Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Ekskursijas ar atpūtu Klusā okeāna piekrastē

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Peru   »   Ekskursijas ar atpūtu Klusā okeāna piekrastē

Lielās impērijas vēsture 1 ar atpūtu Klusā okeāna piekrastē Parakasas nacionālajā parkā
( Lima-Kusko-Puno-Kolkina kanjons- Arekipa- Naska- Parakasa- Lima) 15 dienas - 14 naktis
 

1. diena. Lima                                           
Ierašanās Limā Horhes Čavesa lidostā. Tikšanās un transfērs uz viesnīcu. Nakšņošana viesnīcā 3 * "Britānija".

2. diena. Lima                                                                      
Brokastu bufete. Limas apskates tūre, tūri sākam no Miraflores apkaimes, Mīlētāju parka apskate, Huac Puyan panorāmas apskate, Olīvu parks, Huac Yanamarca. Senie koloniālie īpašumi, turpinām ekskursiju pa pilsētas vēsturisko centru - Sanfrancisko katedrāles apskati, Centrālo laukumu,. Sanmārtina laukums.                                                                   
Turklāt mēs iesakām  apmeklēt  Zelta muzeju , kurā ir inku un pirmsinku laikmeta dārgumi un lieliska ieroču kolekcija par 40 USD. Nakšņošana viesnīcā “Britania”3*

3. diena. Kusko
brokastis. Transfērs no viesnīcas uz lidostu. Lidojums uz Kusko. Ierašanās, tikšanās Kusko lidostā un transfērs uz viesnīcu. Ekskursija ar autobusu Kusko. Apmeklējot arhitektūras kompleksus: Saxaihuaman cietoksnis, Kenko templis, Puka Pukara cietoksnis un Tambomachay ūdens templis. Kusko katedrāles apmeklējums Atgriešanās viesnīcā 3* “Sueño del Inca”

4. diena Lima / Kusko / Inku svētā ieleja                                          
Brokastis. Pārcelšanās uz Inku svēto ieleju. Mākslas gadatirgus apmeklējums Pisak pilsētiņā (šeit iespējams iegādāties rokdarbus – keramiku, paklājus, suvenīrus, sudraba un ādas izstrādājumus). Apmeklējiet ZOO centru "Ahuanacancha", kur tūristi apbrīno un piedalās tādu burvīgu dzīvnieku kā lamas, alpakas, huanako un vikunjas barošanā Iepazīstieties ar vilnas dresēšanas un dabīgās krāsošanas procesu. Arheoloģiskā kompleksa Olantaytambo apskate. Pusdienas bufete nacionālās virtuves restorānā "Muña". Nakšņošana viesnīcā “Sueño del Inca” 3*.

5. diena Kusko / Maču Pikču/Kusko
Pēc brokastīm transfērs ar vilcienu uz Aguas Calientes. Pēc tam ar autobusu pacelieties uz Inku pazudušo pilsētu – Maču Pikču, kas tiek uzskatīts par varenāko enerģētikas centru Dienvidamerikā (Maču Pikču 1911. gadā atklāja amerikāņu vēsturnieks Hairams Bingems).Maču Pikču (keču valodā Machu Pikchu nozīmē "vecais kalns") ir noslēpumaina inku pilsēta, kas celta 15. gadsimta vidū. Tā atrodas aptuveni 100 km attālumā no Inku impērijas galvaspilsētas Kusko pilsētas un ir tik nošķirta Andos, ka spāņu koloniālisti to nevarēja sasniegt. Pasaule par šo pilsētu kļuva zināma 1911. gadā, pateicoties amerikāņu zinātniekam no Hirama Bingema. Lai gan vietējie iedzīvotāji vienmēr zināja par Maču Pikču, ar citplanētiešiem ar informāciju dalīties nesteidzās.Kopš 1983. gada Maču Pikču ir iekļauts UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā, bet kopš 2007. gada - Jauno pasaules brīnumu sarakstā. Ekskursija. Pēcpusdienā nolaidieties uz Aguas Calientes. Pusdienas nacionālās virtuves restorānā "El MAPI". Pēc tam atgriezieties ar vilcienu uz Kusko. Ierašanās, tikšanās un transfērs uz 3* viesnīcu "Sueño del Inca".

6.diena Kusko / Puno                                                                                            
Brokastis. Transfērs ar tūristu autobusu uz Puno pilsētu. Pa ceļam pieturas: Piquillacta, Capilla Sicstina de America, Andaguaillias, Rakchi. Pusdienu bufete Sikuani pilsētiņā. Nākamās pieturas: La Raya (4400 metri virs jūras līmeņa) un Pucara. Apmēram plkst.17.00 - ierašanās Puno (Puno atrodas Titikakas ezera krastā, kas tiek uzskatīts par kuģojamāko Alpu ezeru pasaulē. Tieši uz Titikakas ezera Tors Heijerdāls uzbūvēja savu slaveno niedru plostu "Kon-Tike"). Nakšņošana 3* Hacienda viesnīcā.  Trešdienās, piektdienās, svētdienās no Inku impērijas galvaspilsētas - Kusko līdz majestātiskā Titikakas-Puno ezera krastiem iespējams doties ar luksusa vilcienu "Ticicaca Tren". Greznais vilciens ir aprīkots ar restorāna vagonu, bāra vagonu un unikālu panorāmas vagonu, pateicoties kuriem ceļotājam ir iespēja vērot, kā mainās dabas ainavas un klimats, vilcienam pārvietojoties pa maršrutu. Vilciens kursē pa vienu no augstākajām dzelzceļa līnijām pasaulē (“starp kalniem un mākoņiem”), pa ceļam obligāta pietura maršruta augstākajā punktā (La Raia, 4319 metri), no kurienes paveras neaizmirstams panorāmas skats uz atveras kalnu virsotnes un līdzenumi. Braucienā iekļautas pusdienas (uzkoda, pamatēdiens, deserts). Brauciens ar vilcienu Andean Explorer ir viens no divdesmit pieciem aizraujošākajiem un aizraujošākajiem braucieniem ar vilcienu pasaulē,
Aptuveni 19.00 - ierašanās Puno + 250 USD no personas

7 diena. Puno / OzeroTitikaka                                
Brokastis. Transfērs uz ostu. Ekskursija uz Peldošajām Urosa niedru salām – tās ir vairāk nekā 40 cilvēku veidotas salas, ko Uros indiāņi izveidojuši no ezerā augošām niedrēm. Šeit jūs uzzināsiet par salu vēsturi un tās iedzīvotājiem. Jūs varat iegādāties daudzus suvenīrus un braukt ar niedru kuģi. Mūsu ekskursija turpinās dziļi Titikakas ezerā līdz Takilas salai. Sala ir slavena ar savām etniskajām kultūras vērtībām – salas iedzīvotāji saglabā senās tradīcijas, īpaši aušanu. Savas aušanas mākslas dēļ UNESCO 2005. gadā salu pasludināja par "Cilvēces mutvārdu un nemateriālā mantojuma šedevru". Pusdienas uz salas. Atgriezties uz Puno. Nakšņošana 3* Hacienda viesnīcā.

8. diena: Puno / Colca                            
brokastis. Pārvietošanās ērtā autobusā uz Kolkas kanjonu - dziļāko un skaistāko pasaulē. Pa ceļam nelielas pieturas un Lagunillos ezera apmeklējums, Rozā flamingo vērošana. Apstāties restorānā "Canchis", kur Jums tiks piedāvāta zāļu tēja labākai aklimatizācijai augstumā. Apstājas pie novērošanas posteņiem. No kurienes paveras brīnišķīgs skats uz 3 vulkāniem. Ierašanās ciematā "Chivay". Izmitināšana viesnīcā. Tie, kas vēlas, var apmeklēt karstos avotus. Laiks pusdienām. Nakts viesnīcā Colca Llacta Hotel 3*.

9. diena: Colca / Arekipa
brokastis. Skatu klāja Cruz Del Condor apmeklējums, no kura paveras neaizmirstams skats uz kanjonu, kura apakšā 1200 m dziļumā tek Kolkas upe. Vērojot varenā kondora lidojumu. Atgriezties uz viesnīcu pēc lietām. Brīvais laiks pusdienām. Pārcelšanās uz Arekipu. Reģistrējieties viesnīcā. Brīvais laiks Arekipā. Nakts viesnīcā Santa Roza Hotel 3*.

10. diena. Arekipa  / Nasca
Brokastis. 9.00 Ekskursija pa Arekipu ar Santa Catalina klostera, centrālā laukuma, katoļu katedrāļu un Yanahuara skatu laukuma apmeklējumu.Noteiktajā laikā transfērs uz autoostu. Plkst.13.30   Pārcelšanās Arekipa - Naska ērtā guļamautobusā . (Naskas pilsētu spāņi dibināja 1591. gadā, kas atrodas Naskas piekrastes tuksnesī). Naskas tuksnesis ir slavens ar milzīgiem dzīvnieku, cilvēku un ģeometrisku figūru zīmējumiem, kurus var redzēt tikai no putna lidojuma) . Tikšanās lidostā un transfērs uz viesnīcu "Alegria" 3 * vai tajā pašā kategorijā Nakts viesnīcā .

10. diena. Arekipa  / Nasca
Brokastis. 9.00 Ekskursija pa Arekipu ar Santa Catalina klostera, centrālā laukuma, katoļu katedrāļu un Yanahuara skatu laukuma apmeklējumu.Noteiktajā laikā transfērs uz autoostu. Plkst.13.30   Pārcelšanās Arekipa - Naska ērtā guļamautobusā . (Naskas pilsētu spāņi dibināja 1591. gadā, kas atrodas Naskas piekrastes tuksnesī). Naskas tuksnesis ir slavens ar milzīgiem dzīvnieku, cilvēku un ģeometrisku figūru zīmējumiem, kurus var redzēt tikai no putna lidojuma) . Tikšanās lidostā un transfērs uz viesnīcu "Alegria" 3 * vai tajā pašā kategorijā Nakts viesnīcā .                             

11. diena: Naska / Paracas  Brokastis viesnīcā. Lidojums pāri Naskas līnijām. Moving Nazca - Paracas (Paracas pussala ir štata rezervāts dabas bagātību un arheoloģiskās vērtības dēļ). Nakšņošana San Agustin 3* viesnīcā. Brīvais laiks.                                                                                    

12. diena: Parakas
brokastis. 8:00 - Ekskursija uz Balestas salām, mazajām Galapagu salām.Uz salās dzīvo kažokādas roņi, albatrosi, jūraskraukļi, pingvīni. No šejienes var redzēt slaveno "Candelabra" (milzu zīmējumu uz klints). Atpūta viesnīcā pie okeāna. Sanagustina 3*.

13. diena: Parakas                                                                                        
brokastis.   Atpūta viesnīcā pie okeāna. Sanagustina 3*.

14. diena: Parakasa / Lima                                                                         
Brokastis. Pēcpusdienā transfērs uz Limu ar komfortablu autobusu. Tikšanās un nakšņošana viesnīcā Britannia Hotel 3*.

15. diena: Lima                                                                                 
Brokastis. Brīvais laiks Limā. Transfērs uz lidostu Ceļā uz lidostu iesakām apmeklēt vienu no 25 labākajiem muzejiem pasaulē - muzeju "Larco Herrera". Dibināta 1925. gadā, atrodas Peru vicekaraļa mājā. Koloniālā stilā, 18. gadsimta torņi pašā piramīdas galā. Tās sienās ir neiedomājami bagāta keramikas, audumu, juvelierizstrādājumu, zelta, mūmiju kolekcija, kā arī unikāla un viena no bagātākajām keramikas kolekcijām ar erotisku pieskaņu. Kopējais eksponātu skaits ir 45 tūkstoši. Tie visi stāsta par tādu civilizāciju kā inku, moču, naskas un čimu vēsturi, dzīvi un kultūru, kā arī ļoti labs nacionālās virtuves restorāns “Café del Muzeo”
klase                                                                                                                        

Viesnīca 3*:
(divvietīgs)  - 4109 eur
(vienvietīgs)  - 5065 eur

Viesnīca 4*:
(divvietīgā izmitināšana) - 4619 eur
(vienvietīga izmitināšana)  - 5730 eur                                                         
Lima “José Antonio” 4*, Cusco ”Dorado” 4*, Puno “Royal Inn” 4*, Colca “Refugio” 4*, Arekipa “ Casona Plaza” 4*, Paracas „Hacienda”4*, Nazca „Alegria” 3* vai citas tās pašas kategorijas viesnīcas

Viesnīca 5*: 
(divvietīgā izmitināšana) - $ 6121 eur                   
Lima “Sheraton Miraflores” 5*, Kusko ”Arangua” 5*, Puno “Libertador” 5*, Colca “Colca Lodge”, Arekipa “Libertador” 5*, Paracas “Hilton” ”5* vai citas tādas pašas kategorijas viesnīcas

Programmas izmaksās ietilpst:
Aviobiļete
Iekšzemes lidojumi Lima-Kusko
Ēdināšana pēc programmas
Ekskursijas ar krievvalodīgo tulku pēc programmas.
Miega dienas autobuss Arekipa-Naska
Vilciena biļešu klases ekspedīcija

Programmas cenā nav iekļauts:
Papildmaksa
Ieejas biļete  Naskas nacionālajā parkā  $10
Ieejas biļete  Parakasas nacionālajā parkā  $6
Samaksa par bagāžas pārkraušanu

SVARĪGI!
visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem) Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

 

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

PIRMS CEĻOJUMA OBLIGĀTI IZLASIET AKTUĀLO INFORMĀCIJU PAR COVID

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home