Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Aristokrātiskā Vīne

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Austrija   »   Aristokrātiskā Vīne

1. diena
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Lietuva. Polija. Nakts viesnīcā Polijas teritorijā. Ierašanās viesnīcā.

2. diena
Brokastis. Agri no rīta viesnīcas numuru atbrīvošana. Dodamies uz aristokrātisko Vīni - Habsburgu impērijas galvaspilsētu. Pilsētas apskates ekskursija vietējā gida pavadībā (par papildus samaksu 15 € ):- Ringštrāse ar pseidovēsturisko stila apbūvi, Stefana katedrāle, Rātsnams, Hofburga un Vīnes operas ēka. Brīvajā laikā iesakām apmeklēt kādu no Vīnes muzejiem: Hofurga, Belvedera, Sisī muzejs, Tauriņu maja, Albertina, Tēlotājmākslas, Nacionālais vēstures muzejs. Attelpas brīdī, kādā no daudzajām kafejnīcām nomalkojiet tasi īstu Vīnes kafiju. Tālāk mūsu ceļš vedīs uz vīna darītāju ciematu Grincigu. Grincigā Jums būs iespēja nogaršot slavenos Austrijas vīnus, izbaudīt austriešu nacionālos ēdienus un klausīties Vīnes mūziku. Nakts viesnīcā Austrijas teritorijā. Ierašanās viesnīcā.

3. diena
Brokastis. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 40 € ) uz Štīrijas galvaspilsētu Grācu, ģimenes saimniecību, Bad Blumau termālajiem baseiniem. Štīrijas galvaspilsēta - Grāca. Grācas skaistā vecpilsēta ir viena no labāk saglabātajām vecpilsētām Viduseiropā. Pilsēta atrodas pilskana pakājē abpus Mūras upei. Iepazīšanās ar pilsētu, Jūs priecēs Šlosberga kalns, no kura paveras skats uz visu pilsētu. Tālāk mūsu ceļš vedīs uz ģimenes saimniecību, kuras galvenā nozare ir eļļas ķirbju audzēšana un eļļas iegūšana. Apskatīsim eļļas presi, nogaršosim svaigi spiestu ķirbju eļļu, bez tam pagaršosim dažādus labumus, ko mums vēl var piedāvāt ķirbis un t.i. liķieri,alu, sulu, un vēl... bet to visu uzzināsim apmeklējot saimniecību. Dienas noslēgumu pavadīsim relaksējoties Bad Blumau termālajos baseinos. Tā būs lieliska atpūta, kur katrs varēs atrast sev atbilstošu baseinu peldei, pasildīties kādā no pirtīm. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā Austrijas teritorijā. Ierašanās viesnīcā.

4. diena
Brokastis. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 30 € ) uz pazemes ezeru Hinterbīlē un Šenbrūnas pili. Atbrīvojam viesnīcas numurus. Dodamies uz lielāko Eiropas pazemes ezeru Hinterbīlē. Mūs sagaida romantiska vizināšanās ar laivu pa pazemes ezeru. Brauciens līdz Austrijas populārākajai pilij - Šēnbrunnas pils. Pils interjera apskate. Barokālā pils celta Marijas Terēzes valdīšanas laikā, kā Habsburgu vasaras rezidence. Čehija. Nakts viesnīcā Čehijas teritorijā. Ierašanās viesnīcā.

5. diena
Brokastis. Polija. Lietuva. Vēlu vakarā (naktī) atgriešanās Rīgā.

Ceļojuma cenā ietilpst:
brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris); 
transporta un ceļa izdevumi;
nakšņošana viesnīcās, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā);
brokastis;
grupas vadītāja pakalpojumi.

Papildus:
piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā - € 85;
piemaksa par papildvietu autobusā - € 80;
ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos;
pilsētas sabiedriskais transports;
medicīniskā apdrošināšana.

Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:
Izbraukuma ekskursija „Štīrijas iepazīšana” 40 € ; izbraukuma ekskursija “Austrijas krāšņumi” 30 € .

Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena (bez ieejas biļetēm) 70 € . IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 60 € , bērniem līdz 14 g. 50 € .
Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas.
*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.

Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:
Ekskursija Vīnē ar vietējo gidu 15 € ; saimniecības apmeklējums un degustācija 12 € ; Bad Blumau termālie baseini 33 € ; pazemes ezers Hinterbīlē 11 € ; Šēnbrunnas pils 17.50 € ; krodziņa apmeklējums Grincigā 20 € .

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home