Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

KORONAVĪRUSA - SVARĪGA INFORMĀCIJA

Cienījamie klienti!

Vēlamies informēt, ka Latvijas valdība pieņēmusi lēmumu pastiprināt drošības pasākumus koronavīrusa izplatības ierobežošanai un apturēt starptautisko pasažieru pārvadājumus no 2020. gada 17. marta līdz 2020. gada 14. aprīlim.
Mēs nesavtīgi strādājam arī ārpus darba laika, lai nogādātu mājās mūsu klientus no visām pasaules malām.
Šobrīd prioritāte ir tūristu atgriešanas organizēšana, tādēļ mēs lūdzam Jūsu sapratni un pacietību. Valsts mums dod tikai 3 dienas, lai atgrieztu tūristus atpakaļ, 2 no tām ir brīvdienas.

Vienlaikus informējam, ka rūpējoties par mūsu darbinieku veselību, no 16.marta ANTARIO  birojā apmeklētāji netiks pieņemti, taču mēs turpināsim strādāt attālināti.
Biroja un mobilos telefonus lielā noslogojuma dēļ mēs neizmantosim, tāpēc visa komunikācija notiks tikai pa e-pastu (ar Jūsu ceļojuma konsultantu).
Lūdzam mūs saprast, ka mēs arī esam cietušie šajā situācijā, mēs nevaram strādāt 24/7 un katram mūsu klientam izskaidrot situāciju individuāli pa telefonu.
*Mēs paši obligāti ar Jums sazināsimies tiklīdz tuvosies Jūsu izlidošanas datums.* 

Lidojumi, kuri ir ieplānoti pēc 14.04.2020 pagaidām nav atcelti, tāpēc ceļojumi nav atcelti un mēs gaidam informāciju no Ministru kabineta.
Ceram, ka valdības pieņemtie mēri pēc iespējas ātrāk palīdzēs tikt galā ar koronavīrusu un mums atkal būs iespēja priecāties par iespēju doties interesantos ceļojumos!

Tikmēr aicinām jebkuru, kurš šobrīd ir ceļojumā ārpus Latvijas, reģistrēties konsulārajā reģistrā.
To var izdarīt šeit: bit.ly/VT-registrs

Tas palīdzēs Ārlietu ministrijai saprast, cik ceļotāju šobrīd atrodas ārvalstīs.

Instrukcija, kā reģistrēties: youtu.be/nFNZexTiFeY

Vēlreiz vēlamies pateikties par sapratni šajā nelabvēlīgajā un sarežģītajā situācijā.

Ar cieņu,
Antario Travel kolektīvs

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home