Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Klasiskā Parīze un Luksemburga

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Francija   »   Klasiskā Parīze un Luksemburga
1. diena
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Nakts viesnīcā Polijas teritorijā, Slubices apkaimē. Ierašanās viesnīcā.
Красный зонтик на улице между многоэтажками
 
2. diena
Brokastis. Apskates ekskursija ar vietējo krievu valodā runājošu gidu (par papildus samaksu 15 € ). Mūsdienu Berlīne - viena no visspilgtākajām, daudzpusīgākajām un enerģiskākajām Eiropas pilsētām. Vēsturiskie pieminekļi, lielās tirdzniecības pasāžas, ekstravagantie veikaliņi, daudzās suvenīru bodītes, slavenais Berlīnes zoodārzs, Brandenburgas vārti, 368 metrus augstais televīzijas tornis ar skatu laukumu un rotējošo restorānu - tā ir Berlīne! Nakts viesnīcā Vācijas teritorijā, Āhenes apkaimē. Ierašanās viesnīcā.
 
3. diena
Brokastis. Dienas otrajā pusē ierašanās Parīzē. Parīze - eleganta, mīklaina un neizprotama… Cilvēki no visām pasaules malām brauc uz šejieni, lai pastaigātos pa Elizejas laukiem. Monmartras un Latīņu kvartāla seno ieliņu neatkārtojamā atmosfēra, Sēnas krastmalas ar bukinistiem, omulīgas kafejnīcas, grezno piļu, parku un seno ēku burvība. Šeit katrs atrod to, par ko bija sapņojis. Piedāvājam doties apskates ekskursija ar autobusu vietējā gida pavadībā (par papildus samaksu 15 € ). Ekskursijas laikā redzēsim lieliskus prospektus, laukumus, parkus un celtnes. 
Vakarā piedāvājam izbraukt kruīzā ar kuģīti pa Sēnu, klausoties stāstā par pilsētu un izbaudot frančiem raksturīgās mūzikas skaņas. Nakts viesnīcā Parīzes apkaimē.
Флаг Франции на сером бетонном здании возле дороги
 
4. diena
Brokastis. Monmartra - gleznainajs mākslinieku rajons. Svētās Sirds Bazilikas apskate. Par labāko suvenīru no Parīzes Jums var kļūt Jūsu portrets, kuru ir zīmējis mākslinieks Tertra laukumā. Jums būs iespēja apmeklēt parfimērijas muzeju „Fragonar”, kur uzzināsiet smaržu radīšanas noslēpumu un būs iespējams iegādāties slavenās franču smaržas ar atlaidēm. Brīvs laiks pilsētā. Pēc vēlēšanās ar iepriekšēju rezervāciju iespējams apmeklēt Luvru. Luvra - lielākais muzejs pasaulē, kura šedevri ir zināmi katram – Mona Liza, Venus de Milo, Napoleona apartamenti u.c. Vakarā iesakām pacelties Monparnasa tornī no kura Jums pavērsies elpu aizraujošs skats uz tumsas un gaismas rotaļu pārņemto Parīzi un uz tās simbolu - Eifeļa torni. 
Atrakciju cienītājiem iesakām šo dienu pavadīt atrakciju parkā Parīzes Disnejlenda (individuāls apmeklējums) - tā ir vesela brīnumu un izklaižu pasaule. Tas ir milzīgs komplekss, kurā ietilpst Disneyland Park un Walt Disney Studios Park. Nakts viesnīcā Parīzes apkaimē.
 
5. diena
Brokastis. Viesnīcas numuru atbrīvošana. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaku 35 € ) uz Versaļu un Fontenblo. Versaļa – viena no pašām skaistākajām karaļu rezidencēm Francijā. Versaļas pils: spoguļgalerijas, lielo karaļa un karalienes apartamentu, kroņprinču un princešu apartamentu apskate. Versaļas pils parks ir īsts mākslas darbs. Ļoti spilgti tiek atainots 17.gadsimta stils: pils ar gleznu kolekcijām, parks ar siltumnīcām, strūklakām, baseiniem un daudzām statujām. Fonteblo. Pils apskate – bagātīgs interjers, mēbelēta kapela, ar freskām rotāta Franciska I galerija, lieliskā balles zāle, iespaidīgais kamīns, karaliskās guļamistabas. Atgriešanās Parīzē. 
Dienas otrajā pusē izbraukšana uz Amsterdamu. Laiks ceļā. Nakts viesnīcā Lilles apkaimē/ Nīderlandes teritorijā (atkarībā no sezonas). 
 
6. diena
Brokastis. Pārbrauciens uz Luksemburgu. Ekskursija „Pasaku hercogiste – Luksemburga” (par papildus samaksu 15 € ). Piedāvājam doties pastaigā gar krāšņām mājām, elegantām vitrīnām un baudīt mierīgo, nesteidzīgo ikdienas ritmu. Pilsētas apskate: Konstitūcijas laukums, Notr-Dame katedrāle, Gijoma laukums.
Laiks ceļā. Vācija. Nakts viesnīcā Polijas teritorijā, Slubices apkaimē.
 Цветы у здания
7. diena
Brokastis. Laiks ceļā. Polija. Lietuva. Vēlu vakarā (naktī) atgriešanās Rīgā
 
Ceļojuma cenā ietilpst:
brauciens ar komfortablu autobusu;
transporta un ceļa izdevumi;
nakšņošana viesnīcās, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā);
brokastis;
grupas vadītāja pakalpojumi.
 
Papildus:
piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā - 145 € ;
piemaksa par papildvietu autobusā - 115 € ;
ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos;
pilsētas sabiedriskais transports;
medicīniskā apdrošināšana.
beige concrete house
 
Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:
Izbraukuma ekskursija uz Versaļu un Fonteblo 35 € , Parīzes apskates ekskursija 15 € .
 
Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena (bez ieejas biļetēm) 50 € . IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 45 € , bērniem līdz 14 g. 40 € .
Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas.
*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, grupas vadītāja pakalpojumi.
 
Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:
Berlīnes Zooloģiskais dārzs 15.50-21 € ; Brauciens ar kuģīti pa Sēnu 15 € ; Versļas pils – ieejas biļete 18 € ; Luvra 15 € ; Disnejlenda 88/94 € ; Moulin Rouge 115 € (iepriekš rezervējot birojā); Metro Parīzē 1.90 € ; Ekskursija Berlīnē /ar autobusu un kājām vietējā gida pavadībā 15 € ; Pastaigas ekskursija Luksemburgā vietējā gida pavadībā 15 € ; ieejas biļete Fontenblo pilī 12 € ; audiogids 4 € ; Monparnasa tornis 15 € ; pilsētu nodoklis.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

PIRMS CEĻOJUMA OBLIGĀTI IZLASIET AKTUĀLO INFORMĀCIJU PAR COVID

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home