Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Sicīlija un Маlta

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Itālija   »   Sicīlija un Маlta

1. diena
“Rīga – Čehijā”
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas ar autobusu. Ceļš pa Latviju, Lietuvu, Poliju. Nakts - viesnīcā Čehijā.

2. diena
“Čehijā – Ferrāra – Ziemeļitālija”
Brokastis. Ceļš pa Čehiju, Austriju, Itāliju. Vakarpusē – īsa pauze Ferrārā (Ferrara). Nakts - viesnīcā Itālijas ziemeļos.

3. diena 
“Ziemeļitālija – Roma – Centrālitālija”
Brokastis. Ceļš pa Itāliju. Ierašanās Itālijas galvaspilsētā - Romā (Roma). Brīvais laiks. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – ekskursija Romā: Venēcijas laukums, Venēcijas pils, Kapitolija kalns, Viktoriāns, Marčello teātris, Romas Forums, Kolizejs, Spānijas laukums, Condotti iela, Trīsvienības baznīca, Trevi strūklaka, Sv. Enģeļa pils, Sv. Pētera katedrāle Vatikāna pilsētvalstī (Vaticano). Brīvais laiks. Ceļš uz dienvidiem. Nakts – viesnīcā Lacio reģionā.

4. diena
“Centrālitālija – Neapole – Katānijas apkaime”
Brokastis. Ceļš pa Itāliju. Pauze Neapolē (Napoli). Karaļu pils, Castello Nuovo, San Frančesko di Paolo baznīca, Umberto galerija, Toledo iela, rātsnams. Brīvais laiks. Vakarā pārcelšanās ar prāmi uz Sicīliju (Sicilia) – vislielāko Vidusjūras salu, vietu, kur satiekas grieķu, romiešu, bizantiešu, arābu, normāņu kultūras un civilizācijas. Pārbrauciens uz Sicīlijas austrumiem. Nakts – viesnīcā Katānijas apkaimē.

5. diena
“Katānijas apkaime – Palermo – Monreāle – Katānijas apkaime”
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Palermo un Monreāle. Palermo (Palermo) – Sicīlijas administratīvo centru un galveno ostu. Iepazīšanās ar pilsētu: Normaņu pils, Katedrāle, krustojums “Četri stūri”, rātsnams, Martorāna, Lielais teātris. Monreāles (Monreale) katedrāle. Atgriešanās viesnīcā. Nakts – viesnīcā Katānijas apkaimē.

6. diena
“Katānijas apkaime – Etna – Sirakūzas – Katānijas apkaime”
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Etnu un Sirakūzām. Neaizmirstami iespaidi paliks pēc brauciena uz Etnas vulkānu, līdz Silvestri maziem krāteriem (1986 m v.j.l.). Etna ir vislielākais un visaktīvākais Eiropas vulkāns. Brauciens uz Sirakūzām (Siracusa) – grieķu filozofa Arhimēda dzimto pilsētu. Tā ir dibināta 734. g. p.m.ē. Pastaiga pa pilsētu, Ortīgijas pussalu: Apollona templis, Arhimēda laukums, Doma laukums, municipalitāte, Svētās Marijas Kolonnu katedrāle, Aretūzas avots, Alteo krastmala. Atpūta pie jūras. Nakts – viesnīcā Katānijas apkaimē.

7. diena
“Katānijas apkaime – Taormīna – Katānijas apkaime”
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Taormīnu. Taormīnа (Taormina). Taormīna ir viena no skaistākajām pilsētām Sicīlijā, visaugstākā līmeņa kūrorts, kas atrodas uz kalnu terases pie jūras. Pastaiga pa pilsētu, pēc vēlēšanās - grieķu teātra apmeklējums. Skatu, kas paveras no teātra, mēdz dēvēt par ”pilnības panorāmu”. Atpūta pie jūras. Nakts – viesnīcā Katānijas apkaimē.

8. diena
“Katānijas apkaime – Agridžento – Modika – Budžibba”
Brokastis. Grieķu VI – V gs. p.m.ē. tempļu drupas Agridžento (Agrigento), “Tempļu ielejā”. Konkordijas templis – viens no vislabāk saglabātiem sengrieķu tempļiem pasaulē. Modikas (Modica) pilsēta Dienvidu Sicīlijā. Modikas vēsturiskais centrs ir UNESCO pasaules mantojuma sarakstā. Vakarā - pārbrauciens ar prāmi uz Maltu. Iekārtošanās viesnīcā Budžibbā. Nakts - viesnīcā Maltā.

9. diena
“Budžibba – Valleta – Budžibba”
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Valletu. Maltas galvaspilsēta Valleta (Valletta). Pilsētas vārti, Barrakka dārzi, Sv. Jāņa katedrāle, Sv. Jāņa Ordeņa Lielmeistaru pils. Vakarā - atpūta pie jūras. Nakts – viesnīcā Maltā. 

10. diena
“Budžibba – Mdina – Rabata – Budžibba”
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Mdinu un Rabatu. Fortificētā viduslaiku pilsēta Mdina (Mdina) - “klusā pilsēta”, “aristokrātiskā pilsēta”, Maltas senā galvaspilsēta. Rabata (Rabat): katakombas – romiešu laiku apbedīšanas komplekss. Vakarā - atpūta pie jūras. Nakts – viesnīcā Maltā.

11. diena
“Budžibba – Alberobello - Centrālitālija”
Brokastis (līdzi). Agri no rīta – pārcelšanās ar prāmi uz Sicīliju. Ceļš gar Sicīlijas austrumu krastu. Pārcelšanās ar prāmi uz cietzemi. Apūlijas reģions. Pasaules mantojuma sarakstā iekļauta Alberobello (Alberobello) vecpilsēta. Tā ir slavēna ar trulli stila neparastām apaļām celtnēm ar konisku jumtu. Nakts – viesnīcā Kampānijā vai Lacio. 

12. diena
“Centrālitālija – Sanmarino – Ziemeļitālija”
Brokastis. Ceļš uz ziemeļiem. Ierašanās Ādrijas jūras piekrastē. Brīvais laiks. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Sanmarīno. Sanmarīno (San Marino) – Sanmarīno Republikas galvaspilsēta. Sanmarīno ir trešā mazākā valsts Eiropā un arī senākā republika Eiropā. Nakts – viesnīcā Rimini apkaimē.

13. diena
“Ziemeļitālija – Dienvidpolija”
Pauze tirdzniecības centrā. Ceļš pa Itāliju, Austriju, Čehiju, Poliju. Nakts - viesnīcā Polijā, Silēzijas vojevodistē vai Čehijas austrumos.

14. diena
“Dienvidpolija – Rīga”
Brokastis. Polija, Lietuva. Atgriešanās Rīgā – vēlu naktī no 14. uz 15. dienu.

Cenā ietilpst: 
brauciens ar autobusu;
naktsmītnes viesnīcās (istabās ar dušu un wc) pēc programmas;
brokastis viesnīcās pēc programmas;
grupas vadītāja pavadība.

Papildus: 
ekskursija Romā – 20 € ;
brauciens uz Palermo un Monreāli - 50 € (ieskaitot ieejas biļeti uz Monreāles katedrāli);
brauciens uz Etnu-Sirakūzu - 35 € ;
brauciens uz Taormīnu (ieskaitot pacēlāja biļeti) – 45 € ;
brauciens uz Mdinu-Rabatu (ieskaitot ieejas biļeti uz katakombām) – 40 € ;
brauciens uz Valletu (ieskaitot ieejas biļeti uz katedrāli) – 40 € ;
brauciens uz Sanmarino – 20 € ;
Iegādāties pilnu izbraukuma ekskursiju paketi jau ceļojuma pasūtīšanas laikā - atlaide 10 %.
grieķu teātris Taormīnā – 8 € ;
medicīniskā apdrošināšana; 
Papildmaksa par dubultvietu autobusā - 130 € ;
Papildmaksa par 1-viet. izmitināšanu viesnīcās - 260 € .

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home