Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

JORDĀNIJA kombinētās tūres 2024

Antario.lv   »   Jordānija   »   JORDĀNIJA kombinētās tūres 2024

JORDĀNIJA

05.03.24 uz 7 naktīm

Cena par personu

Combined Tour:

Amman(3n)-Aqaba(4n) 3* HB 976 EUR

Jordānijas galvaspilsēta Ammāna ir moderna pilsēta ar daudzām senām drupām. Vēsturiskajā Citadelē, kas atrodas Jabal al-Qala'a kalna virsotnē, ir romiešu Herkulesa tempļa balsti un 8. gadsimtā celtais Umajadu pils komplekss, kas pazīstams ar savu grandiozo kupolu. Romas teātris, kas iebūvēts citā pilsētas centra nogāzē, ir 2. gadsimta akmens amfiteātris ar 6000 skatītāju vietām, kurā ik pa laikam tiek rīkoti dažādi pasākumi.

 

Eilat(3n)-Aqaba(4n) 3* BB 1166 EUR

Eilata ir Izraēlas dienvidu osta un kūrortpilsēta pie Sarkanās jūras, netālu no Jordānijas. Tās pludmales ir slavenas ar saviem rāmajiem ūdeņiem, piemēram, delfīnu rifu, kur bieži redzami ūdens zīdītāji. Dabas rezervātā "Coral Beach", kas pazīstams ar snorkelēšanu un niršanu, ir bojas marķētas zemūdens takas starp zivju pilniem rifiem. Netālu esošajā jūras parkā Coral World Underwater Observatory ir stiklota novērošanas vieta.

 

Dead Sea(3n)-Aqaba(4n) 4* HB 1166 EUR

Nāves jūra, kas pazīstama arī ar citiem nosaukumiem, ir sāls ezers, kas austrumos robežojas ar Jordāniju, bet rietumos - ar Jordānas Rietumkrastu un Izraēlu. Tas atrodas Jordānas Rifta ielejā, un tā galvenā pieteka ir Jordāna.

 

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

PIRMS CEĻOJUMA OBLIGĀTI IZLASIET AKTUĀLO INFORMĀCIJU PAR COVID

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home
utf8mb4