Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Aviotūre uz Horvātiju, Bosniju-Hercegovinu. 8 d. pie jūras.

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Horvātija   »   Aviotūre uz Horvātiju, Bosniju-Hercegovinu. 8 d. pie jūras.

Tūres cena:
02.09 - 09.09. (750,00 EUR)
09.09 - 16.09. (720,00 EUR)

Cenā iekļauts:
Aviolidojums Rīga-Dubrovnika-Rīga;
Transfers Neum - Dubrovnika lidosta;
Reģistrēto (nododamo) bagažu ar svaru 23 kg, rokas bagāža 8 kg;
7 naktis 4* viesnīcā ar brokastīm un vakariņām;
Tūrisma nodoklis.
Transfērs no Dubrovnikas lidostas uz viesnīcu grupas sastāvā ar pilsētas apskati - 30 EUR, bērniem - 15 EUR
Privāts transfērs no lidostas uz viesnīcu ~ 200-250 EUR par taksometru

Rīga – Dubrovnika (Horvātija) – Neuma (7 naktis 4* viesnīcā ar brokastīm un vakariņām. Bosnija un Hercegovina) – Pelešacas pussala (Horvātija) – Korčula (Horvātija) – Stona (Horvātija) – Splita (Horvātija) – Omiša (Horvātija) – Kravicas ūdenskritumi (Bosnija un Hercegovina) – Počiteļa (Bosnija un Hercegovina) – Blagaja (Bosnija un Hercegovina) – Mostara (Bosnija un Hercegovina) – Zivju pikniks (Bosnija un Hercegovina) - Foto safari pa Neretvas upi (Horvātija) – Dubrovnika (Horvātija) – Rīga

 Босния и Герцеговина — подробная информация о стране

Ceļojuma programma:
1.diena.
Lidojums Rīga – Dubrovnika ar aviokompāniju AirBaltic. Izlidošana no Rīgas 9:35. Ielidošana Dubrovnika 11:15. Pārbrauciens uz viesnīcā. Vakariņās.

2.diena.
Ekskursija uz Pelešacas pussalu. Pārbrauciens ar kuteri uz Korčulu, pilsētas apskate, peldēšanās Korčulas pludmalē, Stonas sienu apskate, vīnu un liķieru degustācija.

3.diena.
Ekskursija uz Splitu un Omišu.

4.diena.
Ekskursija uz Bosniju - Hercegovinu. Mostaras un Počiteļas pilsētu apmeklējums, pusdienās foreles Blagajā, peldēšanās Kravicas ūdenskritumos.

5.diena.
Foto safari pa Neretvas upi.

6.diena.
Atpūtas diena.

7.diena.
Atpūtas diena. Fišpikniks ar vīnu degustāciju un pusdienām.

8.diena.
Ekskursija uz Dubrovniku. Pārbrauciens uz Dubrovnika lidostu. Izlidošana uz Rīga ar aviokompāniju AirBaltic 11:35. Ielidošana Rīga 15:30.

Pasaules kultūrvēsturiskā mantojumā UNESCO ietverto objektu un objektu – UNESCO kandidātu saraksts, kurus iespējams apmeklēt mūsu tūres ietvaros:
- Splitas pilsētas vēsturiskais centrs un Diokletiana pils (Horvātija);
- Dubrovnikas vecpilsēta (Horvātija);
- Stonas kopienas un tās apkārtnes kultūrvēsturiskais ansamblis (Horvātija);
- Korčulas pilsētas vēsturiskais centrs (Horvātija);
- Vecā tilta rajons vēsturiskajā Mostaras centrā (Bosnija - Hercegovina);
- Vēsturiskā apmetne Počiteļā (Bosnija -Hercegovina);
- Arhitektūras un dabas ansamblis Blagajā (Bosnija - Hercegovina);


Tūres apraksts:
1. diena.
Lidojums Rīga – Dubrovnika ar aviokompāniju AirBaltic. Izlidošana no Rīgas 16:20. Ielidošana Dubrovnika 18:00. Pārbrauciens uz viesnīcā. Vakariņās.
Vakaru sagaidīsim jau Adrijas jūras piekrastē, pilsētā Neuma. Tā ir vienīgā apdzīvotā vieta Bosnijas – Hercegovinas teritorijā, kam ir izeja uz jūru. Mums vēl pietiks laika nelielai pastaigai un peldei jūrā, kas atrodas nedaudzu minūšu gājienā no viesnīcas, kurā mēs dzīvosim.
Komfortablo pilsētas pludmaļu garums šajā kūrortpilsētā sasniedz vairākus kilometrus. Neumā visu gadu ik diennakti kūsā dzīve: darbojas veikali, maiznīcas, krastmalas restorāni ar dzīvo mūziku... Taču tas neiespaido cenu līmeni: preču un pakalpojumu cenas Neumā ir vienas no zemākajām visā Adrijas piekrastē.

7 Interesting Facts About Croatia | WorldStrides

2. diena.
Adrijas piekrastē mostas agri. Mēs šo dienu sākam ar atpūtu – atvēsinošu peldi vai pirmo saulesstaru ķeršanu. Pāris stundu pludmalē iesākumam pietiek, lai iepazītos ar Adrijas jūras piekrasti.
Šodien mūs gaida romantiska un gastronomiska izbraukšana uz Pelešacas pussalu, kur kopš neatminamiem laikiem audzē pašas garšīgākās austeres un gatavo pašu populārāko vīnu Horvātijā.

Pussala ir slavena ne tikai ar austeru plantācijām un vīnu. Dubrovnikas republikai bija sāls ieguves un tirdzniecības monopols visā Balkānu pussalā. Sāli, kā vienu no republikas bagātības un varenības pamatiem, ieguva tieši šeit – pussalā. Bet, lai ienaidnieki nevarētu iebrukt un atņemt sāls raktuves, uz pussalas nodibināja Stonas pilsētu ar varenu aizsargmūri, kurš pilsētu tālredzīgi sadalīja 2 daļās Lielajā un Mazajā Stonā. Slavenā Stonas mūra celtniecību uzsāka 1334. gadā, kad Pelešacas pussalu iekļāva Dubrovnikas republikā. Pa mūra perimetru izvietoja 20 sargtorņus un 5 cietokšņus, bet pats Stonas mūra garums sastādīja 5,5 kilometrus. Kā lielākais aizsargmūris Eiropā, Stonas mūris atzīts par otro lielāko pasaulē pēc Lielā Ķīnas mūra. Un, ja Lielā Stona arī vēl šodien pazīstama kā vieta, kur no jūras ūdens iegūst sāli, tad Mazā Stona atrodas pie pasaulē vienīgā līča, kurā audzē ostrea edulis – mazas apaļas austeres, kas savā laikā auga arī Francijā, Kalifornijā un Japānā. 1930. gadā sērgas rezultātā tās izmira un saglabājušas tikai šeit. Tieši šo austeru dēļ Horvātijas varas iestādes aizliegušas līča tuvumā jebkādu, arī viesnīcu celtniecību.

Korčula ir vecākā pilsēta Adrijas jūras krastā, vecāka par Dubrovniku. Laikā no XII-XV gs Korčula vairākkārt pārgāja no vienām rokām otrās. To ir pārvaldījuši slāvu kņazi, Venēcija, Ungārija, Dženova. Tad neilgs neatkarības laiks, un Korčula kļuva par Dubrovnikas republikas sastāvdaļu… Kādu laiku Korčula piederēja Austroungārijas impērijai, pēc tam – Francijai.1807. gadā Korčulu uz īsu laiku iekaroja apvienotā krievu – melnkalniešu flote D.Seņavina vadībā. Korčulu okupēja Itālija, vēlāk tā bija Dienvidslāvijas sastāvā un no 1990.gada Korčula ir neatkarīgās Horvātijas daļa.

Pati pilsēta ir neliela, to var apiet 15-20 minūtēs, un pēc tam – var nopeldēties kristāltīrajā ūdenī pie varenajām viduslaiku pilsētas sienām vai arī pasēdēt ar slaveno Korčulas vīnu “Grk” vai “Poship”’ glāzi rokās kādā no krastmalas krodziņiem. Noteikti jāpasūta kāds zivju ēdiens! Un varam justies kā 7-tajās debesīs! Jāsaka, ka nevienā no Horvātijas pilsētām nejutīsimies tik brīvi un nepiespiesti kā Korčulā!

Atmiņai no Korčulas var iegādāties rotas no koraļļiem. Veikaliņa saimniece, kur šīs rotas tirgo, pati ar akvalangu nirst jūrā , lai tūristiem varētu piedāvāt dažādus jūras brīnumus.

Atpakaļceļā apstāsimies vienā no vīnkopības saimniecībām, lai nodegustētu vietējos reģiona vīnus. Mūs sagaidīs bagātīgi klāti galdi, un viesmīlīgie saimnieki mums piedāvās nobaudīt ne tikai baltos un sarkanos vīnus, bet arī dažādus uzlējumus un liķierus no dabīgiem augļiem, kā arī rakiju un travaricu. Šos dzērienus te varēsim arī iegādāties, protams, ja mums tie iepatiksies...

3.diena.
Pārbrauciens uz slavenā romiešu imperatora Dioklektiāna dibinātajā Splitā. Dioklektiāns bija vienkāršs zaldāts, kas ar savu prātu un šķēpu spēja nokļūt neierobežotas varas augstumos un vēlāk pats no tās atteicās. Dioklektiāns iegājis vēsturē kā Romas impērijas valstiskās iekārtas reformators un arī kā viens no visnežēlīgākajiem kristietības apspiedējiem. Jāatzīmē, ka atšķirībā no citiem romiešu imperatoriem Dioklektiāns neturējās pie varas un, nolicis savas pilnvaras, devās pavadīt mūža nogali dzimtajā Ilirijā, tagadējās Horvātijas teritorijā, kur bijušajam imperatoram 295.gadā tika uzcelta ap 30 tūkstošus kvadrātmetru plaša, grezna pils. Tā gan vairāk bija nocietināta kara apmetne, nevis pils. Tajā Dioklektiāns vientulībā pavadīja savas dzīves pēdējos 8 gadus. Uz ievērojamu Romas pilsoņu aicinājumu atgriezties un valdīt, Dioklektiāns esot atbildējis: ja tie redzētu, cik lieliski izauguši viņa paša stādītie kāposti, tad neapgrūtinātu ar šādu priekšlikumu.

Ar laiku Dioklektiāna pils, kuru UNESCO iekļāvis Pasaules kultūras mantojuma dārgumu uzskaitē, pārvērtusies par pilsētu – nocietinājumu un kļuvusi par galveno Splitas ievērības objektu.

Pats pilsētas nosaukums ir izmainīts latīņu vārds „Palatium”, t.i. pils. Pils teritorijā lieliski saglabājušies Jupitera templis – bijušais romiešu templis, kas viduslaikos pārvērsts par kristiešu baznīcu, arī Prokuraciju laukums, Katedrāle, Sudraba un Zelta vārti. Visi šie kultūras pieminekļi var pretendēt uz ievērojamāko kultūras pieminekļu statusu visā Adrijā.
Pēc vēsturiskās pilsētas daļas apskates ieteicam pastaigāties pa brīnišķīgo Splitas krastmalu, kas kļuvusi par Splitas vizītkarti. Ievērību pelna arī tirgus, kurā iespējams iegādāties visdažādākos augļus un arī suvenīrus.
Nākošā pilsēta, ar kuru iepazīsimies šajā ceļojumā, būs senā pirātu pilsētiņa Omiša. Jā, nebrīnieties, tieši pirātu pilsēta, jo vairākus gadu desmitus šeit saimniekoja jūras laupītāji, iedvešot bailes Adrijas jūras jūrniekiem un tirgotājiem. Šeit uz augstas klints, pie Cetinas upes ietekas jūrā, viņi uzcēla nepieejamu fortu.
Šodien Omiša ir viena no gleznainākajām Horvātijas pilsētām, kuras vizītkarte ir brīnišķīgas smilšu pludmales un interesanti suvenīri ar jūras un pirātu tematiku, kā arī lieliska virtuve.

4. diena.
Šodien mūsu plānos ietilpst iepazīties ar musulmanisko Bosniju un Hercegovinu. Šī diena būs visvieglākā mūsu klejojumu pa Balkāniem laikā ! Mūsu ceļš vedīs uz musulmaniskās Bosnijas un Hercegovinas kontinentālo daļu, seno Illirijas zemi, kādreizējo robežu starp Romas impērijas rietumu daļu un Bizantiju. Citas pilsētas, citi cilvēki, cits dzīves veids...

Pirmā mūsu pietura – Hercegovinas pērle – Kravices ūdenskritumi – lielākie un skaistākie valstī. Ūdenskritumu augstums ir 26 m, platums 120 m. Īpaši jauki, ka ezerā ūdenskritumu pakājē var peldēties. Ezera dibens smilšains, nav akmeņu un nogrimušu koku. Vai nu peldi, vai arī šķērso ezeru pa speciālām laipām. Var mēģināt arī pārbrist... Tieši tādēļ vasaras laikā Kravices ūdenskritumi tūristu un peldēt mīļu vidū ir īpaši populāri. Interesanti, ka pagājušajā gadā septembrī mūsu grupa pie šī ūdenskrituma satika pasaulē populāro kinorežisoru Emiru Kusturicu, viņš mums pamāja ar roku. Un ja jau pats Kusturice izvēlas šo ūdenskritumu kā dekorāciju savai filmai, vai mēs sliktāki ? Dabīga ūdens atrakcija – stāvot nedaudz atstatus no galvenā ūdens krituma zem smalkākām strūklām ir pilnīgs Šarko dušas efekts. Un vēl – ja gar ūdenskrituma malu uzrāpties nedaudz augstāk, atradīsiet nedaudz mazākus ezeriņus, paslēptus no ļaužu acīm aiz klintīm. Neviļus nāk prātā Afrodites peldvieta, par kuru daudzi dzirdējuši, bet neviens nav redzējis.

Neliels pārbrauciens, un mēs esam neoficiālajā dienvidu Hercegovinas galvaspilsētā Mostarā.

Izvietojusies klinšainajos Neretvas upes krastos, šī senā pilsēta ir interesanta ar divu atšķirīgu reliģiju klātbūtni. Vēl nesenā laikā viens upes krasts skaitījās horvātu puse, otrs – bosniešu. Attiecīgi vienā krastā dzīvoja katoļticīgie, otrā – musulmaņi. Arī šodien Mostaras „musulmaņu” puse atgādina arābu valstis: tirdzniecības būdas ar saulē zaigojošiem traukiem, bižutēriju, vēderdeju kostīmiem, vējā plīvojošiem krāsainiem lakatiem, sastopamas ik uz soļa.

Ievērojamākā Mostaras vieta – Vecā turku pilsēta ar savu neatkārtojamo atmosfēru, nenoliedzami Bosnijā un Hercegovinā ir visskaistākā. Pilsētas vizītkarte – pāri zaļganajiem Neretvas ūdeņiem izliecies Vecais tilts. Šo tiltu 1566. gadā uzbūvēja Mimarams Hairuddins. 1993.gada asiņainajā pilsoņu karā UNESCO aizsargāto tiltu sagrāva horvātu artilērija. Tiltu atjaunoja tikai 2004.gadā. Tagad, tāpat kā pirms daudziem gadsimtiem, vietējie puikas par prieku tūristiem par nelielām naudiņām no tilta lec upē. Dzīve turpinās...

12 km attālumā no Mostaras atrodas ciematiņš Blagaja.

Nākamā pieturvieta – Blagaja, kur savu tecējumu sāk Buna. Spēcīga ūdens strūkla raujas laukā no milzīgas atveres alā. Virs tās klintis, kur 25 m augstumā ligzdo berkuti un alu baloži. Bunas izteka ir viena no varenākajām Eiropā. Klints pakājē saglabājusies sena dervišu mītne – tekke, uz tās fona ļoti mīl fotografēties tūristi.

Augstu klintīs virs Blagajas miestiņa redzams viduslaiku cietoksnis Herceg-Stejepan - pēdējā Hum valstiņas, mūsdienu Hercegovinas valdnieka hercoga Stepena Vukčiča rezidence. Pa līkloču taciņu līdz cietoksnim iespējams nokļūt 45 minūtēs.

Vēl viena Blagajas iezīme – pie kalnu upes atrodas vairāki restorāni. Pati upe vienkārši burbuļo no foreļu pārpilnības. Liekas, tās pašas prasās tikt uz šķīvja. Tieši tādēļ te esam ieplānojuši pusdienas. Bet ja kāds zivis neēd, iespējams pasūtīt arī gaļas un veģetāros ēdienus. Pusdienu cenas ir pārsteidzoši demokrātiskas. Vai tik nesanāks kārtīga gardēžu pēcpusdiena?

Хорватия: королевская гавань для идеального отдыха | Tengri Travel

5. diena.
Šodien mēs piedāvājam ļoti interesantu izbraukumu ar laivām pa Neretvas grīvu – cauri mandarīnu, apelsīnu, citronu, persiku un citu augļu plantācijām, kas, skatoties no autoceļa augstumiem, atgādina krāšņu, ieleju pārklājošu, raibu segu. Šī Horvātijas teritorijā esošā ieleja ir dabas parks un atrodas valsts aizsardzībā. Augsne ielejā ir ļoti auglīga un, pateicoties unikālajam mikroklimatam, šeit aug praktiski viss, sākot no arbūziem, mandarīniem un sinepēm, beidzot ar granātiem un kartupeļiem. Vietējie iedzīvotāji nodarbojas ar lauksaimniecību un zvejniecību, bet vēl senajā Romā pazīstamie Neretvas upes zuši un vardes ir īstas delikateses un nonāk uz vietējo restorānu galda.

Bet, kā saka, ar nostāstiem vien paēdis nebūsi. Kamēr mūsu laivas spraucas caur ūdensrozēm, lēpēm, lotosiem un kalmēm, mēs, kājas sakāruši pār laivas malām, nododamies vēderpriekiem, iedzerot laivā rūpīgi „aizmirsto” dzintaraino travaricu, uzkožot augļus.

Un lūk, mūsu laivas piestāj ziediem apvītā piestātnē uz salas, un pēkšņi, kā pasakā par caru Saltanu, nezin no kurienes uzrodas klāti galdi ar dažādiem ēdieniem un dzērieniem. Apkārt salai pa sīkām attecēm peld eksotiskas pīles, zem krūmiem tup tikpat eksotiski truši, kaut kur izmisīgi brēc saimnieka ēzelītis, pieprasot no tūristiem savu arbūza mizu devu…

Vīns līst kā upe. Skan aizraujošā horvātu mūzika. Dejo visi. Dejo arī mūsu autobusa vadītāji un jūrnieku kreklos tērptie oficianti, dejo pat pats respektablais restorāna direktors Marko…

6. diena.
Šo dienu sāksim ar kārtīgu atpūtu. No rīta visi organizēti slinkojam: sauļojamies pludmalē, izbaudām jūru, fotografējamies ar jūras ežiem, bāžam pirkstus krabju spīlēs un ķeram labākos kadrus pie palmām. Šodien pludmale. Un tikai pludmale! Un bieza jo bieza pretiedeguma krēma kārta! Viss! Nedaudz apdeguši, apdulluši no svelmainās Horvātijas saules, esam gatavi turpmākiem piedzīvojumiem.

 

7. diena.
Mūsu atpūtas pēdējā dienā piedāvājam ļoti interesantu izbraukumu ar kuģīti pa jūras līci - fišpikniku.
Vīns līst kā upe. Skan aizraujošā horvātu mūzika. 
Krāšņa daba, lielisks laiks, pasakains vīns... Ko gan vēl vēlēties priekš laimīgas dzīves? Nu kamdēļ mums jau rīt jābrauc projām? Varētu taču palikt šajā burvīgajā zemē vēl kādas divas, trīs dienas.
Horvāti ļoti mīl kādu teiksmu: kad Dievs tautām dalīja zemes, viņš vāciešiem iedalīja Vāciju, frančiem – Franciju, itāļiem – Itāliju, vienu vārdu sakot visas zemes izdalīja, bet par horvātiem piemirsa. Atnāca horvāti pie Dieva un saka: „Kā tad tā ,Kungs, visiem zemes iedalīji, bet par mums aizmirsi”. Dievs padomājis un teicis: „Nu, ja tā sanācis, tad ņemiet to, ko biju atstājis pats sev” – un atdeva viņiem Horvātiju. Žēl gan, ka Dievs šo zemi atdeva horvātiem, bet ne mums… Nu ko, laiks posties uz mājām.

8 diena.
Pārbrauciens uz Dubrovniku.
Un lūk – mūsu priekšā atveras Dubrovniku panorāma. Dubrovnika ir īsta Adrijas pērle, kopš 1979.gada iekļauta UNESCO Pasaules kultūras mantojuma sarakstā un ir viena no 3 skaistākajām Renesanses laikmeta pilsētām Eiropā līdzās Venēcijai un Amsterdamai. Bernards Šovs ir teicis: “Tiem, kas meklē paradīzi zemes virsū, jādodas uz Dubrovniku!’’ Un katram ir jāatrod sava paradīze zemes virsū! Iespējams, ka tā būs šī pasakainā Vidusjūras pilsēta, kādreizējā brīvā un lepnā Dubrovnikas republika ar devīzi: „Brīvība netiek pārdota ne par kādu pasaules zeltu.”

Pašā pilsētas centrā var arī peldēties izveidotajā improvizētajā peldētavā, kas ir iekārtota aiz milzīga forta pie cietokšņa sienas.

Dubrovnikā ir arī „civilizēta” pludmale, to iecienījuši vecāka gadagājuma tūristi. Interesanti, ka attālums no Neumas līdz Dubrovnikai ir samērā neliels – ap 70 km, tomēr ūdens temperatūra Dubrovnikā ir ievērojami augstāka. Neticiet? Iesakām pamēģināt!

Pārbrauciens uz Dubrovnika lidostu. Izlidošana uz Rīga ar aviokompāniju AirBaltic 18:40. Ielidošana Rīga 22:15.

P.S. Brokastis un vakariņas viesnīcas restorānā notiek tikai grupas vadītāja un viesnīcas vadības saskaņotajā laikā. Tūristi, kuri nebrauc ekskursijās, brokastot un vakariņot var tikai kopā ar grupu - tai noteiktajā laikā.

UZMANĪBU! Ja jums ceļojuma laikā ir plānota kāzu jubileja, dzimšanas dienas svinības u.t.t., kuras vēlaties pavadīt maksimāli komfortablos apstākļos, rekomendējam rezervēt numuriņu viesnīcā ar balkonu un skatu uz jūru. Neumas viesnīcās, kurās mēs uzturamies, visi numuriņi ir komfortabli, bet ne visiem ir balkons un skats uz jūru.

 PIEMAKSA par garantētu numuriņu viesnīcā "Adrija" ar balkonu un ar skatu uz jūru – 70,00 EUR (par DBL/ TWIN numuriņu uz 7 naktīm). Iepriekšēja rezervācija obligāta.

Босния и Герцеговина - Информация для поездки - Поиск попутчиков с Triplook

 Piemaksa par 1-vietīgu dzīvošanu atsevišķā istabā:
27.05 - 03.06 (85,00 EUR)
03.06 - 10.06 (95,00 EUR)
17.06. - 24.06. (105,00 EUR). 
08.07. - 15.07. (125,00 EUR). 
29.07. - 05.08. (125,00 EUR).
26.08. - 02.09. (105,00 EUR). 
02.09. - 09.09. (105,00 EUR). 
09.09. - 16.09. (95,00 EUR).

Pilna ekskursijas pakete ~ 200 EUR , bērniem ~ 100 EUR. Tai skaitā:
- ekskursija uz Stonu – Korčulu (ieskaitot kuģīša biļetes);
- ekskursija Splitā un Omišā;
- ekskursija uz Bosniju un Hercegovinu (ieskaitot ieejas biļetes uz Kravices ūdenskritumiem);
- ekskursija uz Dubrovniku.

Papildus (pēc vēlēšanās) apmaksā pusdienas un degustācijas:
- pusdienas restorānā ar foreli vai gaļas ēdieniem Hercegovinā ~ 15 EUR;
- fotosafari pa Neretvas upi (ar pusdienām un vīnu) ~ 55 EUR, bērniem līdz 12 g.- 30 EUR, bērniem līdz 17 g.- 45 EUR.
- fišpikniks ar kuģīti pa jūras līci (ar pusdienām un vīnu) ~ 30- 35 EUR, bērniem līdz 12 g.- 20 EUR, bērniem līdz 17 g.- 30 EUR

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

PIRMS CEĻOJUMA OBLIGĀTI IZLASIET AKTUĀLO INFORMĀCIJU PAR COVID

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home