Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Ziemassvētki Prāgā

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Čehija   »   Ziemassvētki Prāgā
Ceļojuma cena: 199 EUR + 5 EUR ekskursiju pakete
 
1. diena
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Ceļā: Lietuva, Polija. Polijā ir paredzēta pusdienas pauze. Nakts viesnīcā Polijā.
 
2. diena
Brokastis viesnīcā. Brauciens uz Prāgu. Brīvais laiks Prāgā vai ekskursija vietējā gida pavadībā (par papildus samaksu: 15 € ).
Iepazīšanās ar Prāgu - pilsētu ar simts torņiem, kas atrodas Vltavas ielokā un kas liek ātrāk pukstēt mākslinieku, rakstnieku un fotogrāfu sirdīm. Tā jau tūkstošiem gadu ir Čehijas Republikas kultūras, administratīvais, tirdzniecības un rūpniecības centrs, karalistes un republikas galvaspilsēta, valdnieku un arhibīskapu rezidence. Sava ritmiskā skaistuma dēļ, Prāga ir ieguvusi pārakmeņojušās simfonijas nosaukumu. Vecpilsētas apskate: Vecpilsētas laukums ar savu slaveno astronomisko pulksteni, Tyn baznīca, Zelta ieliņa, Sv. Jaunavas Marijas baznīca, Sv. Nikolaja baznīca, Ebreju kvartāls, Ebreju rātsnams, Grandiozi greznā gotiskā Sv. Vita Katedrāle, Prāgas karaļpils – tagadējā prezidenta pils, Kārļa tilts ar 30 barokālām skulptūrām, Karaliskais ceļš. Brīvais laiks pilsētā. Tūkstošiem cilvēku no visas pasaules brauc uz Čehiju, lai pastaigātos pa Prāgas ielām, nogaršotu populāro čehu alu, atklātu čehu stikla krāšņo pasauli, baudītu unikālo atmosfēru un apmeklētu kādu no neskaitāmajiem Prāgas muzejiem. Iepazīstiet savu Prāgu! Jums būs iespēja izjust īpašo Ziemassvētku atmosfēru Prāgā, kas pamatoti tiek dēvēta par skaistāko Eiropas pilsētu Adventes laikā. Ziemassvētku tirdziņš, kas tīts saldenā karstvīna, cepto desiņu un kastaņu kārdinošajā smaržā.
Vakarā piedāvājam izbraukt ar kuģīti pa Vltavu (par papildus samaksu no 5/9 € ). Izbaudiet pasakaino skatu uz naksnīgo pilsētu un tās gaismiņām, kas atspīd Vlatavas mierīgajos ūdeņos. Peldot zem daudzajiem akmens tiltiem omulīgajā kuģītī, Jums būs iespēja gardi pavakariņot un veldzēties naksnīgās pilsētas rāmumā. Pēc iespaidiem bagātas dienas, aicinām piedalīties Čehu nacionālajā folkloras vakarā (par papildus samaksu - no 45 € ). Nacionālais vakars piedāvā jautri un romantiski pavadīt vakaru Folkloras ciematā. Uz galdiem tiks servēti čehu nacionālie ēdieni un dzērieni. Kā arī uzstāsies folkloras grupas no diviem reģioniem - Morāvijas un Slovākijas. Vakara gaitā būs iespēja pašiem piedalīties nacionālajās dejās, spēlēs un iemācīties kādu čehu vai slovāku nacionālo dziesmu kopā ar folkloras grupu.
Nakts viesnīcā Prāgā.
 
3. diena
Brokastis viesnīcā. Brīva diena Prāga vai izbraukuma ekskursija Nr.1:Bastei klintis – Drēzdene (par papildus samaksu: 25 € ).
Ceļš uz Bastei klintīm, kas ainaviski tiek uzskatīta par vienu no Eiropas skaistākajām vietām un ir Saksijas Šveices simbols. Dižais vācu dzejnieks Johans Volfgangs Gēte par šo vietu ir teicis: “Manas acis redz ainavu, kuru neviens un nekad nespēs aprakstīt vārdos”. Bastei klintis paceļas 190 m augstumā virs Elbas upes un tiek uzskatītas par vienu no Eiropas skaistākajām vietām un ir Saksijas Šveices simbols. Šeit var pastaigāties pa tiltiņiem, kas izvietoti starp klintīm, apmeklēt pilsdrupas un nodoties brīnišķīgas ainavas baudīšanai.
Turpinājumā Drēzdene. Pastaigas ekskursijas laikā pa šo sakopto un skaisto pilsētu, Jūs aplūkosiet Teātra laukumu, operu, Tašenbergas pili, mākslas meku - Cvingers, apmeklēsiet Dievmātes baznīcu (Frauenkirche), Mākslas akadēmiju, kā arī Drēzdenes galeriju. Jūs apmeklēsiet arī Drēzdenes Ziemassvētku tirdziņu, kur ir iespējams ne tikai iegādāties skaistus nieciņus un gardumus, bet arī kurā valda burvīga svētku atmosfēra. Tie ir patiesisvētki ikvienam, kur mirdz uguntiņas, gaisā virmo jautrība un smiekli, skan mūzika, griežas karuseļi un tiek uzvesti Ziemassvētku priekšnesumi. Un pat, ja Jums nemaz netīk ziema, šeit esošā gaisotne noteikti liks pat Jums sajust pirmssvētku burvību!
Atgriešanās Prāgā. Brīvais laiks. Ziemassvētku vakarā ir nepieciešama mājīga atmosfēra, patīkama kompānija, sātīgi ēdieni, un tāpēc mēs Jūs aicinām kopā sagaidīt Ziemassvētkus vienā no restorāniem* Prāgas centrā (Novoměstský pivovar). Restorāns „ Novoměstský pivovar” izceļas ar lielisku interjeru, laipnu apkalpošanu un vienu no labākajiem ēdienu piedāvājumiem. Jūsu izvēlei aukstās un siltās uzkodas, tradicionālie čehu un citu tautu virtuves salāti. Vēsā ziemas vakarā Jūs sasildīs kāda no nacionālās čehu virtuves zupām. Un, protams, sātīgi otrie ēdieni katrai gaumei. Vistas, cūkas, liellopa, teļa gaļas ēdieni. Īstā čehu restorānā vienmēr piedāvājumā ir arī trusis, pīle, sautēti kāposti, dažāda veida knēdeļi un, protams, gulašs, kā arī cūkas stilbiņš. Čehi Ziemassvētkos ēd zivi – karpu. Piedāvājumā ir karpa, lasis, forele un arī tuncis. Izsalkuši nepaliks arī makaronu cienītāji un veģetārieši. Vakara noslēgumā varat sevi palutināt ar desertu, izvēloties pankūkas, strūdeli vaisaldējumu, kas tiek piedāvāti plašā sortimentā. Laba vēlējumus Ziemassvētkos var pavadīt nacionālie un citu tautu alkoholiskie un bezalkoholiskie dzērieni. Iesakām nobaudīt čehu alu, vīnu, karstvīnu vaiBecherovku, Fernet Stok, Rum Božkov, Slivovice, Hrušovice, Trešnovice, Merunkovice u.t.t. (svētku vakariņas par papildus samaksu: no 25 € / bērniem: 20 € ). Vakara gaitā iespēja individuāli doties īsā pastaigā pa Vaclava vai Staramestkas laukumiem un vēlreiz apbrīnot Kārļa tiltu. Visas šīs vietas atrodas nepilnu piecu minūšu gājienā no restorāna. Ziemassvētku vakars: medus piparkūkas, sarkanvīns un mandarīni. Atgriešanās viesnīcā.
*Ja šis piedāvājums ir Jūs ieinteresējis, tad savlaicīgirezervējiet vietu svētku vakariņām tūrisma firmā. Piedāvājums spēkā, ja ir vismaz 25 cilvēki.
 
4. diena
Brokastis viesnīcā. Brīva diena Prāgā vai izbraukuma ekskursija Nr.2: Karlovi Vari- karaliskā alus darītava Krušovice (par papildus samaksu: 25 € ).
Šinī dienā mēs aicinām Jūs apmeklēt vienu no slavenākajiem kūrortiem Čehijā - Karlovi Vari. Šī vieta rada nebeidzamu svētku sajūtu, kuru pastiprina Karlovi Vari ikdienas mozaīka: brīnišķīga arhitektūra, kolonādes, kurā nesteidzīgi pastaigājas kūrorta viesi un, kur saklausāmas juku jukām dažādās svešvalodas, nepārtraukta avotu čalošana, saldā vafeļu smarža, romantiska kūrortā orķestra mūzika un visur esošā šīs vietas dvēsele. Pastaiga pa pilsētas kūrorta daļu: pilsētas teātris, kolonāde, Sv.Marijas Magdalēnas klosteris, Sv.Paula un Pētera pareizticīgā baznīca. Brīvais laiks. Iesakām ar pacelāju uzbraukt kalnā „Draudzība” un aplūkot pilsētas panorāmu no skatu torņa „Diāna” (par papildus samaksu – no 4 € ).
Turpinājumā alus darītava Krušovice (par papildus samaksu – 15 € ). Diezin vai būtu jāstāsta par Krušovice alu tiem, kuri nav vienaldzīgi pret šo lielisko dzērienu, kas Čehijā tiek gatavots ar īpašu mīlestību un augstu kvalitāti. Jūs apmeklēsiet alus darītavu, pavērosiet visu ražošanas procesu: gan alus vārīšanu, gan produkta izliešanu alus darītavas līnijās. Ekskursijas beigās – neierobežota trīs Krušovices alus šķirņu degustācija 30 minūtes. Atgriešanās Prāgā, un izbraukšana uz Poliju. Nakts viesnīcā Polijā.
 
5. diena
Brokastis viesnīcā. Brauciens cauri Polijai un Lietuvai. Vēlu vakarā atgriešanās Rīgā.
 
Cenā iekļauts:
Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas ar norādi “par papildus samaksu”;
Brauciens ar komfortablu autobusu;
ceļu nodokļi, autostāvvietas;
Nakšņošana viesnīcās, 2-3- vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā);
Grupas vadītāja pakalpojumi.
 
Papildus:
Medicīniskā apdrošināšana;
Ekskursija Prāgā vietējā gida pavadībā - 15 € ;
Izbraukuma ekskursija Nr.1:Bastei klintis–Drēzdene - 25 € ;
Izbraukuma ekskursija Nr.2: Karlovi Vari-karaliskā alus darītava Krušovicē - 25 € ;
Austiņas apskates ekskursijai Prāgā - 2 € ;
Folkloras vakars no 45 € ;
Ieejas biļetes Drēzdenes gleznu galerijā - 10 € ;
Svētku vakariņas no 25 € / bērniem: 20 € (Piedāvājums spēkā, ja ir vismaz 25 cilvēki.);
Karlovi Vari(skatu tornis) no 4 € ;
Alus darītava Krušovice - 15 € .
 
Iegādāties ekskursiju paketi kopā ar ceļazīmi tagad ir IZDEVĪGĀK! “Ekskursiju paketē” iekļautās izbraukuma ekskursijas Nr.1; Nr.2; = Maksājot Rīgā = 45 € / 35 € - bērniem no 4 līdz 12 gadiem.
 
Izbrauciens ar laivu pa Vltavas upi:
*Kruīzs:
Kruīza sākums: 17:00
Kruīza ilgums: 1 stunda
Izcelsmes vieta: Dvoržāka krastmalā, Anežský klosteris
Cena: pieaugušajiem: 220 CZK (≈ 9 €) / bērniem no 3 līdz 12.g: 110 CZK (≈ 5 €)
*Kruīza kuģa programma - ar gardiem ēdieniem un dzīvo mūziku:
Kruīza sākums: 18:30
Kruīza ilgums: 3 stundas 30 minūtes
Izcelsmes vieta: Na Příkopě 23
Cena: pieaugušajiem - 750 CZK (≈ 28 €) / bērniem no 3 līdz 12.g: 450 CZK (≈ 17 €)

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home