Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Mandarīnu laiks Horvātijā

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Horvātija   »   Mandarīnu laiks Horvātijā

AKCIJAS cena, piemaksājot par izbraukuma ekskursiju paketi, ceļojuma cena no € 209
AKCIJAS cena bez izbraukuma ekskursiju paketes, ceļojuma cena no € 269

1. diena
5.00. izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Pusdienu pauze Polijas teritorijā. Nakts viesnīcā Čehijas teritorijā, Brno apkaime. Ierašanās viesnīcā.

2. diena
Brokastis. Laiks ceļā. Čehija. Austrija. Slovēnija. Laiks ceļā līdz Horvātijai. Vakarā ierašanās un izvietošanās naktsmītnē apartamentos, Adrijas jūras piekrastē Trogiras Rivjerā.

3. diena
Brokastis. Diena veltīta atpūtai pie jūras vai piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 30 € ) uz Splitu, Vranjača alu un Trogiru. Lielākās senās Dalmācijas un Adrijas jūras piekrastes pilsētas Splitas apskates ekskursija. Vienīgā Romas impērijas laika pils, kura celta 3.gs., kad šeit apmetās uz dzīvi ķeizars Diokletians – “apsēstais uz celtniecību” – tā viņu dēvēja. Vranjača ala, stalaktītu un stalagmītu pazemes pasaules apmeklējums. Kvarca akmeņu pārpilnība alā, padara to īpaši krāšņu. Sienās mirdzošo kvarca gabaliņi, kā dimanti,kas rotā augstmaņu tērpus greznās balēs. Pēc ekspertu domām, alā ir unikālas krāsu bagātības.Romantiskā Trogira - pilsēta ar vairāk kā 2300 gadu vēsturi, kuru radījuši senie grieķi. Mūsdienās pilsēta tiek saukta par „Akmens skaistuli”. Atgriešanās naktsmītnē Trogiras rivjerā. Brīvs laiks peldēšanai un atpūtai.

4. diena
Brokastis. Izbraukuma ekskursija (par papildus samaksu 40 € ) uz Dubrovniku. Pilsēta-cietoksnis tā ir kādreizējā brīvā un lepnā Dubrovnikas republika ar devīzi: “Brīvība netiek pārdota ne par kādu pasaules zeltu”.Ekskursija vietējā gida pavadībā, krievu valodā. Bernards Šovs ir teicis: “Tiem, kas meklē paradīzi zemes virsū,
jādodas uz Dubrovniku!”. Pēc ekskursijas, brīvs laiks pilsētā. Varat doties pastaigā pa pilsētas mūriem. Uzbraucot ar pacēlāju tuvējā kalnā, pavērsies brīnišķīgs skats uz pilsētu. Vakarā atgriešanās naktsmītnē Trogiras rivjerā.

5. diena
Brokastis. Piedāvājam doties izbraucienā ar kuģīti „Zivju pikniks”, kas Jums sniegs neaizmirstamas atmiņas un atpūtu pēc garā ceļa. Tā ir diena baudot sauli, jūru, vērojot mazās saliņas un rifus. Uz salām baudīsiet neskarto dabu, ļauties peldei kristāldzidrā jūras ūdenī un saules stariem! Baudiet priežu un Vidusjūras koku smaržu un jūras sāli uz lūpām. Pēc pastaigas gar jūras krastu, Jūsu izsalkumu remdēs svaigi grilētas zivis un mājas vīns.Neaizmirstiet paņemt līdzi piederumus peldēšanai! Vakarā atgriešanās naktsmītnē Trogiras rivjerā. Brīvs laiks peldēšanai un atpūtai.

6. diena
Brokastis. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 35 € ) uz Bosniju un Hercegovinu.Skaistākā pilsēta valstī – Mostara. Šajā pilsētā pārņem sajūta, ka atrodies nevis Eiropas dienvidos, bet kādā austrumu zemē. Vienkopus redzamas musulmaņu mošejas, katoļu un pareizticīgo baznīcas, pa šaurajām ieliņām klīstot, pārņem sajūta, ka esi pārcēlies pāris gadsimtus atpakaļ. Pilsētas simbols ir vecais tilts pār Neretvas upi,kas uzbūvēts 15. gs.
Neretvas upes ieleja- bieži saukta par „horvātu Kaliforniju”, te ir lielākās mandarīnu plantācijas valstī. Katru gadu ražas novākšanas laikā Neretvas upes ieleja pārvēršanas par ko īpašu, visur Jūs varēsiet sastapt cilvēkus, kuri piedalās mandarīnu ražas novākšanā. Vizināšanas laivās pa Neretvas upes kanāliem, ļaus Jums izbaudīt šīs vietas neparasto šarmu. Jums pašiem būs iespēja piedalīties mandarīnu lasīšanā. Pēc kārtīga darba ir kārtīgi jāpaēd! Piedāvājam doties vakariņās. Vietējā restorānā, kur varēsiet baudīt vietējos ēdienus un vīnu, klausoties vietējo mūziku, kas aicina ļauties jestriem dejas soļiem.Vakarā atgriešanās apartamentos Trogiras rivjerā.

7. diena
Agri no rīta dodamies prom no Adrijas jūras piekrastes. Brauciens līdz Horvātijas Nacionālajam parkam – Plitvicas ezeri. Viens no Horvātijas dabas radītiem brīnumiem – dažādos līmeņos 16 ezeri, kas savā starpā savienoti ar vairāk kā 90 ūdenskritumiem. Jūs gaida brauciens kuģīti un pastaiga pa marķētām tūristu takām. Jūs nokļūsiet brīnumainā pasaulē – čalojoši ūdenskritumi, lielāki un mazāki ezeriņi, baltie Horvātijas akmeņi - dolomīti.Izbraukšana mājup. Slovēnija. Austrija. Čehija. Nakts viesnīcā Ostravas apkaimē.

8. diena
Brokastis. Polija. Lietuva. Vēlu vakarā (naktī) atgriešanās Rīgā

Cenā iekļauts:
brauciens ar komfortablu autobusu;
transporta un ceļa izdevumi;
nakšņošana viesnīcās, viesu namos pēc programmas, numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā);
brokastis 2. un 8. dienā;
naktsmītne Horvātijā 5 naktis, 4-vietīgos apartamentos, bez brokastīm;
grupas vadītāja pakalpojumi.

Papildus:
Vietējais tūrisma nodoklis - 1.20 € personai par nakti (jāmaksā uz vietas Horvātijā);
Piemaksa par dzīvošanu: 2- vietīgā Studio tipa apartamentā no personas - € 50;
Piemaksa par dzīvošanu: 3-tā, 4-viet. apartamentā - € 60;
vienvietīgā numurā tranzītviesnīcās un uz 5 naktīm vienvietīga izvietošana kopējā apartamentā - 75 € ;
piemaksa, ja vēlaties papildvietu autobusā - 150 € ;
piemaksa par brokastīm Horvātijā (5 brokastis) no personas - 35 € ;
medicīniskā apdrošināšana.

Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:
Izbraukuma ekskursija uz Splitu un Vrjanača alu 30 € ; Izbraukuma ekskursija uz Dubrovniku 40 € ; Izbraukuma ekskursija uz Bosniju un Hercegovinu 35 € . 

Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena (bez ieejas biļetēm) 105 € . IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 90 € , bērniem līdz 14 g. 70 € . 
Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas.
*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.

Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:
Vrjanača ala 40 Kn; Zivju pikniks-kuģītis 30 € ; Mandarīnu ražas svetki un restorāns ar vakariņām, vīnu un dzīvo mūziku 35 € ; Ieejas biļete Plitvices ezeru n. p. 130 Kn; vienas brokastis Horvātijā 7 € .

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home