Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Saulainā Florida un Jaunais gads Karību jūrā

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   ASV un Kanāda   »   Saulainā Florida un Jaunais gads Karību jūrā

1. diena
No rīta ap 08:30 pulcēšanās Rīgas lidostā. 10:15 lidojums Rīga – Helsinki 11:25, vēlāk 14:45 Helsinki – Maiami 18:55. Ierašanās Maiami, Floridā. Robežas šķērsošana un transfērs uz viesnīcu. Vakars atpūtai pēc lidojuma, nakts viesnīcā Fort Laudardeilā.

2. diena
No rīta pēc brokastīm dosimies Maiami pilsētas ekskursijā. Paviesosimies Maiami kubiešu rajonā Mazā Havanna, būs iespēja redzēt, kā tiek gatavoti vietējie kubiešu cigāri. Sajutīsimies kā Kubā, kas atrodas tikai 300 km attālumā no Maiami. Dosimies izbraucienā pa glauno Coral Gables rajonu ar bajāna kokiem un turīgo iedzīvotāju privātmājām. Pēcpusdienā izbrauksim ar kuģi pa Millionaires row – gar vairākām salām, kas izvietojušās starp Maiami pilsētu un South Beach pludmaļu rajonu, kuras iecienījuši īpaši slaveni un bagāti cilvēki. Nakts viesnīcā Fort Laudardale.

3. diena
No rīta dosimies uz Floridas pussalas pašiem dienvidiem, uz Evergleidas nacionālo parku. Evergleida ir trešais ASV populārākais nacionālais parks, kuru gadā apmeklē ap miljons tūristu. Evergleidā atrodas lielākais tropu apgabals ASV, kas apvieno mitrājus un mežus, kurus apūdeņo parka upes. Parka teritorijā atrodas viena no lielākajām mangrovju ekosistēmām pasaulē un vairākas aizsargātas dzīvnieku sugas, tai skaitā Floridas panteras, Amerikas krokodili un daudz putnu, reptiļu un zivju sugas. Pēc parka apmeklējuma brauksim uz ostu un sēdīsimies kruīza kuģī. Nakts uz kuģa divvietīgā kajītē ar balkonu.

4. diena
Diena uz kuģa. Iespējams baudīt laiku, apmeklēt pasākumus uz kuģa, atpūsties. Iekļautas brokastis, pusdienas un vakariņas. Nakts uz kruīza kuģa divvietīgā kajītē ar balkonu.

5. diena
No rīta piestāsim Meksikā – Cozumel salā. Ekskursija dienas garumā uz Tulumu, ar iekļautu izbraucienu ar laivu, tekilas degustāciju ar mariači mūziku. Kā arī svarīgākais, apskatīsim seno maiju indiāņu pilsētu, kas atrodas pie Karību jūras – Tulumu. Atpakaļceļā apstāšanās iecienītā Meksikas kūrortā - Playa del Carmen un 5. avēnijas apmeklējums.

6. diena
Diena uz kuģa. Iespējams baudīt laiku, apmeklēt pasākumus uz kuģa, atpūsties. Iekļautas brokastis, pusdienas un vakariņas. Nakts uz kruīza kuģa divvietīgā kajītē ar balkonu. 

7. diena
No rīta ierašanās Bahamu salās – Nassau. Dosimies uz Pearl island salu. Vērosim krāsaino arhitektūru un iespēja sauļoties, peldēties, arī snorkelēt. Kā arī iespēja uzkāpt bākā, no kuras paveras skats uz tuvējo apkārtni. Baudīsim pusdienas Bahamu stilā. Pearl island piedāvā dažās aktivitātes un atpūtu baltajās Bahamu pludmalēs. Vakarā atgriešanās uz kruīza kuģa. Nakts uz kruīza kuģa divvietīgā kajītē ar balkonu.

8. diena
No rīta atgriešanās Floridā – Fort Laudardeilas ostā. Ceļosim uz Latvijai īpašu vietu, Edvarda Liedskalniņa veidoto Koraļļu pili, kas atrodas Maiami piepilsētā. Šo 1100 tonnu koraļļu pili viens pats izveidojis latvietis starp 1923. un 1951.gadu. Vēl joprojām par pils tapšanu ir neskaidrības. Pēc pils apskates brauksim uz viesnīcu South Beach pludmaļu rajonā. Šī ir aktīvākā atpūtas zona, kas atrodas uz salas nost no Maiami pilsētas un tuvāk Karību jūrai. Nakts viesnīcā Maiami.

9. diena
Šodien dosimies uz ļoti savdabīgu vietu, kas saucas Key West, pēc būtības tā ir pilsēta, kas atrodas vairāku salu, kas izvietojušās garā strēlē uz dienvidiem no Floridas pussalas, pašā tālākajā punktā. Šīs salas ir savienotas ar tiltiem. Brauciena laikā var redzēt okeāna ūdeņus abās ceļa pusēs. Key West ir pilsēta, kas atrodas vistālāk uz dienvidiem kontinentālajā ASV daļā. Šo vietu kā rezidenci atpūtai bija izvēlējies ASV prezidents Harijs Trūmens. Apskatīsim Hemingveja māju un Mallory laukumu. Pēc dienas ceļojuma atgriešanās South Beach un nakts viesnīcā Maiami.

10. diena
Brīvs rīts South Beach. Pēcpusdienā brauciens uz Art Deco rajonu, kas izceļas ar krāsainām ēkām. Pēc tā apmeklēsim Villa Vizcaya, kas savulaik kalpoja kā ziemas rezidence slavenam amerikāņu uzņēmējam. Apskatīsim šo grezno villu ar tās dārziem. Vakarā brauciens uz Maiami lidostu un 20:45 lidojums Maiami – Helsinki, nakts lidmašīnā.

11. diena
Pēcpusdienā ap 13:20 ierašanās Helsinkos un 16:25 lidojums uz Rīgu, ap 17:35 ierašanās Rīgā.

Cenā iekļauts:
aviobiļete Rīga – Maiami – Rīga;
nakšņošana 3* un 4* viesnīcā  divvietīgā numurā;
4 brokastis viesnīcā Maiami;
5 naktis uz kruīza kuģa divvietīgā kajītē ar balkonu;
brokastis, pusdienas un vakariņas uz kruīza kuģa;
ESTA iebraukšanas atļaujas;
grupas vadītāja pakalpojumi latviešu valodā un angļu valodā runājošs gids ekskursijās.

Papildus:
programmā neminētu pasākumu un objektu apmeklēšanas izmaksas, t.sk. ar norādi Izvēlei;
veselības apdrošināšana ārzemju ceļojumam;
dzeramnauda šoferiem, gidam un apkalpojošajam personālam (apt. 60 USD);
piemaksa par vienvietīgu numuru – 890 EUR.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home