Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Aviotūre uz ASV

Antario.lv   »   Amerika un Kanāda   »   Aviotūre uz ASV
Datums Ceļojuma cena
+ eksk. pakete
Ceļojuma cena
bez eksk. paketes
13.04.2020 STOP SALE STOP SALE
02.09.2020 799 € + 399 € 1179 €

1. diena
Tikšanās Rīgas lidostā.
Lidojums Rīga - Ņujorka (RIX-HEL 11:05-12:15; HEL-JFK 14:10-15:55 ).
Nakts tranzīta viesnīcā.

2. diena
Brokastis.
Došanās uz Bostonu.
Bostona — viena no ASV vēsturiskajām, ietekmīgajām un bagātajām pilsētām. Pilsētā atrodas muzeji, vēsturiskās vietas, te tiek organizēta virkne dažādu pasākumu. Bostona ir sadalīta vairākos rajonos, un katram piemīt savs raksturs un īpašības. Dauntauna – viens no interesantākajiem rajoniem tūristu acīs. Šeit atrodas daudzas apskates vietas, kā arī pilsētas tirdzniecības un lietišķais centrs ar visaugstākajām celtnēm. Par greznāko rajonu tiek uzskatīts Back Bay rajons. Oriģinālās ķieģeļu mājas viktoriāņu stilā, greznas viesnīcas un restorāni, pasaules zīmolu veikali. Bostonas Čaintauna tiek uzskatīta par vienu no lielākajām visā ASV.
Atgriešanās viesnīcā.

3. diena
Brokastis, numuriņu atbrīvošana.
Izbraukšana uz Ņujorku.
Ekskursija pilsētā. Ņujorka (New York City) – pasaules nozīmes megapole un lielākā ASV pilsētā. Pilsēta ir ASV ekonomiskais un finanšu centrs, kā arī viena no populārākajām pilsētām pasaulē. Nav iespējams iztēloties vēl krāšņāku, daudzpusīgāku, trokšņaināku, traku pilsētu. Ņujorka ir sadalīta piecos lielos rajonos: Staten Island, Kvīnsa, Bronksa, Bruklina un visdārgākā un bohēmas — Manhetena, kura sirds ir Times Square. Galvenais pilsētas apskates objekts ir Brīvības piemineklis. Tai skaitā, pilsētā atrodas: simtiem dažādu virzienu muzeju, kuru vidū ir Metropoles mākslas muzejs, tā kolekciju uzskata par vienu no vērtīgākajām un iespaidīgākajām visā pasaulē. Ekskursijas laikā redzēsiet: Lejas Manhetenu, Battery parku, “Ground Zero” (no ārpuses), Finanšu centru, Biržu, Wall Street, Rokfellera centru, Sv. Patrika katedrāli, 5. avēniju, Times Square, Centrālparka panorāmu, ANO ēku (no ārpuses).
Iekārtošanās Ņūdžersijas štata viesnīcā.

4. diena
Ekskursijas turpinājums Ņujorkā, kuras laikā redzēsiet:
Kolumbijas universitāti, Sv. Džona katedrāli, teatrālu Linkolna centra kompleksu, Centrālparka panorāmu, ANO ēku (iekšpusē), muzeju jūdzi gar Centrālparka austrumu daļu.
Brīvs laiks.
Atgriešanās viesnīcā.

5. diena
Brokastis.
Brīva diena. Brīvs laiks Ņujorkā, iepirkšanās.  Pēc vēlēšanās, varēsiet patstāvīgi apmeklēt  Metropoles mākslas muzeju, izbaudīt pilsētas apskates vietas - ekskursija "Vakara Ņujorka".
Nakts viesnīcā.

6. diena
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.Došanās uz Filadelfiju.
Ekskursija pilsētā.
Filadelfija - Amerikas kultūras pērle. Filadelfijā nevar just traku lielo pilsētu dzīves ritmu, te nekas netraucēs Jums baudīt komforta un miera atmosfēru. Pilsētā varēsiet izstaigāt pilsētas alejas, apmeklēt virkni muzeju un iepazīt galvenās pilsētas apskates vietas, piemēram, Elfreth’s Alley (Elfreta aleja) — visvecākā pilsētas iela un “Independence Hall” (Neatkarības zāle). “Independence Hall” ir ASV brīvības simbols. Tieši šajā vietā tika parakstīti vissvarīgākie dokumenti valsts vēsturē: Neatkarības deklarācija (1776. g.) un ASV Konstitūcija (1787. g.).
Brīvs laiks.
Ceļš uz Vašingtonu.
Iekārtošanās tranzīta viesnīcā.

7. diena
Brokastis. Ekskursija Vašingtonā.
Vašingtona tiek uzskatīta par "neatkarīgāko" pilsētu, jo nepieder nevienam štatam. Tomēr šīs pilsētas nozīme visai valstij un visai amerikāņu tautai ir krietni liela. Vašingtonā atrodas galvenās valdības ēkas, tai skaitā municipalitātes padome, Senāts un Kongress, kā arī ārvalstu vēstniecības, amerikāņu departamenti un ministrijas, Pentagons, FIB, lielo banku un organizāciju mītnes.
Pilsēta ir slavena ar arhitektūras pieminekļu, memoriālu, vēsturiski nozīmīgu ēku, gleznainu parku, virkni galeriju un nacionālu muzeju skaitu. Katrā muzejā ir ļoti daudz interesantu eksponātu.
Ekskursijas laikā redzēsiet: Kapitoliju, Balto namu (no ārpuses); Centrālās avēnijas: Pensilvānijas, Neatkarības un Konstitūcijas; memoriālus: Linkolnam, Džefersonam, Otrajam pasaules karam, Korejas un Vjetnamas karam.
Atgriešanās viesnīcā.

8. diena
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.
Doties uz apskates ekskursiju pa Baltimoru. 
Ceļš uz lidostu.
Lidojums Ņujorka-Rīga (JFK-HEL 1845-0850; HEL-RIX 09:30-10:40).

9. diena
Ierašanās Rīgā.

Cenā iekļauts:
Lidojums: Rīga-Ņujorka-Rīga (Finnair);
Bagāža: 1 soma, kas nav smagāka par 23 kg (ne augstāka par 158 cm);
Rokas bagāža: 1 soma, kas nav smagāka par 56 х 45 х 25 cm + neliela somiņa: 40 х 30 x15 cm. Maksimāls svars: 8 kg;
Lidostas nodevas;
7 naktis viesnīcās ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā);
Transporta apkalpošana;
Grupas vadītāja pakalpojumi.

Ekskursiju pakete 399 EUR:
Transporta apkalpošana;
Ekskursija Ņujorkā (sastāv no 2 daļām);
Ekskursija Bostonā;
Ekskursija Filadelfijā;
Ekskursija Vašingtonā;
Apskates ekskursija pa Baltimoru.

Papildus:
Piemaksa par vienvietīgu izmitināšanu viesnīcās - 350 € ;
Veselības apdrošināšana;
Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās;
Ieejas biļetes uz skatu laukumu One World Observatory - $ 40 pieaugušajam, bērnam - $ 35;
"Metropolitēna" muzeja apmeklēšana ar 2,5 stundu ekskursiju gida pavadībā (min 20 cilv.) - 40 € , iesk. biļetes;
Ekskursija "Vakara Ņujorka" - 40 € (transfērs nav iekļauts cenā);
Transfērs uz Ņujorku (bez ekskursijas) - 25 € (turp un atpakaļ);
Transfērs +1 ekskursija - 55 € ;
Transfērs + 2 ekskursijas - 80 € ;
Viesnīcas tūristu nodoklis (occupancy tax) 4-5,50 $ cilv. / nakts atkarībā no reģiona divvietīgai izmitināšanai, vienvietīgai izmitināšanai 8-11 $ par nakti no personas;
Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās;
Amerikas Savienotās Valstīs ir pieņemts pateikties gidiem un šoferiem, dodot viņiem dzeramnaudu ~ 35 $ visa ceļojuma laikā.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home