Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Brazīlija un Argentīna 2023

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Brazīlija   »   Brazīlija un Argentīna 2023
Brazīlija un Argentīna 2023
Sapņi piepildās!
Brazīlija - Argentīna 9 dienas/ 8 naktis
 
Riodežaneiro (3 n) + Foz de Iguazu (2 n) + Buenosairesa (3 n)
Riodežaneiro ir Brazīlijas dārgakmens! Šajā pilsētā sapņi piepildās, jo šeit viss ir tik pasakains, ka gribas iegrimt tās neticamajā atmosfērā! Bezgalīgas balto smilšu pludmales un draudzīgas sejas! Pilsēta - brīvdiena! Un šo dārgakmeni ieskauj zaļi pakalni, zilas debesis un saule.
Iguasu ūdenskritumi. Viss dabas spēks un varenība jūsu priekšā! Pat sapņos nav iespējams aprakstīt sajūsmu, ko cilvēks izjūt, ieraugot šos ūdenskritumus! Bet sapņi piepildās!
Buenosairesa ir viena no skaistākajām pilsētām Dienvidamerikā!  Tās vēsturisko centru veidojuši angļu, itāļu un franču arhitekti. Arhitektūras izsmalcinātības dēļ to dēvē par Latīņamerikas Parīzi. Taču pilsēta ir unikāla ar savu skaistumu!
Lidojumu datumi: 10.01.2023; 24.01.23; 03.02.23; 07.03.23; 21.03.23; 04.04.23; 02.05.23; 16.05.23; 30.05.23; 27.06.23; 11.07.23; 25.07.23; 08.08.23; 22.08.23; 24.09.23; 03.10.23; 31.10.23; 21.11.23; 05.12.23.
    • 3* Hotels: Best Western Plus Design Copacabana (3N) + Viale Tower (2N) +  Icaro Suites Buenos Aires (3N)  1 personai : 2882,4€ , divam personam: 5764,8€
    • 4* Hotels: Arena Leme (3N) + Viale Cataratas (2N) +  Dazzler Recoleta  Buenos Aires (3N) 1 personai : 3009,6€ , divam personam : 6019,2€
    • 5* Hotels: Miramar (3N) + Mabu Thermas Gran Resort (2N) +lntercontinenetal Buenos Aires (3N) 1 personai: 3324,6€, divam personam : 6649,2€
1. diena Riodežaneiro
Ierašanās Riodežaneiro lidostā. Jūs sagaidīs šoferis ar izkārtni ar mūsu uzņēmuma logotipu un jūsu vārdu. Transfērs aizvedīs jūs uz viesnīcu. Ja ieradīsieties pirms dienas, jūs redzēsiet zaļus pakalnus, klinšainus kalnus, palmas abās ceļa pusēs un skaistus līčus. Iestājoties tumsai, pilsētu ieskauj mirdzošs favelu gaismu kaklarota, un starp palmām, smiltīm un okeāna viļņiem jūs varat baudīt mierīgu atpūtu!   Slavenā Kopakabana un Ipanema, kas izklāta ar melnām un baltām flīzēm un ar mājīgām kafejnīcām, kas atvērtas līdz vēlai naktij, kur slāpes var remdēt ar aukstu kokosriekstu ūdeni! Tas viss jūsu acu priekšā, jo atrodaties Riodežaneiro, vienā no skaistākajām un eksotiskākajām pilsētām pasaulē!  
 
2. diena Riodežaneiro
Brokastis viesnīcā.  Jūsu gids jūs gaidīs viesnīcas vestibilā. Pusdienas ekskursija (4 h) uz Cukura kaudzes kalnu ar krievu valodā runājošu gidu. Jūs dosieties uz Praia Vermella (Sarkano pludmali), no kurienes ar trošu vagoniņu uzkāpsiet kalnā. Jūsu pirmā pietura būs Urca kalnā, kur ir plaša skatu platforma. No šejienes jūs varēsiet redzēt visu Rio no pirmā acu uzmetiena! Pie skatu platformas ir daudz restorānu un bāru, kur ieturēt maltīti. Uz paša Cukura kalna ir mazāka skatu platforma, taču no tās paveras lielisks skats ne tikai uz Rio, bet arī uz Kopakabanas un Ipanema pludmalēm. Lemme, Guanabara līci, slaveno Rio Niteroi tiltu un pašu Niteroi, kuras arhitektūra asociējas ar pasaulslaveno Nemeiru, Kristus Pestītāja statuju uz Korkovado kalna, apkārtējos kalnus, okeāna salas.
Pēc tam ar automašīnu dosieties uz Riodežaneiro vecpilsētas centru, kur varēsiet apbrīnot senās baznīcas, klosterus un koloniālā stila ēkas. Ja laiks ļaus, apmeklējiet San Sebastiāna katedrāli un Celarona kāpnes.
 
3. diena Riodežaneiro
Pēc brokastīm viesnīcas vestibilā jūs sagaida gids. Pusdienas ekskursija (4 h) uz Korkaovado pie Kristus statujas ar krievu valodā runājošu gidu. Ierašanās stacijā, no kuras izbrauc atklāts, videi draudzīgs tvaika vilciens, kas caur džungļiem dodas uz Korkovado kalna virsotni. Korkovado kalna virsotnē, 700 m virs jūras līmeņa, atrodas Kristus Pestītāja statuja (38 m), kas tika uzstādīta 1931. gadā. No Korkovado virsotnes paveras elpu aizraujoša panorāma uz metropoli un tās apkārtni: Niteroi tiltu, Guanabara līci, Botānisko dārzu, Marakanas stadionu, pasaulē lielāko stadionu, un Cukura kaudzīti.
4. diena Riodežaneiro - Iguazu
Brokastis viesnīcā. Transfērs uz lidostu, lidojums uz Iguasu. Jūs sagaidīs šoferis ar uzrakstu ar jūsu vārdu.  Transfērs uz viesnīcu.
Foz de Iguasu ūdenskritumi ir 275 milzīgi ūdenskritumi, kas krīt no biedējoša augstuma. Ūdenskritumu nosaukums nozīmē "lielais ūdens" guaranie indiāņu valodā. Iguasu ūdenskritumi atrodas uz Iguasu upes, uz Brazīlijas un Argentīnas robežas. Tas ir krāšņs un unikāls dabas veidojums. Pirms jūs varat apskatīt skaisto ainavu un ūdenskritumus, kas no 72 m augstuma krīt lejup pa aizu, ko sauc par "Velna rīkli". Apbrīnojami ir daudzie cilvēku izveidotie celiņi un ejas, kas ļauj vērot dabas parādību no tuvas distances un pat stāvēt pie Velna rīkles, kamēr miljardiem ūdens šļakatu šļakatas šļakatās uz jums. Ūdenskritumu rēkoņu šļākšana ir dzirdama vairāku kilometru garumā. No īpaši aprīkotām platformām jūs varat vērot hipnotizējošos ūdenskritumus gan no Brazīlijas, gan Argentīnas puses.
 
5. diena Iguasu
Brokastis viesnīcā. Jūs gaida intensīva ekskursiju programma!
Pēc brokastīm jūs dosieties uz Foz do Iguašu ūdenskritumu Brazīlijas pusē, kas robežojas ar Iguašu upes kanjonu. Teikt, ka tas ir krāšņs skats, nekādā ziņā neizsaka tās emocijas, kuras jums nāksies piedzīvot. Ūdenskritumi atrodas nacionālajā parkā ar unikālu floru un faunu. Tie radušies vulkāna izvirduma un zemes slāņu pārvietošanās rezultātā.  Ūdenskritumu nosaukums gvarani valodā nozīmē "lielais ūdens". 275 ūdenskritumi, katram no kuriem ir savs nosaukums, saplūst vienā un strauji krīt Velna rīkles aizā. Ūdens šļakstīšanās lejā ar varavīksnes spektra auru ir hipnotizējoša aina. Pa ceļam uz varenāko ūdenskritumu, ko sauc par Velna rīkli, jūs redzēsiet daudzus mazākus ūdenskritumus. Mirdzošās miljardiem krītošo ūdens pilienu smidzināšanas un krāšņās ainavas ir nepārspējami aizraujošs piedzīvojums.
 
6. diena Iguasu - Buenosairesa
Brokastis viesnīcā.  Ekskursija uz Argentīnas ūdenskritumiem. Pa Tancredo Nevesa tiltu, kas uzbūvēts pāri Iguasu upei, sākas nacionālais parks, un, izstaigājot to, jūs nonāksiet pavisam tuvu ūdenskritumiem un nokļūsiet tieši zem tiem, sajutīsiet krītošā ūdens spēku pavisam tuvu un izbaudīsiet dabas parku ap šo brīnišķīgo skaistumu! Jūs redzēsiet ūdenskritumu dzimšanu un slavenāko ūdenskritumu "Velna rīkle". Daudzie mākslīgi izveidotie celiņi un ejas, kas ļauj vērot šo dabas parādību no ļoti tuvas distances, ir satriecoši.  Mēs ieiesim nacionālajā parkā un apbrīnosim ūdenskritumus no īpašām skatu platformām, kas atrodas augstu virs tām. Daudztonnu ūdenskritumi veido daudz dažādu formu un augstumu ūdenskritumu, virs kuriem karājas daudzkrāsainas varavīksnes. Jūs būsiet pārsteigti uz visu mūžu. Īpaši iespaidīgs ir lielākais no ūdenskritumiem - Velna rīkles ūdenskritums.  Nacionālais parks aizņem 55 500 hektāru lielu platību, kurā saglabāta daudzveidīga un unikāla, tikai šim reģionam raksturīga flora un fauna.
 
Pēc apstāšanās transfērs uz lidostu, lai lidotu uz Buenosairesu. Jūs ielidosiet Buenosairesas lidostā. Jūs sagaidīs šoferis un nogādās viesnīcā.
 
7. diena Buenosairesa.
Brokastis viesnīcā. Apskates ekskursija gida pavadībā (3 stundas) ar krievu valodā runājošu gidu.
Jūs redzēsiet unikālo galvaspilsētu un pieskarsieties leģendārajai gadsimtiem senajai Argentīnas kultūrai - vēstures un mākslas apvienojumam. Buenosairesā atrodas lielākā daļa Argentīnas apskates objektu. Arhitektūras izsmalcinātību var salīdzināt tikai ar Parīzes arhitektūru. Taču pilsēta ir unikāli skaista. Buenosairesa ir plaši pazīstama ar daudzajiem muzejiem, un mākslas cienītāji šeit atradīs visdažādākos muzejus, galerijas, teātrus un pieminekļus. Starp galvenajām apskates vietām ir vecais La Boca rajons, vēsturiskais San Telmo rajons, kur atradīsiet daudz dažādu lielu un mazu bāru un restorānu, kā arī īstu senlietu tirgu Plaza Dorrego. Īstā Buenosairesas sirds ir centrālā Plaza de Mayo, kas ir lielākais iepirkšanās centrs pasaulē. Citas nozīmīgas pilsētas apskates vietas ir Casa Rosada (Rozā māja), kas saistīta ar Evitu Peronu, un daudzi citi monumentāli pieminekļi. Viens no tiem ir pilsētas simbols - 67 metrus augsts obelisks, kas uzcelts par godu Argentīnas neatkarības pasludināšanai un atrodas uz platākās ielas pasaulē - 9. jūlija prospekta.  Jūs apmeklēsiet arī eleganto La Recoletta kvartālu ar slaveno kapsētu, koloniālā stila El Pilar baznīcu un netālu esošo kultūras un tirdzniecības centru. Ir iekļauts arī moderno Puerto Madero rajonu un Lezamas un 3. februāra parku apmeklējums.
Vakarā apmeklējiet tango šovu (ar vakariņām). Tango ir ārkārtīgi populārs visā pasaulē. Taču Argentīnai ir viena neapstrīdama priekšrocība - tieši šeit tas ir radies Pārsteidzošā tango pasaule... Dejas uz skatuves ar savu kaislību un virtuozitāti aizved jūs mīlestības un graciozas izrādes pasaulē. Dejas aizsākumi meklējami pilsētas ostās starp nabadzīgajiem imigrantiem, gaučo ganu un citiem neapdzīvotiem ļaudīm. Sākotnēji šo deju diezgan brīvi dejoja divi vīrieši, un tās nosaukums cēlies no latīņu valodas vārda "tangere", kas nozīmē "pieskarties". Laika gaitā tango kļuva lēnāks un ieguva jaunus intimitātes toņus. Parādījās orķestri, kas izpildīja tango. Dejas strauji ieguva popularitāti, un tagad tango ir viena no jutekliskākajām dejām uz zemes, tā māca sirsnību, vīriešiem atgādina par galantību, sievietēm - par maigumu. Restorāna interjers rada tango atmosfēru, un romantikas vakaru papildinās vairāku tradicionālo ēdienu ēdienkarte ar lieliskiem Argentīnas vīniem.
8. diena Buenosairesa
Brokastis viesnīcā. Brīva diena individuālai ekskursijai pa pilsētu vai ekskursijai pēc izvēles.
 
9. diena Buenosairesa.
Brokastis. Transfērs uz lidostu.
 
Cenā iekļauts:
Izmitināšana viesnīcās saskaņā ar programmu,
Ekskursijas saskaņā ar programmu ar krievu valodā runājošu gidu (grupā).
Transfēri no lidostas/viesnīcas/lidostas ar vadītāju (grupā).
Iekšzemes lidojums: Riodežaneiro - Iguazu - Buenosairesa.
 
Papildu maksa:
Pēc izvēles ekskursijas
Ēdiens un dzērieni transfēru laikā
Starptautiskais lidojums
Neobligātās ekskursijas (Ekskursijas par papildu samaksu)
Riodežaneiro
Rio naktī! (120 € ) *piedāvājums tikai uz vietas
Vakarā jūs varat doties uz šovu - mulatu.  Jūs redzēsiet ne tikai sambu, bet arī citas Latīņamerikas dejas. Samba, kapoeira un, protams, skaistie mulatu dejotāji apbrīnojamos tērpos ir elpu aizraujoši skaista izrāde, kas piepildīta ar brazīliešu dejām. Eksotiska nakts! Transfērs nav iekļauts (pēc vēlēšanās var rezervēt).
 
Izbrauciens ar laivu - Guanabara līcis! *Grupu brauciens ar laivu (min. 2 cilvēki) ar krievu valodā runājošu gidu (230 € ).
 
Izbrauciet no Marina Gloria ostas ar ērtu laivu un izbaudiet skatu uz vienu no lielākajiem un skaistākajiem Brazīlijas līčiem. Jūras vējš, zilais okeāna ūdens un krāšņie skati ir ar jums. Šīs ekskursijas laikā jūs redzēsiet dažus no gleznainākajiem un panorāmiskākajiem Riodežaneiro skaistumiem. Jūs kuģosiet garām slavenajiem pilsētas rajoniem Botafogo, Flamengo un Urca. Pat no attāluma jūs pārsteigs Cukura kaudzīte, tropiskās salas, São João forts un Rio Niteroi tilts, Nīmeijera projektētais Modernās mākslas muzejs, 16. gadsimta Santa Cruz cietoksnis un slīpi kalnu favelas. Transfērs iekļauts.
 
Vecās Riodežaneiro noslēpums 4 h *individuāli (min 2 cilvēki) ar krievu valodā runājošu gidu (170 € ).
 
 Šīs ekskursijas laikā jūs atklāsiet vecā Riodežaneiro noslēpumus. Gids jūs sagaidīs no viesnīcas un aizvedīs uz vēsturisko pilsētas centru, kur jūs uzzināsiet par Riodežaneiro vēsturi, tās koloniālo pagātni, rituāliem un baznīcām, kā arī par nosaukuma "Riodežaneiro" izcelsmi, kas tika dibināts 1565. gadā.  Pastaigas laikā pa vēsturisko pilsētas centru jūs redzēsiet daudzus no pagātnes palikušus pieminekļus, piemēram, Candelaria baznīcu, kas celta 1775. gadā, un San Bento klosteri, kas iemieso labāko baroka stila paraugu. Apmeklējiet slavenās Lapa arkas, kas tika uzbūvētas 1732. gadā un izmantotas kā ūdensvads, pa kuru ūdens no Karioka upes tika novadīts uz pilsētas centru. Pašvaldības teātri ir izrotājuši labākie Eiropas mākslinieki, un tas atgādina Parīzes operas namu!  Pēc tam dodieties uz Novembra laukumu. Pilsētā ir vairāki nozīmīgi pieminekļi: Imperatora pils, no kuras balkona tika atcelta verdzība, Tiradentes pils, katedrāle, kas celta 1808. gadā kā karaliskā baznīca, un 16. gadsimta karmelītu klosteris.  Boticario laukumā atrodas ēkas ar mozaīkām un senām fasādēm, ko ieskauj mūžvecu koku ieskauti koki. Visbeidzot apmeklējiet Riodežaneiro unikālo katedrāli ar 20 000 sēdvietām. Ekskursijas noslēgumā apmeklēsiet vēsturisko Colombo kafejnīcu, kur Rio elite nāk uz pēcpusdienas tēju un kafiju. Nogaršojiet kūkas, un jūs atcerēsieties to garšu!  (Colombo maltīte un dzērieni nav iekļauti cenā)
Lidojums ar helikopteru! *cena pēc pieprasījuma atkarībā no lidojuma ilguma
Jūs pilnībā izbaudīsiet elpu aizraujošus skatus. Jūs redzēsiet zilo okeānu, tropu zaļos kalnus, balto smilšu pludmales, jahtas un visu pilsētu. Jums ir iespēja izvēlēties lidojumu, kura ilgums ir no 6 līdz 13 minūtēm. Atkarībā no izvēlētā laika intervāla jūs redzēsiet heliportu ap Kristus Pestītāja statuju, Botānisko dārzu, Nīmeijera aleju, Leblonas, Ipanemas, Kopakabanas un Cukurlapu galvas pludmales.
 
Botāniskais dārzs *Individuāli (min. 2 personas) ar krievu valodā runājošu gidu (200 € ).
 
Botānisko dārzu 19. gadsimta sākumā izveidoja Žuau Barbosa Rodrigess (Joao Barbosa Rodriguez). Tas ir daudz skaistu aleju, kas krustojas centrā, neparastas skulptūras un pieminekļi, nelieli ezeriņi un strūklakas, milzīga floras daudzveidība no visas pasaules un lieliska vieta, kur atpūsties un atgūt spēkus. Šeit ir vairāk nekā 7000 augu sugu no visas pasaules, tostarp savvaļas orhidejas. Pedro Gordiljo alejā atrodas Brazīlijas nacionālais simbols - Pau-brasil koks. Ļoti iespaidīgas ir augstās imperatora palmas. Freja Leandro ezerā, kas nosaukts pirmā botāniskā dārza direktora vārdā, aug skaistās Viktorijas-Regijas lilijas.
 
Favela - ekskursija! *Saliktā grupā ar angliski runājošu gidu (90€ ), individuāli (min 2 cilvēki) ar krieviski runājošu gidu (170 €).
 
Kādreiz Bahijas karavīri cīnījās pret karaļa karaspēku uz kalna, kur aug favela. Pēc kara izdzīvojušie ieradās Riodežaneiro, lai pieprasītu samaksu. Viņi apmetās nometnē Providences kalnā, un tur viņi palika. Savas kaujas piemiņai viņi to nosauca par favelas kalnu. Šeit ir šauras, netīras ieliņas, kas izklātas ar smirdošiem grāvjiem.  Rio atrodas 700 favelas. Faveļās dzīvo ne tikai zagļi un narkotiku tirgotāji. Tur ir arī tehniskie darbinieki un strādnieki, un jūs pat varat īrēt istabu. Jūs varat iekļūt ar vietējā krusttēva atļauju. Policija šeit neierodas. Šaurajās ieliņās ir rosīga ielu tirdzniecība. Ir brīvais pārtikas un rokdarbu tirgus. Valda iekšējie noteikumi. Ar džipu izbrauksiet Rocinha rajonus un atgriezīsieties viesnīcā.
 
Lidojums ar deltaplānu (390 €)
 
No viesnīcas kopā ar gidu dosieties uz Tijuca mežu, lai nokļūtu Pedra Bonita (Skaistā klints) kalnā. No Pedra Bonita paveras brīnišķīgs skats uz Riodežaneiro. Lidojums virs zaļajām kalnu nogāzēm un bezgalīgā okeāna sniedz patiešām lielu adrenalīna pieplūdumu! Atpūtas pilns planēšana sniedz sajūtu, ka esi ja ne putns, tad ļoti tuvu šai valstij. Profesionāls angļu valodā runājošs instruktors sniegs jums visus drošības norādījumus un izskaidros visus nepieciešamos lēciena paņēmienus. Jūs tiksiet pilnībā ekipēts, un pēc dažiem imitācijas lēcieniem jūs kopā ar instruktoru nolidosiet un izlēksiet. Pēc lidojuma virs jūras jūs ieradīsieties Pepino pludmalē. Transfērs un Go Pro kameras ieraksts iekļauts cenā.
 
Iguasu
 
Rafaina šovs (95 €)* dzērieni nav iekļauti cenā
 
Rafain Grill Place ir milzīgs gaisa kondicionēts restorāns ar 1200 vietām un autostāvvietu. Ēdienkarte ir ļoti daudzveidīga, un jūs varat nobaudīt daudzus gaļas ēdienus, kas pagatavoti no svaigas liellopu un cūkgaļas. Bufetē ir bagātīgs dārzeņu, augļu un gardu desertu klāsts. Pusdienas pavada Latīņamerikas mākslinieku priekšnesumi, kas demonstrē gan folkloras dziedājumus, gan mūsdienu dejas.
 
Makuko safari * papildus ekskursijai uz Brazīlijas ūdenskritumiem (130 €)
 
Ar džipu jūs dosieties iespaidīgā Makuko safari cauri džungļiem. Jūs pavadīs gids ar informāciju par šo nacionālo parku. Cauri džungļiem un pēc tam kājām jūs nonāksiet pie specializētās Iguasu upes platformas, kur jūs gaida iespaidīgs brauciens ar laivu zem ūdenskritumiem. Tur īpaši aprīkota laiva aizvedīs jūs pavisam tuvu ūdenskritumiem. No turienes paveras unikāli skati ne tikai uz ūdenskritumiem, bet arī uz kalnu nogāzēm, ko klāj tropu zaļumi. Uztraukums un adrenalīna pieplūdums, ko izjutīsiet, kad jūs pārņem pārplūstošā ūdens spēks un unikālie ūdenskritumu skati. Jūs varat pasūtīt DVD un pēc tam ilgi skatīties to!
 
Putnu parks * papildus Brazīlijas ūdenskritumu ekskursijai (55 €)
 
Šis parks atrodas netālu no Iguaču nacionālā parka. Jūs nokļūsiet milzīgos voljēros, kur lido pārsteidzoši, pasakaini, dīvainu krāsu putni vai brīvi pastaigājas lietus mežā.
 
Lidojums ar helikopteru virs ūdenskritumiem * papildus ekskursijai pa Brazīlijas ūdenskritumiem (210 €) minimums 3 personām.
 
Redziet ūdenskritumu spēku un skaistumu no putna lidojuma! Tas ir elpu aizraujošs un neaizmirstams piedzīvojums! Ilgums 10 minūtes
Buenosairesa
 
Ekskursija uz Tigre un Buenosairesas ziemeļu provincēm. *Saliktā grupā ar angļu valodā runājošu gidu (100 €).
 
Tigres pilsēta ir mini Venēcija, pilsēta uz ūdens. Tā atrodas 40 km no Buenosairesas centra. Argentīnieši paši mīl ierasties un atpūsties šajā pilsētā. Ekskursijas laikā jūs brauksiet cauri Buenosairesas ziemeļu provincēm. Apmeklēsiet pilsētu San Isidro, kas tiek uzskatīta par bagātāko provinci un ļoti atšķiras no galvaspilsētas. Tālāk jūsu ceļojums turpināsies uz Tigres pilsētu. Šeit jūs pastaigāsieties pa skaisto vēsturisko un iekāpsiet kuģī, kas jūs vedīs gar upēm un kanāliem, kas veido unikālo Tigres upes deltu.
 
Montevideo Urugvaja (pilna diena) *grupā ar angliski runājošu gidu (500 €), individuāli (min 2 cilvēki) ar krieviski runājošu gidu (850 €).
 
Urugvaja ir neliela Dienvidamerikas valsts, kas atrodas pretī Buenosairesai, La Plata līča otrā krastā. Tomēr, neraugoties uz savu nelielo izmēru, Urugvaja ir ļoti veiksmīga un dinamiska valsts.  Tā ir koloniālo pilsētu un krāšņu pludmaļu zeme! Agri no rīta jūs aizvedīs uz Buenosairesas ostu, no kurienes ar īpašu prāmi pārbrauksiet pāri līcim. Otrā līča pusē jūs sagaidīs gids, kurš ar automašīnu izvizinās jūs pa interesantākajām Urugvajas galvaspilsētas Montevideo vietām un iepazīstinās ar valsti. Ekskursijas laikā jūs apmeklēsiet: Montevideo ostu, Neatkarības laukumu, pilsētas centru, vecpilsētu un katedrāli. Pēc ekskursijas beigām jums būs brīvais laiks līdz prāmja atiešanai atpakaļ. Atgriešanās Buenosairesā pa to pašu maršrutu. Pēc ierašanās ostā, transfērs uz viesnīcu. Prāmja biļetes ir iekļautas cenā.
 
"Fiesta Gaučo" (pilna diena) *grupā ar angliski runājošu gidu (320€ )
Ekskursija "Fiesta Gaučo" piedāvā iepazīt Argentīnas gaučo dzīvi un folkloru rančo, kas atrodas 80 km no pilsētas. Kādreiz klejotāju tauta, gaučo apmetās uz lauksaimniecību un lopkopību. Daži mūsdienu gaučo, kas palikuši valstī, tagad ir kļuvuši slaveni ar savām jāšanas prasmēm. Viņi ir pazīstami ar savām spējām mest boleadoras (trīs ar virvi savienoti akmeņi govju notveršanai un imobilizēšanai), izmantot nazi un laso, kā arī nokaut labāko gaļu pasaulē. Ekskursijas ilgums: 8 stundas (ekskursijā iekļautas tradicionālās argentīniešu pusdienas).
Piezīmes:
*Saimniekam ir tiesības mainīt programmā norādītās viesnīcas uz citām tās pašas kategorijas viesnīcām.
*Saimnieks patur tiesības mainīt ekskursiju secību, ņemot vērā ekskursijas programmu.
* Cenas var tikt mainītas, galīgās ekskursijas izmaksas tiks norādītas pēc visu pakalpojumu apstiprināšanas un lidojuma izmaksu pārbaudes ekskursijas rezervācijas dienā.
*Privātmītnes puse nav atbildīga par nokavētām brokastīm viesnīcās, ja agra rīta izrakstīšanās no viesnīcas ir saistīta ar agru lidojumu vai ekskursiju.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

PIRMS CEĻOJUMA OBLIGĀTI IZLASIET AKTUĀLO INFORMĀCIJU PAR COVID

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home
utf8mb4