Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Islande – ceļojums uz vulkānu un troļļu zemi.

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Islande   »   Islande – ceļojums uz vulkānu un troļļu zemi.
Dati Iegādā
joties ekskur
siju paketi  
Bez ekskur
sijas pake
tes iegādes
03.04.23 616€+249€ 845€
16.05.23 680€+249€ 909€
13.06.23 714€+249€ 943€
11.07.23 852€+249€ 1081€
08.08.23 950€+249€ 1179€
12.09.23 582€+249€ 811€
11.10.23 559€+249€ 789€

3*viesnīcā – pēc fortūnas sistēmas ar brokastīm (cena vienam pieaugušajam) 

1. diena
Tikšanās Viļņas lidostā
Lidojums Viļņa - Reikjavika.
Ierašanās Islandē.
Iekārtošanās viesnīcā Reikjavikas apkārtnē.
 Аэрофотоснимок скоростного катера посреди моря в окружении деревьев
2. diena
Brokastis.
Ekskursija pa “Zelta loku” – vispopulārāko Islandes tūristu maršrutu.
“Zelta loks” iekļauj galvenos Islandes apskates objektus. To skaitā ir Tingvetlir nacionālais parks, kas ir iekļauts UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā, būdams slavens ar to, ka tā teritorijā savulaik ir pulcējusies Eiropā vissenākā veče Altings,
Geizeru ieleja (mēs ar Jums redzēsim slavenais Geibīrs, kurš deva nosaukumu šim dabas avotu tipam, kā arī Strokīrs, kas izvirdīs ūdens plūsmu līdz 30 metriem ik pēc 5 minūtēm); Zelta ūdenskritums Gudlfoss (visskaistākais valsts ūdenskritums, kas ir vēl viens no visjaunākajiem visā Eiropā); nodzisušā vulkāna Kērida krāteris, kurā izvietots skaists dziļš ezers (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes ~ 3 €).
Atgriešanās viesnīcā.
Nakts viesnīcā.
 
time lapse photography of waterfall3. diena
Brokastis. Došanās uz Snaifelsnes pussalu.
Pussala atrodas Islandes rietumu daļā un tiek uzskatīta par vienu no labākajām vietām uz salas. Jūs apmeklēsiet virkni dabas apskates objektu: vulkāniskus laukus, viltotus krāterus, vulkāniskus krāterus, alas klintīs, kā arī Snaifelsnes ledāju. Šis ledājs ir viens no mazākajiem, bet visgleznākajiem ledājiem Islandē. Tiek uzskatīts, ka Snaifelsnes pussalā atrodas viens no bioenerģētiskajiem Zemes avotiem.
Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.
 
4. diena
Brokastis. Brauciens pa dienvidu piekrasti.
Mēs redzēsim Reinisdrangar – bazalta kolonnas (pasakaini veidojumi, kas radušies vulkāna izvirduma rezultātā, kā arī troļļu pirkstus. Pastāv leģenda, kurā stāsta kā divi troļļi mēģināja izvilkt krastā kuģi, kurš bija iestrēdzis netālu no krasta, taču aizrāvušies nepamanīja saullēktu un pirmajiem saules stariem un pārvērtās akmens klintīs.
Redzēsim slaveno Eijafjatlajokudl vulkānu, kas 2010.gada izvirduma laikā paralizēja lielako aviosatiksmes daļu virs Eiropas un Ziemeļamerikas. Redzēsim Seljalandsfoss un Skogafoss ūdenskritumus, Mirdalsekudl un Eijafjatlajokudl ledājus, Hekla un Katla vulkānus.
Jums būs iespēja apmeklēt “Skogar” etnogrāfisko muzeju (ieejas biļetes tiek apmaksātas papildus ~15 €), kurš sastāv no 3 daļām. Etnogrāfiskais muzejs aizņem lielu teritoriju, demonstrējot dažādu periodu Islandes arhitektūras paraugus – nelielas mājiņas, kuru jumti ir klāti ar velēnu. Šeit ir arī ferma, baznīca, skola. Katrā ēkā var brīvi pārvietoties, apskatot interjerus. Tautas muzejs sastāv no zvejniecības, medniecības un islandiešu sadzīves priekšmetiem. Tehnikas muzejā var iepazīties ar transporta vēsturi un evolūciju, transporta satiksmi un tehnoloģijām, kas tika pielietotas 19.-20. gadsimtos.
Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.
 
green mossy cliff with river in the middle5. diena
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.
Apskates ekskursija Reikjavikā – lielākajā Islandes pilsētā, kuru, neskatoties uz to, var apiet vienas dienas laikā. Galvaspilsētā, kas pasaulē atrodas vistālāk uz ziemeļiem, ir ko apskatīt! Mēs redzēsim parlamenta ēku (Altings tika dibināts 930. gadā mūsdienu Tingvetlir parka teritorijā, 19.gs. vidū parlamentu pārcēla uz Reikjaviku, bet mūsdienu mūra ēka tika uzcelta 1881. gadā). Sun Voyager skulptūru, kas vienlaikus atgādina gan vaļa skeletu, gan vikingu kuģa vraku, vienu no neparastākajām baznīcām pasaulē - Hallgrímur, kas izskatās pēc ledū sastingušas liesmas (brīvā laikā var uzkāpt baznīcas skatu laukumā (ieejas biļete ~ 7 €), no kura paveras lielisks skats uz pilsētu, kā arī Esja kalnu). Jūs varat apmeklēt virkni muzeju, piemēram, Arbaejarsafn brīvdabas muzeju, Nacionālo Islandes muzeju, Vikin jūras muzeju, muzeju “Islandes vaļi”, kurā ir 23 vaļu modeļi pilnā augumā, “Aurora Reykjavík” - ziemeļblāzmas centrs, kā arī citus muzejus (ieejas biļetes tiek apmaksātas papildus).
Brīvs laiks.
Pēc vēlēšanās piedāvājam transfēru uz Zilo lagūnu ar iespēju apmeklēt SPA procedūras (papildu maksa 25 € + papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes ~ no 65 €) (transfērs notiks, ja tiks savākta grupa, kas sastāv vismaz no 25 cilv.).
Zilā lagūna ir ģeotermālais baseins, kas atrodas netālu no Reikjavikas, viens no Islandes simboliem. Lagūnas jūras ūdenim ir pienaini-zila krāsa un tā ir piesātināta ar minerālsāļiem, kas labvēlīgi iedarbojas uz cilvēka organismu. Lagūnas dibenu klāj balti māli, un tie ārstnieciski iedarbojas uz ādu. Ūdens temperatūra visa gada garumā ir aptuveni 39°C, bet dziļums - 1-3 m.
Kompleksa vēsture aizsākās 1976. gadā, kad šajā vietā tika izlemts uzcelt elektrostaciju, izmantojot vietējā avota karsto ūdeni. 1990. gadu sākumā vietējie iedzīvotāji pamanīja tuvumā izveidojušos ezeru ar karsto ūdeni, un ik pa laikam devās tur peldēties. Līdz 1999.gadā peldēšanās šajā ezerā bija oficiāli aizlugta, taču vēlāk šo dabas brīnumu bija izlemts pārveidot par SPA kompleksu, kas 2005. gadā saņēma labākā SPA kompleksa titulu.
Transfērs uz lidostu.
Lidojums Reikjavika - Viļņa.
 
Ceļojuma cenā iekļauts
Lidojums Viļņa – Reikjavika - Viļņa
1 x maza soma (40х30х20 cm)
Grupas vadītāja pakalpojumi
4 naktis 3* viesnīcā ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā)
 
Ekskursiju-transporta pakete 249 €
Ekskursija Reikjavikā
Ekskursijas brauciens pa Islandes “Zelta loku” (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes ~3 €)
Ekskursija uz Snaifelsnes pussalu
Ekskursijas brauciens uz Islandes dienvidu piekrasti (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes ~15 €)
 
Papildus jūs varat iegādāties:
 • Ja jūs ceļojat vienatnē, obligāta piemaksa par dzīvošanu vienvietīgajā numuriņā 250.00€
 • Nododamā bagāža līdz 20 kg viļņa – reikjavika 50.00€
 • Nododamā bagāža līdz 20 kg reikjavika - viļņa 50.00€
 • Nododamā bagāža līdz 10 kg viļņa – reikjavika 35.00€
 • Nododamā bagāža līdz 10 kg reikjavika - viļņa 35.00€
 • Rokas bagāža (priority) līdz 10 kg viļņa – reikjavika 25.00€
 • Rokas bagāža (priority) līdz 10 kg reikjavika - viļņa 25.00€
 • (Pēc pieprasījuma)
 • Fiksētas vietas autobusā
Apmaksa uz vietas;
 • Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās
 • Tūrisma nodeva, kura tiek ieturēta no visiem tūristiem, kas iebrauc un uzturās valstī. Nodevas apmērus nosaka konkrētās valsts vietējās municipalitātes administrācija

 

SVARĪGI! 

 • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
 • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
 • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
 • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

PIRMS CEĻOJUMA OBLIGĀTI IZLASIET AKTUĀLO INFORMĀCIJU PAR COVID

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home