Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Pavasaris sākas Holandē

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Nīderlande   »   Pavasaris sākas Holandē
1. diena
Izbraukšana no Rīgas. Lietuva. Polija. Nakšņošana tranzītviesnīcā Polijā.
 
2. diena
Brokastis. Turpinam ceļu. Dienas otrajā pusē ierašanās Amsterdamā. Amsterdama ir Nīderlandes finanšu un kultūras galvaspilsēta. Tajā atrodas daudzu lielu, pasaulē slavenu kompāniju galvenie biroji, piem., Philips un ING Group N.V. Pilsētas centrā atrodas pasaulē senākā fondu birža. Daudz apskates objektu: Reiksmuzeum, Vincenta van Goga muzejs, Pilsētas muzejs, Madam Tisso vaska figūru muzejs un sarkano lukturu kvartāls, kas ik gadu pilsētai pievilina ~4,2 miljonus tūristu. Ekskursiju pa Amsterdamu sāksim Dimantu apstrādes fabrikā. Neliela ekskursija un iespēja iegādāties suvenīrus, rokas pulksteņus, dārglietas. Ekskursijas turpinājums ar kuģīti pa Amsterdamas kanāliem. Pēc pilsētas apskates no kanāla puses, ekskursija „Vakara Amsterdama”. Šīs ekskursijas laikā Jūs iepazīsiet nesteidzīgo pilsētu. Vecpilsētas kontrasti, Sarkano lukturu kvartāla apmeklējums. Ekskursiju diena Amsterdamā 20 EUR. Nakts viesnīcā Nīderlandē.
 
3. diena
Brokastis. Izbraukuma ekskursija Keukenhofa – Volendam - Zanse Shans (55 EUR). Pasaulē pazīstamais Nīderlandes karaliskais ziedu parks. Keukenhofa ir vispievilcīgākais ziedu parks Holandē. Bez neskaitāmā daudzuma ziedošo sīpolpuķu, tiek piedāvātas arī krāšņas ziedu izstādes, kas veltītas orhidejām, neļķēm, gerberām, krizantēmām, lillijām u.c. puķēm. Šeit atrodas arī Nīderlandē lielākais skulptūru parks. Kilometriem gari ziedošie lauki, simtiem tūkstošu sarkanu dzeltenu un violetu tulpju ziedu- neaizmirstams skats! Ekskursija uz holandiešu lauku saimniecibu, kur jau 150 gadu garumā pēc tradicionālajām receptē gatavo Holandes sieru un holandiešu tautastērpa sastāvdaļu - koka tupeles. Jūs varēsiet nodegustēt dažādu sieru veidus un iegādāties tos, kas vislabāk iegaršojās. Lielisks suvenīrs! Zanse Shans - tipiska Holandes ainava! Šajā vēstures notikumiem bagātajā vietā, ir daudz ko apskatīt: muzeji, seno amatu veicēji, darbojošās dzirnavas, simpātiskas ieliņas ar jaukiem veikaliņiem un senām, gleznainām, zaļām mājiņām. Volendam - pilsētiņa līča krastā. Ļoti skaista un viesmīlīga pilsēta, kurā iespējams nogaršot garšīgus zivju ēdienus. Volendama ir bijusī zvejniecības osta. Lielisks skats uz jūru! Nakts viesnīcā Nīderlandē.
 
4. diena
Brokastis. Izrakstīšanās no viesnīcas. Hāga- Delfta(30 EUR). Hāga- iepazīšanās ar Nīderlandes faktisko galvaspilsētu. Šeit atrodas Karaļa rezidence, ANO starptautiskās tiesas ēka, Tribunāla ēka, visas vēstniecības un konsulāti, ministrijas un dažādas starptautiskās organizācijas. Pastaigas laikā aplūkosim senus arhitektūras pieminekļus, kas lieliski saglabājušies līdz mūsdienām. Grāfu dīķis, Bruņinieku pils, Binnenhofa un cietuma osta ir iekļauti UNESCO sarakstā. Jūs iepazīsiet šo vēstnieku un diplomātu pilsētu. Delfta- viena no vecākajām Nīderlandes pilsētām. Patrīciešu mājas pie Oude Delft kanāla, Vecās baznīcas “krītošais” tornis, viduslaiku laukums, Delftas zilibaltais porcelāns, tāda ir nīderlandiešu baroka gleznotāja Jana Vermēra pilsēta. Sākas mājup ceļš. Vācija. Polija. Nakts tranzītviesnīcā Polijā.
 
5. diena
Brokastis. Mājupceļš. Polija. Lietuva. Atgriešanās Rīgā.
 
Cenā iekļauts:
1 vieta autobusā;
Transporta un ceļa izdevumi;
2 naktis viesnīcā Holandē;
2 naktis tranzīta viesnīcās;
4 brokastis viesnīcās;
Grupas vadītāja pakalpojumi.
 
Papildus:
Medicīniskā apdrošināšana;
Papildus vieta autobusā – 65 EUR;
Piemaksa par vienvietīgu numuru - 115 EUR;
Ekskursijas:
1. Ekskursija uz ziedu parku KEUKENHOF* - Volendam - Zanse Shans - 55 EUR;
2. Ekskursija Hāgā - Delfta - 30 EUR;
Ekskursiju pakete - 85 EUR, IZDEVĪGI iegādāties ekskursiju pakete pirms izbraukšanas - 75 EUR;
Ekskursiju kuģītis pa pilsētas kanāliem - 16 EUR;
Ieejas biļete ziedu parkā ~18 EUR;
Ekskursija Аmsterdamā ar vietējo gidu - 20 EUR.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home