Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Klasiska Spānija

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Spānija   »   Klasiska Spānija
Ceļojuma cena 599 EUR + 189 EUR eksk. pakete
Ceļojuma cena BEZ eksk. pakete - 768 EUR

1. diena
Tikšanās Rīgas lidostā. Lidojums Rīga-Barselona.
Ierašanās Barselonā.
Došanās uz Zaragozu.
Ekskursija Zaragozā.
Zaragoza – Aragonas galvaspilsēta. Gājēju ekskursija Zaragozas vēsturiskajā centrā, kuras laikā redzēsim: 15.gs. akmens tiltu, romiešu sienas, baznīcu, Pilaras Jaunavas laukumu.
Došanās uz tranzīta viesnīcu. Iekārtošanās viesnīcā, atpūta.
 
2. diena
Brokastis. Apskates ekskursija Madridē.
Madridi var raksturot kā spāņu Ņujorku: šeit dodas visas Spānijas un ārzemju imigranti, lai gūtu panākumus – šī godkārības un cerības enerģija jau sen ir noteikusi pilsētas likteni. Madride ir Spānijas politiskais un ekonomiskais centrs.
Tas ir zināms, pateicoties šīs pilsētas vētrainai nakts dzīvei, kas vārdiem „daudz strādāt, daudz atpūsties” (work hard, play hard) piešķir jaunu nozīmi. Madride ir spāņu pilsēta līdz kaulam: laukumi, ielas kafejnīcas un tapu bāri rotā pilsētu, šauro šķērsielu labirints atgādina par Spānijas zelta laikmetu, kuru laikā ir radušās tādas vietas, kā Prado muzejs, kur varēsiet baudīt visizsmalcinātākos Spānijas mākslas darbus (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi).
Dienas otrajā pusē brīvs laiks vai pēc vēlēšanas piedāvājam ekskursijas brauciens uz Eskorjalu (pēc vēlēšanās, par papildmaksu - 45 € ).
 
Eskorjals – grandiozs komplekss, kas vienlaicīgi kalpo gan kā tā autora rezidence, gan kā klosteris, uzsākot būvniecību 16. gs. otrajā pusē. Šādas lielmēroga celtnes idejas autors, kurai tika lemts pildīt vairākas funkcijas vienlaicīgi, piederēja monarham Filipam II. Šeit atrodas 2 muzeji: pirmais ir saistīts ar kompleksa celtniecību, bet otrajā atrodas slaveno mākslinieku darbi, kuru vidū ir Boss, Van Deiks u.c. Eskorjalā atrodas iespaidīga bibliotēka, kur glabājas vislielākā arābu manuskriptu kolekcija. Tomēr galvenais Eskorjalas būvniecības mērķis bija izveidot spāņu karaļu ģimenes kapliču, tāpēc autora ideja ļoti iepatikās spāņu karaļiem, un Eskorjalā savu atdusas vietu ir raduši gandrīz visi Spānijas karaļi. Ekskursijas ietvaros gids parādīs mums pils zāles, bibliotēku un Spānijas karaļu kapenes (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi ~12 € ).
Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.
 
3. diena
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.
Brīvs laiks vai pēc vēlēšanas piedāvājam ekskursijas braucienu uz Toledo (par papildmaksu - 45 € ).
Pilsēta atrodas Spānijas centrālajā daļā. Pirmās apmetnes vietas pilsētas teritorijā bija cietokšņi. Līdz mūsdienām saglabājusies Santa Iglesia katedrāle, kuras interjeru rotā nenovērtējamie Rafaela, Goijas, Valeskesa un Rubensa mākslas darbi; Santo Domingo El Antiguo klosteris, kas glabā slavenā gleznotāja El Greko relikvijas; trīsstūra formas Zocodover laukums, kurā reiz dzīvojis pazīstamā Dona Kihota „tēvs” Migels de Servantes. Toledo atrodami daudzi klosteri, mošejas, sinagogas un muzeji, kā arī drupas no romiešu laikiem, istabas senās sienās un alas.
Pēc vēlēšanās, brīvajā laikā, var apmeklēt municipālu Svētā Krusta muzeju, kurā glabājas simtiem El Greko mākslinieka darbu (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes ~5 € ) un katedrāli (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes ~12 € ).
Tāpat Toledo izgatavo ļoti garšīgu marcipānu un slavenos Damaskas tērauda nažus, kas klāti ar melnu emalju un rotāti ar zeltu un sudrabu.
Došanās uz Kordovu. Iekārtošanās tranzīta viesnīcā, atpūta.
 
4. diena
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.
Ekskursija Kordovā.
Kordova ir Andalūzijas pilsēta, provinces galvaspilsēta ar tādu pašu nosaukumu Gvadalkvivir upes krastā. Kādreiz (līdz 10. gs.) pilsētā bija ap viens miljons iedzīvotāju un tā bija teju vislielākā, izglītotākā un plaukstošākā pilsēta pasaulē.
Kājāmgājēju ekskursijas laikā Kordovā redzēsim: romiešu tiltu, Kalaorra torni, Meskita mošeju.
Brīvs laiks. Jums būs iespēja pastaigāt pa arābu un ebreju kvartālu ieliņām, kā arī izbaudīt neparastu šīs pilsētas atmosfēru.
Došanās uz Seviļu
 
Ekskursija Seviļā – Andalūzijas galvaspilsētā. 1929. gada Ibērijas-Amerikas izstādes paviljona apskate. Redzēsiet pasaulē lielāko gotikas katedrāli un Karalisko pili Alkazaru. Tālāk seko ekskursija skaistākajās Seviļas vietās: Spānijas laukums, Marijas Luīzes parks, Torre del Oro, kā arī tipiskais ebreju kvartāls Santa-Krusa. Patīkams pārsteigums pastaigas laikā pa pilsētu kļūs vienas no lielākajām gotiskajām katedrālēm pasaulē apmeklējums, kā arī Alkasaras karaliskās pils apmeklējums (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi).
Došanās uz tranzīta viesnīcu. Iekārtošanās viesnīcā, atpūta.
 
5. diena
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.
Došanās uz Granadu. Ekskursija Granadā.
Granada atrodas brīnumainā vietā, Sierra Nevadas ziemeļaustrumu nogāzes pakājē. Granada atrodas uz trim pakalniem, uz leju veido ieleju. Saskaņā ar leģendu, tieši šie pakalni, kas pēc izskata atgādina nogatavojušos, atvērtu granātābolu, deva pilsētai tās nosaukumu - Granada. Tikai šajā pilsētā lieliski un harmoniski apvienojas elpu aizraujošas ainavas, senās arhitektūras ēkas un baltie jaunceltņu kvartāli. Granada pelnīti tiek uzskatīta par vienu no pasaulē skaistākajām pilsētām. Tās arhitektūra, vēsture un tradīcijas apvienojumā ar unikālu dabas ainavu sajūsmina tūristus.
Brīvs laiks.
Došanās uz tranzīta viesnīcu. Iekārtošanās viesnīcā, atpūta.
 
6. diena
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.
Došanās uz Valensiju, ekskursija Valensijā.
Valensija ir trešā lielākā Spānijas pilsēta pēc Madrides un Barselonas. Pilsētai ir aizraujoša vēsture, par kuru liecina dažādas vēsturiskas ēkas un būves. Valensija ir tipiska austrumu piekrastes pilsēta Vidusjūras krastā, pilsēta, kas aug strauji un pat haotiski. Pilsētu ieskauj lagūnas un smaržīgi apelsīnu dārzi, kuru skaistumu apcerējis slavenais rakstnieks Blasko Ibanjess. Sākotnēji lauksaimniecība un zvejniecība, vēlāk - rūpniecības nozare pārvērta Valensiju par bagātu un plaukstošu pilsētu. Tā ir gaiša, trokšņaina pilsēta ar plašiem, zaļajiem parkiem, kas zeļ senās Turijas upes gultnes krastos.
Brīvs laiks.
Došanās uz tranzīta viesnīcu. Iekārtošanās, nakts viesnīcā.
 
7. diena
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.
Ekskursija Barselonā.
Barselona – Katalonijas galvaspilsēta, lieliska Eiropas pilsēta, kas atrodas Spānijas Vidusjūras piekrastes ziemeļaustrumu daļā, tā ir slavena ne tik ar savu viduslaiku centru, cik ar neparastām modern stila celtnēm – Antonio Gaudi un citu arhitektu mākslas darbiem. Autobusu un pastaigu ekskursijas laikā mēs iepazīsim skaistu Barselonas katedrāli – Sagrada Familia, kas ir galvenais arhitekta Antonio Gaudi mākslas darbs. Mēs turpināsim iepazīties ar Gaudi darbiem, viņa šedevru vidū var atzīmēt Casa Mila ēku, kuru vietējie iedzīvotāji sauc par La Pedrera („Akmeņlauztuve”).
Turpinot ceļojumu pilsētā, nokļūsim Paseo de Lluís Companys, kas ved uz izstādes laukumiem Citadeles parkā, par kura galveno apskates vietu kalpo Triumfa arka. Baudot pilsētas skaistumu, mēs dosimies uz vietu, kuru ir iemīļojuši ne tikai tūristi, bet arī vietējie iedzīvotāji. Montžuika kalns – tā pakāje ir burtiski klāta ar apskates vietām: Nacionālā pils, arhitektūras parks „Spāņu pilsētiņa”, „Maģiska strūklaka” un Vācijas izstādes paviljons, kā arī te var redzēt dažādas sporta būves, kuras tika uzceltas 1992. gada Olimpiskajām spēlēm. Brīvā laikā iesakām doties pastaigā pa La Rambla bulvāri – galveno gājēju ielu Barselonā.
 
8. diena
Rīt no rīta numuriņu atbrīvošana.
Došanās uz lidostu.
Lidojums Barselona-Rīga. Ierašanās Rīgā.
 
Cenā iekļauts:
 • Lidojums Rīga–Barselona-Rīga
 • 1 maza soma
 • Dzīvošana viesnīcās (viena vieta divvietīgā numuriņā) - 7 naktis
 • 6x brokastis
 • Vieta tūristu klases autobusā
 • Pavadīšana visa brauciena laikā
 • Pasažieru nodokļi
Ekskursiju pakete 189 € :
 • Ekskursija Barselonā
 • Ekskursija Valensijā
 • Ekskursija Granadā
 • Ekskursija Seviļā
 • Ekskursija Kordovā
 • Ekskursija Madridē (2 daļas)
 • Ekskursija Zaragozā
Papildus:
 • Ekskursijas brauciens uz Eskorjalu - 45 €
 • Ekskursija Toledo - 45 €
 • Veselības apdrošināšana
 • Blakus sēdvietas lidmašīnā Rīga–Barselona - 12 €
 • Blakus sēdvietas lidmašīnā Barselona-Rīga - 12 €
 • Piemaksa par dzīvošanu vienvietīgajos numuriņos - 195 €
 • Priority līdz 10 kg Rīga–Barselona - 25 €
 • Priority līdz 10 kg Barselona–Rīga - 25 €
 • Nododamā bagāža līdz 10 kg Rīga–Barselona - 35 €
 • Nododamā bagāža līdz 10 kg Barselona–Rīga - 35 €
 • Nododamā bagāža līdz 20 kg Rīga–Barselona - 50 €
 • Nododamā bagāža līdz 20 kg Barselona–Rīga - 50 €
 • Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās
 • Tūrisma nodeva

SVARĪGI! 

 • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
 • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
 • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
 • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

PIRMS CEĻOJUMA OBLIGĀTI IZLASIET AKTUĀLO INFORMĀCIJU PAR COVID

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home