Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Krētas sala ar atpūtu pie jūras un ekskursijām

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Krēta   »   Krētas sala ar atpūtu pie jūras un ekskursijām
Ceļojuma datums  Iegādā
joties ekskur
siju paketi
Bez ekskur
sijas pake
tes iegādes
STOP STOP STOP
30.07.23 499€+189€ 668€
13.08.23 519€+189€ 688€
20.08.23 519€+189€ 688€
03.09.23 479€+189€ 648€
10.09.23 479€+189€ 648€
17.09.23 479€+189€ 648€
01.10.23 469€+189€ 638€

3*viesnīcā – pēc fortūnas sistēmas ar brokastīm

1.diena
Tikšanās Rīgas lidostā
Lidojums Rīga – Iraklija (~07:25-11:00).
Ierašanās Krētas salā. Transfers uz viesnīcu 3 *. Izmitināšanās, atpūta.
Krētas sala- lielākā un krāšņākā no Grieķijai piederošajām salāmi. Salas ainavas ainavas apbur unpaliek atmiņā uz mūžiem -skaistās smilšu pludmales, pasakainiekalni un cēlās klintis, ielejas ar vīģu un olīvkokiem, vīnogulāju un apelsīnu dārzi. Krētas klimatu var raksturot kā mitru un patīkamu ar trīssimts saulainām dienām gadā.

2.diena
Brokastis.
Ekskursiju brauciens uz salas rietumu daļu “Retimno – Hanja – Kurnas ezers”.
Retimno pilsētā līdz mūsdienām ir saglabājusies Venēcijai raksturīgā viduslaiku atmosfēru. Pa vecpilsētas šaurajām ieliņām var nokļūt krastmalā, kur cēli slejas iespaidīgas cietokšņa sienas. Pašā krastmalā Jūs sagaidīs daudzās romantiskas kafejnīcas un omulīgi restorāni. Pilsēta ar savu neatkārtojamo, savdabīgo kolorītu savaldzina jebkuru ceļotāju.
Tālāk mēs dodamies uz Hanjas pilsētu, kuru var droši var saukt par salas pērli. Senās ostas nocietinājuma drupas blakus vecpilsētas daļai, ar vienu no vecākajām bākām pasaulē, Pateicoties Bizantijas, Venēcijas, grieķu un turku arhitektūras stilu miksējumam Hanja ir kļuvusi par visskaistāko pilsētu visā Krētā!
Brauciena nobeigumā mēs apmeklēsim Kurnas ezeru augstu kalnu un olīvkoku dārzu ielenkumā. Kurnas ezers ir lielākais saldūdens ezers visā salā, šo vietu ir iecienījuši arī bruņurupuči. Tirkīzzila ūdens krāsa, mazas pludmales ar baltām smiltīm, iespēja nopeldētie, katamarānu un kaijaku īre - padara ezeru par ideālu vietu atpūtai un pastaigām!
Atgriešanās viesnīcā.

3.diena
Brokastis.
Atpūta pie jūras.
Brīva diena.

4.diena
Brokastis.
Ekskursiju brauciens pa salas centrālo daļu “Iraklija – Gortinija – Festes pils – Matala”.
Salas galvaspilsēta Iraklija ir Krētas vārti. Tā tika minēta vēl Minojas civilizācijas hronikās, kā osta. Arābi un bizantieši, krustneši un venēcieši, grieķi un turki, visi šeit ir atstājuši savas pēdas. Staigājot pa vecās pilsētas ieliņām, jūs pārsteigs pastāvīgi mainīgie arhitektūras stili, un jūs uzzināsiet par visām Iraklijas vēstures niansēm.
Pa ceļam mēs apmeklēsim arī Gortinijas drupas – vienu no Krētas senākajām pilsētām, kur plašā teritorijā izvietoti dažādi apskates objekti - romiešu termas, grieķu tempļus, Ēģiptes dievu svētnīca.19.gs.beigās veicot arheoloģiskos izrakumus tika atrasts senākais rakstiskais likumdošanas akts Eiropā – “dižais Gortinijas likumu kopums”.
Tālāk dosimies uz slaveno Festes pili, otro lielāko pēc Knosas un vienu no minoja laikmeta centriem. Tā tika atklāta nesen, XX gadsimta sākumā. Ciemats, kurš vēlāk izauga par pilsētu pastāvēja jau no 4.g.t.p.m.e līdz pat Bizantijas laikmetam, pēc tam tas tika aizmirsts, un tikai pateicoties arheoloģiskajiem izrakumiem, pasaule uzzināja par šīs vietas seno pagātni. Arheoloģiskie izrakumi turpinās līdz šim, un kurš zina, kādi atklājumi nākotnē mūs gaida!
Mūsu ekskursijas dienas beigās apmeklēsim Matalas ciematu. Minoja periodā Matalā atradās Festes osta, bet Romas laikmetā Matala bija Gortinijas osta, kuras drupas mēs apmeklējām agrāk. 1960. gadā, Matalas pludmales alās,kuru izcelsme ir datēta ar neolīta periodu, apmetās hipiju grupas no daudzām pasaules valstīm. Kā vēstī vietējās leģendas – savulaiku šajās alās esot dzīvojuši Keta Stīvensa, Bobs Dilans un Džonijs Mičels. Arī mēs apmeklēsim alas un pavadīsim laiku, peldoties un atpūšoties Matalas piekrastē.
Atgriešanās viesnīcā.

5.diena
Brokastis.
Atpūta pie jūras.
Brīva diena.

6.diena
Brokastis.
Ekskursiju brauciens uz salas austrumu daļu “Zeva ala” – Kēras Kardiotisas klosteris – Knosas pils. ”
No rīta mēs dodamies uz Dikteja alu jeb Zeva alu, jo kā vēstī grieķu mīti, tieši šeit, slēpjoties no Hronosa, dieviete Reja dzemdēja Zevu. Šī iemesla dēļ ala bija pazīstama jau kopš seniem laikiem un kalpoja par Zeva pielūgšanas vietu. Ala atrodas kalnu grēdas nogāzē, un no tās paveras brīnišķīgs skats uz Lassiti ieleju. Jūsu skatam pavērsies iespaidīga panorāma ar zaļu, auglīgu plakankalni, ko ieskauj majestātiskie kalni.
Ne mazāk aizraujoša ainava paveras arī no ceļa Seli kalnos, pa kuru mēs brauksim divas reizes - uz Zeva alu un atpakaļ. Šī vieta ir pazīstama ar savām dzirnavām, kas minētas vēl Venēcijas valdnieku periodā. Viena no dzirnavām ir pilnībā atjaunota un mums būs iespēja ieiet iekšā un apskatīt to no iekšpuses.
Pa ceļam uz Knosas pili, paviesosimies sieviešu klosterī Kera Kardiotisa, kas pazīstama pateicoties Dievmātes brīnumainajai ikonai. Ekskursijas noslēgumā apmeklēsim vienu no pasaules slavenākajiem arheoloģiskajiem pieminekļiem – Knosas pili, salas galveno pilsētu minoja civilizācijas laikā. Savas uzplaukuma un varenības laikā tā bija viena no ietekmīgākajām pilsētām visā Vidusjūras piekrastē.Kā stāstagrieķu mitoloģija, šeit atradās leģendārais Mīnotaura labirints.
Atgriešanās viesnīcā.

7.diena
Brokastis.
Atpūta pie jūras.
Brīva diena.

8.diena
Brokastis.
Numuru atbrīvošana.
Transfers uz lidostu.
Lidojums Iraklija -Rīga (~11:40-15:15)

Papildus jūs varat iegādāties
Ja ceļojat viens, obligātā piemaksa par vienvietīgu izvietošanu 180.00€

Apmaksa uz vietas
Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās
Tūrisma nodeva, kura tiek ieturēta no visiem tūristiem, kas iebrauc un uzturās valstī. Nodevas apmērus nosaka konkrētās valsts vietējās municipalitātes administrācija
Tūrisma nodoklis – no 1,50 eiro diennaktī par numuru

Ceļojuma cenā iekļauts
Tiešais pārlidojums Rīga - Iraklija - Rīga (AirBaltic)
Bagāža: rokas bagāža līdz 8 kg
Dzīvošana izvēlētajā 3*viesnīcā 7 naktis (divvietīga izvietošana)
Pasažieru nodevas
INTERLUX Travel pārstāvju ārvalstīs pakalpojumi
Nododamās bagāža līdz 23 kg

Ekskursiju-transporta pakete 189 €
Transporta apkalpošana
Ekskursijas brauciens uz salas rietumu daļu “Retimno – Hanja – Kurnas ezers”
Ekskursijas brauciens uz salas centrālo daļu “Iraklija – Gortinija – Festes pils – Matala”
Ekskursijas brauciens uz salas austrumu daļu “Zeva ala – Kēras Kardiotisas klosteris – Knosa pils.”

 

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

PIRMS CEĻOJUMA OBLIGĀTI IZLASIET AKTUĀLO INFORMĀCIJU PAR COVID

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home