Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Uz Kilimandžāro kopā ar Орел & Решка

Antario.lv   »   Tanzānija un Zanzibāra   »   Uz Kilimandžāro kopā ar Орел & Решка

Ceļojums uz Tanzāniju!
Kopā ar filmēšanas grupu “Орёл и Решка”. No 1 līdz 12 marta 2020. gada.
Ekspedīcija uz Kilimandžaro un safarī Tanzānijā.

Tanzānija ir Āfrikas sirds, ideāla vieta ceļošanai!
Ar īpaši populāro televīzijas programmu “Орёл и Решка” Nepalaidiet garām iespēju pievienoties saliedētai filmu komandai un līdzīgi domājošo ceļotāju grupai. Pat ja jūs uzsāksiet piedzīvojumu vienatnē, jūs noteikti atgriezīsities ar duci jaunu draugu!
Par šo ceļojumu Орёл и Решка uzsfilmēs filmu ,kura būs pieejama viņu officiālā YouTube kanālā,kuru varēs apksatīt jūsu tuvie un draugi, un vēl pāris miljonu cilvēku! Ja vēlaties, varat piedalīties kastingā!

1. diena
Ierašanās Kilimandžaro lidostā (JRO), tikšanās un transfērs uz viesnīcu Moshi. Vislabāk ir lidot no rīta vai pēcpusdienā. Reģistrēšanās pulksten 14:00. Atpūta pēc lidojuma. Savvaļas dzīvnieku safari Tanzānijā

2. diena
TARANGĪRU PARKU GIANTU TERITORIJA Ziloņu un baobabu teritorija līdz mūsdienām saglabājās gandrīz nemainīga!

3. diena
NGORONGORO PARKS IR  TANZĀNIJAS SIRDS.
Senais Ngorongoro krāteris ir UNESCO mantojums un viens no Tanzānijas interesantākajiem parkiem.

4. diena
Kastings vadošajam un sagatavošanās pacelšanai.
Dienas pirmo pusi mēs veltīsim kastingam vadošajam Орёл и Решка. Tā ir brīvprātīga izklaide. Jūsu paraugi tiks ierakstīti Орёл и Решка galvenā režisora -  Ženjas Sinelņikovas vadībā, un tos ņems viens no Орёл и Решка operatoriem. Pat ja jūs neplānojat kļūt par programmas vadītāju - šī ir lieliska izklaide, lai vienkārši justos kā vadītājs. Pēc tam šis video tiks ievietots īsos video un projekta beigās jums tiks nosūtīts. Tiem, kas nevēlas piedalīties , tiks organizēta ekskursija uz Materuni ūdenskritumu un kafijas plantācijām. Pēcpusdienā atpūtieties pie baseina, pārbaudiet aprīkojumu, kā arī instruktāžu pirms kāpšanas. Viesnīcā ir viss nepieciešamais komfortablai atpūtai: ērti numuri, karsts ūdens, pieklājīgs personāls, peldbaseins un internets.
Ekspedīcija uz Kilimandžaro virsotni

5. diena
Uzkāpiet uz Širas nometni 1.
No rīta gids ar eskorta komandu ieradīsies jūsu viesnīcā, iepazīs jūs un sarīkos instruktāžu, pēc kuras jums būs ilgs brauciens līdz rietumu ieejai Kilimandžaro nacionālajam parkam pie pie “Londorossi”Vaŗtiem.

6. diena
Kāpjam no nometnes  Shira 1 uz nometni Shira (3 900m).
Izejam no Shira 1 nometnes (3505 m). Pati pāreja nav fiziski grūta un ļaus jums izbaudīt Āfrikas panorāmas un neparasto Kilimandžaro kalnu masīva floru.

7. diena
Pacelšanās no Šira 2 uz Lavas torni un nolaišanās uz Barranco nometni.
Pēc brokastīm mēs izbraucam no nometnes Shira 2 (3900 m) un sākam kāpumu uz maršruta galveno punktu - Lavas torni (4630 m). Mums ir daudz pacelšanās un nolaišanās, pēc kuras mēs apstāsimies vairāk nekā 3960 m augstumā.

8. diena
Kāpt no Barranco nometnes uz Karanga nometni.
Agri ceļamies , brokastis un sākam  kāpt uz Barranco sienas. Kāpšana gar aizas sienu nav nekas sarežģīts un prasa tikai apmēram 1 stundu laika. Tad sākas grūtāks pārgājiens uz Karangas nometni.

9. diena
Kāpjam no Karanga nometnes uz Barafu nometni.
Sāksies pacelšanās uz Barafu  nometni (4640 m), tieši no tā mēs saskarsimies ar nakts kāpumu - Uhuru virsotnei (5895 m). Mūsu komanda jau iepriekš izveidos mums nometni, sagatavos teltis un guļammaisus, lai jūs varētu atpūsties.

10. diena
Uzkāpsim uz Uhura virsotni un nokāpsim Tūkstošgades nometni.
Naktī iziesim no Barafu nometnes (4640 m) un dosimies  uz Kilimandžaro virsotni  - Uhuru virsotnei (5895 m). Kāpšana ir tehniski diezgan vienkārša. Pēc tam jūs atgriezīsities Barafu nometnē, pēc kuras mēs turpināsim nolaišanos uz Tūkstošgades nometni (3820 m).

11. diena
Nokāpsim  no Tūkstošgades nometnes līdz Mveka vārtiem.
Nometne atrodas tropu mežā, pamostoties no rīta, mēs jutīsim atvieglojumu no augstuma pazemināšanas un gandarījumu par virsotnes iekarošanu. Mūs sagaida karstas brokastis, un nolaišanās sākas uz izejas no Nacionālā parka - Mveka vārtiem (1650 m).

12. diena
Atpūtieties viesnīcā un transfērs uz lidostu.
Piezīme: šajā dienā izrakstīšanās (check-out) viesnīcā notiek plkst. 11:00. Ja vakara izlidošanas gadījumā jums nepieciešama novēlota izrakstīšana, ir iespēja pagarināt uzturēšanās laiku par papildu samaksu.

Cenā ietilpst:
Transfērs;
Tikšanās Kilimandžaro starptautiskajā lidostā, transfērs uz viesnīcu.
Ekskursijas beigās transfērs no viesnīcas uz lidostu;
Jaunais Land Cruiser 4x4 apvidus auto ar paceltu jumtu un WiFi, 2016.-2019.gads ar profesionālu angliski runājošu gidu-vadītāju;
Transfērs uz kāpšanas sākumpunktu Kilimandžaro nacionālajā parkā; Pēc kāpšanas atgriešanās transfērs uz viesnīcu.
Parka maksa :Maksa par Tarangire un Ngorongoro nacionālajiem parkiem;
Visas ieejas maksas un atļaujas, kas vajadzīgas, lai apmeklētu Kilimandžaro nacionālo parku (vide, kempings, komanda, par transporta līdzekļu izmantošanu iebraukšanai parkā, glābšanas dienesti un citi).

Nakšņošana ekskursijas laikā:
Par izmitināšanas safari laiku ērtās 3* mājiņās, kas atrodas blakus nacionālajiem parkiem;
Nakšņošana 3* viesnīcā (Aishi Machame Hotel vai Altezza Lodge) pirms un pēc kāpšanas. Viesnīcā ir viss nepieciešamais ērtai atpūtai - uzmanīgs personāls, ērti numuri, internets, labs restorāns un baseins;
Kāpšanas laikā izmitināšana mūsu īpašajos telšu kompleksos.

Uzmanību!
Pēc noklusējuma kāpšanas programma paredz divvietīgu uzturēšanos gan viesnīcā pirms un pēc kāpšanas, gan arī teltī ekspedīcijas laikā. Tādējādi, ja jūs plānojat pievienoties šai programmai vienatnē, jūsu viesnīcas istabā un teltī tiks izmitināts cits grupas loceklis (tāda pašā dzimuma kā jūs). Ja jūs interesē vienvietīga izmitināšana par papildu samaksu - lūdzu, informējiet par to menedžeri, tas pats attiecas uz izmitināšanu safari.

Ēdināšana:
Trīs reizes  dienā ir ēdināšana  uz safari;
Dzeramais ūdens un bezalkoholisko dzērienu laikā visā safari ekskursijā;
Brokastis viesnīcā pirms un pēc kāpšanas;
Kompleksās  trīs  ēdienreizes dienā pacelšanās laikā. Mūsu kalnu ēdienkarte ir paredzēta palielinātām fiziskām aktivitātēm kāpšanas laikā, un tajā ir dažādas zupas, zivis, gaļa, mājputnu gaļa , svaigi augļi un dārzeņi. Pēc iepriekšēja pieprasījuma bez papildu maksas ir pieejami veģetārie, vegāni, halal un bezglutēna ēdieni;
Dzērieni kāpšanas laikā (kafija, tēja, karstā šokolāde, ūdens).

Kāpšanas aprīkojums:
Ērti ceļojuma paklāji (8 cm) gulēšanai;
Viss nepieciešamais grupas aprīkojums (plaša un ērta telts pārtikai, kempinga galds un krēsli, trauki);
Skābekļa baloni un oksimetri;
Reālā laika grupu izsekošanas sistēmas (GPS);
Medicīnas komplekti.

Kāpšanas komanda:
Profesionāli kalnu ceļveži, kurus licencējusi Kilimandžaro Nacionālā parka birojs. Visi mūsu ceļveži ir Wilderness First Responder sertificēti un tiem ir vairāk nekā 7 gadu veiksmīga pieredze kāpšanā;
Atbalsta grupa (gidu palīgi, nometņu kapteiņi, nesēji, nesēji, pavāri utt.).

Papildus:
Starptautisks lidojums uz Tanzāniju (Kilimandžaro lidosta);
Vīza uz Tanzāniju - 50 USD, izsniegta pēc ierašanās Tanzānijā;
Individuāla izmitināšana viesnīcā / teltī (iespējama par maksu);
Personīgā aprīkojuma noma;
Alpīnisma apdrošināšana līdz 6000 metriem (pieejama pie mums).

 

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home