Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Ziemassvētki starp Ledājiem un palmām

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Itālija   »   Ziemassvētki starp Ledājiem un palmām
1. diena
Izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva, Polija. Nakts viesnīcā Čehijas teritorijā, Brno apkaimē. Ierašanās viesnīcā.
 
2. diena
Brokastis. Ceļa turpinājums, Čehija, Austrija, pusdienu pauze Alpu ieskautā ceļmalas krodziņā. Lieliskā Austrija un majestātiskie Alpi pie Tarviso. Fotopauze. Ceļš līdz Itālijai. Nakts viesnīcā Itālijas teritorijā, Treviso apkaimē. Ierašanās viesnīcā.
 
3. diena
Brokastis. Dodamies uz lielāko Itālijas ezeru. Gardas ezers jau vien ir īpašs - desmitiem kilometru garš, klinšu ieskauts tas atrodas Itālijas ziemeļos, netālu no robežas ar Austriju. Ūdens - zili zaļš, ezeram apkārt stāvi kalni, un reizēm burājot rodas sajūta, ka tavā priekšā slejas īsta siena. Sirmione – fascinejoša pils – Rocca Scaligera – spilgti izceļas Sirmiones pilsētā. Pussalas galā atrodas romiešu laika drupas. Gardas ezers atrodas subtropu klimatiskajā joslā. Tāpēc neskatoties uz ziemas vidu Eiropā, Jūs šeit jutīsieties kā vasarā. Brīvs laiks pilsētas iepazīšanai. Vīna un Itālijas produkcijas degustācija ekoloģiskā vīnadarītavā. Degustācija tiek organizēta vīnogu dārzā. Pārbrauciens uz viesnīcu Sondrio apkaimē. Nakts viesnīcā Itālijas teritorijā, Sondrio apkaimē. Ierašanās viesnīcā.
 
4. diena
Brokastis. Brīva diena vai arī piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 45 € ) uz Tirano, Sv. Baziliku (16.g.s.) un Bernina. Šī diena paies baudot neaizmirstamus Šveices un Itālijas Alpu skatus. Alpu ekspresis – vislēnākais no ātrvilcieniem – 2,5h baudīsim Alpus, tiltus, kalnus.....un no palmām Tirano pāri ledājiem uz ziemas sporta centru – St.Moritz (no 750 m līdz 2500m). Brīvs brīdis St.Moricā, bet tad ar mūsu autobusu dosimies atpakaļ uz viesnīcu Sondrio apkaimē. Ziemassvētku vakars Alpu kalnu ieskautā viesnīcā. Nakts viesnīcā Itālijas teritorijā, Sondrio apkaimē
 
5. diena
Brokastis. Brīva diena vai arī piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā „Lugano un Komo ezeras idille, modes meka – Milāna” (par papildus samaksu 45 € ). Lombardijas centrs – Milāna - mākslas, kultūras un modes centrs. Vēsturiskā un moderni dinamiskā pilsēta neatstāj vienaldzīgu nevienu. Braucot pa Šveices ceļiem baudīsim aizraujošas Alpu kalnu ainavas.
Pietura smaragdzaļā Lugano ezera krastā slavenākajā Tičīno kantona kūrortā Lugāno. Pastaiga pilsētas centrā. Tālāk izbraukšana uz Komo ezeru. No kalnu un to izroboto nogāžu idilliskās ainavas ieskautā, mierā un klusumā iegrimušā Komo ezera paveras brīnišķīga panorāma uz apkārtesošajiem Alpiem. Vieta, kur savas villas vēl tika cēluši romieši. Vakarā atgriešanās viesnīcā Sondrio apkaimē. 
 
6. diena
Brokastis. Viesnīcas numuru atbrīvošana un izbraukšana uz vissenāko Šveices pilsētu, Graubindenes kantona centru – Chur pilsētu. Iepazīšanās ar Vecpilsētu – lieliski laukumi un barokālā bīskapa pils. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā “Pasakainā Lihtenšteina” (par papildus samaksu 20 € ). Lihtenšteinas lielhercogiste ir viena no pundurvalstiņām, kas atrodas pašā Eiropas vidienē, ta ir viena no mazākajām un bagātākajām valstīm Eiropā. Lihtenšteina - tā ir pārsteidzoši maza valsts ar Reinas upes pļavām un maziem ciematiem, kas atrodas augstu Alpos, ar pasakainām pilīm un nelielām mājiņām, kas rotātas ar ģerānijām. Apskatīsim tās galvaspilsētu Vaducu. Brauciens ar tūristu vilcieniņu, pa tās galvaspilsētu. Laiks suvenīru iegādei. Pārbrauciems un nakts viesnīcā Vācijas teritorijā, Nirnbergas apkārtnē.
 
7. diena
Brokastis. Izbraukšana uz vēl neiepazīto Bavāriju – brīnumjaukā Amberga – nocietināta un viduslaikos sastingusi. Brīvs laiks pilsētā, lai baudītu pusdienas un tās jauko atmosfēru. 
Dodamies uz Saksijas Šveici – Bastei klintis. Tikai daba akmenī spēj radīt formas, kas ik gadu nebeidz pārsteigt daudzus tūkstošu tūristu.... Pastaiga pa Basteja klintīm un tās savienojošiem tiltiņiem, no kuriem paveras aizraujoši panorāmas skati. Laiks ceļā. Nakts viesnīcā Polijas teritorijā, Vroclavas apkārtnē. 
 
8. diena
Brokastis. Laiks ceļā. Polija, Lietuva. Vēlu vakarā, naktī ierašanās Rīgā.
 
Ceļojuma cenā ietilpst:
brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris) 
transporta un ceļa izdevumi,
nakšņošana viesnīcās, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām;
brokastis;
grupas vadītāja pakalpojumi
 
Papildus:
piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā - € 160;
piemaksa par papildvietu autobusā - € 120;
ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos;
pilsētas sabiedriskais transports;
medicīniskā apdrošināšana.
 
Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:
Izbraukuma ekskursija „Kontrastu pilsētas Tirano, St. Moritza un Alpu ekspresis Bernina” 45 € ; Izbraukuma ekskursija Lugano un Komo ezeras idille, modes meka – Milāna” 45 € ; “Pasakainā Lihtenšteina” 20 € .
 
Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena 110 € . IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 95 € , bērniem līdz 14 g. 75 € .
Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas.
*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.
 
Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:
Bernina Alpu ekspresis – 2.klase 31 CHF; vīna degustācija ar Itāļu tradicionālām uzkodām 25 € ; Ekskursijas vilceniņš 11 CHF; Ziemassvētku vakariņas 30 € .

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home