Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Vīne, Šēnbrunnas pils, Bādene

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Austrija   »   Vīne, Šēnbrunnas pils, Bādene
1. diena
06:00 Izbraukšana no Rīgas. Brauciens cauri Lietuvai un Polijai. Nakts viesnīcā Polijā.
 
2. diena
Brokastis viesnīcā. Ierašanās VĪNĒ.Ekskursija kājām gida pavadībā: Rātslaukums, Parlaments, Hofburg imperatoru rezidence, pilsētas simbols – Sv. Stefana katedrāle, ar kuras zvanu skaņām jau piekto gadsimtu mostas Vīnes iedzīvotāji, viena no galvaspilsētas kulta vietām – Vīnes opera. Jūs varēsiet apskatīt valšu karaļa J. Štrausa pieminekli, parkus, vecpilsētu, Ringstrasse bulvāri, 
Brīvais laiks. Jus varat pastavīgi apmeklet vienu no Vīnes modernākajiem simboliem Hundertvasera dzīvojamo māju. Pati ēka atšķiras ar pārsteidzošu "pakalnainu" stāvu izvietojumu, tās jumtu sedz augsne un zāle, bet dažos dzīvokļos ir iestādīti koki.
Neaizmirstiet nogaršot Vīnes šokolādes simbolu – Zahera torti, īstu Vīnes štrūdeli un neparasti garšīgo un aromātisko kafiju kafejnīcā  Vīnē! Nakts viesnīcā Vīnē centra .
 
3. diena
Brokastis viesnīcā.
Vīnes mežs – viena no visskaistākajām Austrijas vietām. Apskates ekskursija Bādenes pilsētā, kura izslavēta visā pasaulē ar saviem karstajiem avotiem. Jums būs iespēja apmeklēt minerālūdens baseinu un brīnišķīgās romiešu termas, kurās ir aromātiskās pirtis un saunu komplekss, kur var paēst un iedzert tasīti austriešu kafijas.
Apskates ekskursijas laikā pa Bādeni tūristi iepazīstas ar galvenajām ievērojamajām vietām un šīs pilsētas vēsturi, jo šeit atrodas Austrijas senākais kazino un māja, kurā dzīvojis dižais komponists Bēthovens. 
Bez tam, ekskursijas laikā paredzēta Svētā Krusta klostera, kā arī Hapsburgu mednieku namiņa apskate Maierlingas ciematā. Jus redzesiet (bez iekšejas apskates) Lihtenšteinas viduslaiku pili. Atgriešanas Vīnē.
Vīnē nogaršojiet mājās gatavotu vīnu. Tāpat kā Šūberts, Bēthovens vai Štrauss, pavadiet vairākas stundas vienā no slavenākajām Vīnes tavernām Grinzingā, sēžot zem romantiskiem vīnogulājiem un klausoties austriešu tautas mūziku. Nakts viesnīcā Vīnē centra.
 
4. diena
Brokastis viesnīcā. Šēnbrunnas pils – Austrijas imperatoru rezidence Vīnē, viena no vissvarīgākajām baroka laika arhitektūras celtnēm. 
Brīnišķīga ekskursija uz Meļkas abatiju – nesen restaurētu, tūkstošiem gadu vecu benediktīniešu klosteri, kurā atrodas daudzi manuskripti un ārkārtīgi vērtīgi mākslas darbi.
Brauciens cauri Austrijai, Čehijai un Polijai. Nakts  viesnīcā Polijā.
 
5. diena
Brokastis viesnīcā. Brauciens cauri Polijai un Lietuvai. Vēlu vakarā – ierašanās Rīgā.
 
Cenā iekļauts:
komfortabls autobuss;
ceļa nodokļi;
2 divas naktis 3* viesnīcā Vīnē centra , divvietīgi numuri ar visām ērtībām;
2 nakti viesnīcā Polijā;
brokastis viesnīcās;
grupas vadītāja pakalpojumi.
 
Papildus:
med. apdrošināšana;
apskates ekskursija Vīnē - 25 EUR;
izbraukuma eksk. Badene - 35 EUR;
izbraukuma eksk. Meļka - 20 EUR;
papildus vieta autobusā – 90 EUR;
piemaksa par vienvietīgu numuru – 40 EUR;
ieejas biļetes.
 
Bērniem līdz 12 g. atlaide par ekskursijam - 30 % .
IZDEVĪGĀK iegādāties pilnu izbraukuma ekskursiju paketi jau ceļojuma pasūtīšanas laikā – atlaide 10 % . 

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home