Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Trīs karaļvalstis no Barselonas

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Spānija   »   Trīs karaļvalstis no Barselonas

1 diena 
Barselona. Tikšanās lidostā. Grupas transfērs un izmitināšana viesnīcā. Vakariņas ar vīnu tradicionālā restorānā, arhitektūras muzejā "Spāņu ciemats" *. Iepazīstināšana ar Maģisku strūklaku Spānijas laukumā. Nakšņošana.

2. diena
Barselona-Peniskola-Valensija.
 Brokastis. Apskates ekskursija Barselonā. Antoni Gaudi slaveno šedevru apskatīšana. (templi Sagrada Familia, mājas Mila un Batlo, ka arī Paseo Gracia, Katalonijas laukumu, Monžuika kalnu,Olimpisko stadionu. Braukšana uz Valensiju -  "Paeljas" un citrusu dzimteni. Pa ceļam-pietura ar burvīgas  Peniskolas apmeklēšanu  un viduslaiku , apelsīnu krāsas pilsētas krastā ar iespaidīgu pili  “Castel de Papa Luna”. Vēlā atgriešanās viesnīcā.  Vakariņas.  Nakšņošana.
 Brīdinājums:.... laika posmā no novembra līdz martam pieturu Peniskolā  aizstāj ar pieturu  pie Zinātnes Pilsētas un  Valensijas mākslas  (ārējais apskatsi, bez biļetēm).

3 diena

Valensija
Brokastis. Iepazīšanās ar galvaspilsētas Valensijas kopienu un vizīte  pilsētas slavenajā  porcelāna  fabrikā Lladro *, kur parādītas labākās kompozīcijas un darbi, redzēsiet viņu izveidošanas procesu. . Pārcelšanās uz Madrīdi. Vēlā reģistrēšanās viesnīcā. Nakšņošana.

4 diena
Madrīde
 Brokastis. Pastaigas ekskursija Vecajā Madrīdē: Puerta del Sol laukums, Plaza Mayor un de la Villa, Karaļa pils fasāde un Sabatini dārzi, Gran Via iela. Brīvais laiks. Tiem, kas vēlas par maksu- flamenko šova apmeklējums  vai ekskursija  uz Eskoriālu  un kritušo ieleju. Nakšņošana.

 5 diena
Madrīde-Toledo
Brokastis.Spānijas galvaspilsētas apskates ekskursija: Kolumba un Spānijas laukumi,  Rekoletas  un Castellana bulvāri, Paseo del Prado, monumentālā cīņu arēna "Las Ventas", templis Debot, San Francisco Grande, Atocha stacija. Pusdienas. Ekskursija Toledo ar veca centra , Doma laukuma , sinagogās apskatīšanu. Nakšņošana.

6. diena
Saragosa-Costa Brava
 Brokastis. Izbraukšana uz Saragosu. Īsā ekskursija pa vēsturisko centru ar Svētās Dievmātes Pilar katedrāles,  Goijas pieminekļa , biržas un katedrāles apskatīšanu. Pārcelšanās uz Costa Brava piekrasti. Apmešanās viesnīcā Lloret de Mar. Vakariņas. Vakara pastaiga pa Lloret de Mar ar muzeja "Kaķu māja"  apskatīšanu*.Naksņošana.

7 diena

Figerasa- vīnu degustācija
Brokastis. Brīvais laiks. Spānijas vīnu degustācija *. Pusdienas. Vizīte uz viena no slavenākajiem pasaulē katalāņu un bagātāko  pasaulē mākslinieka dzimteni! Ekskursija uz Salvadora Dalī teātri-muzeju Figerasā * ar apstāšanos viduslaiku pilsētā Gerona. Brīvais laiks. Vakariņas. Nakšņošana.

8 diena

Lidosta
Brokastis. Grupas transfērs uz lidostu.Tūres beigas.

IEKĻAUTS: 
7 naktis viesnīcās, 7 brokastis, 6 pusdienas vai vakariņas, ceļošana ērtā  autobusā, ekskursijas ar krieviski runājošu gidu, ieejas maksas atzīmēti ar zvaigznīti *.

 

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home