Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Klasiskā Itālija 7 naktis /8 dienas

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Itālija   »   Klasiskā Itālija 7 naktis /8 dienas

7 naktis /8 dienas
Roma – (Neapole, Pompeji) – (Piza) – Montecatini Terme – Florence – (Siena San Gimignano) – Veneto – Venēcija – Milānas reģions

Sestdiena
Ierašanās Romā. Lidostā tikšanās ar uzņēmuma pārstāvi ar Europe Voyage zīmi. Nakšņošana viesnīcā. Brīvais laiks.
 
Svētdiena
Roma Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks. Romas apskates ekskursija. Ekskursijas laikā jūs redzēsiet: Piazza Navona, Panteons, Piazza Venezia, Kolizejs, Romiešu forumi. Brīvais laiks. Pēc izvēles tiek organizēta ekskursija "Nakts Roma". Nakšņošana viesnīcā.
 
Pirmdiena
Roma (Neapole, Pompeji) Brokastis viesnīcā. Brīva diena Romā. Pēc izvēles tiek piedāvāta ekskursija pa Neapoli-Pompejiem. Lielā Pompeju pilsēta sniegs neaizmirstamu pieredzi un aizvedīs jūs uz Senās Romas laikmetu, jūs iepazīsities ar pompeju bagātīgo senatni un lieliskajiem ēku darbiem, kas bija populāri pirmajos gadsimtos pirms mūsu ēras. Neapole ir īstas picas margeritas dzimtene, kas tiek gatavota malkas krāsnīs, Neapole ir gardēžu paradīze, kur var nobaudīt arī svaigākās jūras veltes un pēc tam veidot skaistas fotogrāfijas uz vulkāna Vezuva un Neapoles līča fona. Atgriezieties viesnīcā. Nakšņošana viesnīcā.
 
Otradiena
Roma-Piza Brokastis viesnīcā. Ekskursija pa Vatikāna muzejiem ar krievvalodīgo gidu. Svētā Pētera bazilika. Pārcelšanās uz Toskānas reģionu. Pēc izvēles var noorganizēt papildu ekskursiju uz vēsturisko Pizas pilsētu. Nakšņošana viesnīcā Montecatini - Terme tuvumā. Nakšņošana viesnīcā.
 
Trešdiena
Siena San Gimignano Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks Montecatini - Terme vai izvēles papildu ekskursija uz Sjēnas + San Gimignano pilsētām ir skaistākās pilsētas ar ilgu vēsturi. Daudzi uzskata Sjēnu par burvīgāko vietu Toskānā: šeit pirmo reizi Itālijā tika izveidota gājēju zona. Pilsētas vēsturiskais centrs, kas uzcelts uz trim Terzi pakalniem, ir labi "atklāt" kājām: šeit ap katru stūri atradīsit patīkamu pārsteigumu. Pa ceļam no Sjēnas uz San Gimignano tiek piedāvāts toskānas saimniecības apmeklējums ar iespēju nobaudīt un iegādāties tipiskus reģionālos produktus un pusdienas. San Gimignano ir sena etrusku apmetne. Pateicoties savai unikālajai arhitektūrai, pilsēta ir iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Atgriezieties viesnīcā Montecatini Terme. Nakšņošana viesnīcā.
 
Ceturdiena
Florence – Veneto reģions Brokastis viesnīcā. Transfērs uz Florenci. Florence ir viena no lielākajām un skaistākajām Itālijas pilsētām, renesanses dzimtene. Šeit dzīvoja un strādāja tādi slaveni cilvēki kā Leonardo da Vinči, Dante, Mikelandželo un daudzi citi ... Ekskursija pa Florences vēsturisko centru ar krievvalodīgo gidu (Piazza della Signoria un Palazzo Vechio, Katedrāles laukums, Santa Maria del Fiore katedrāle, Santa Croce katedrāle - slaveno Florentines kaps - Mikelandželo, Makjavelli, Galileo. Brīvais laiks. Pēc izvēles tiek piedāvāta ekskursija uz Uffizi galeriju. Nakšņošana viesnīcā Veneto reģionā. Brīvais laiks. Nakšņošana viesnīcā.
 
Piektdiena
Venēcija Brokastis viesnīcā. Pārcelšanās uz Venēciju ir viena no skaistākajām pilsētām pasaulē. Jūs atradīsiet ekskursiju pa pilsētu gida pavadībā. Jūs redzēsiet Svētā Marka laukumu, Svētā Marka baziliku, Kampanilu - augstāko ēku Venēcijā. Un, protams, neaizmirstiet par gondolām - eksotisku transporta veidu Venēcijā, braucot ar automašīnu, pa kuru jūs noteikti ienirt Venēcijas Republikas tālajā pagātnē. Tiek organizētas izvēles ekskursijas uz Svētā Marka baziliku un Sv. Lācara salu. Dzelzceļa vai autobusa pārcelšana uz Milānu. Nakšņošana viesnīcā. Nakšņošana viesnīcā.
 
Sestdiena
Brokastis viesnīcā. Transfērs uz lidostu.
 
Cenā iekļauts: 
 • Biļetes
 • Nakšņošana 3* viesnīcās uz brokastu pamata (vakariņas par papildus samaksu)
 • Grupas transfērs lidosta-viesnīca-lidosta visiem lidojumiem
 • Transporta pakalpojumi ērtā autobusā
 • Krievvalodīgais eskorts visas ekskursijas laikā
 • Ekskursijas ar licencētu krievvalodīgo gidu: Roma, Florence, Venēcija, Vatikāns
 
Izvēles ekskursijas:
 • Ekskursija Roma naktī - 30 eiro
 • Ekskursija Neapole-Pompeji - 65 eiro
 • Ieejas biļete Pompejos - 16 eiro 
 • Ieejas biļetes Vatikāna muzejos - 35 eiro (ieskaitot ieeju bez rindām, austiņas, Siksta kapelu, Sv. Pētera baziliku) 
 • Ekskursija uz Sjēnu + San Gimignano - 60 eiro
 • Ekskursija uz Pizu - 45 eiro
 • Noteikti maksājiet:
 • Austiņas visam ceļojuma periodam 15 eiro 
 • Venēcijā: Tur lielais kanāls – atpakaļ Kanāls Giudecca = 30 eiro 
 • Nodoklis viesnīcās. 
 • Nodokļus: Romā viesnīcā 3*,4* 3- 6 eiro/personai dienā
 • Montecatini Terme 3* - no 1,5 eiro/personai dienā
 • Veneto reģionā 3* - no 2,4 eiro / personai dienā
TURES CENA NEDĒĻĀ:
731 eiro 1/2 DBL, BB -  3* viesnīca neatrodas centrā 
Piemaksa par centrālo viesnīcu Romā 3* - 70 eiro 
Piemaksa par SGL - 170 eiro
Atlaide 3. numuram - 10 eiro 
Piemaksa par vakariņām HB - 90 Eiro
Papildus naktis Romā pirms programmas izmaksas: 1/2 DBL - bez centra 40 eiro, centrs 50 eiro par nakti, SGL - 50 eiro nav centrā, 70 eiro centrs par nakti.
Papildus naktis Milānā pēc programmas izmaksām: 1/2 DBL - 45 Eiro par nakti, SGL - 55 Eiro par nakti.
Piemaksa par transfēru uz Bergamo lidostu (-ām) – 45 eiro no personas
Piemaksa par pirmo rindu autobusā 50 eiro no personas, otrā rinda 40 eiro, trešā rinda 30 eiro

SVARĪGI! 

 • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
 • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
 • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
 • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

PIRMS CEĻOJUMA OBLIGĀTI IZLASIET AKTUĀLO INFORMĀCIJU PAR COVID

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home