Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Fjordi, Nordkaps un divi safari

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Norvēģija   »   Fjordi, Nordkaps un divi safari

 Fjordi, Nordkaps un divi safari

Izbraukšanas datums: 16.07.24 cena apar personu 690 EUR
Ceļojuma apraksts:
Kruīzs pa Baltijas jūru - Zvanu muzejs - Artiskais zooloģiskais dārzs - Polarloka linija - Santa Klausa rezidence - Porsangerfjords - Yesvēra - Putnu Safari - Nordkaps - Tromso - Vaļu safari - Arktiskais vilciens
 
7 dienas / visas naktis viesnīcās
VISAS EKSKURSIJAS IR IEKĻAUTAS CENĀ
 
1. diena
Mūsu autobusa ceļojums uz Norvēģiju sāksies Rīgā. Tranzīts caur Latviju, Igauniju. Ierašanās Tallinas pilsētas ostā. Divu stundu kruīzs Baltijas jūrā no Tallinas uz Helsinkiem. Ceļojuma turpinājums uz Somiju uz zvaniņu muzeju «Vaskikello», kur piedāvāta plaša zvanu kolekcija. Muzejā eksponēti visdažādākie zvani (no stikla, māla, koka, bronzas utt.) no visas pasaules. Ārā eksponēti lieli zvani, kuros var zvanīt. Lielākais Somijas zvans atrodas augstākajā lielā torņa līmenī, tā svars pārsniedz 8000kg un diametrs ir 2550mm. Pārbrauciens uz Oulu. Nakts viesnīcā.
 
2. diena
Brokastis viesnīcā. Rīta pastaiga arktiskajā zoodārzā. Vairāk nekā 60 sugu dzīvnieki un putni. Eiropas ziemeļu zoodārzā redzēsiet balto lāci, lūsi, tini un citus dzīvniekus. Turpināsim ceļojumu uz Santa Klausa ciematu, kur uzzināsim, ar ko viņš nodarbojas vasarā. Šķērsosim polāro loku. Ceļš uz viesnīcu Norvēģijā.
 
3. diena
Brokastis viesnīcā. Pārbrauciens gar Porsangerfjorden uz Nordkapp ragu, iebrauksim Gjesverā, lai dotos Putnu safari - unikālo kruīzu ar kuģīti (~2 st., 90 €/65 € bērni līdz 16 gadiem, 10 - pērkot tūri, obligāti jāveic priekšapmaksa par ekskursiju, piemaksa maršrutā) apkārt aizsargājamajām salām Barenca jūrā, tiešā tuvumā ar Eiropas galējo ziemeļu punktu - Nordkapp ragu. Aizraujoša arktisko putnu koloniju vērošana: baklāni, tupiki, alki, kairas, trīspirkstu kaijas, kā arī iespēja ieraudzīt reto baltastes ērgli. Uz klāja izsniedz siltu apģērbu. Nordkapp ir Eiropas kontinenta galējais ziemeļu punkts. Ceļš uz viesnīcu, nakšņošana.
 
4. diena
Brokastis viesnīcā. Iepazīstam Tromse. Tromse ir pilsēta Norvēģijā, Trumses filkes administratīvais centrs. Trumse ir rosīga pilsēta, kas atrodas aiz Ziemeļu polārā loka, starp fjordiem un kalniem. Pilsēta ir liels ostas un universitātes centrs, kuru bieži dēvē par «vārtiem uz Arktiku» un «ziemeļu Parīzi». Pēc brīvā laika Trumsē, dosimies uz viesnīcu.
 
5. diena
Brokastis. Ceļa turpinājums uz Andenes. Ar vietējo gidu apmeklēsim Vaļu centru, iepazīsimies ar videomateriāliem un ekspozīcijām, t.sk. redzēsim 15 metrus gara kašalota skeletu. Pēc muzeja dosimies «*Vaļu safari» - kruīzs ar kuģīti (~3-5 st.) uz kontinentālā šelfa malu. «Vaļu safari» ir vaļu, delfīnu un zobenvaļu vērošana jūras kruīza laikā uz kuģīša no Andenes (vienīgā vieta Norvēģijā, kur var vērot vaļus krasta tuvumā). Brauciena laikā Jūs izbaudīsiet ziemeļu savvaļas dabu. Kad satiksiet vaļus, varēsiet vērot šos skaistus dzīvniekus tiešā tuvumā, to dabiskajā vidē. Iespējams ieraudzīt kašalotus, zobvaļus, joslvaļus, kurpvaļus, delfīnus, zobenvaļus. Speciālā sertifikāta saņemšana. Atgriešanās viesnīcā.
 
*Nelabvēlīgu laikapstākļu gadījumā - stiprs vējš vai lieli viļņi okeānā - kruīza organizators tiesīgs atcelt kruīzu! Kompānija negarantē, ka kruīza laikā redzēsiet visus augstāk nosauktus dzīvniekus.
 
6. diena
Brokastis. Arktiskais vilciens. Brauciens ar vilcienu pa Ziemeļnorvēģiju. Apsēdieties un baudiet: augstus kalnus, satriecošus ūdenskritumus un fantastiskus skatus uz fjordiem -  ceļojot pa skaistām un savvaļas Arktikas ainavām. Nakts viesnīcā Oulū
 
7. diena
Brokastis/ Ceļš uz Helsinkiem uz ostu.  Vakarā prāmis Helsinki-Tallina. Tranzīts caur Igauniju un Latviju. Ierašanās Rīgā.
 
Svarīga Informācija
 
Ceļojuma cena:
  • € 690.00 (1 vieta autobusā)
  • € 900.00 (1 vieta ar papildvietu autobusā)
  • € 490.00 (piemaksa par 1-vietīgu numuru SNGL)
 
Standarta samaksas kārtība (ja nav paredzēti speciālie akcijas nosacījumi:
 
- Avansa iemaksa piesakoties ceļojumam un slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
 
- Atlikusī summa jāsamaksā ne vēlāk kā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.
 
Ceļojuma cenā ietilpst:
- Visas izbraukuma ekskursijas (jāmaksā tikai par ieejas biļetēm);
- Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris), ceļu nodokļi, autostāvvietas;
- Nakšņošana viesnīcās (2-3*). Nakšņošana 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā);
- Grupas vadītāja pakalpojumi;
- Grupas vadītājs runā divās valodās (LV un RU)
 
Papildus izmaksas:
- Medicīniska apdrošināšana nelaimes gadījumiem - 10 € (līdz 65 gadiem) / 15€ (65+);
- Artiskais zoodarzs - 23.50 €;
- Polāraloka šķērsošanas sertifikāts - 6 €;
- Putnu safari - 990 NOK;
- Nordkapp - 320 NOK;
- Vaļu safari - 1595 NOK;
- Arktiskais vilciens - 395 NOK
- Tūrisma tramvajs Tromso - 225NOK
- City Tax - 5€/nakts/pers.
 
SVARĪGI !!! 
 
– Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto e-pastu Jūs saņemsiet ceļojuma vaučeri ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, bāzes viesnīcas nosaukumu un citu noderīgu ceļojuma informāciju t.s. Gadījumā ja Jums NAV e-pasta, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu vaučeri drukātā formātā. 
 
– Izbraukuma ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, gida pakalpojumi. 
 
– Ieejas biļetes apskates objektos ir par papildus samaksu! Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Valūtu iesakām mainīt Latvijā. 
 
– Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās – 20 cilvēki. 
 
– Plānotais ierašanās laiks viesnīcās tranzīta dienās ir no plkst.20:00 līdz plkst. 23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem. 
 
– Brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās naktsmītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma. Visbiežāk grupas brokastu laiks ir no plkst. 07:00 – līdz 08:00, bet var būt gan ātrāk, gan vēlāk. 
 
– Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros. 
 
– Ceļojuma operators ir tiesīgs mainīt ekskursiju kārtību.
 
Ceļojot uz ārvalstīm, savlaicīgi parūpējieties par ceļojumam nepieciešamajiem dokumentiem: 
 
– Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments). Iepriekš sazinieties ar konkrētās valsts vēstniecību, lai noskaidrotu, kādam jābūt pases derīguma termiņam ieceļojot valstī. 
 
– Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara. 
 
– Ieceļošanas vīza, ja vien valsts nav noteikusi bezvīzu ieceļošanas kārtību. Lūdzam savlaicīgi sazināties ar attiecīgās ārvalsts pārstāvniecību, lai iegūtu informāciju par vīzas saņemšanas noteikumiem. 
 
– Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā. 
 
– Nodrošinieties ar ceļošanas dokumentu, biļešu un apdrošināšanas polises kopijām, gadījumos, ja dokumentu oriģināli ceļošanas laikā nozaudēti. 
 
– Atrodoties ārzemēs, īpaša uzmanība ir jāpievērš savu dokumentu, tai skaitā pases, drošībai.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

PIRMS CEĻOJUMA OBLIGĀTI IZLASIET AKTUĀLO INFORMĀCIJU PAR COVID

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home