Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Patagonija un Iguasu

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Brazīlija   »   Patagonija un Iguasu
Argentīna un Brazīlija - pēc platības lielākās Dienvidamerikas valstis, kuru teritorijas stiepjas no Ekvatora līdz pat pasaules uz dienvidiem vistālākajai apdzīvotajai pilsētai Argentīnas dienvidos. Šīs zemes apvieno vienus no skaistākajiem pasaules dabas veidojumiem, kurus bieži redzam televīzijā – Patagonijas ledājus un vareno Iguasu ūdenskritumu. Apskatīsim arī slaveno Riodežaneiro Kristus Pestītāja statuju, kā arī eiropeisko Buenosairesu un Brazīlijas megapoli San Paulu, neizpaliks arī argentīniešu rančo apmeklējums. Šis ceļojums apvieno Argentīnas un Brazīlijas galvenās un iespaidīgākās apskates vietas, kā arī piedāvā atpūtu Riodežaneiro pludmalē.

1. diena
Pulcēšanās Rīgas lidostā plkst. 12:00. Plkst. 13:50 lidojums Rīga – Frankfurte. Vēlāk 21:55 lidojums Frankfurte – Buenosairesa, nakts lidmašīnā.
 
2. diena
No rīta ielidošana Argentīnā. Buenosairesu dēvē par Latīņamerikas Parīzi, tulkojumā buenos aires nozīmē labs gaiss. Pilsēta sevī apvieno Eiropas un Latīņamerikas garu. Dosimies pilsētas iepazīšanā un apmeklēsim Bokas rajonu, ko vēl mēdz dēvēt par Buenosairesas Monmartru. Rajons izceļas ar koši krāsotām mājām, tā senā vēsture un mūsdienas asociējas ar Argentīnai tik nozīmīgo futbolu un kaislīgo tango deju. Arī San Telmo rajonam piemīt īpaša aura. Pēcpusdienā atpūta pēc lidojuma un vakarā viena no Argentīnas vizītkartēm - Tango šova apmeklējums, kas atklāj Argentīnas kaislīgo deju un tās ritmus. Nakts viesnīcā Buenosairesā.
 
3. diena
Pēc brokastīm tipisku gaučo. Gaučo raksturo Argentīnas lauku saimniecību dzīvi. Vietējie saimnieki mūs sagaidīs un pacienās ar empanadām, sulu un vīnu, kas ir tradicionālas argentīniešu uzkodas. Būs iespēja redzēt koloniālā laika pajūgus. Pusdienās kopā ar rančo cilvēkiem, baudīsim ēdienus un folkloras šovu ar dejām. Atgriežamies galvaspilsētā, nakts viesnīcā  Buenosairesā.
 
4. diena
No rīta lidojums uz El Calafati, pilsētu Patagonijas reģionāvalsts dienvidu daļā.To ieskauj sniegotu kalnu virsotnes un nosaukums radies no Patagonijas krūma. Pilsēta atrodas tuvu pasaules slavenajam Perito Moreno ledājam. Brīvs laiks pilsētā. Nakts viesnīcā El Calafatē.
 
5. diena
Pēc brokastīm brauksim aptuveni 80 km pa ceļu, vērojot Patagonijas ainavas ar Argentīnas ezeru un Apaļo līci. Argentīnas ezera krastos atrodas Perito Moreno ledājs - iespaidīga ledus upe 30 kilometru garumāun 5 kilometru platumā tā lejasdaļā. Tas paceļas 30–60 m augstumā virs ezera līmeņa un 250 – 350 m dziļumā zem ūdens. Ledājs ir pazīstams ar dārdoņu, kas veidojas ledum lūstot. Tas ir iekļauts UNESCO aizsargājamā sarakstā un tiek dēvēts par vienu no Dienvidamerikas varenākajiem dabas brīnumiem. Nakts viesnīcā El Calafatē.
 
6. diena
Šodien turpināsim iepazīt Patagoniju. Dosimies braucienā ar kuģi uz Upsalas ledāju, vērojot neskartos Patagonijas dabas skatus. Turpinājumā sēdīsimies džipos un izbrauksim pa Andu kalnu ceļiem, vērojot kalnu ainavas. Dosimies nelielā pastaigā pa tuvējo apkārtni un vakarā atgriezīsimies El Calafate pilsētā. Nakts viesnīcā El Calafatē.
 
7. diena
No rīta brauciens uz lidostu. Mums priekšā lidojums uz pasaules vistālāk uz dienvidiem esošo pilsētu – Ušvaju. Ierašanās dienas sākumā. Pilsēta atrodas salu arhipelāgā Argentīnas pašos dienvidos - Ugunszemē. Šis ir viens no iecienītākajiem punktiem ekspedīcijām uz Horna ragu un Antarktīdu, kas atrodas nepilnu 1000 km attālumā. Sēdīsimies kuģī un brauksim gar salām un apkārtējiem kalniem līdz jūras kraukļu, Magelāna pingvīnu un Dienvidamerikas kaiju apdzīvotajiem krastiem. Arī šejienes putni – albatrosi un vētrasputni dzīvo dabiskos apstākļos. Lieliska putnu vērošanas vieta tos netraucējot. Nakts viesnīcā Ušvajā.
 
8. diena
Pēc brokastīm baudīsim dienu pie dabas. Apmeklēsim Ugunszemes nacionālo parku. Teritorija glabā šī skarbā apvidus dabas vērtības. Vislabāk tās iepazīsim dodoties pastaigā pa to, šķērsojot mežu, kāpjot kanoe laivās (piemērots visiem vecumiem un nav nepieciešama iepriekšēja pieredze) līdz sasniegsim Lapataia līci. Dienas laikā iegūsim zināšanas par šejienes dabu, kā arī baudīsim kopīgas pusdienas. Nakts viesnīcā Ušvajā.
 
9. diena
Pēc vairākām dienām Argentīnas pašos dienvidos, ceļosim uz ziemeļiem, kur valda karsts klimats. Lidojums uz Puerto Iguazu, tā atrodas pie triju valstu robežas– Brazīlijas, Paragvajas un Argentīnas. Lielisks sākumpunkts viena no skaistākajiem ūdenskritumiem pasaulē – Iguasu ūdenskrituma apskatei. Nakts viesnīcā Puerto Iguazu.
 
10. diena
Šo dienu pavadīsim pie Iguasu ūdenskrituma Argentīnas pusē. Viens no pasaules iespaidīgākajiem dabas brīnumiem. Dosimies pastaigā pa trim galvenajām takām: augšējo, zemāko un “Velna Rīkles” taku. Dosimies pa augšējo taku un apskatīsim Divu Māsu, Bosetti, Ādama un Ievas, Bernabe Mendez, Mbiguá un San Martín ūdenskritumus no augšas. Pa zemāko taku dosimies aptuveni pusotras stundas garā pārgājienā, no šīs takas mēs redzēsim ūdenskritumus no to vidusdaļas. Tālāk dosimies pa “Velna Rīkles” taku līdz Iguazu upei. Nakts viesnīcā Puerto Iguazu. Izvēlei: Izbrauciens ar ātrlaivu gar ūdenskritumu (no 53 EUR).
 
11. diena
Šodien apskatīsim ūdenskritumu no Brazīlijas puses. Vērosim ūdenskrituma iespaidīgās ūdens masas, kas gāžas pat no 72 m augstuma. Sāksim ekskursiju no Brazīlijas Nacionālā parka, no kura paveras skati uz ūdenskritumu, kas sastāv no 270 kaskādēm. Dosimies aptuveni 1 km garā pārgājienā līdz “Velna Rīkles” kanjonam. Pēc ūdenskrituma apskates brauciens uz lidostu un lidojums uz Brazīlijas pilsētu Riodežaneiro. Nakts viesnīcā Riodežaneiro.
 
12. diena
No rīta iepazīsim Brazīlijas slavenāko pilsētu, 2016. gada olimpisko spēļu mājvietu – Riodežaneiro. Pilsētu mēdz dēvēt par Brazīlijas tūrisma centru, kas izceļas ar savām pludmalēm, sambas dejām un ikgadējo karnevālu. Ekskursijas laikā uzbrauksim Cukura kalnā, no kura paveras skaisti skati uz līci un apkārtējo pilsētu. Pēcpusdiena veltīta atpūtai. Nakts viesnīcā Riodežaneiro.
 
13. diena
Pilnas dienas Riodežaneiro pilsētas apskate. Dosimies Korvokado kalnā, kur atrodas Kristus Pestītāja statuja. Pavadīsim laiku pie statujas un vērojot apkārtējās pilsētas ainavas. Apmeklēsim pilsētas centrālās un ievērojamās vietas. Nakts viesnīcā Riodežaneiro.
 
14. diena
Diena veltīta atpūtai. Iespējams apmeklēt Copacabana pludmali vai atpūsties pie viesnīcas. Iespējama kāda papildus aktivitāte pēc vēlēšanās. Nakts viesnīcā Riodežaneiro.
 
15. diena
Rīta un pusdienas laiks pilsētā, ap 17:00 brauciens uz lidostu, 20:40 lidojums Riodežaneiro – Frankfurte, nakts lidmašīnā.
 
16. diena
No rīta ap 11:00 ierašanās Frankfurtē, vakarā 21:25 lidojums uz Rīgu, ap 00:30 ierašanās Rīgā.
 
Cenā iekļauts:
lidojuma biļete Rīga – Buenosairesa/ Riodežaneiro– Rīga;
iekšējie lidojumi Buenosairesa – El Calafate/El Calafate - Ušvaja / Ušvaja – Iguasu/ Iguasu – Riodežaneiro;
naktsmītnes 3* un 4* viesnīcās divvietīgā istabā;
transporta pakalpojumi ceļojuma laikā;
12 brokastis un 2 pusdienas;
aprakstā minētās ekskursijas, ieejas maksas parkos un apskates objektos;
grupas vadītāja pakalpojumi latviešu valodā un angļu valodā runājošs vietējais gids.
 
Papildus:
programmā neminētu pasākumu un objektu apmeklēšanas izmaksas;
veselības apdrošināšana ārzemju ceļojumam;
dzeramnauda šoferiem, gidiem un apkalpojošajam personālam;
piemaksa par vienvietīgu numuru - 692 EUR.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home