Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Lielais Šveices piedzīvojums

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Šveice   »   Lielais Šveices piedzīvojums
1. diena
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas, laiks ceļā. Nakts viesnīcā Polija teritorijā pie Zgorzelecas.
 
2. diena
Brokastis. Izbraukšana uz Bavāriju – Ulmu. Ulma atrodas pie Donavas. Tā ir Alberta Einšteina dzimtā pilsēta. Ulmas katedrāle ir īsts Eiropas gotikas stila meistardarbs. Tās tornis ir augstākais baznīcas tornis pasaulē. Pastaiga pilsētā. Nakts viesnīcā Francijas - Šveices pierobežā, Miluzas apkaimē.
 
3. diena
Brokastis. Brīvs laiks. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā uz Reinas ūdenskritumu, Šteina pie Reinas un Cīrihi (par papildus samaksu 40 € ). Reinas ūdenskritums - dabas veidots brīnums. Reina veido iespaidīgi mutuļojošu, varavīksnes apmirdzētu ūdenskritumu. Šis ūdenskritums ir viens no iespaidīgākajiem ūdenskritumiem Eiropā. Šteina pie Reinas. Šteina ir viena no Šveices skaistākajām pilsētiņām ar daudzām viduslaiku pildrežģu ēkām un 16.gs. namiem, kuri rotāti ar burvīgām freskām. Pastaiga pilsētā. Laiks ceļā. Cīrihe Šveices lielākā pilsēta, Cīrihes kantona galvaspilsēta, pasaules līmeņa finanšu centrs. Pilsēta atrodas gleznainā Cīrihes ezera krastā. Iepazīšanās ar pilsētu. Apskates ekskursija vietējā gida pavadībā. Atgriešanās viesnīcā.
 
4. diena
Brokastis. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā „Lucernas un Bernes rapsodija” (par papildus samaksu 40 € ). Firvaldštates ezers (četru mežaino kantonu ezers), kas no putna lidojuma atgādina krustu, ir slavens ar nepārspējamu dabas skaistumu un burvīgiem šveiciešu stila ciematiņiem, kas izkliedēti ezera krastos. Lucerna tūristu visvairāk apmeklētākā pilsēta Šveicē. Lucerna - gaismas pilsēta, Šveices pērle un sirds, pilsēta – ilūzija, kur cilvēks nav spējis sabojāt Dieva iecerēto, mistiska pilsēta. Iepazīšanās pastaiga pa pilsētu. Ceļš līdz Āres aizai. Neliela atpūta no pilsētas kņadas. Ūdens izgrauztā Āres aizas apmeklējums. Āres aiza ir 1400 m gara un 200 m dziļa. Šis dabas brīnums sācis veidoties ledus laikmetā, bet vēlāk šo procesu turpinājuši oļi un ūdens. Gar aizas malu ierīkota gājēju taka, kura nodrošina ērtu un vieglu pastaigu. Skatu platformas ļauj mums ieskatīties aizas dziļumā un jūsmot par pasakainajiem skatiem un dziļumā plūstošo apbrīnojami piena balto upi. Brauciens līdz Šveices galvaspilsētai Bernei. Neliela vakara pastaiga pa Berni. Pilsētas simbols lācis, Pulksteņtornis, Kramgases iela, Sv. Vinčanco katedrāle, pastaiga pa viduslaiku ieliņām ar skaistajām 16.-17.gs. strūklakām un vairāku km garām arkāžu ejām, kas pat lietainā laikā dod patvērumu un ir ērta pastaigu vieta. Vakarā atgriešanās viesnīcā.
 
5. diena
Brokastis. Viesnīcas numuru atbrīvošana. Laiks ceļā. Dodamies uz slaveno Grijēras siera ražotni, kurā varēsiet iepazīties ar slavenā Šveices siera ražošanas procesu, kā arī pienotavas veikalā būs iespēja iegādāties vietējos produktus. Turpinām braucienu līdz romantiskajai Šijonas pilij, kura paceļas uz klinšainas atradzes Ženēvas ezera austrumu krastā. Šijonas pils bija ne vien galma dzīves centrs, bet arī ieslodzījuma vieta. Tālāk dodamies uz Montrē, ko bieži dēvē par Šveices Rivjēras pērli, tas ir lepns kūrorts, kas slavens ar saviem mūzikas festivāliem. Montrē apkaimes skaistā daba valdzināja māksliniekus, rakstniekus un mūziķus. Brauciens ar kruīza kuģīti pa lielāko ezeru Alpos - Ženēvas ezeru no Montrē līdz Lozannai. Ženēvas ezera forma atgādina arku. Brauciena laikā varēsim vērot jauku panorāmas skatu uz vīnogulājiem, kalniem. Nakts viesnīcā Annemase apkaimē.
 
6. diena
Brokastis. Izbraukšana uz Francijas ziemas sporta centru – Šamonī pie Monblāna. Šamonī — viens no gleznainākajiem un labākajiem Francijas kalnu slēpošanas kūrortiem Augšsavojā. Bet vasarā - ļoti īpaša un neticami skaista vieta pašas augstākās Rietumeiropas smailes - Monblāna (4807 m) pakājē. Pēc vēlēšanās uzbraukšana kalnā Aiguille du Midi (3777mvjl). Elpu aizraujošs skats uz Monblānu. Laiks ceļā. Ierašanās Milānā. Vakara pastaiga pa pilsētu. Tiek piedāvāta vakara ekskursija ar vietējo gidu (par papildus samaksu 20 € ). Nakts viesnīcā Milānas apkaimē.
 
7. diena
Brokastis. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā „Lugāno ezera krāsas” (par papildus samaksu 40 € ). Dienu sākam “saldi” – ar Alproses šokolādes muzeja apmeklējumu. Tālāk dodamies uz atpūtas parku Šveice miniatūrā pie Lugano ezera. Lugāno – majestātiska un miera pilna, iecienītākā Šveices dienvidu pilsēta ezera krastā. Īss pieskāriens Kastanjolai – Raiņa un Aspazijas trimdas dzīves vietai. Atgriešanās viesnīcā pie Milānas.
 
8. diena
Brokastis. Laiks ceļā. Gleznainā Alpu panorāma. Pusdienu pauze Austrijā. Nakts viesnīca pie Ostravas.
 
9. diena
Brokastis. Laiks ceļā. Vēlu vakarā/naktī atgriešanās Rīgā.
 
Cenā iekļauts:
 • brauciens ar tūrisma klases autobusu
 • transporta un ceļa izdevumi
 • nakšņošana viesnīcā
 • brokastis
 • grupas vadītāja pakalpojumi
Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena (bez ieejas biļetēm) 120 € . IZDEVĪGI iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 100 € , bērniem līdz 14 g. 90 € .
 
Papildus:
 • piemaksa par vienvietīgu numuru viesnīcā - 250 €
 • piemaksa par papildvietu autobusā - 280 €
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
 • pilsētas sabiedriskais transports
 • medicīniskā apdrošināšana
 • izbraukuma ekskursija uz Reinas ūdenskritumu, Šteinu pie Reinas un Cīrihi - 40 €
 • izbraukuma ekskursija „Lucernas un Bernes rapsodija” - 40 €
 • izbraukuma ekskursija „Lugāno ezera krāsas” - 40 €
 • ekskursija Milānā - 20 €
 • Grijēras siera ražotnes apmeklējums ~ 7 CHF
 • Šijonas pils ~ 17 CHF
 • brauciens ar kruīza kuģīti pa Ženēvas ezeru ~ 45 CHF
 • Reinas ūdenskritums ~ 14 CHF
 • atpūtas parks “Šveice miniatūrā” - 21 CHF
 • šokolādes muzejs - 8 CHF
 • Āres aiza - 12 CHF
 • pilsētu nodokļi (city tax)

SVARĪGI! 

 • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
 • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
 • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
 • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

PIRMS CEĻOJUMA OBLIGĀTI IZLASIET AKTUĀLO INFORMĀCIJU PAR COVID

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home