Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Vroclava un Silēzijas pērles

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Polija   »   Vroclava un Silēzijas pērles
1. diena
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Lodza. Iepazīšanās ar Lodzas vēsturisko centru vietējā gida pavadībā, krievu valodā (par papildus samaksu 10 € ). Lodza – otra lielākā Polijas pilsēta, kopš 2017. gada iekļauta UNESCO, Polijas kino galvaspilsēta, kurai mīlestībā atzinies pat pazīstamais režisors Deivids Kīts Linčs. Ekskursijas laikā iepazīsimies ar pilsētas sirdi – Piotrkowska ielu, kompleksu Pietrkowska off, ko dēvē par vienu no Polijas septiņiem brīnumiem, piemiņas galeriju, kas veltīta pilsētas tūkstošgades ievērojamiem pilsoņiem, 72 kino zvaigžņu aleju, unikālus sienu gleznojumus... Laiks ceļā. Nakts viesnīcā Vroclavas apkārtnē.
 
2. diena
Brokastis. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā uz Ksjonžas pili un Vroclavu (par papildus samaksu 25 € ). Laiks ceļā. Ksjonžas pils ir trešā lielākā pils Polijā. Tā atrodas uz majestātiskas klints Lejassilēzijā. Lai arī tās vēsture ir vairāk nekā 700 gadu sena, paši satraucošākie notikumi pilī un tās apkaimē risinājušies pagājušā gadsimta vidū, Otrā pasaules kara laikā, kad pils bijusi nacistu pakļautībā un, iespējams, pazemes tuneļos zem tās paslēpts slavenais "zelta vilciens", kurš atrasts nav vēl līdz šai dienai. Sakarā ar pieaugušo interesi 2016. gadā tūristiem tika atvērts apmēram 3200 kvadrātmetrus liels fragments no tuneļu sistēmas, kas atrodas apmēram 15 līdz 50 metru dziļumā zem pils. Pilij ir gan skaista baroka daļa un bibliotēka ar vārtu kompleksa ēkām, gan divi neoklasicisma stila spārni, kā arī 43 metrus augsts tornis, plašas terases un vasaras paviljons, kā arī brīnišķīgas iekštelpas. Izbaudiet to! Laiks ceļā. Īsa foto pauze Švidņicas pilsētā, kur ievērojamākā celtne ir 17. gs. Miera baznīca, kas iekļauta UNESCO Pasaules kultūras mantojuma sarakstā. Tā būvēta no neparastiem materiāliem - koka, māliem un siena, tāpēc vizuāli tā neatgādina baznīcu. Baznīca tika celta reliģisko konfliktu rezultātā un kļuva par samierināšanas simbolu. Unikāli harmonisks veselums, lielākais koka baroka protestantu templis Eiropā, pārsteidzošākais luterāņu anklāvs Polijā. Laiks ceļā. Polijas pilsēta Vroclava spēj patīkami pārsteigt tos, kuri no tās negaida Krakovas, Prāgas vai kādas citas Centrāleiropas pērles spožumu. Atstājusi aiz muguras vētraino vēsturi, šodienas Vroclava zeļ un plaukst. Ziedu metaforas šeit iederas – krāsaino ēku, košās naktsdzīves un zaļās nākotnes dēļ, tiek dēvēta par Eiropas ziedu, viena no vecākajām Polijas pilsētām. 2016. gadā Vroclava bija Eiropas kultūras galvaspilsēta. Vēl kāda svarīga pilsētas minoritāte ir 250 čuguna rūķi, kuri apdzīvo pilsētas centra ielas. Apskates ekskursija vietējā gida pavadībā. Pastaigā baudot baroku, gotiku un jūgendstilu, pilsētas šarmanto arhitektūru, krāsainās fasādes un maigās atmosfēras pielietās ieliņas. Vroclavai piemīt īpašs šarms, kurā savienojas vācu kārtība un pamatīgums ar mūsdienīgu eiropeiskumu, dziļajām poļu katolistiskajām saknēm un lielzemes pašapziņu. Brīvs laiks pilsētā. Iespēja iepirkties... dāvanas, suvenīri, lielveikali... 1913. gadā celtā sporta zāle – Simtgades zāle, kas ir arī UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā iekļautais objekts, uz kura fona vakara noslēgumā Muzikālo strūklaku multimediāla šova apmeklējums. Pati lielākā strūklaka Polijā un viena no lielākām Eiropā, kas aizņem teritoriju ap 1 ha, 300 ūdens strūklas, ko izgaismo 800 gaismas stari – unikāls ūdens, gaismas, uguns, mūzikas un projekcijas šovs. Vakarā atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā Vroclavas apkaimē.
 
3. diena
Brokastis. Piedāvājam doties izbraukumā (par papildus samaksu 25 € ) uz Sudetu kalniem. Sudetu kalnu skaistākā un augstākā daļa Krkonoše sākas netālu no Jelenaņas Guras pilsētas un iestiepjas kaimiņu valstī Čehijā. Apmeklēsim Sudetu Krkonošes kalnu grēdas augstāko virsotni – Sņežku (1603 m). Brauciens ar pacēlāju līdz kalna virsotnei. Galvu reibinošas kalnu ainavas, kas vienā skatā aptver gan Polijas, gan Čehijas panorāmas skatus. Laiks ceļā. Pēc spirgtas pastaigas Sudetu kalnos, Jūs sagaida patīkama relaksācija termālajos baseinos “Termy Cieplickie”. Šie baseini piedāvā pakalpojumus atpūtas, ūdens rehabilitācijā un SPA jomās. Termā ir dažādi relaksējošie un džakuzi baseini, kuru temperatūra ir no 27 līdz 36°C, slidkalniņi, tai skaitā āra baseins, bērnu atrakcijas, to visu Jūs varēsiet baudīt uz Krkonošes kalnu fona. Kūrorts, kurš pazīstams jau kopš 15.gs. izceļas ar unikālo termālo minerālūdeni, kura sastāvā ir Eiropā visaugstākā silīcija koncentrācija. Atgriešanās Vroclavā. Nakts viesnīcā Vroclavas apkaimē. 
 
4. diena
Brokastis. Agri no rīta izbraukšana mājup. Laiks ceļā. Lietuva.Vēlu vakarā (naktī) atgriešanās Rīgā.
 
Cenā iekļauts:
 • brauciens ar tūrisma klases autobusu
 • transporta un ceļa izdevumi
 • nakšņošana viesnīcā
 • brokastis
 • grupas vadītāja pakalpojumi
Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena (bez ieejas biļetēm) 60 € . IZDEVĪGI iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 50 € , bērniem līdz 14 g. 35 € . 
 
Papildus:
 • piemaksa par vienvietīgu numuru viesnīcā - 85 €
 • piemaksa par papildvietu autobusā - 105 €
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
 • pilsētas sabiedriskais transports
 • medicīniskā apdrošināšana
 • izbraukuma ekskursija uz Ksjonžas pili un Vroclavu - 25 €
 • izbraukuma ekskursija uz Sudetu kalniem - 25 €
 • ekskursija Lodzā - 10 €
 • Ksjonžas pils - 60 PLN
 • Miera baznīca - 18 PLN
 • pacēlājs Sņežkas kalnā - 29 €
 • termālie baseini no 63 PLN
 • pilsētu nodokļi (city tax)

SVARĪGI! 

 • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
 • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
 • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
 • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

PIRMS CEĻOJUMA OBLIGĀTI IZLASIET AKTUĀLO INFORMĀCIJU PAR COVID

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home