, apmeklēsiet salas, kur varēsiet nobaudīt eksotiskos augļus un iepazīties ar vietējo dzīvi un vietējo amatniecību: kokosa konfekšu, medus, rīsu plāceņu, suvenīru (no kokosa koka) izgatavošana. Izbrauciens ar džonku pa Mekongas kanāliem. Pusdienas (iekļauts vērtībā), izgatavotas no vietējās delikateses - zivs ‘’Ziloņa auss’’. Pēc pusdienām Jūs dosieties atpakaļ uz Hosiminu. Iekārtošanās viesnīca. Nakts Hošiminā.

13. - 14. diena
Transports: mašīna, safarī, trekkings, atpūtas māja, džips.
Nacionālais parks ‘’Cát Tiên’’ atrodas 240 km attālumā no Hošiminas. Pārbraukšana uz ‘Nam Kat Tien’’ ar mašīnu, pa ceļam, kaučuka plantācijas apmeklēšana. Jūs varēsiet izbaudīt dabas ainavas skaistumu un daudzveidību: pakalnus, krastmalas laukumus, lielus līdzenumus starp mežiem, upītes, milzīgos ezerus lietus sezonas laikā, floru ar daudzveidīgiem augiem un kokiem. Šeit ir 1610 augu veidu sugas: bambusa mežs, krūmu mežs, appludinātais mežs, gadsimtu mežs, un arī bagāta fauna: 77 zīdītāju sugas, 326 savvaļas putnu sugas. Brauciens uz nakts safari nacionālajā parkā. Nakts ‘’houmstē’’.
Nākamā diena - pastaiga uz gadsimtu mežu un ‘’Bau Šau’’ apmeklējums - krokodilu ezeri. Pusdienas vietējā restorānā (iekļauts vērtībā). Uz vakaru atgriešanās uz Hošiminu.

15. diena
Brokastis viesnīcā. Numuru nodošana. Kuti atrodas 70 km attālumā no Hošiminas. Šī vieta bija pazistāma kopš vjetnamiešu tautas kara ar amerikāņiem. Kuti pazemes ejas tika izmantotas kā Vjetnamas armijas bāzes (Vjetkongs). Tuneļu sistēma aptver gandrīz visu Kuti apkaimi, stiepjas vairāk par 200 km un sastāv no trīs līmeņiem dziļumā no 8 līdz 12 metriem. Mēs iepazīsimies ar sistēmas shēmu, aplūkosim dokumentālo filmu par varonīgo, dzelžaino zemi Kuti, kā arī apmeklēsim tuneļa daļu, partizānu muzeju, kara ceha reprodukciju, kur zāģē bumbas priekš granātu un mīnu ražošanas, militāro bezdūmu virtuvi ‘’Hoang Kam’’, konfrenču zāle un komandieru bunkurs. Pēc vēlēšanās Jūs varat pašaut no amerikāņu automātiem M-16, M-30, M-31 (papildus).

Cenā iekļauts:
Starptautiskie ceļojumi uz Vjetnamu;
Numuriņš ar ikdienas brokastīm pēc programmas;
Tikšanās un transfērs ar gidu lidostā;
Ekskursijas krievu valodā pēc programmas;
Ieejas biļetes;
Pusdienas un vakariņas kā norādīts progrāmmā.

Papildus:
Medicīniskā apdrošināšana;
Vīza uz Vjetnamu;
Dzeramnauda priekš gida un šofera;
Dzērieni, mini-bārs un personīgie izdevumi.

SVARĪGI! 

 • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
 • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
 • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
 • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home