Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Iepazisties Barselona!

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Spānija   »   Iepazisties Barselona!

1.diena Barselona
Ierašanās Barselonā. Tikšanās un grupas transfērs. Iekārtošanās viesnīcā Barselonas apkaimē vai tās piekrastē. Brīvais laiks. Nakšņošana..

2.diena Barselona - Lloret de Mar
Brokastis. Apskates ekskursija pa Barselonu un slaveno šedevru Antonio Gaudi, Passeo de Gracia, Katalonijas laukums, Montžuika kalni, Olimpiskais ciemats, Gotiskais kvartāls aplūkošana. Transfērs uz piekrasti Kosta Brava. Iekārtošanās viesnīcā, Lloret de Mar. Pastaiga pa kūrortu. Vakariņas. Nakšņošana.

3.diena Lloret de Mar - Kosta Brava
Brokastis. Brīvais laiks. Pusdienas. Tiem, kas vēlas par papildus samaksu: ekskursija uz Montserrat kalnu (45 EUR). Vakariņas. Nakšņošana.

4.diena Lloret de Mar - Figeresa - Nica
Brokastis. Ekskursija ‘’Sveika, Kosta Brava!’’ gar gleiznainā krasta dārziem Santa Clotilde, Spānijas vīna degustācija tradicionālā vīna pagrabā. Pusdienas. Izbraukšanas uz Azūra krastu (Francijas Rivjēra). Pa ceļam ekskursija uz Salvadora Dalī teātri-muzeju, Figeresā. Vēlāk ierašanās Nicā, iekārtošanās viesnīcā. Vakara pastaiga pa pilsētu. Nakšņošanas.

5.diena Nica - Kannas
Картинки по запросу "Испания"Brokastis. Apskates ekskursija: Angļu piekraste, Simjē kalns, Villefranche-sur-Mer pussalas panorāma, osta, smaržu muzeja apmeklējums ar iespēju iegādāties slavnos franču aromātus. Panorāmas ekskursija gar Antibas ragu, Juan-les-Pins (bez apstāšanās vietām). Kannas apmeklēšana ieskaitot slaveno Zvaigznes aleju kura atrodas blakus Promenade de la Croisette krastmalai un kinofestivāla pilij. nakšņošana.

6.diena San-Remo - Monako
Brokastis. Pārbraukšana uz Itāliju ar ekskursiju pa San-Remo, slavenu ar saviem festivāliem un ziedu tirgu. Brīvais laiks. Ekskursija pa Monako valsti: Kazino Monte-Karlo, ‘’zeltra trijstūris’’, katedrāle ar Greisas Kellijas kapa vietu, Katedrāle, Karaliskā pils. Atgriešanās uz Nicu. Nakšņošana.

7.diena Nica - Kosta Brava
Brokastis. Izbraukšana uz Spāniju. Ierašanās Lloret de Mar. Vakariņas. Nakšņošana. Iespējama nakšņošana Nicā un lidojums atpakaļ no Nicas par papildus samaksu vai atpūtas turpināšana.

8.diena Lidosta
Brokastis. Transfērs uz lidostu

Cenā iekļauts:
Группа людей, идущих перед собором Саграда ФамилияLiodjums;
Rokas bagāža 8kg
Ekskursija ar krievu valodā runājošu gidu ;
7 naktis viesnīcā ;
7 brokastis, 5 pusdienas vai vakariņas;
transports un transfēri pēc maršruta programmas.

Papildus:
Apdrošināšana
Nododamā bagāža
Personīgie izdevumi.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

PIRMS CEĻOJUMA OBLIGĀTI IZLASIET AKTUĀLO INFORMĀCIJU PAR COVID

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home