Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Kruīzs uz Sanktpēterburgu bez vīzas

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Krievija   »   Kruīzs uz Sanktpēterburgu bez vīzas
Datums Ceļojuma cena
+eksk. pakete
Ceļojuma cena
bez. eksk. paketes
09.04.2020 219 € + 60 € 259 €
29.05.2020 219 € + 60 € 259 €
26.06.2020 229 € + 60 € 269 €
16.07.2020 259 € + 60 € 299 €
13.08.2020 259 € + 60 € 299 €
21.08.2020 259 € + 60 € 299 €
18.09.2020 229 € + 60 € 269 €
16.10.2020 219 € + 60 € 259 €
13.11.2020 209 € + 60 € 249 €
17.12.2020 209 € + 60 € 249 €

1. diena
~ plkst. 01:00 došanās uz Tallinu.
Ierašanās ostā, uzkāpšana uz prāmja.
Plkst. 08:00 Došanās uz Helsinkiem ar Viking Line prāmi (A-terminal, Sadama 25-2, Tallinn, 15051).
Plkst. 10:30 ierašanās Helsinkos.
Ekskursija pilsētā krievu valodā.
Helsinki ar savu krāšņumu pilsētas iedzīvotājus un viesus priecē jau kopš 16. gadsimta. Šeit Tev būs iespēja apskatīt tās daudzās ostas, slaveno tirgu Kaupatorri, kur iespējams iegādāties kažokādu izstrādājumus, suvenīrus no briežu ragiem, kā arī, protams, slavenos somu nažus. Šeit varēsi redzēt arī vecāko tirgu Helsingfors-Kaupahalli, kur varēsi nogaršot ne tikai daudzveidīgas zivju delikateses, bet arī lāča un brieža gaļu.
Ceļojums turpināsies garām esplanādei – vietējo iedzīvotāju un Somijas galvaspilsētas viesu iecienītākai pastaigu vietai. Tev būs iespēja iepazīties pieminekļiem, kas veltīti tādām Somijai un Helsinkiem nozīmīgām personībām, kā Janam Sibeliusam, Aleksandram 2., senatoram Mišelinam, Snelmanam un daudziem citiem. Apskates ekskursijas laikā Tev būs iespēja savām acīm skatīt Somijas galvaspilsētas unikālo arhitektūru – slaveno Senāta laukuma ansambli, izstāžu zāli „Somija”, slaveno baznīcu kalnos. Brīvajā laikā varēsi apmeklēt 7 jūru muzeju „Jūras dzīve”, naudas muzeju vai vienu no lielākajām Ziemeļeiropas pareizticīgo baznīcām.
Brīvais laiks.
Ierašanās uz kruīza kuģa.
Plkst. 19:00 došanās uz Sanktpēterburgu ar prāmji St.Peterline (Termināls LANSITERMINAALI (West Terminal).Adrese: TYYNENMERENKATU 8, 00220 HELSINKI, Somija).
Atpūta uz prāmja.

2. diena
~ plkst. 09:00 ierašanās Sankt-Pēterburgā (Jūras stacija adrese: Krievija, St. Petersburg, Vasilievsky Island, Jūras Morskoy Slavy square, 1).
Mantas jāņem līdzi. Pēc tam mums sagaidīs ekskursijas brauciens uz Kronštadtu un Oranienbaumu.
Autobusa - gājēju ekskursijas laikā Jūs uzzināsiet vairāk par Kronštadta vēsturi - lielisku atklājumu pilsētu, Pēterburgas aizsprosta celšanu. Tas ir pilns komplekss, 25 km garumā, kas tika celts, lai pasargātu Sanktpēterburgu no plūdiem. Daļa no šī ceļa ir virs liela tuneļa, kurš atrodas dziļi zem ūdens. Aplūkosiet Andrejeva skvēru, kas tika nosaukts Andreja Pervozvannogo katedrāles vārdā, kurā veselus 53 gadus kalpoja tēvs Ioans Krondštats. Pie zilas vietas atrodas slavens Krondštata orientieris, kurš mēra ūdens līmeni Somu līcī. Pētera I vadībā kuģu remontam tika celts Pētera sausais doks. Pētera parkā mēs satiksim retu Pētera I monumentu. Jūs būsiet arī Enkuru laukumā ar tās unikālo čuguna bruģi. Enkuru pludmalē atrodas Nikola Jūras katedrāle, blakus tai atrodas slaveno admirāļu pieminekļi - admirālim S. Makarovam un F. Ušakovam par godu. Jūs uzzināsiet katedrāles vēsturi un apmeklēsiet galvenā Krievijas kara - jūras flotes templi.
Pēc tam seko pārbrauciens uz Oranienbaumu. Jūs aplūkosiet dienvidu Somu līča krastu, iepazīsieties ar Oranienbaumas pili un tās saimnieku vēsturi. Pils pirmais īpašnieks bija A. Meņšikovs, kura uzdevums bija vērot Krondštata būvi. Oranienbauma vienīgā Peterburgas piepilsēta , kura netika izpostīta kara gados un saglabāja savu oriģinālo vēsturi, tāpēc ka šeit tika atvērta tā sauktā „Orarienbaumas nostāja”.
Jūs apskatīsiet Zemāko dārzu, kas ir veidots regulārā stilā un Augšējo ainavu parku, apmeklēsiet Lielo (Meņšikova) pili, kas uzcelta pēc arhitektu F. Fontana un I. Šedeļa projekta 1710. – 1727. gados, vēcākajā pils parka ansambļa celtnē.
Pēc ekskursijas izmitināšana viesnīcā.
Brīvais laiks vai ekskursija pa vakara Sanktpēterburgu (pēc vēlēšanos par papildus samaksu).
Dodoties uz nakts pilsētas ekskursiju, Jūs aplūkosiet Pēterburgu pavisam citu - nesteidzīgu, noslēpumainu un neiedomājamu. Nakts dūmos Jums priekšā paradīsies majestātiskās Ņevas krastmalas, kur guļ noslēpumainie sfinksi. Jūs redzēsiet lielisku Vasiļjeva salas Bultas panorāmu un Petropavlovska pilis, mūrus, katedrāles un tukšos laukumus.
Brīvais laiks.
Nakts viesnīcā.

3. diena
Brokastis.
Brīva diena vai Ekskursijas brauciens uz Cara ciemu vai Ekskursijas brauciens uz Petergofu.
Ekskursijas brauciens uz Cara ciemu.
Cara ciems ir viens no labākajiem klasicisma arhitektūras mākslas darbiem - Aleksandra pils.
Puškina – īsta pērle starp Pēterburgas piepilsētām. Autobusa ekskursija uz Puškinu ir lieliska iespēja iepazīt šo piepilsētu.
Programmā ietilpst: transfērs uz/no Carskoje selo un ekskursija ceļa laikā.
Carskoje selo – bijušais Puškinas nosaukums līdz 1918.gadam, lepojas ar centrālo apskates vietu – Katrīnas pili. Runā, ka Puškinā, "Царское Село", būvējot Katrīnas pili, slavenais itāļu arhitekts Rastrelli trenējies izcilās Ziemas pils celtniecībai. Katrīnai Lielajai būvētā pils viņam izdevusies majestātiski viegla un eleganta, pārpilna dārgumu un smalku detaļu.
Pils ir slavena ar savu bagātīgo zeltījumu. Tās āriene vien ir ietērpta ap 100 kg zelta. Katrīnas valdīšanas laikā pat esot izsludināts likums, kas noteicis, ka viesiem pie pils jāpiebrauc cik vien lēni iespējams, lai varētu pilnā mērā novērtēt tās grezno ārieni.
Ekskursijas laikā uzzināsiet ar pils rašanās vēsturi. Pieredzējuša gida pavadībā Jūs aplūkosiet pils bagātīgo interjeru un slaveno Dzintara istabu. Gadu pirms celtniecības darbu pabeigšanas uz pili tika pārvesta Prūsijas karaļa dāvinātā Dzintara istaba, kura Otrā pasaules kara laikā mistiskā kārtā ir pazudusi bez pēdām. Šobrīd pilī apskatāma krievu meistaru atjaunotā Dzintara istaba.
Arsenālā jūs varat redzēt bagātu krievu caru ieroču kolekciju.
Biļetes uz Katrīnas pili (ar ekskursiju)
Pieaugušie - 1000 rubļu.
Bērni līdz 16 gadu vecumam - bez maksas.
Studenti, studenti no 16 gadiem, pensionāri (RF, Baltkrievija) - 350 rubļi.

Ekskursijas brauciens uz Petergofu.
Ekskursija ar autobusu uz Pēterhofu ļaus jums apmeklēt unikālo pils- parka kompleksu, kas atrodas Somu līča dienvidos vien 30km no pilsētas.
Programmā ietilpst transfērs uz/no Pēterhofu un ekskursija visa ceļa laikā.
Jau autobusā gids Jūs iepazīstinās ar pils rašanās vēsturi, izstāstīs par divu nosaukumu veidošanos – Pēterhofa un Pēterpils, noklausīsieties leģendas par pils parku.
Tāpat gida pavadībā izstaigāsiet Lejas parku. Ap 170 strūklakām un 5 ūdens kaskādes izdaiļo šo parka daļu. Jūs uzzināsiet strūklaku darbības principus, redzēsiet Pēterhofas vizītkarti – Lielo kaskādi, kuras centrā atrodas pasaulslavenā skulptūra ar Samsonu!
Brīvajā laikā parkā varat apmeklēt ( pēc izvēles, iegādājoties biļeti): Lielo pili, Noliktavu kompleksu, Pirts kompleksu Monplezīrā, Ermitāžas paviljonu u.c.
Atgriešanās viesnīcā.
Piedāvājam izbraucienu ar kuģīti pa Sanktpēterburgas kanāliem (pēc velēšanos par papildus samaksu).
Lieliska iespēja aplūkot slavenās vietas no ūdens - citā, neierastā skatījumā. Ziemas pils, Petropavlova pils. Skats uz tiltiem, kā arī daudz kas cits.
Nakts viesnīcā.

4. diena
Brokastis.
Numura atbrīvošana un pārgājiena ekskursija.
Apskates ekskursija pilsētā: greznie Īzakas un Pils laukuma ansambļi, Admiralitāte, Ņevas krastmala, Marmora un Meņšikova pils krāšņums, Vasiļjevas salas strēle – Biržas pils, Rostrālas kolonnas, “Auroras” kreiseris, Pētera māja, Kazaņas katedrāle.
Īzakas katedrāles apmeklējums. Templis, kas ir kļuvis par muzeju, kurā cilvēki ierodas kā templī…
Īzakas katedrāle - unikāls arhitektūras piemineklis, viena no labākajām katedrālēm Eiropā, izcils krievu mākslas kulta piemērs. Māksliniecisks katedrāles noformējums iekļauj sevī ietekmīgākās krievu monumentālās glezniecības kopumu XIX gadsimtā, ieskaitot vairāk kā 150 mākslas darinājumu. Starp tiem slavenie mākslinieka Vasilija Šebujeva, Karla Brjulova, Fjodora Bruni darbi. Vairāk kā 300 statujas, skulpturālas grupas un reljefi ir izpildīti pateicoties Ivanam Vitali. Lielu lomu dekoratīvajā mākslā spēlē vairāk kā 60 mozaīkas darinājumi , kas ir darināti krievu māksliniekiem. Visnotaļ lielu interesi izraisa vitrāžas, vienas no lielākajām Krievijā.
Plkst. 17:00 iekartošanos uz prāmja (Jūras stacija adrese: Krievija, St. Petersburg, Vasilievsky Island, Jūras Morskoy Slavy square, 1).
Plkst. 18:00 došanās uz Helsinkiem.
Nakts uz prāmja St.Peterline.

5. diena
~ plkst. 07:00 ierašanās Helsinkos.
Plkst. 11:30 došanās uz Tallinu ar to pašo prāmji.
Plkst. 12:30 ierašanās Tallinā (A-terminal, Sadama 25-2, Tallinn, 15051).
Pārgājienu ekskursija pa Vecpilsētu, kas iekļauta pasaules UNESCO mantojumā: šauras autentiskas ieliņas, iespaidīgs pilsētas mūris, aizsargtorņi – Resnā Margarita, Garais Hermanis, Rātsnams, ģildes – pilnas ar Viduslaiku garu, kas padara Veco Tallinu par unikālu visiem senatnes cienītājiem.
Brīvais laiks.
Ceļš uz Rīgu.
Atgriešanās Rīgā vēlu vakarā.

Cenā iekļauts:
Brauciens tūrisma klases autobusā (visa brauciena garumā);
Grupas vadītāja - gida pakalpojumi;
Vieta uz prāmja 4-vietīgā kajītē St. Peterline Helsinki - Sanktpēterburga - Helsinki;
Vieta uz prāmja Tallina - Helsinki - Tallina;
Izmitināšana viesnīcā Sanktpēterburgā + brokastis (2 naktis).

Ekskursiju pakete € 60 / bērniem - € 30:
Ekskursija Sanktpēterburgā;
Ekskursija Kronštadtē un Oranienbaumā;
Ekskursija pa Tallinu;
Ekskursija Helsinkos.

Ekskursijas:
Ekskursija Sanktpēterburgā - € 20;
Ekskursija Peterhofā - € 35;
Ekskursija Kronštadtē un Oranienbaumā - € 25;
Ekskursija Tallinā - € 5;
Ekskursija Helsinkos - € 10;
Ekskursija "Nakts Sanktpēterburga" - € 12;
Brauciens ar kuģīti pa Sanktpēterburgas kanāliem - € 15.

Papildus:
Piemaksa par izmitināšanu vienvietīgā numurā - € 50;
Piemaksa par papildus sēdvietu autobusā - € 50;
Ieejas maksa ceļojumā minētajos apskates objektos;
Sabiedriskā transporta izdevumi, pusdienas, vakariņas, personiskie tēriņi;
Medicīniskā apdrošināšana;
Ārzemju pilsoņu reģistrācija - 200 rub, no cilvēka (tiek maksāts ierodoties viesnīcā);
Latvijas Republikas pilsoņiem tiek noformēta elektroniskā vīzа uz Kaļiņingradu. Palīdzība elektroniskās vīzаs noformēšanā - 10 € .

Ēdināšana:
Brokastis restorānā Mascalzone Latino (zviedru galds):
€ 15 - pieaugušais no 13 gadiem;
€ 8 - bērns 7-12 gadi.
*Bezmaksas - bērniem līdz 6 gadiem.

Brokastis restorānā Deluxe A'la carte:
€ 20 -  pieaugušais no 13 gadiem;
€ 10 - bērns 7-12 gadi.
*Bezmaksas - bērniem līdz 6 gadiem.

Vakariņas restorānā Mascalzone Latino (zviedru galds):
€ 34 -  pieaugušais no 13 gadiem;
€ 17 - bērns 7-12 gadi.
*Bezmaksas - bērniem līdz 6 gadiem.

Brokastis un vakariņas uz prāmja virzienā Helsinki - Sanktpēterburga - Helsinki - Tallina (tiek pasūtīti pirms ceļojumam).

 

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home