Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Ledus un saules skaistums

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Brazīlija   »   Ledus un saules skaistums

1. diena
Ierašanās Buenos-Airesas lidostā.Individuālais transfērs ar vadītāju uz viesnīcu.

2. diena
Brokastis viesnīca. Ekskursija pa Buenos-Airesu ar krievvalodīgu gidu. Šī tūre dos Jums iespēju uzzināt pilsētas daudzšķautno dzīvi un tās iedzīvotājus. Ieraudzīsiet pilsētas simbolu 67 metrus garo obeliksu, kas stāv pasaulē platākās ielas 9. jūlija Avēnija. Apmeklēsiet pilsētas vēsturisko rajonu La Boka, San Telmo, Monserat, elegantos un prestižos Palermo un Rozeleta rajonus. Vakarā tango šova apmeklējums ar vakariņām.

3. diena
Brokastis viensīca. Individuālais transfērs, bez gida uz lidostu, lai izlidotu uz Kalafate.Ierašanās Kalafate.Individuālais transfērs uz viesnīcu ar vadītāu.

4. diena
Brokastis viesnīcā. Grupveidīga eksursija uz Perito Moreno ledāju ar angļuvalodīgo gidu. Perito Moreno ledājs - milzu majestātiskā ledus upe,kas garumā ir 100 m, vairāk kā 60 m augstumā un 4 km platumā.šis ledājs,lēni slīd no Andu augstienes, Argentīnas ezera ūdeņu virzienā.

5. diena
Brokastis viesnīcā. Individuāls transfērs, bez gida uz lidostu, lai izlidotu uz Iguazu. Satikšanās ar vadītāju un transfērs uz izvēlēto viesnīcu.

6. diena
Brokastis. Ekskursija pa Argentīnas ūdenskritumiem,gida pavadībā. Dosimies pastaigā uz Nacionāloparku un izbaudīsim ūdenskritumu skaistumu, no speciāliem skatu laukumiem. Vislielākie iespaidi, Jums paliks no ūdēnskrituma, Vellna rīkle, kas ir lielākais no visiem ūdenskritumiem. Transfērs uz lidostu, lidojums uz Buenos-Airesu. Pēc tam,Jūs sagaida Foz de Iguassu ūdenskritums,kas atroas uz Brazīlijas, Argentīnas un Paragvaja robežas. Eksursija ar krievvalodīgu gidu.

7. diena
Brokastis viesnīcā. Transfērs ar vadītāju uz lidostu. Ierašanās Rio-de-žaneiro lidostā, kur krievvalodīgs gids, sagaidīs Jūs. Transfērs uz viesnīcu. Atlikušo dienas daļu pavadīsim, pēc Jūsu velmēm.

8. diena
Brokastis viensīcā. Eksursija uz pusdienu uz Cukura galvu ar krievvalodīgu gidu. Pēc tam dosimies uz Urka kalnu, kur atrodas liels skatu laukums ar daudziem resorāniem un bāreim. Pēc tam ar mašīnām dosiemies uz Rio vecpilsētas, centrālo rajonu, kur apskatīsiet dažas senlaicīgas baznīcas, klosterus, pilsētas galveno klosteri un arī ēku, kas ir uzcelta koloniālajā stilā.

9. diena
Pēc brokastīm, dosimies eksursijā pa pilsētu ar krievvalīgu gidu. Dosimies uz dzelzeceļa staciju, no kurienes aties vagoniņš,kas aizvedīs mūs uz Korkovado kalna virsotni (710 m virs jūras līmeņa), kur atrodas Kristus pestītāja statuja (38 m), kas tika uzcelta 1931. gadā.

10. diena
Brokastis viesnīcā. Transfērs uz Rio-de-žaneiro lidostu, bez gida.

Cenā iekļauts:
Starptautiskais lidojums;
Dzīvošana viesnīcā pēc programas;
Eksursijas pēc programas;
Transfērs pēc programas.

Papildus apmaksas:
Papildus eksursijas;
Iekšējie lidojumi: Buenos Airesa-Kalafate-Foz de Iguassu-Rio de žaneiro;
ēdieni un dzērieni pārlidojumu laikā.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home