Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!
67 283 882
200 80 600

Iepazisties Barselona!

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Spānija   »   Iepazisties Barselona!

Iespējams turpināt atpūtu Costa Brava, Andoras un Kanāriju salās.

1.diena
Barselona
Ierašanās Barselonā. Satikšanās un izmitināšanās viesnīcā. Brīvais laiks. Tiem kas vēlas ekskursija uz Sagrada Familia templi (32 Eur) krievu valodā runājoša gida pavadībā. 19.00 vakariņas pazīstamajā nacionālajā brīvdabas muzeja restorānā ‘’Spanish Village” Spānijas laukumā. Nakts viesnīcā

2.diena
Brokastis. Apskates ekskursija pa pilsētu, apskatīsim Paseo de Gracia , Kolumba pieminekli, Catalunya un laukumu, Montjuic kalnus, Sagrada Familia cietoksni, ostu un citas apskates vietas. Pastaigas ekskursija uz Gothic kvartālu un Las Ramblas. Brīvais laiks. Nakts viesnīcā

3.diena
Monsterrata
Brokastis. Ekskursija uz kalnu klosteri Monsterratā, kas atrodas apbrīnojamā klints formā, kur glabājas svētā katoliete ‘’Melnā Madonna” un kalpoja slavenajam zēnu korim „ar zelta balsīm”.
Nakts viesnīcā


4.-5.diena
Barselona
Brokastis. Brīvais laiks. Pēc izvēles, par papildu samaksu iespējams pasūtīt ekskursiju uz Costa Brava, Andoru, Perpignan un Collioure, vīna pagrabu un Sitges, Pilsētas Rock Vilyazh, kā arī apmeklēt akvāriju, flamenko šovu, Ice Bar, Arābu pirtis, un citus SPA centrus.
Atrakciju parku Tibidabo vai Port Aventura, Barselonas kazino, parku „Katalonija miniatūrā’’ un akvaparku Isla Fantasia.
Nakts viesnīcā

6.diena
Barselona un tās dārgumi. 
Barselona. Brīvais laiks.
Panorāmas tūre „Nepazīstamā Barselona” , Tibidabo kalni ar satriecošiem skatiem uz pilsētu, Svētās sirds templis, Pedralbes cietoksnis, Labirinta parks, kur uzņēma filmu ‘’Smaržas”, pats bagātākais pilsētas rajons „Alta zona” , Diagonāles iela, pašmāju futbola stadions FC Barcelona, Camp Nou (bez ieejas biļetes).
Nakts viesnīcā

7.diena
Dali un Zheronas muzejs
Brokastis.
Ekskursija uz teātra muzeju , koloniālisma gleznotāja muzeju-sirreālo Salvadora Dali*, kas atrodas Figueres, gleznotāja dzimtenē un viduslaiku pilsētā Gerona, galvaspilsēta homonīmu provincē. 
Nakts viesnīcā

8.diena
Lidosta.
Brokastis. Transfērs uz lidostu.

IZMAKSAS.
Viesnīca 3* satndarta-695 Eur
Viesnīca 3* super-769 Eur
Viesnīca 4* standarta-793 Eur
Viesnīca 4* super- 879 Eur
Viesnīca 5* standarta-989 Eur
Viesnīca 5* super- 1229 Eur
Cena bez viesnīcas : 454 Eur

CENĀ IEKĻAUTS:
Starptautiskie pārlidojumi
7 naktis viesnīcā
7 brokastis, 1 vakariņas
Transfēri
Ekskursijas krievu valodā
Ieejas biļetes

NAV IEKĻAUTS:
Medicīniskā apdrošināšana
Ekskursijas baznīcās un muzejos, izņemot, kas norādīti programmā
Braukšna ar sabiedrisko transportu

 

 

 

 

 

 
home