Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Portugāle - Algarves piekraste

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Portugāle   »   Portugāle - Algarves piekraste
Datums Ceļojuma cena
+ eksk. pakete
Ceļojuma cena
bez eksk. pakete
26.10.2024
589 € + 189 € 758 €
11.10.2024 739 € + 189 € 908 €
30.08.2024
749 € +189 € 918 €
16.08.2024
13.09.2024
27.09.2024
799 € +189 € 968 €
19.07.2024
02.08.2024
849 € +189 € 1018 €

1. diena
Tikšanās Rīgas lidostā.
Lidojums Rīga - Lisabona (~12:50-15:25).
Ekskursija Lisabonā.
Lisabona ir viena no senākajām Eiropas pilsētām. To dibināja vēl senie feniķieši. Gadu gaitā tā ir mainījusies līdz nepazīšanai, jo tā ir saglabājusi visu traģēdiju rētas, kas plosījušās Portugālē, it īpaši 1755. gada zemestrīce. Tikai neliels Belenas rajons atgādina par kādreizējo Portugāles galvaspilsētas diženumu. Mēs redzēsim Žeronīma klosteri un Belenas torni, pieminekļus, kas ir uzskaitīti UNESCO sarakstā. Žeronīma klosteris un Belenas tornis – spilgts neparastā manuelino stila paraugs, kuru var sastapt tikai Portugālē. Tajā ir apglabāts Vasko de Gama, kā arī daudzi karaļi. Blakus atrodas Prezidenta pils, Kariešu muzejs, lieliskais Impērijas laukums un piemineklis pirmatklājējiem.
Došanās uz viesnīcu Algarvē.
Iekārtošanās, atpūta.

Algarve – tā ir Portugāles dienvidu piekraste, kur atrodas vistālāk uz dienvidiem esošais punkts Eiropā. Lieliskas pludmales ar zeltainām smiltīm brīnumainu klinšu ielokā stiepjas no Sagres zemesraga līdz Guadianas upei. Te var apmeklēt vēl arābu periodā celtos cietokšņus, izbaudīt lielisku Atlantijas virtuvi un saprast, kas ir “neatkārtojams portugāļu raksturs”.
 
2. diena
Brokastis.
Atpūta pie jūras.
Brīva diena.
 
3. diena
Brokastis.
Atpūta pie jūras.
Dienas otrajā pusē ekskursija uz vistālāko dienvidos esošo punktu – Sagres zemesragu (Sv. Vinsenta zemesrags) un Lagošas pilsētiņu.
Tieši Lagošā Enrike Jūrasbraucējs dibinājis slaveno jūrniecības skolu, no šejienes kuģi devās uz tālajām zemēm. Redzēsim Lagošas cietoksni un fortu, tā senās ieliņas, kuras caurvij ceptas zivs aromāts. Pēc vēlēšanās, var apmeklēt fortu Bandeira (ieeja ~2 € / cilv.) un vergu tirgu – skumjo vēstures lappušu liecinieku.
Tālāk mēs dosimies uz vispopulārāko vietu Algarvē, kuru apmeklē visi uz šejieni atbraukušie tūristi – Ponta da Piedade grotu sistēmu, kur miljonu gadu garumā okeāna viļņi izskalojuši brīnumainas alas un formas no zeltainām piekrastes smiltīm. Grotu apskate tiek veikta laivās no ūdens (pēc vēlēšanās).
Izbrauciens ar kuģīti uz Ponta da Piedade grotām visiem interesentiem. Izbrauciens notiks tikai tad, ja būs navigācija (papildu maksa – 25 € ).
Brīvs laiks.
Atgriešanās viesnīcā.
 
4. diena
Brokastis.
Atpūta pie jūras.
Dienas otrajā pusē ekskursija uz Faro – Algarves reģiona galvaspilsētu.
Faro dibināja finiķieši Formoza upes palienē, un kā uzskata zinātnieki, šajā vietā ir atradusies leģendāra Ossonoba pilsēta. Redzēsim slaveno Karmo baznīcu un kaulu kapliču (ieeja ~1 € /cilvēka), Faro cietoksni un neatkārtojamas upes ainavas, kā arī varēsim nogaršot Algarves vīģu, mandeļu un pupiņu saldumus. Brīvs laiks.
Atgriešanās viesnīcā.
 
5. diena
Brokastis.
Atpūta pie jūras.
Dienas otrajā pusē došanās ekskursijā uz Silveš cietoksni.
Pilsēta, kas kādreiz ir bijusi lielā romiešu apmešanās vieta un Al-Algarb arābu provinces galvaspilsēta. Pilsētā ir saglabājies cietoksnis, kas ir celts no sarkanā smilšakmens. Šaurās arābu ieliņas ved uz leju no pakalna uz Arade upi un veido vārdiem neaprakstāmu sajūtu, it kā ienirstot vēsturē. Pēc vēlēšanās, Silveš cietokšņa apmeklējums - ~2 € /cilvēka.
Jums būs iespēja izdzert gardāko apelsīnu sulu Portugālē, jo Silveš ir Algarves apelsīnu galvaspilsēta.
Brīvs laiks.
Atgriešanās viesnīcā.
 
6. diena
Brokastis.
Brīva diena vai pēc vēlēšanās ekskursijas brauciens uz Seviļu (piemaksa 60 € ).
Ekskursija pa Andalūzijas galvaspilsētu Sevilju, kas atrodas Gvadalkviviras upes krastā, sola aizraujošu ceļojumu pilsētas vēsturē un kultūrā. Ekskursijas gaitā apmeklēsim vairākus paviljonus, kas saglabājušies no rīkotās Ibero-amerikāņu izstādes 1929. gadā. Pastaigājamies pa gleznainajiem Seviljas nostūriem, ieskaitot Spānijas laukumu, Marijas Luīzes parku un autentisko ebreju kvartālu Santakrusā.
Programmā vēsturisko objektu objektu apskate - Torre del Oro, kuri ir vecākā koridas arēna, Magelāna kuģis “Viktorija” un antīkā tabakas fabrika. Uzzināsim aizraujošus stāstus par pasaules slaveno čigāni – Karmenu, nodziedāsim serenādi pie Rozīnas balkona un baudīsim skatu uz slaveno katedrāles zvanu torni. Šī ekskursija būs aizraujošs ceļvedis Seviljas bagātajam kultūras mantojumam.
 
7. diena
Brokastis.
Atpūta pie jūras.
Brīva diena.
 
8. diena
Agri no rīta numuriņu atbrīvošana.
Izbraukšana uz Lisabonu.
Ceļš uz lidostu.
Lidojums Lisabona-Rīga (~16:10–22:30).

Cenā iekļauts:

 • Lidojums Rīga–Lisabona–Rīga
 • Rokas bagāža līdz 8 kg
 • Nododamā bagāža līdz 23 kg
 • 7 naktis viesnīcā ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā)
 • Grupas vadītāja pakalpojumi
 • Pasažieru nodevas
Ekskursiju pakete 189 € :
 • Transporta apkalpošana
 • Ekskursija Lisabonā
 • Ekskursija “Lagoša un Sagres zemesrags”
 • Ekskursija Silveš
 • Ekskursija Faro
Papildus (uz vietas):
 • Ekskursijas brauciens uz Seviļu - 60 €
 • Izbrauciens ar kuģīti uz ūdens grotām - 25 €
Papildus:
 • Papildu maksa par izmitināšanu vienvietīgā numuriņā 07.06., 13.09., 27.09. - 260 €
 • Papildu maksa par izmitināšanu vienvietīgā numuriņā 05.07., 19.07., 02.08., 16.08., 30.08. - 370 €
 • Piemaksa par 4* viesnīcu no 250 €
 • Papildu maksa par izmitināšanu vienvietīgā numuriņā 10.05. , 24.05. , 11.10. , 25.10. - 190 €
 • Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās
 • Veselības apdrošināšana
 • City tax naktī no cilvēka - 2 €

SVARĪGI! 

 • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
 • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
 • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
 • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

PIRMS CEĻOJUMA OBLIGĀTI IZLASIET AKTUĀLO INFORMĀCIJU PAR COVID

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home